ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

znao sam :)

Go down

znao sam :) Empty znao sam :)

Post by debotoijusto 15/12/2019, 05:46

Kao što laže i kad nije potrebno, tako glumi običnog građanina, mada je od njih daleko koliko i njezine besjede od istine.

NOVA GRADIŠKA - Prema informaciji koju su jutros dostavili trojica čitatelja portala SBplus, aktualna predsjednica Republike Hrvatske i kandidatkinja za taj posao u narednih pet godina, Kolinda Grabar Kitarović, tijekom izborne kampanje, ne putuje autobusom na kojem blista njezin lik, nego službenim vozilima Države, kao štićena osoba prvog reda. Navodno, u pravilu, ona u autobus ulazi tek na prilazu mjestu u kojem namjerava održati predizborni skup.


Očigledno, to je namjeravala učiniti i danas prije ulaska u Novu Gradišku. Kao što je vidljivo na fotografiji, nešto prije 10 sati, autobus je stajao pored naplatnih kućica i čekao kandidatkinju.

Mada su, na upit novinara, službenici sigurnosti potvrdili kako „predsjednicu čekaju da pređe u autobus" te da će za par minuta stići do Spomen obilježja poginulim braniteljima iz Domovinskog rata - gdje su je čekali njezini poslužitelji i građani - tako se dogodilo nije.



Prema informaciji koju je SBplus dobio od novinarke Radio Nova Gradiška, Predsjednica se pojavila „niotkud" te priključila svojim novinarima i pratnji koja je izašla iz autobusa. "Kolinda, sigurno, nije izašla iz autobusa. Moguće da je dovezena automobilom koji je stao iza autobusa, izvan našeg vidokruga", dodala je.


https://www.034portal.hr/predsjednica-kolinda-grabar-kitarovic--losije-glumi-nego-sto-laze-i-pjeva-507
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30633
2014-04-12


Back to top Go down

znao sam :) Empty Re: znao sam :)

Post by debotoijusto 15/12/2019, 05:52

Službeni ispravak informacije
Netom nakon objave članka, javio nam se službeni predstavnik Izbornog stožera Kolinde Grabar Kitarović kako bi nam kazao da nismo korektno izvijestili javnost. Naime: "Predsjednica je ušla u autobus blizu novogradiškog rotora te iz njega izašla na odredištu, ali na prednja vrata koja koristi vozač, što vaš izvor nije vidio jer se volan nalazi na desnoj strani."




U konačnici, službeno nam je potvrđeno kako predsjednica u autobus ulazi netom prije nego će iz njega izaći. A nama još uvijek nije jasno zbog čega to čini. Zašto se na odredište ne doveze službenim vozilom, jer je još uvijek štićena osoba.  
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30633
2014-04-12


Back to top Go down

znao sam :) Empty Re: znao sam :)

Post by debotoijusto 15/12/2019, 07:46

Hoćete li izaći na izbore, pitamo Kolindine simpatizerke, i ako padne snijeg? – Hoću, naravno! Samo, bolje bi bilo da imam malo bolje cipele. Znate, mirovina je mala. Premala... Ali, da, glasat ću za nju, kako ne – govori treća prijateljica.

Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/vijesti/kolinda-vs-milanovic-jos-je-ljepsi-uzivo-nego-na-tv-u-a-ona-je-tak-ljubazna-1366436 - www.vecernji.hr

ae
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30633
2014-04-12


Back to top Go down

znao sam :) Empty Re: znao sam :)

Post by debotoijusto 15/12/2019, 07:49

I tri su starije susjede došle vidjeti Kolindu uživo. I čuti što ima reći. – Idemo gore! U dvoranu. Rekli su da ima kave i štrudle od borovnice. Idemo se i mi počastiti – ohrabruju jedna drugu.

Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/vijesti/kolinda-vs-milanovic-jos-je-ljepsi-uzivo-nego-na-tv-u-a-ona-je-tak-ljubazna-1366436 - www.vecernji.hr

ea
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30633
2014-04-12


Back to top Go down

znao sam :) Empty Re: znao sam :)

Post by debotoijusto 15/12/2019, 07:52

U trenutku kad je Kolinda izašla iz autobusa, izašao je i – jedan buket. Neka gospođa plave kose iznijela je buket žutog cvijeća iz busa. Unijela ga u dvoranu. Predala Kolindi. A zatim, isti buket i – vratila u autobus. Bio je to krug jednog buketa. Pripremili su se ipak i domaći, načelnik je donio buket, dao ga najpoznatijoj susjedi iz ovog kraja. No, eto, jedan buket putuje s Kolindom u autobusu. Ulazi i – izlazi. 

Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/vijesti/kolinda-vs-milanovic-jos-je-ljepsi-uzivo-nego-na-tv-u-a-ona-je-tak-ljubazna-1366436 - www.vecernji.hr
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30633
2014-04-12


Back to top Go down

znao sam :) Empty Re: znao sam :)

Post by Eroo 15/12/2019, 07:52

:)

 znao sam :) 1-11

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74916
2016-07-22


Back to top Go down

znao sam :) Empty Re: znao sam :)

Post by vili40 15/12/2019, 08:58

onako usput,jel su ispeglali autobus ili vozi onako izbuban?
vili40
vili40

Male
Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

znao sam :) Empty Re: znao sam :)

Post by Maggie19 15/12/2019, 09:03

Razocarana sam.
Bila sam uvjerena da ona vozi.
:-D

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

znao sam :) Empty Re: znao sam :)

Post by Eroo 15/12/2019, 09:07

Maggie19 wrote:Razocarana sam.
Bila sam uvjerena da ona vozi.
:-D
Odsad će ona vozit, jer je dosadašnji vozač bio premalo unčikovit. :D
Eroo
Eroo

Posts : 74916
2016-07-22


Back to top Go down

znao sam :) Empty Re: znao sam :)

Post by debotoijusto 15/12/2019, 09:12

znao sam :) B38dcd79aa18c546e80d6336fdf66bbc
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30633
2014-04-12


Back to top Go down

znao sam :) Empty Re: znao sam :)

Post by Eroo 15/12/2019, 11:21

Debo, ne treba ti 5 karata, dovoljno je da nabaviš samo jednu. :)

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74916
2016-07-22


Back to top Go down

znao sam :) Empty Re: znao sam :)

Post by Oh_Femder 15/12/2019, 12:40

Eroo wrote: znao sam :) 1-11
Pa naravno da nije tvoja predsjednica ;P S obzirom da ti nisi hrvatski državljanin.

_________________
znao sam :) Nikon-10
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

znao sam :) Empty Re: znao sam :)

Post by Guest 15/12/2019, 12:55

Eroo wrote:
Maggie19 wrote:Razocarana sam.
Bila sam uvjerena da ona vozi.
:-D
Odsad će ona vozit, jer je dosadašnji vozač bio premalo unčikovit. :D
vjerovatno..zene su ipak bolje sa Mjenjačem u rukama... :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

znao sam :) Empty Re: znao sam :)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum