ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

POTVRDIO DOLAZAK Bora Čorba ne odustaje od koncerta u Parizu! (VIDEO)

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

 POTVRDIO DOLAZAK Bora Čorba ne odustaje od koncerta u Parizu! (VIDEO)  Empty POTVRDIO DOLAZAK Bora Čorba ne odustaje od koncerta u Parizu! (VIDEO)

Post by Guest 17/11/2015, 21:13

Zapanjujuće otkriće francuskih obaveštajnih službi
TRAGOVI TERORISTA iz Pariza vode prema Bosni
E. B. | 17. 11. 2015. - 19:44h  | Komentara: 21
U okviru istrage o terorističkim napadima na Pariz, francuske obaveštajne službe našle su tragove koji vode prema Bosni i Hercegovini.

E. B. | 17. 11. 2015. - 19:44h  | Komentara: 21
U okviru istrage o terorističkim napadima na Pariz, francuske obaveštajne službe našle su tragove koji vode prema Bosni i Hercegovini.
 POTVRDIO DOLAZAK Bora Čorba ne odustaje od koncerta u Parizu! (VIDEO)  693829_banjaluka04-abu-bilqis-al-albani_f
To je potvrdio stručnjak za bezbednost Predrag Ćeranić, koji je upozorio da Islamska država ima plan za Balkan, a pogotovo za BiH, Srbiju i Makedoniju.

Dževad Galijašević, stručnjak za borbu protiv terorizma, pojasnio je da je francuska policija posredstvom Interpola zatražila informacije o pojedinim osobama i njihovim kontaktima.
 POTVRDIO DOLAZAK Bora Čorba ne odustaje od koncerta u Parizu! (VIDEO)  Blic-zlato


- Reč je o osobama koje su bile u BiH, a nisu njeni državljani. Ovim potezom Francuska je pokazala da ima informacije o povezanosti islamističke mreže u BiH s masakrom u Parizu - tvrdi Galijašević.

Prema njegovim rečima, bosanska islamistička mreža, kao i francuska, ima komandni centar u Siriji. Galijašević je podsetio i na to da su napadači na „Šarli ebdo“ koristili municiju iz Konjica.
 POTVRDIO DOLAZAK Bora Čorba ne odustaje od koncerta u Parizu! (VIDEO)  569493_islamska-drzava-05reutersfoto-reuters_f
Selo Gornja Maoča kod Brčkog

U 27 naselja u BiH živi se po strogim islamističkim načelima, a najveća su Maoča, Dubnica i Željezno Polje. Odatle se borci šalju na strana ratišta.
 

Službe u BiH su zastarele „kao dinosaurusi“




Ima ocena da bezbednosne agencije u Bosni i Hercegovini nisu u stanju da se bore s pretnjom od terorističkih napada.
 
- Naše agencije su dinosarusi bezbednosti, koji se služe zastarelim tehnikama prikupljanja informacija. Agenti ne poznaju protivterorističke metode - kaže Dževad Galijašević.


Last edited by pizzon on 18/11/2015, 09:31; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 POTVRDIO DOLAZAK Bora Čorba ne odustaje od koncerta u Parizu! (VIDEO)  Empty Treba da prkosimo teroristima kao što su Srbi prkosili NATO bombama!

Post by Guest 17/11/2015, 21:15

ISPOVEST JEDNOG PARIŽANINA Treba da prkosimo teroristima kao što su Srbi prkosili NATO bombama!
Aleksandar Cakanikas Analis | 17. 11. 2015. - 06:28h  POTVRDIO DOLAZAK Bora Čorba ne odustaje od koncerta u Parizu! (VIDEO)  Cat_icn_more 07:48h  | Foto: Reuters, AP | Komentara: 173
Bio sam na stadionu “Francuska” na prijateljskom meču između Francuske i Nemačke i samo nekoliko minuta posle početka utakmice svi na stadionu čuli smo dve eksplozije. Kao fudbalski navijač, često sam po stadionima i naslušao sam se eksplozija od petardi i topovskih udara, tako da nisam mnogo brinuo, jer sam pomislio da je to u pitanju. Ni gledaoci, ni igrači ni sudije se, takođe nisu uplašili, jer su verovatno imali sličan utisak.
 POTVRDIO DOLAZAK Bora Čorba ne odustaje od koncerta u Parizu! (VIDEO)  693261_pariz-pariz-napad02reutersfoto-reuters_f
Počast žrtvama terorističkog akta u Parizu
 
 POTVRDIO DOLAZAK Bora Čorba ne odustaje od koncerta u Parizu! (VIDEO)  Blic-zlato

Međutim, petnaestak minuta pre kraja utakmice počele su da mi stižu brojne SMS poruke od rodbine i prijatelja, i to ne samo iz Francuske već iz celog sveta. Svi su me pitali gde se nalazim i - znajući da sam strastveni navijač ali i da često idem na koncerte u Bataklan koncertnu halu – savetovali su me da ni slučajno ne idem u deseti i jedanaesti arondisman jer se tamo puca. Objasnili su mi šta se, zapravo dešavalo, i onda sam ja počeo da šaljem poruke porodici i prijateljima.
 

"I danas smo u šoku, ali tuga je ujedinila Francuze"

 
 POTVRDIO DOLAZAK Bora Čorba ne odustaje od koncerta u Parizu! (VIDEO)  693448_aleksandar-cakanikas-analis-photo-ph.zani_hs
Cakanikas Analis: Život ide dalje! Večeras ću otići u kafanu da proslavimo rođendan prijatelja, moramo da pokažemo teroristima da ih se ne bojimo
Kada sam se probuduio u subotu ujutro i saznao, šta se zapravo dogodilo i koliko je ljudi ubijeno i ranjeno tek onda sam doživeo šok. Pariz i Francuska su u šoku i danas, kao što smo bili zaprepašćeni napadima u Njujorku, Baliju, Londonu, Madridu i svugde gde su teroristi ubijali nedužne. Tuga je ujedinila Francuze, pa čak i političke stranke koje su obustavile kampanju za regionalne izbore planirane za decembar.
 
Ali, budimo realni: Francuska je u ratnom stanju i ovo je rat protiv neprijatelja koji se krije među nama i spreman je da kukavički ubija, a mi se nadamao da će odgovorni za ove užasne zločine biti pronađeni i pravedno kažnjeni.
 
Iako sam ateista, znam da religije nisu problem. Problem je što neki glupi i ludi ljudi misle kako ovim služe svojoj religiji i to je poruka koju želim da uputim mojim muslimanskim sunarodnicima.
 POTVRDIO DOLAZAK Bora Čorba ne odustaje od koncerta u Parizu! (VIDEO)  693242_copenhagen-foto-tanjug-ap-2_f
Francuska ujedinjena u bolu
Druga poruka koju upućujem mojim zemljacima ali i svim drugim ljudima širom sveta koji se sa nama solidarišu je: život ide dalje. Večeras ću otići u kafanu da proslavimo rođendan prijatelja.
 

"Pokažimo teroristima da ih se ne plašimo"

 
 POTVRDIO DOLAZAK Bora Čorba ne odustaje od koncerta u Parizu! (VIDEO)  693043_20151114reutersyves-hermanparisdi008852177preview_f
Pariz, život posle terorističkog napada
Moramo da pokažemo teroristima da ih se ne bojimo, da se nećemo zatvarati po kućama, da ćemo nastaviti da izlazimo i da se družimo sa prijateljima svih boja, religija i političkih stavova.
 
Dana 24. marta 1999. godine kada je počelo užasno bombardovanje Srbije u kome je učestvovala i Francuska, prvi put sam se stideo što sam Francuz.
 
Istovremeno sam se divio Srbima koji su na ulicama Beograda, Novog sada ili Niša pravili rok koncerte i tako prkosili zlu. Ova slika Srba koji su se na taj način, izlaskom i slušanjem dobre muzike, suprotstavljali nepravednom ratu i bombama još uvek je živa u mom sećanju. Zato bih hteo da poručim Francuzima da u ovom teškom trenutku te ljude uzmu za primer kako se treba ponašati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 POTVRDIO DOLAZAK Bora Čorba ne odustaje od koncerta u Parizu! (VIDEO)  Empty Re: POTVRDIO DOLAZAK Bora Čorba ne odustaje od koncerta u Parizu! (VIDEO)

Post by kaya 17/11/2015, 21:32

Pa vidjeli smo da prkose ko Srbi, po onim petardama.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

 POTVRDIO DOLAZAK Bora Čorba ne odustaje od koncerta u Parizu! (VIDEO)  Empty Re: POTVRDIO DOLAZAK Bora Čorba ne odustaje od koncerta u Parizu! (VIDEO)

Post by Guest 17/11/2015, 21:34

kaja_333 wrote:Pa vidjeli smo da prkose ko Srbi, po onim petardama.
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 POTVRDIO DOLAZAK Bora Čorba ne odustaje od koncerta u Parizu! (VIDEO)  Empty Re: POTVRDIO DOLAZAK Bora Čorba ne odustaje od koncerta u Parizu! (VIDEO)

Post by kaya 17/11/2015, 21:36

Ono.. Da prdne netko, pardon na izrazu , bacili bi se u stampedo...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

 POTVRDIO DOLAZAK Bora Čorba ne odustaje od koncerta u Parizu! (VIDEO)  Empty Re: POTVRDIO DOLAZAK Bora Čorba ne odustaje od koncerta u Parizu! (VIDEO)

Post by prckov 18/11/2015, 03:13

kaja_333 wrote:Ono.. Da prdne netko, pardon na izrazu , bacili bi se u stampedo...
zato molim da se gujica stiska dok stanje malo ne omeksa
prckov
prckov

Posts : 34112
2014-04-19


Back to top Go down

 POTVRDIO DOLAZAK Bora Čorba ne odustaje od koncerta u Parizu! (VIDEO)  Empty Re: POTVRDIO DOLAZAK Bora Čorba ne odustaje od koncerta u Parizu! (VIDEO)

Post by Mad_Vlad 18/11/2015, 03:40

kaja_333 wrote:Ono.. Da prdne netko, pardon na izrazu , bacili bi se u stampedo...
Al ga melješ. Pa i ti bi skočila, blesačo, da su  večer prije pucali na ljude u restoranima, konceru, utakmici i pobili ljude ko stoku.
Mad_Vlad
Mad_Vlad

Male
Posts : 1954
2014-05-02

Age : 59
Lokacija: : Calgary, Canada

Back to top Go down

 POTVRDIO DOLAZAK Bora Čorba ne odustaje od koncerta u Parizu! (VIDEO)  Empty Re: POTVRDIO DOLAZAK Bora Čorba ne odustaje od koncerta u Parizu! (VIDEO)

Post by Guest 18/11/2015, 03:46

Ubili ste moju ženu, ali vas ja nikada neću mrziti


Znam da će ona biti uz nas svakog dana i da ćemo se sresti u raju slobodnih duša u koji vi nikada nećete ući, napisao je Antoine kojem su teroristi ubili suprugu

http://www.24sata.hr/sudbine/ubili-ste-moju-najvecu-ljubav-ali-vas-ja-nikada-necu-mrziti-447483


Last edited by ostrakon on 18/11/2015, 03:48; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 POTVRDIO DOLAZAK Bora Čorba ne odustaje od koncerta u Parizu! (VIDEO)  Empty Re: POTVRDIO DOLAZAK Bora Čorba ne odustaje od koncerta u Parizu! (VIDEO)

Post by Guest 18/11/2015, 03:47

ostrakon wrote:

Ubili ste moju ženu, ali vas ja nikada neću mrziti




Znam da će ona biti uz nas svakog dana i da ćemo se sresti u raju slobodnih duša u koji vi nikada nećete ući, napisao je Antoine kojem su teroristi ubili suprugu

http://www.24sata.hr/sudbine/ubili-ste-moju-najvecu-ljubav-ali-vas-ja-nikada-necu-mrziti-447483

Predivna poruka, to može samo pravi kršćanin komu Krist daje snagu i ljubav.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 POTVRDIO DOLAZAK Bora Čorba ne odustaje od koncerta u Parizu! (VIDEO)  Empty Re: POTVRDIO DOLAZAK Bora Čorba ne odustaje od koncerta u Parizu! (VIDEO)

Post by prckov 18/11/2015, 04:30

ostrakon wrote:

Ubili ste moju ženu, ali vas ja nikada neću mrziti




Znam da će ona biti uz nas svakog dana i da ćemo se sresti u raju slobodnih duša u koji vi nikada nećete ući, napisao je Antoine kojem su teroristi ubili suprugu
:|   jebote, ako ovome ubiju jos nekoga jos ce se i zaljubit
prckov
prckov

Posts : 34112
2014-04-19


Back to top Go down

 POTVRDIO DOLAZAK Bora Čorba ne odustaje od koncerta u Parizu! (VIDEO)  Empty Re: POTVRDIO DOLAZAK Bora Čorba ne odustaje od koncerta u Parizu! (VIDEO)

Post by vuksadinare 18/11/2015, 06:04

.....to je onaj sindrom kad se zrtva u nasilnika zaljubi jer joj djeluje kao macho...nesto sto je sanjala oduvijek da i ona to postane ali uvijek je nesto falilo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99118
2015-09-08


Back to top Go down

 POTVRDIO DOLAZAK Bora Čorba ne odustaje od koncerta u Parizu! (VIDEO)  Empty Re: POTVRDIO DOLAZAK Bora Čorba ne odustaje od koncerta u Parizu! (VIDEO)

Post by kaya 18/11/2015, 08:21

Divno, ovaj ce im jos potražiti božićni poklon u znak pažnje.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

 POTVRDIO DOLAZAK Bora Čorba ne odustaje od koncerta u Parizu! (VIDEO)  Empty Re: POTVRDIO DOLAZAK Bora Čorba ne odustaje od koncerta u Parizu! (VIDEO)

Post by kaya 18/11/2015, 08:22

Sve u svemu mogli bi se reci da je zena loše odabrala.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

 POTVRDIO DOLAZAK Bora Čorba ne odustaje od koncerta u Parizu! (VIDEO)  Empty Re: POTVRDIO DOLAZAK Bora Čorba ne odustaje od koncerta u Parizu! (VIDEO)

Post by vuksadinare 18/11/2015, 08:30

kaja_333 wrote:Sve u svemu mogli bi se reci da je zena loše odabrala.
Zacudo i hitler je bio vise obozavan od zena...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99118
2015-09-08


Back to top Go down

 POTVRDIO DOLAZAK Bora Čorba ne odustaje od koncerta u Parizu! (VIDEO)  Empty Re: POTVRDIO DOLAZAK Bora Čorba ne odustaje od koncerta u Parizu! (VIDEO)

Post by kaya 18/11/2015, 08:31

Pa dobro sada, da su Hitleru ubili Evu sumnjam da bi im on poslao pusu.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

 POTVRDIO DOLAZAK Bora Čorba ne odustaje od koncerta u Parizu! (VIDEO)  Empty Re: POTVRDIO DOLAZAK Bora Čorba ne odustaje od koncerta u Parizu! (VIDEO)

Post by Stanojko 18/11/2015, 08:39

Kajo, baci neku svoju fotku da utopim tugu zbog Pariza... :clown

_________________
 POTVRDIO DOLAZAK Bora Čorba ne odustaje od koncerta u Parizu! (VIDEO)  Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

 POTVRDIO DOLAZAK Bora Čorba ne odustaje od koncerta u Parizu! (VIDEO)  Empty Re: POTVRDIO DOLAZAK Bora Čorba ne odustaje od koncerta u Parizu! (VIDEO)

Post by kaya 18/11/2015, 08:42

Necu, da se ne zaljubis . Kako si?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

 POTVRDIO DOLAZAK Bora Čorba ne odustaje od koncerta u Parizu! (VIDEO)  Empty Re: POTVRDIO DOLAZAK Bora Čorba ne odustaje od koncerta u Parizu! (VIDEO)

Post by Stanojko 18/11/2015, 08:57

Sele, umorno... Malo isao po nekim bazenima i saunama, posle sluzbeno na Zlatibor, vozili se kvadovi i islo u Stopica pecinu, Vinariju Jelic i tako... Prosla nedelja ko Bog...Ova posao i tuga... Zato i trazim fotku da mi lepo krene, cijenim da se ima sta videti! :)

_________________
 POTVRDIO DOLAZAK Bora Čorba ne odustaje od koncerta u Parizu! (VIDEO)  Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

 POTVRDIO DOLAZAK Bora Čorba ne odustaje od koncerta u Parizu! (VIDEO)  Empty Re: POTVRDIO DOLAZAK Bora Čorba ne odustaje od koncerta u Parizu! (VIDEO)

Post by Guest 18/11/2015, 09:30

POTVRDIO DOLAZAK Bora Čorba ne odustaje od koncerta u Parizu! (VIDEO)
Autor: Alo.rs | 17.11.2015. 23:00
Šeruj / ?
Tvituj / ?
Podeli / 0
Komentari / 0
Bora Čorba, frontmen "Riblje Čorbe", ima zakazan koncert u Parizu 21. novembra i neće ga otkazati zbog terorističkih napada koji su se desili u ovom gradu u petak.
 POTVRDIO DOLAZAK Bora Čorba ne odustaje od koncerta u Parizu! (VIDEO)  Bora2_1000x0Bora Đorđević, Foto: Emil Čonkić
Bora je rešio da poruči fanovima da nisu istinita nagađanja da će koncert biti oktazan, pa je snimio video u kojem se obraća svima i na francuskom i na srpskom.
Nastup će biti pod velikim merama bezbednosti.
Inače, bend je 2013. godine imao uspešan koncert u Parizu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 POTVRDIO DOLAZAK Bora Čorba ne odustaje od koncerta u Parizu! (VIDEO)  Empty Re: POTVRDIO DOLAZAK Bora Čorba ne odustaje od koncerta u Parizu! (VIDEO)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum