ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HDZ pomogao Đapiću prikupiti potpise falsificiranjem?!

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

HDZ pomogao Đapiću prikupiti potpise falsificiranjem?! - Page 2 Empty Re: HDZ pomogao Đapiću prikupiti potpise falsificiranjem?!

Post by £otk@ 4/12/2019, 14:51

RayMabus wrote:Anketa Slobodne , Đapić nula glasova , Kolinda ispod Milanovića i Škore

https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/636519/predsjednicka-utrka-se-zahuktava-pitamo-vas-kome-cete-dati-svoj-glas-koga-zelite-gledati-na-pantovcaku-sljedecih-pet-godina-na-pantovcaku

Gotova je ona i HDZ

Tako je i na indexu

To više govori o publici medija nego o reprezentativnosti ankete

£otk@

Posts : 1907
2019-02-12


Back to top Go down

HDZ pomogao Đapiću prikupiti potpise falsificiranjem?! - Page 2 Empty Re: HDZ pomogao Đapiću prikupiti potpise falsificiranjem?!

Post by £otk@ 4/12/2019, 14:56

vuksadinare wrote:
£otk@ wrote:
vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:S druge strane lotka, koliko vidim, Škorini bukači najviše lupaju po HDZ-u i Kolindi, Zokija čak i štede.

A HDZ ignorira Škoru...

Razumijem, pažljivo s desnim krilom stranke.

Također i predsjednica bi trebala malo izađi iz estradnih voda.
škoro je izazivač a izazivač mora provocirati trenutnog nositelja titule...ta nece ne znam pervana ili onu babu iz kapoviceve stranke.... Basketball

Dobro, to stoji.
problem je sto đapic šprovocira skoru i kolakusica a ne dira koli pa i zokija..a kako rekoh gudin jucer gudi kako ce on biti 'svoj' i da nikog nece stedjeti onda odrzi molog o skori i kolakusicu a ni jednom ne spomene koli i zokija i na kraju s esjebe Basketball

Pa neka se prosipa.

Ne znam, ja sam nostalgičan, lijepo ga je opet vidjeti. Ipak je dugo vodio HSP, bio ratni načelnik HOS-a, dok je bio samo HSP. Sigurno će mnogi pravaši, koji sada podupiru druge kandidate, se toga sjetiti. Ima emigrantski i ratni pedigre o kakvom neki mogu samo sanjati. Basketball
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

HDZ pomogao Đapiću prikupiti potpise falsificiranjem?! - Page 2 Empty Re: HDZ pomogao Đapiću prikupiti potpise falsificiranjem?!

Post by £otk@ 4/12/2019, 14:58

Uostalom, tko se sprema davati udarce, mora biti spreman na pokoji...

I to ispod pojasa.:cleanteeth
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

HDZ pomogao Đapiću prikupiti potpise falsificiranjem?! - Page 2 Empty Re: HDZ pomogao Đapiću prikupiti potpise falsificiranjem?!

Post by RayMabus 4/12/2019, 15:01

£otk@ wrote:
vuksadinare wrote:
£otk@ wrote:
vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:S druge strane lotka, koliko vidim, Škorini bukači najviše lupaju po HDZ-u i Kolindi, Zokija čak i štede.

A HDZ ignorira Škoru...

Razumijem, pažljivo s desnim krilom stranke.

Također i predsjednica bi trebala malo izađi iz estradnih voda.
škoro je izazivač a izazivač mora provocirati trenutnog nositelja titule...ta nece ne znam pervana ili onu babu iz kapoviceve stranke.... Basketball

Dobro, to stoji.
problem je sto đapic šprovocira skoru i kolakusica a ne dira koli pa i zokija..a kako rekoh gudin jucer gudi kako ce on biti 'svoj' i da nikog nece stedjeti onda odrzi molog o skori i kolakusicu a ni jednom ne spomene koli i zokija i na kraju s esjebe Basketball

Pa neka se prosipa.

Ne znam, ja sam nostalgičan, lijepo ga je opet vidjeti. Ipak je dugo vodio HSP, bio ratni načelnik HOS-a, dok je bio samo HSP. Sigurno će mnogi pravaši, koji sada podupiru druge kandidate, se toga sjetiti. Ima emigrantski i ratni pedigre o kakvom neki mogu samo sanjati. Basketball
Kakve koristi od toga kad je narodu pun kurac korupcije. Prvo Bandić pa sad ovo. Ona je izgubila izbore samo to još ne kuži. Tko joj god bija protukandidat u drugom krugu sad će svi glasat za njega protiv korupicije. Neće vam pomoć ni Hdz mašinerija ni političke igrice.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

HDZ pomogao Đapiću prikupiti potpise falsificiranjem?! - Page 2 Empty Re: HDZ pomogao Đapiću prikupiti potpise falsificiranjem?!

Post by darth_vader 4/12/2019, 15:04

£otk@ wrote:
jasambrend wrote:Udbaško krme debelo...

1) što radiš ti opet ovdje? Nastaviš li drljati ovdje, ja idem na Nogomet

2) ne vrijeđaj Bujanca :)


1 Štrcam ti po pevaljki... samo dođi ekipa jedva čeka nategnit nekog kad Kica nema, već tjednima...

2. Bujanca je nemoguće uvrijediti...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

HDZ pomogao Đapiću prikupiti potpise falsificiranjem?! - Page 2 Empty Re: HDZ pomogao Đapiću prikupiti potpise falsificiranjem?!

Post by RayMabus 4/12/2019, 15:06

Sad će narod tražit da se provjere potpisi koji su dani Đapiću a ako se to odbije znači da je HDZ opet zagazio u korupciju

https://priznajem.hr/novosti/bivsi-pravaski-duznosnik-tvrdi-dapicevi-potpisi-su-prijevara-dobio-je-potpise-od-jednog-drugog-kandidata/106757/

Zabili su sebi autogol
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

HDZ pomogao Đapiću prikupiti potpise falsificiranjem?! - Page 2 Empty Re: HDZ pomogao Đapiću prikupiti potpise falsificiranjem?!

Post by Eroo 4/12/2019, 15:10

vuksadinare wrote:http://www.dnevno.hr/predsjednicki-izbori-2019/izborna-prevara-dapic-pod-teskim-optuzbama-kao-trojanski-konj-prisvojio-je-glasove-jednog-od-predsjednickih-kandidata-znate-li-kojeg-1402409/
Štato opet Hercegovci nešto muljaju? Đavain sriću, takvi su, štaš... :D
Eroo
Eroo

Posts : 74805
2016-07-22


Back to top Go down

HDZ pomogao Đapiću prikupiti potpise falsificiranjem?! - Page 2 Empty Re: HDZ pomogao Đapiću prikupiti potpise falsificiranjem?!

Post by vuksadinare 4/12/2019, 15:12

£otk@ wrote:
vuksadinare wrote:
£otk@ wrote:
vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:S druge strane lotka, koliko vidim, Škorini bukači najviše lupaju po HDZ-u i Kolindi, Zokija čak i štede.

A HDZ ignorira Škoru...

Razumijem, pažljivo s desnim krilom stranke.

Također i predsjednica bi trebala malo izađi iz estradnih voda.
škoro je izazivač a izazivač mora provocirati trenutnog nositelja titule...ta nece ne znam pervana ili onu babu iz kapoviceve stranke.... Basketball

Dobro, to stoji.
problem je sto đapic šprovocira skoru i kolakusica a ne dira koli pa i zokija..a kako rekoh gudin jucer gudi kako ce on biti 'svoj' i da nikog nece stedjeti onda odrzi molog o skori i kolakusicu a ni jednom ne spomene koli i zokija i na kraju s esjebe Basketball

Pa neka se prosipa.

Ne znam, ja sam nostalgičan, lijepo ga je opet vidjeti. Ipak je dugo vodio HSP, bio ratni načelnik HOS-a, dok je bio samo HSP. Sigurno će mnogi pravaši, koji sada podupiru druge kandidate, se toga sjetiti. Ima emigrantski i ratni pedigre o kakvom neki mogu samo sanjati. Basketball
cega je on bio 'ratni' nacelnik hos-a?..pa on dignuo guzicu nije iz starcevicevog doma za vrijeme rata..daj ne prosipaj takve gadarije
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

HDZ pomogao Đapiću prikupiti potpise falsificiranjem?! - Page 2 Empty Re: HDZ pomogao Đapiću prikupiti potpise falsificiranjem?!

Post by vuksadinare 4/12/2019, 15:13

Eroo wrote:
vuksadinare wrote:http://www.dnevno.hr/predsjednicki-izbori-2019/izborna-prevara-dapic-pod-teskim-optuzbama-kao-trojanski-konj-prisvojio-je-glasove-jednog-od-predsjednickih-kandidata-znate-li-kojeg-1402409/
Štato opet Hercegovci nešto muljaju? Đavain sriću, takvi su, štaš... :D
ne trpaj sve hercegovce u isti kos da svoju zlocestocu opravdas..ti si hercegovac sa greskom...zato i jesi zavrsio u ljubljani..hercegovac i ljubljana? pirat ...jedino ako nisu svratili u centralu udbe u ljubljani Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

HDZ pomogao Đapiću prikupiti potpise falsificiranjem?! - Page 2 Empty Re: HDZ pomogao Đapiću prikupiti potpise falsificiranjem?!

Post by RayMabus 4/12/2019, 15:15

Eroo wrote:
vuksadinare wrote:http://www.dnevno.hr/predsjednicki-izbori-2019/izborna-prevara-dapic-pod-teskim-optuzbama-kao-trojanski-konj-prisvojio-je-glasove-jednog-od-predsjednickih-kandidata-znate-li-kojeg-1402409/
Štato opet Hercegovci nešto muljaju? Đavain sriću, takvi su, štaš... :D
Muljaju al su ovim zabili sebi autogol. Više.će.glasova sad izgubit nego dobit jer su optužbe da mu je Kolinda dala dio glasova i više nego realne pa ako se boje provjere potpisa sve je više nego jasno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

HDZ pomogao Đapiću prikupiti potpise falsificiranjem?! - Page 2 Empty Re: HDZ pomogao Đapiću prikupiti potpise falsificiranjem?!

Post by RayMabus 4/12/2019, 15:55

Na potezu je pravosuđe koje je pod kontrolom HDZa. Vladajuća stranka je pod teškom optužbom da je glasove birača za Kolindu dala Đapiću. Vrijeme ide i DIP je na potezu da to provjeri.

Ako neće još bolje. To je optužba za korupciju koja je očito utemeljena jer vladajuća stranka ne želi sprovest provjeru potpisa.

Gotovi su.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

HDZ pomogao Đapiću prikupiti potpise falsificiranjem?! - Page 2 Empty Re: HDZ pomogao Đapiću prikupiti potpise falsificiranjem?!

Post by RayMabus 4/12/2019, 16:10

Sad ću vam nešto reč. Nikida san se izasra po jednom branitelju u sri autobusa a pun bus ljudi.

Ja vam nemam dlake na jeziku , reka sam mu da je govno i da podržava korupciju.

Odma je skočija na mene a cili bus sluša.

Uteka je jer zna da govorin istinu.

Kad vam netko u ovoj državi kaže da je branitelj slobodno mu recite da je govno i da podržava korupciju i da nam je zato iselilo 400 tisuća mladih.

I još će.ako Bog da.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

HDZ pomogao Đapiću prikupiti potpise falsificiranjem?! - Page 2 Empty Re: HDZ pomogao Đapiću prikupiti potpise falsificiranjem?!

Post by RayMabus 4/12/2019, 16:16

Doć će.te vi svi na tapet niste vi nikakve svete krave pa da se vama ne smi ništa reč.

Đapić je prikupija 13 tisuća potpis jer su mu pomogle udruge Hosa.

Pomoga je tebi znam ja dobro tko.

"Branitelji".

Medved i ekipa koji su glasove od Kolinde dali Đapiću.

Vidit ćeš sad kad vas ja razvalin. Bižat ćete u mišju rupu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

HDZ pomogao Đapiću prikupiti potpise falsificiranjem?! - Page 2 Empty Re: HDZ pomogao Đapiću prikupiti potpise falsificiranjem?!

Post by RayMabus 4/12/2019, 16:24

I sad imate dva izbora 

) Prvi vam je da telefonski nazovete ljude čije je potpise Đapić donio u DIP i pitate ih jesu li dali glas Đapiču kao predsjedničkom kandidatu. Ćim jedan s tog papira kaže da nije odma provjerit sve. Na taj način će isplivat to da je HDZ doturio svoje potpise Đapiću

b ) Drugi izbor vam je ne morate to napravit.


To vam je izbor.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

HDZ pomogao Đapiću prikupiti potpise falsificiranjem?! - Page 2 Empty Re: HDZ pomogao Đapiću prikupiti potpise falsificiranjem?!

Post by debotoijusto 4/12/2019, 17:49

HDZ pomogao Đapiću prikupiti potpise falsificiranjem?! - Page 2 Ante-dapic

nu me nu me nu i moje glave
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30618
2014-04-12


Back to top Go down

HDZ pomogao Đapiću prikupiti potpise falsificiranjem?! - Page 2 Empty Re: HDZ pomogao Đapiću prikupiti potpise falsificiranjem?!

Post by £otk@ 4/12/2019, 18:52

debotoijusto wrote: cheers HDZ pomogao Đapiću prikupiti potpise falsificiranjem?! - Page 2 Ante-dapic

nu me nu me nu i moje glave

Ljudi imamo PreCjednika!!
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

HDZ pomogao Đapiću prikupiti potpise falsificiranjem?! - Page 2 Empty Re: HDZ pomogao Đapiću prikupiti potpise falsificiranjem?!

Post by jastreb 4/12/2019, 18:56

Đapić? Ne znam dal ga čak i pravaši uopće šmirglaju 2 %?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

HDZ pomogao Đapiću prikupiti potpise falsificiranjem?! - Page 2 Empty Re: HDZ pomogao Đapiću prikupiti potpise falsificiranjem?!

Post by £otk@ 4/12/2019, 18:57

jasambrend wrote:
£otk@ wrote:
jasambrend wrote:Udbaško krme debelo...

1) što radiš ti opet ovdje? Nastaviš li drljati ovdje, ja idem na Nogomet

2) ne vrijeđaj Bujanca :)


1 Štrcam ti po pevaljki... samo dođi ekipa jedva čeka nategnit nekog kad Kica nema, već tjednima...

2. Bujanca je nemoguće uvrijediti...

Ko što ste me nategnuli ovog rujna kad je cijeli pdf se razbježao ko miševi? Nije ni onda kic baš bio posebno energičan.

Držali ste se junački ko Beograd ‘41. :)

To ja više ironično skrećem, budući da vučko pobožno prati Bujicu ;)
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

HDZ pomogao Đapiću prikupiti potpise falsificiranjem?! - Page 2 Empty Re: HDZ pomogao Đapiću prikupiti potpise falsificiranjem?!

Post by £otk@ 4/12/2019, 18:58

jastreb wrote:Đapić? Ne znam dal ga čak i pravaši uopće šmirglaju 2 %?

Mislim da ne, ali tamo su svi posvađani.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

HDZ pomogao Đapiću prikupiti potpise falsificiranjem?! - Page 2 Empty Re: HDZ pomogao Đapiću prikupiti potpise falsificiranjem?!

Post by Guest 4/12/2019, 19:04

£otk@ wrote:
RayMabus wrote:Anketa Slobodne , Đapić nula glasova , Kolinda ispod Milanovića i Škore

https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/636519/predsjednicka-utrka-se-zahuktava-pitamo-vas-kome-cete-dati-svoj-glas-koga-zelite-gledati-na-pantovcaku-sljedecih-pet-godina-na-pantovcaku

Gotova je ona i HDZ

Tako je i na indexu

To više govori o publici medija nego o reprezentativnosti ankete

Tocno. Ovo je anketa Vecernjeg.


HDZ pomogao Đapiću prikupiti potpise falsificiranjem?! - Page 2 WMJOiAabD6+SAAAAABJRU5ErkJggg==
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HDZ pomogao Đapiću prikupiti potpise falsificiranjem?! - Page 2 Empty Re: HDZ pomogao Đapiću prikupiti potpise falsificiranjem?!

Post by vuksadinare 4/12/2019, 19:23

,..skoro predsjednik...odavno govorim..a hdz i kolinda nek se hvale potpisima toliko ce i dobiti ...pozz i zokiju taj bolje da se nije kandidirao
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

HDZ pomogao Đapiću prikupiti potpise falsificiranjem?! - Page 2 Empty Re: HDZ pomogao Đapiću prikupiti potpise falsificiranjem?!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum