ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sjeverna Irska ide na referendumu o otcjepljenju iz UK

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Sjeverna Irska ide na referendumu o otcjepljenju iz UK - Page 3 Empty Re: Sjeverna Irska ide na referendumu o otcjepljenju iz UK

Post by Guest Sun 15 Dec - 21:42

veber wrote:nije osmanović

Bekrija, pl. Fukanović


ne bum ja to vidio, prevelika lova.
ja sam sebi opet stvorio.
unuci ako bum ih imao rodit će se sa zlatnom žlicom u čvaljama.

ali, kako smo sve sve stvarali sami i stvorili oporučno sam djeci već zadao zadatak, da nikaj od te love već kroz fond neka uzimaju prinos.

ako dođe do presude u našu korist, a 99% da hoće, dio love neka spizde na sebe.
postmortem, moj  fond im neće dozvoliti da spizde sve.
 


Neka ... ono sto je pripadalo familiji treba se vratiti familiji. Privatno vlasnistvo je svetinja.

Guest
Guest


Back to top Go down

Sjeverna Irska ide na referendumu o otcjepljenju iz UK - Page 3 Empty Re: Sjeverna Irska ide na referendumu o otcjepljenju iz UK

Post by jokerman Sun 15 Dec - 21:43

u analizma poslije izbora puno je analiticara ucinilo istu gresku. Rekli suda je poraz laburista jasan pokazatelj kako britanci imaju veliki otklon od corbynove. to ipak nije sitina, te politike su zapravo vrlo popularne kod radnog svijta, problem je sta us jadnog corbyna zajebali neolaburisti koje je iza sebe ostavio blair. zbog njih jadni corbyn, osvjedoceni euroskeptik, nije mogao uzeti jasniju poziciju svezi brexit.

_________________
This world is mere change, and this life, opinion.
jokerman
jokerman

Posts : 628
2015-08-02


Back to top Go down

Sjeverna Irska ide na referendumu o otcjepljenju iz UK - Page 3 Empty Re: Sjeverna Irska ide na referendumu o otcjepljenju iz UK

Post by Guest Sun 15 Dec - 21:49

Sovak wrote:
pismejker wrote:
Sovak wrote:
abraham wrote:Bumo videli .... Bilo kako bilo ali su Englezi krajem19-tog stoljeca razvukli telegrafski kabel do Indije. Danas Uk napusta Eu. Indija nije makla dalje od tog kabla a DNRH ne moze napraviti most ispod 2000  metara dug. Da svima je promaklo da Nigel Farage nije dobio niti jedan mandat. E sad ajmo ponovo o ustashama i partizanima......... Daklem dva puta natukli svabe, natukli Churchilla na prvim izborima nakon sjajne pobjede u WWll, sada Brexit. Kila mozga?????????

Ne kuze oni to. Gledaju Brite kroz prizmu vjecitih hrvatskih neprijatelja.
A Briti nemaju vjecite prijatelje i vjecite neprijatelje nego samo vjecite interese.
No dobro, ne trebamo se cuditi toj nasoj grintavosti.
Dok su oni imali industrijsku revoluciju i carstvo u kojem sunce nije zalazilo mi smo bili neka sitna tockica na austrijskom zemljovidu jedva svjesni svoje narodnosne pripadnosti.

Podatak jedan onako zanimljiv.

Kmetstvo u Engleskoj ukinuto je 1574. godine. 

A u Hrvatskoj 1848.

O cemu zapravo uopce govorimo ili kak ti velis ... kila mozga??


;)
Ponovno uvedeno 1990.. :rasta :rasta :rasta

Nije.

Tko se od 1990. do danas kmetom osjeca, kmetom je zapravo uvijek bio u dusi. A to je drugi par rukava.

:)
Nije bitan filing ljudi,nego kako su oni percipirani od strane vlasti..Dosad Vlast,Pravosudje,To Serve and Protect organi,su pokazali samo da gradjane percipiraju kao kmetje,jerbo,oni koji imaju novca,imaju pravo na "Pravdu",dok oni bez love najebu i za najbizarnije stvari...e po tome cijenim da je RH drustvo,u osnovi Novofeudalno..smislja se i nacin,kak oda kmetju preotmu nekretnine porezom brutalnim..zasad nije uspjelo,sto ne znaci da su odustali... :starac
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sjeverna Irska ide na referendumu o otcjepljenju iz UK - Page 3 Empty Re: Sjeverna Irska ide na referendumu o otcjepljenju iz UK

Post by Guest Sun 15 Dec - 21:51

pismejker wrote:
Sovak wrote:
pismejker wrote:
Sovak wrote:
abraham wrote:Bumo videli .... Bilo kako bilo ali su Englezi krajem19-tog stoljeca razvukli telegrafski kabel do Indije. Danas Uk napusta Eu. Indija nije makla dalje od tog kabla a DNRH ne moze napraviti most ispod 2000  metara dug. Da svima je promaklo da Nigel Farage nije dobio niti jedan mandat. E sad ajmo ponovo o ustashama i partizanima......... Daklem dva puta natukli svabe, natukli Churchilla na prvim izborima nakon sjajne pobjede u WWll, sada Brexit. Kila mozga?????????

Ne kuze oni to. Gledaju Brite kroz prizmu vjecitih hrvatskih neprijatelja.
A Briti nemaju vjecite prijatelje i vjecite neprijatelje nego samo vjecite interese.
No dobro, ne trebamo se cuditi toj nasoj grintavosti.
Dok su oni imali industrijsku revoluciju i carstvo u kojem sunce nije zalazilo mi smo bili neka sitna tockica na austrijskom zemljovidu jedva svjesni svoje narodnosne pripadnosti.

Podatak jedan onako zanimljiv.

Kmetstvo u Engleskoj ukinuto je 1574. godine. 

A u Hrvatskoj 1848.

O cemu zapravo uopce govorimo ili kak ti velis ... kila mozga??


;)
Ponovno uvedeno 1990.. :rasta :rasta :rasta

Nije.

Tko se od 1990. do danas kmetom osjeca, kmetom je zapravo uvijek bio u dusi. A to je drugi par rukava.

:)
Nije bitan filing ljudi,nego kako su oni percipirani od strane vlasti..Dosad Vlast,Pravosudje,To Serve and Protect organi,su pokazali samo da gradjane percipiraju kao kmetje,jerbo,oni koji imaju novca,imaju pravo na "Pravdu",dok oni bez love najebu i za najbizarnije stvari...e po tome cijenim da je RH drustvo,u osnovi Novofeudalno..smislja se i nacin,kak oda kmetju preotmu nekretnine porezom brutalnim..zasad nije uspjelo,sto ne znaci da su odustali... :starac

Sam si pomogni i Bog ce ti pomoci. To je moja deviza.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sjeverna Irska ide na referendumu o otcjepljenju iz UK - Page 3 Empty Re: Sjeverna Irska ide na referendumu o otcjepljenju iz UK

Post by Guest Sun 15 Dec - 21:53

Sovak wrote:
pismejker wrote:
Sovak wrote:
pismejker wrote:
Sovak wrote:

Ne kuze oni to. Gledaju Brite kroz prizmu vjecitih hrvatskih neprijatelja.
A Briti nemaju vjecite prijatelje i vjecite neprijatelje nego samo vjecite interese.
No dobro, ne trebamo se cuditi toj nasoj grintavosti.
Dok su oni imali industrijsku revoluciju i carstvo u kojem sunce nije zalazilo mi smo bili neka sitna tockica na austrijskom zemljovidu jedva svjesni svoje narodnosne pripadnosti.

Podatak jedan onako zanimljiv.

Kmetstvo u Engleskoj ukinuto je 1574. godine. 

A u Hrvatskoj 1848.

O cemu zapravo uopce govorimo ili kak ti velis ... kila mozga??


;)
Ponovno uvedeno 1990.. :rasta :rasta :rasta

Nije.

Tko se od 1990. do danas kmetom osjeca, kmetom je zapravo uvijek bio u dusi. A to je drugi par rukava.

:)
Nije bitan filing ljudi,nego kako su oni percipirani od strane vlasti..Dosad Vlast,Pravosudje,To Serve and Protect organi,su pokazali samo da gradjane percipiraju kao kmetje,jerbo,oni koji imaju novca,imaju pravo na "Pravdu",dok oni bez love najebu i za najbizarnije stvari...e po tome cijenim da je RH drustvo,u osnovi Novofeudalno..smislja se i nacin,kak oda kmetju preotmu nekretnine porezom brutalnim..zasad nije uspjelo,sto ne znaci da su odustali... :starac

Sam si pomogni i Bog ce ti pomoci. To je moja deviza.
Slazem se..posto protiv Rogatog ne mosh,ja fino odleprsao u Pečalbu...i zakljucih sa zadovoljstvom da je svabija vrlo korektna zemlja,jako dobro ugodjenog kapitalizma.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sjeverna Irska ide na referendumu o otcjepljenju iz UK - Page 3 Empty Re: Sjeverna Irska ide na referendumu o otcjepljenju iz UK

Post by darth_vader Sun 15 Dec - 21:54

epikur37 wrote:
marcellus wrote:
Hektorović wrote:
marcellus wrote:seru ko grlice

sjeverna irska da da

a pitaju lika iz sinn feina koji je katolička stranka i koji su za otcjepljenje s brexitom i bez njega i na to se pozivaju :D

a katolika u sj. irskoj ono 5 posto

Sad je 50/50

At the 2011 census, 41.5% of the population identified as Protestant/non-Roman Catholic Christian, 41% as Roman Catholic, and 0.8% as non-Christian, while 17% identified with no religion or did not state one.

a, kad ih više ne upucavaju ko sedamdesetih... nisam vidiš ubrao

malo te prenese  anglofilija :)


A ono... osobno bih sve Britance u Atkantiku podavio, ostavio bih samo Škote i Irce katolike...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19695
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Sjeverna Irska ide na referendumu o otcjepljenju iz UK - Page 3 Empty Re: Sjeverna Irska ide na referendumu o otcjepljenju iz UK

Post by jokerman Sun 15 Dec - 21:55

jasambrend wrote:
epikur37 wrote:
marcellus wrote:
Hektorović wrote:
marcellus wrote:seru ko grlice

sjeverna irska da da

a pitaju lika iz sinn feina koji je katolička stranka i koji su za otcjepljenje s brexitom i bez njega i na to se pozivaju :D

a katolika u sj. irskoj ono 5 posto

Sad je 50/50

At the 2011 census, 41.5% of the population identified as Protestant/non-Roman Catholic Christian, 41% as Roman Catholic, and 0.8% as non-Christian, while 17% identified with no religion or did not state one.

a, kad ih više ne upucavaju ko sedamdesetih... nisam vidiš ubrao

malo te prenese  anglofilija :)


A ono... osobno bih sve Britance u Atkantiku podavio, ostavio bih samo Škote i Irce katolike...


 a ti skoti su stavarno pizde svoje vrste, nisam vidio beskicmenijeg naroda.

_________________
This world is mere change, and this life, opinion.
jokerman
jokerman

Posts : 628
2015-08-02


Back to top Go down

Sjeverna Irska ide na referendumu o otcjepljenju iz UK - Page 3 Empty Re: Sjeverna Irska ide na referendumu o otcjepljenju iz UK

Post by jokerman Sun 15 Dec - 21:56

pogle im samo onaj snp/ liberali sa dna kace, pokupili sve najgore

_________________
This world is mere change, and this life, opinion.
jokerman
jokerman

Posts : 628
2015-08-02


Back to top Go down

Sjeverna Irska ide na referendumu o otcjepljenju iz UK - Page 3 Empty Re: Sjeverna Irska ide na referendumu o otcjepljenju iz UK

Post by veber Sun 15 Dec - 21:58

bogatstvo moje obitelji leži u tome da smo znali odpisat izgubljeno i stvoriti novo.
kada presuda iz strasbourga postane pravomoćna moj odvjetnik ili njegovi nasljednici bit će nagrađeni s nekih.... crveni da živi i radi 300 godina ne bi imao toliko...

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Sjeverna Irska ide na referendumu o otcjepljenju iz UK - Page 3 Empty Re: Sjeverna Irska ide na referendumu o otcjepljenju iz UK

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum