ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Policija u BGD privela Cetnika, Draza Pao

Go down

Policija u BGD privela Cetnika, Draza Pao Empty Policija u BGD privela Cetnika, Draza Pao

Post by Serbinho-3 11/12/2019, 10:41

Policija u BGD privela Cetnika, Draza Pao 250_Sajkaca_i_kokarda_Milan_Gurovic2


https://www.kurir.rs/sport/kosarka/3373644/milan-gurovic-pretukao-suprugu-i-maloletnu-cerku-podignuta-krivicna-prijava-protiv-bivseh-kosarkasa
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26491
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Policija u BGD privela Cetnika, Draza Pao Empty Re: Policija u BGD privela Cetnika, Draza Pao

Post by Serbinho-3 11/12/2019, 13:20

Legendarni košarkaš tvrdi da je njegova supruga slagala policiju i iznela neistine vezane za njihov sukob.  
Za početak je objasnio kako je došlo do incidenta.
- Došao sam kući iz Novog Sada i žena je počela da me vređa sa vrata. Gde si bio, pič.a ti materina, šta si radio? Bio sam u šoku šta čujem, jer sam bio u Novom Sadu kod mame i to može i ona da vam potvdi - počeo je priču Gurović za Kurir.
Došlo je do kontakta je me je gurnula i pljunula me pored usta. Odugrnuo sam je od sebe i to je sve! Ništa više!


Policija u BGD privela Cetnika, Draza Pao 2080308_whatsapp-image-20191211-at-12.32.46-2_ff
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26491
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Policija u BGD privela Cetnika, Draza Pao Empty Re: Policija u BGD privela Cetnika, Draza Pao

Post by Serbinho-3 11/12/2019, 13:22

- Ja sam žrtva! Ja sam žrtva! Želim da se razvedem od nje, a ona smišlja načine da do toga ne dođe. Zato je ovo i uradila, služi se svim i svačim.




Poruka za kraj više nego glasna i jasna.
- Nisam ja divljak. Nisam neki klošar sa ulice. Imam akademiju košarke, apsolutno svi roditlji mogu da vam kažu kako se ophodim prema deci. Svi su uz mene. Dođite kod mene, pitajte bilo kojeg komšiju šta ima da vam kaže za mene i sve će vam biti jasno. Neće ovo oblatiti mene, nisam takav kakav sam predstavljen. Dođite, hajde, pitajte bilo kojeg komšiju šta ima da kaže za Milana Gurovića.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26491
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Policija u BGD privela Cetnika, Draza Pao Empty Re: Policija u BGD privela Cetnika, Draza Pao

Post by Serbinho-3 11/12/2019, 13:23

E jak si ti Cetnik Milane, dobro jos nisi dobio batine :cleanteeth
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26491
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Policija u BGD privela Cetnika, Draza Pao Empty Re: Policija u BGD privela Cetnika, Draza Pao

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum