ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U šest godina 50.000 đaka manje

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

U šest godina 50.000 đaka manje - Page 2 Empty Re: U šest godina 50.000 đaka manje

Post by aben 21/12/2019, 20:35

longisland ne bi pogodi more iz batele, a ne bit.

isto ko ca su fasizam i komunizam istovrsne ali konkurentne ideologije, un samo zeli zaminiti jedun socijalizam drugin.

aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

U šest godina 50.000 đaka manje - Page 2 Empty Re: U šest godina 50.000 đaka manje

Post by Noor 21/12/2019, 20:38

jasambrend wrote:
Noor wrote:
jasambrend wrote:Od svih političara, novinara, raznih opinion makera i kuraca palaca, čini se da jedino Longi pogađa u srž problema ove države...za zamisliti se definitivno...
još da se i za natalitet pobrine jednako tako, di ćeš bolje

(sad sam naježila, znam)


Ne moraš se Longija bojati...za njega si previše emancipirana... :vader
a je, al imam svoj auto :D

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

U šest godina 50.000 đaka manje - Page 2 Empty Re: U šest godina 50.000 đaka manje

Post by darth_vader 21/12/2019, 20:42

aben wrote:longisland ne bi pogodi more iz batele, a ne bit.

isto ko ca su fasizam i komunizam istovrsne ali konkurentne ideologije, un samo zeli zaminiti jedun socijalizam drugin.


Triba nam malih Hrvatov jer će u suprotnom Irska propasti, boli i mene kurac za Hrvatsku...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19695
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

U šest godina 50.000 đaka manje - Page 2 Empty Re: U šest godina 50.000 đaka manje

Post by RayMabus 21/12/2019, 21:41

Noor wrote:
jasambrend wrote:Od svih političara, novinara, raznih opinion makera i kuraca palaca, čini se da jedino Longi pogađa u srž problema ove države...za zamisliti se definitivno...
još da se i za natalitet pobrine jednako tako, di ćeš bolje

(sad sam naježila, znam)
Nisan zaljubljen ni u koju a nakon svega više ni ne mogu. Zaljubljuješ se dok si mlađi a posli postaješ racionalista. Ne triba mi veza u kojoj ne osjećam ništa za drugu osobu a najmanje mi triba nekakvi uteg poput djeteta da me opterečuje idućih dvadeset godina u životu s osobom s kojom ne želim biti.

Natalitet ako će tko popravljat bit će ljudi koji su već u vezi i žele još djece a ne ovako likovi il ženske koji nisu voljni s nekim tko im ne paše provodit ostatak života.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176186
2014-04-11


Back to top Go down

U šest godina 50.000 đaka manje - Page 2 Empty Re: U šest godina 50.000 đaka manje

Post by RayMabus 21/12/2019, 22:21

Kad uvedeš emanicipaciju onda moraš bit svjestan da će ti natalitet padati za 20 do 25%. To je zato jer je kapitalizam da bi dobio radnu snagu uveo žene na tržište rada i sad su one ekonomski neovisne i onda imaš fenomen da eto može i radit a kad traži partnera onda ima hrpu zahtjeva a s druge strane muške u većini slučajeva ne zanimaju takvi odnosi u vezi di će on na kraju bit nekakvi bezveznjak koji služi samo interesima ove prve i kako ona oće.

Nije problem prvih 30-ak godina nakon šta uvedete emanicipaciju nego je problem nakon te prve faze od xy desetlječa kad te generacije kojih je 20 do 25% manje jednostavno nastavljaju tu priču da u emanicipaciji natalitet pada za 20 do 25%.

Zapad je to rješio sisanjem radne snage i ljudi s istoka Europe i drugdje a tako će morat i Hrvatska.

Nema ti druge.


U šest godina 50.000 đaka manje - Page 2 350px-Croatiapop.svg
RayMabus
RayMabus

Posts : 176186
2014-04-11


Back to top Go down

U šest godina 50.000 đaka manje - Page 2 Empty Re: U šest godina 50.000 đaka manje

Post by YekeYeke 21/12/2019, 22:23

RayMabus wrote:
Noor wrote:
jasambrend wrote:Od svih političara, novinara, raznih opinion makera i kuraca palaca, čini se da jedino Longi pogađa u srž problema ove države...za zamisliti se definitivno...
još da se i za natalitet pobrine jednako tako, di ćeš bolje

(sad sam naježila, znam)
Nisan zaljubljen ni u koju a nakon svega više ni ne mogu. Zaljubljuješ se dok si mlađi a posli postaješ racionalista. Ne triba mi veza u kojoj ne osjećam ništa za drugu osobu a najmanje mi triba nekakvi uteg poput djeteta da me opterečuje idućih dvadeset godina u životu s osobom s kojom ne želim biti.

Natalitet ako će tko popravljat bit će ljudi koji su već u vezi i žele još djece a ne ovako likovi il ženske koji nisu voljni s nekim tko im ne paše provodit ostatak života.
:tu
YekeYeke
YekeYeke

Male
Posts : 625
2019-05-13


Back to top Go down

U šest godina 50.000 đaka manje - Page 2 Empty Re: U šest godina 50.000 đaka manje

Post by YekeYeke 21/12/2019, 22:26

RayMabus wrote:Kad uvedeš emanicipaciju onda moraš bit svjestan da će ti natalitet padati za 20 do 25%. To je zato jer je kapitalizam da bi dobio radnu snagu uveo žene na tržište rada i sad su one ekonomski neovisne i onda imaš fenomen da eto može i radit a kad traži partnera onda ima hrpu zahtjeva a s druge strane muške u većini slučajeva ne zanimaju takvi odnosi u vezi di će on na kraju bit nekakvi bezveznjak koji služi samo interesima ove prve i kako ona oće.

Nije problem prvih 30-ak godina nakon šta uvedete emanicipaciju nego je problem nakon te prve faze od xy desetlječa kad te generacije kojih je 20 do 25% manje jednostavno nastavljaju tu priču da u emanicipaciji natalitet pada za 20 do 25%.

Zapad je to rješio sisanjem radne snage i ljudi s istoka Europe i drugdje a tako će morat i Hrvatska.

Nema ti druge.


U šest godina 50.000 đaka manje - Page 2 350px-Croatiapop.svg
:tu
YekeYeke
YekeYeke

Male
Posts : 625
2019-05-13


Back to top Go down

U šest godina 50.000 đaka manje - Page 2 Empty Re: U šest godina 50.000 đaka manje

Post by RayMabus 21/12/2019, 22:27

Ono šta je dobro u cijeloj toj priči a šta vi ne cijenite jer mislite da ja nešto izmišlam je to šta ja znam podatke iz budućnosti. To je veliko znjanje.

Zato meni ne triba neka emanicipirana kenja nego spavaanje i da mi kapa lova od podstanarstva i drugo kako ne bi radio u tom kapitalizmu koji je i uveo žene na tržište rada i samo sa strane u svojoj kuči iz koje uopče nemam namjeru izlatit godinama gledam kako taj vaš sistem propada i veselim se raspadu istog.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176186
2014-04-11


Back to top Go down

U šest godina 50.000 đaka manje - Page 2 Empty Re: U šest godina 50.000 đaka manje

Post by YekeYeke 21/12/2019, 22:28

emanicipirana kenja 


 U šest godina 50.000 đaka manje - Page 2 1f602 hahhaha
YekeYeke
YekeYeke

Male
Posts : 625
2019-05-13


Back to top Go down

U šest godina 50.000 đaka manje - Page 2 Empty Re: U šest godina 50.000 đaka manje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum