ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

''Kolinda: Imam dogovor s državama da Hrvati rade preko interneta za 8000 eura''

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

''Kolinda: Imam dogovor s državama da Hrvati rade preko interneta za 8000 eura'' - Page 3 Empty Re: ''Kolinda: Imam dogovor s državama da Hrvati rade preko interneta za 8000 eura''

Post by marcellus Mon 16 Dec - 10:05

ne znam, meni na ovom videu djeluje pijana dibidus

marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

''Kolinda: Imam dogovor s državama da Hrvati rade preko interneta za 8000 eura'' - Page 3 Empty Re: ''Kolinda: Imam dogovor s državama da Hrvati rade preko interneta za 8000 eura''

Post by vuksadinare Mon 16 Dec - 10:09

marcellus wrote:ne znam, meni na ovom videu djeluje pijana dibidus
pa pije...no nista cudno s obzirom na pritisak...nije li ne tako davno kad je otezala sa kandidaturom šeks u jednom intervjuu napravio strasan pritisak na nju da ne oteze sa objavom da ima 'eksluzivan materijal' a ne bi bilo dobro da dospije u ruke javnosti..zna se na koga se to odnosilo..da bi nakon tog šeksovog intervjua koli odmah pocela jasnije naglasavati da ce biti kandidat hdz-a
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99110
2015-09-08


Back to top Go down

''Kolinda: Imam dogovor s državama da Hrvati rade preko interneta za 8000 eura'' - Page 3 Empty Re: ''Kolinda: Imam dogovor s državama da Hrvati rade preko interneta za 8000 eura''

Post by vuksadinare Mon 16 Dec - 10:12

uostalom sama se dovela do tog da bude ucjenjivana..prelazila je granice koje nije smjel prelaziti kao predsjednica..mamici,bandici i svakakva druga bulumenta sa kaljuze javnog i politickog zivota i time dala dobar materijal za ucjene narocito prefrigranim tipovima poput plenkija,šeksa
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99110
2015-09-08


Back to top Go down

''Kolinda: Imam dogovor s državama da Hrvati rade preko interneta za 8000 eura'' - Page 3 Empty Re: ''Kolinda: Imam dogovor s državama da Hrvati rade preko interneta za 8000 eura''

Post by Guest Mon 16 Dec - 10:35

He, he ... sto volim ovakve prosere u kampanjama.

:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''Kolinda: Imam dogovor s državama da Hrvati rade preko interneta za 8000 eura'' - Page 3 Empty Re: ''Kolinda: Imam dogovor s državama da Hrvati rade preko interneta za 8000 eura''

Post by sitting_bull Mon 16 Dec - 11:14

ta dva it-mahera o kojima plavuša zbori mogu si i sami naći posao i to za veće novce.
eto, imamo eru kao jednog od te dvojice.
recimo.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

''Kolinda: Imam dogovor s državama da Hrvati rade preko interneta za 8000 eura'' - Page 3 Empty Re: ''Kolinda: Imam dogovor s državama da Hrvati rade preko interneta za 8000 eura''

Post by kaya Mon 16 Dec - 11:30

i baš su joj sad prije izbora ponudili to?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

''Kolinda: Imam dogovor s državama da Hrvati rade preko interneta za 8000 eura'' - Page 3 Empty Re: ''Kolinda: Imam dogovor s državama da Hrvati rade preko interneta za 8000 eura''

Post by kaya Mon 16 Dec - 11:31

Eroo wrote:
kaya wrote:Kako ćemo preko interneta raditi u skladištu u njemačkoj ?!  Mulja nešto...a možda i možemo 🙃

Imaš jednu kodu u svom računalu za koju sam siguran da nemaš pojma da postoji.
Evo da se ja i ti dogovorimo da mi tu kodu na PP povjeriš. Možeš slobodno, nisam zločest čovjek.
Nakon toga ću ovdje pisati komentare s tvoga računala umjesto tebe, a usput bi ti mogao i e-poštu pregledat. Važi? :D
Ništa posebno ako znaš. Kolinda očigledno zna, ili se dala podučit.
Malo sam žalostan da vidim totoliko neukih komentara na ovoj temi, a mladi ste ljudi.

PS: Moj arhitekt je projektirao u Kini prije ondašnje olimpijade, a ja sam bio ovdje, u Ljubljani.
      Nije bila potrebna moja fizička prisutnost u Pekingu i sve  je klapalo.
      Čak sam uradio i statiku jednog hotela u Sočiju, u Rusiji, a da Sočija nisam vidio.
      Ustvari, radilo se o jednom Srbinu (beograđanin) koji je došao u probleme i zamolio na forumu da mu se pomogne.
      Ja, kao poznata dobričina, sam to odradio bez ikakve materijalne nadoknade. Čovjek mi se ponudio da mi izriše
      nacrte armature, kao protivuslugu. Nisam to iskoristio...Eto, tako to ide ako znaš...
ero, hrvati uglavnom rade u skladištu u njemačkoj..tako da im ovaj rad od doma baš i neće puno značiti...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

''Kolinda: Imam dogovor s državama da Hrvati rade preko interneta za 8000 eura'' - Page 3 Empty Re: ''Kolinda: Imam dogovor s državama da Hrvati rade preko interneta za 8000 eura''

Post by Eroo Mon 16 Dec - 12:26

sitting_bull wrote:ta dva it-mahera o kojima plavuša zbori mogu si i sami naći posao i to za veće novce.
eto, imamo eru kao jednog od te dvojice.
recimo.
Nisam it-maher, ne znam odakle ti to? Jesam od one generacije koja je operirala s onim rupičastim karticama
i u fortranu-4 i C-u programirala, dok su neki još računali na računaljku s kuglicama.
Drugi sam bio u SLO s   COMMODORE 64.Imao je krasne igrice...a koristio sam ga i profesionalno. :D

Samo sam rekao da "plavuša" zna o čemu je riječ, za razliku od rh mlatimudana, koji znaju samo kukat.
Eroo
Eroo

Posts : 74761
2016-07-22


Back to top Go down

''Kolinda: Imam dogovor s državama da Hrvati rade preko interneta za 8000 eura'' - Page 3 Empty Re: ''Kolinda: Imam dogovor s državama da Hrvati rade preko interneta za 8000 eura''

Post by Eroo Mon 16 Dec - 12:31

kaya wrote:
Eroo wrote:
kaya wrote:Kako ćemo preko interneta raditi u skladištu u njemačkoj ?!  Mulja nešto...a možda i možemo 🙃

Imaš jednu kodu u svom računalu za koju sam siguran da nemaš pojma da postoji.
Evo da se ja i ti dogovorimo da mi tu kodu na PP povjeriš. Možeš slobodno, nisam zločest čovjek.
Nakon toga ću ovdje pisati komentare s tvoga računala umjesto tebe, a usput bi ti mogao i e-poštu pregledat. Važi? :D
Ništa posebno ako znaš. Kolinda očigledno zna, ili se dala podučit.
Malo sam žalostan da vidim totoliko neukih komentara na ovoj temi, a mladi ste ljudi.

PS: Moj arhitekt je projektirao u Kini prije ondašnje olimpijade, a ja sam bio ovdje, u Ljubljani.
      Nije bila potrebna moja fizička prisutnost u Pekingu i sve  je klapalo.
      Čak sam uradio i statiku jednog hotela u Sočiju, u Rusiji, a da Sočija nisam vidio.
      Ustvari, radilo se o jednom Srbinu (beograđanin) koji je došao u probleme i zamolio na forumu da mu se pomogne.
      Ja, kao poznata dobričina, sam to odradio bez ikakve materijalne nadoknade. Čovjek mi se ponudio da mi izriše
      nacrte armature, kao protivuslugu. Nisam to iskoristio...Eto, tako to ide ako znaš...
ero, hrvati uglavnom rade u skladištu u njemačkoj..tako da im ovaj rad od doma baš i neće puno značiti...
Ma znam. Eto me svaki put prisilite da se moram hvaliti, a meni onda neugodno... :)
Predsjednica nije ništa loše rekla. Navela je samo kao primjer mogućnosti za dobru zaradu,
a da i dalje ostaneš u HR.
Tko su vam onih 125000 besposlenih? Šta oni čekaju? Godota?
Filozofi i budući političari?
Eroo
Eroo

Posts : 74761
2016-07-22


Back to top Go down

''Kolinda: Imam dogovor s državama da Hrvati rade preko interneta za 8000 eura'' - Page 3 Empty Re: ''Kolinda: Imam dogovor s državama da Hrvati rade preko interneta za 8000 eura''

Post by Sora Mon 16 Dec - 12:52

Jel ta zena normalna uopce ? 
Pa moj sin radi kao i njegovi kompici u IT vec 20 godina za strane drzave , tj. Strance 
Putem interneta. 
I ona to sad otkriva kao mogucnost?! 
E , ovo da mi je rekao netko ..prije bi vjerovala da ce baba otkriti ameriku

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

''Kolinda: Imam dogovor s državama da Hrvati rade preko interneta za 8000 eura'' - Page 3 Empty Re: ''Kolinda: Imam dogovor s državama da Hrvati rade preko interneta za 8000 eura''

Post by Sora Mon 16 Dec - 12:54

A ero spominje COMODORE ..
O MAJKO .. sta me rodi ..pale

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

''Kolinda: Imam dogovor s državama da Hrvati rade preko interneta za 8000 eura'' - Page 3 Empty Re: ''Kolinda: Imam dogovor s državama da Hrvati rade preko interneta za 8000 eura''

Post by marcellus Mon 16 Dec - 12:57

Kolinda: "Imam dogovor sa stranom državom da radim kod njih za 8.000 eura nakon ovih izbora"

_________________
''Kolinda: Imam dogovor s državama da Hrvati rade preko interneta za 8000 eura'' - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

''Kolinda: Imam dogovor s državama da Hrvati rade preko interneta za 8000 eura'' - Page 3 Empty Re: ''Kolinda: Imam dogovor s državama da Hrvati rade preko interneta za 8000 eura''

Post by kic Mon 16 Dec - 13:01


volio bih da imam samopouzdanja ko Kolinda-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

''Kolinda: Imam dogovor s državama da Hrvati rade preko interneta za 8000 eura'' - Page 3 Empty Re: ''Kolinda: Imam dogovor s državama da Hrvati rade preko interneta za 8000 eura''

Post by vuksadinare Mon 16 Dec - 13:02

sad sam dobro pogledao snimku..ali koli je ocito pijana bila...ne ocito nego je...ovo su pokreti i mrmljanje osobe pod utjecajem alkohol...evo otkazala je nastup u josevici i na banovini...zao mi je...ocito treba pomoc pukla je psihicki
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99110
2015-09-08


Back to top Go down

''Kolinda: Imam dogovor s državama da Hrvati rade preko interneta za 8000 eura'' - Page 3 Empty Re: ''Kolinda: Imam dogovor s državama da Hrvati rade preko interneta za 8000 eura''

Post by Eroo Mon 16 Dec - 13:05

vuksadinare wrote:sad sam dobro pogledao snimku..ali koli je ocito pijana bila...ne ocito nego je...ovo su pokreti i mrmljanje osobe pod utjecajem alkohol...evo otkazala je nastup u josevici i na banovini...zao mi je...ocito treba pomoc pukla je psihicki
Skoro(jević) definitivno pobjeđuje, mislim Škoro. Samo vi nju pratite. Je li piškila jutros? De provjeri, pa mi javi.  :D
Eroo
Eroo

Posts : 74761
2016-07-22


Back to top Go down

''Kolinda: Imam dogovor s državama da Hrvati rade preko interneta za 8000 eura'' - Page 3 Empty Re: ''Kolinda: Imam dogovor s državama da Hrvati rade preko interneta za 8000 eura''

Post by vuksadinare Mon 16 Dec - 13:07

Eroo wrote:
vuksadinare wrote:sad sam dobro pogledao snimku..ali koli je ocito pijana bila...ne ocito nego je...ovo su pokreti i mrmljanje osobe pod utjecajem alkohol...evo otkazala je nastup u josevici i na banovini...zao mi je...ocito treba pomoc pukla je psihicki
Skoro(jević) definitivno pobjeđuje, mislim Škoro. Samo vi nju pratite. Je li piškila jutros? De provjeri, pa mi javi.  :D
nema sto pratit..kazu vijesti ''Kolinda: Imam dogovor s državama da Hrvati rade preko interneta za 8000 eura'' - Page 3 1f602
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99110
2015-09-08


Back to top Go down

''Kolinda: Imam dogovor s državama da Hrvati rade preko interneta za 8000 eura'' - Page 3 Empty Re: ''Kolinda: Imam dogovor s državama da Hrvati rade preko interneta za 8000 eura''

Post by Eroo Mon 16 Dec - 13:07

Sora wrote:A ero spominje COMODORE ..
O MAJKO .. sta me rodi ..pale
Tada si ti na računaljku računala. Možda i danas... :)
Eroo
Eroo

Posts : 74761
2016-07-22


Back to top Go down

''Kolinda: Imam dogovor s državama da Hrvati rade preko interneta za 8000 eura'' - Page 3 Empty Re: ''Kolinda: Imam dogovor s državama da Hrvati rade preko interneta za 8000 eura''

Post by vuksadinare Mon 16 Dec - 13:21

Sora:bog mater..sto mi se nesto vrti...konobar...je's ti burke na tefericu ili tocis...daj jednu duplu da se ne mucis dva puta...

Koli:Sora sister...đizs uh ovaj pod se okrece...sele...moze dupla za mene..

Sora:jeboti isus mater..š'a sam ja konobarica...u jebote eno plafon se vrti..š'a je ovo..sve se vrti...konobar..pizda ti materina amo mojoj seli..duplu natoci..da se dva puta ne mucis...

Koli:Uh...bas si kul sora...ti vraga..kuca se vrti...konobar..pederu...jos jednu duplu za moju sister soru...bolje troduplu...da se tri puta ne mucis...

Sora:Au...sele..prava si...kad drmnem troduplu na ringišpilu sam ja i ti...bog ti mater...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99110
2015-09-08


Back to top Go down

''Kolinda: Imam dogovor s državama da Hrvati rade preko interneta za 8000 eura'' - Page 3 Empty Re: ''Kolinda: Imam dogovor s državama da Hrvati rade preko interneta za 8000 eura''

Post by Guest Mon 16 Dec - 13:30

jel ovo neka ucjena? jel postoji kakav ljudska pomoć, da nam pomogne i ako je ne izaberemo? ili ko nam jebe mater?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''Kolinda: Imam dogovor s državama da Hrvati rade preko interneta za 8000 eura'' - Page 3 Empty Re: ''Kolinda: Imam dogovor s državama da Hrvati rade preko interneta za 8000 eura''

Post by Eroo Mon 16 Dec - 13:31

Kad se već hvalim, mogu još samo ovo.
Moj srednji princ je upravo bio na podjeli diplome (IT),
uz posebno priznanje od dekana. Šta su ti pravi geni... :D
Eroo
Eroo

Posts : 74761
2016-07-22


Back to top Go down

''Kolinda: Imam dogovor s državama da Hrvati rade preko interneta za 8000 eura'' - Page 3 Empty Re: ''Kolinda: Imam dogovor s državama da Hrvati rade preko interneta za 8000 eura''

Post by Guest Mon 16 Dec - 13:34

Eroo wrote:Kad se već hvalim, mogu još samo ovo.
Moj srednji princ je upravo bio na podjeli diplome (IT),
uz posebno priznanje od dekana. Šta su ti pravi geni... :D
mislio sam da slovenci nisu potkupljivi, kad ono, pimpek :/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''Kolinda: Imam dogovor s državama da Hrvati rade preko interneta za 8000 eura'' - Page 3 Empty Re: ''Kolinda: Imam dogovor s državama da Hrvati rade preko interneta za 8000 eura''

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum