ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mala skola zavodjenja

Page 9 of 18 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Next

Go down

Mala skola zavodjenja - Page 9 Empty Re: Mala skola zavodjenja

Post by Guest 22/11/2019, 10:53

Maggie19 wrote:
Ra wrote:
Maggie19 wrote:
Ra wrote:
Maggie19 wrote:https://100posto.jutarnji.hr/zivot/nije-gotovo-badboy-nam-otrkiva-tajne-zavodenja-zasto-muskarci-zenama-salju-slike-penisa-kako-u-pet-minuta-nagovoriri-zenu-na-seks-te-sto-muskarci-i-zene-jedni-drugima-krivo-rade


Malo je duzi razgovor, ali potrudite se..

"Tada sam shvatio da kod žena, barem kod nas, prolazi stav, karakter i iskrenost. "

Ovo ima smisla. 
Muškarac koji se prenemaže i glumata (poput žene koja bi, ali da joj ne uđe) nije niti malo poželjan. Barem meni nije. :)
Svi mi glumimo,donekle, da bismo se svidjeli.
S godinama smo samodostatniji i samopuzdaniji, pa imamo manju potrebu glumiti.
A, ta prenemaganja su uvijek out.
;-@
Mislila sam na prenemaganje. 
To je nekako tipična ženska osobina i nikako ne paše muškarcu. Ako ne zna bil' piškio il' bi kakio treba ga pustiti u WC-u.  :)

Onaj tko ima hrabrosti reći zašto je pristupio ženi imati će snage i za eventualnu košaricu. Hrabrost i snaga su dvije bitne muške osobine koje pokaže na samom početku.
Slazem se.
No, primijetila sam da se dosta zena lijepi na takve muskaarce, to im je napeto, misle da ce ih one mijenjat,
Ili im bude majcinski instinkt ;-D
Mislim da ne postoji žena koja nije barem jednom pala na tu foru: nije on loš, samo se pravi. Ili, ako je prema drugima takav prema meni neće biti. Istina je da iz nekog povučemo na površinu najbolje ili najgore, ali takva očekivanja su ipak totalni promašaj. 

Čak i kad im je jasno pred očima izlog i kompletan sadržaj dućana, misle da je u skladištu ona najbolja roba. A nije. Najbolje se stavlja u izlog i ako to nije u redu, možeš misliti što je tek u skladištu. :D

Dakle, ljudski je samoobmanuti se s vremena na vrijeme,  ali je velik problem ako to postane obrazac ponašanja i odabira. Znači da nešto fakat nije posloženo u njihovim glavama.

Guest
Guest


Back to top Go down

Mala skola zavodjenja - Page 9 Empty Re: Mala skola zavodjenja

Post by immortal 22/11/2019, 11:27

Noor wrote:
mortal wrote:
Noor wrote:
mortal wrote:
Noor wrote:
nije pametno mučiti svog muškarca :)
takvu zlevanku sama bi zavitlala kroz prozor, a ne njemu je dala ;)
ako on hiti moju zlevanku, znači da mu ja nisam bitna ni najmanje
dakle, treba uzvratiti jer te gad inače pregazi
hiti jer ga smatraš svinjčetom koje mora jesti tvoja neuspjela sranja :)

heh ti odmah temu prebacuješ na mene
da možda ga i jesam puno puta smatrala "svinjčetom" prije zato jer sve smaže u dahu da sam ga znala prekidati komentarom.. daj diši malo a ne zato jer je na stol došlo bilo što loše
kod nas se uvijek dobro kuhalo i jelo.. mama nam prenijela svoje navike
pizzu sam radila prva u gradu, davno dok drugi nisu čuli za nju,  radila kolače od oljuštenih badema dok su drugi papali biskvitiće s pudingom
imala sam bliskih "frendica" koje su punog srca dočekale situaciju gdje ne mogu do primanja pa me s užitkom gledajući u oči pitala- radiš li sad kolače
svijet je pun zlobe, ali sve opet dođe na svoje 
ne sije zlo đavao nego ljudi koji nas okružuju
ma ne morti, nije išlo tebe...nego općenito :)
jesi ti slavonka ili podravka..ili negdje na sredini (geografski)? :)
dide su mi Hercegovci, bake Dalmatinke
rođena sam i živim na dijelu gdje se susreću Slavonija, Posavina i Moslavina
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Mala skola zavodjenja - Page 9 Empty Re: Mala skola zavodjenja

Post by immortal 22/11/2019, 11:29

Ra wrote:
prckov wrote:
mortal wrote:
prckov wrote:
mortal wrote:
heh ti odmah temu prebacuješ na mene
da možda ga i jesam puno puta smatrala "svinjčetom" prije zato jer sve smaže u dahu da sam ga znala prekidati komentarom.. daj diši malo a ne zato jer je na stol došlo bilo što loše
kod nas se uvijek dobro kuhalo i jelo.. mama nam prenijela svoje navike
pizzu sam radila prva u gradu, davno dok drugi nisu čuli za nju,  radila kolače od oljuštenih badema dok su drugi papali biskvitiće s pudingom
imala sam bliskih "frendica" koje su punog srca dočekale situaciju gdje ne mogu do primanja pa me s užitkom gledajući u oči pitala- radiš li sad kolače
svijet je pun zlobe, ali sve opet dođe na svoje 
ne sije zlo đavao nego ljudi koji nas okružuju
ma zena mu nije znala nista kuvat
a niti je ikad kucu spremila
uopce niti ne primjecuje da je kuca neuredna niti joj to smeta
nije se on izivljavo, samo jednom kad mu je sve prekipilo frljio tu zlevanku sa 4 kata I doso kod nas rucat
a dobro, nije lijepo prozivati nikoga
svatko ima svoj život, svoje razloge
očito je imala drugih kvaliteta
to sam pomeno radi "leti ko frizbi"
a naravno da se moze svakog prozivat
otkud ti to da nije lijepo, jesi ti sva
sto se tice drugih kvaliteta jedino mozda je bila dobra u krevetu
sve ostalo je katastrofa
Je, to je skroz nebitna stavka (za okolinu).

Da je kuhala kao Špiček i čistila svaki dan, a bila loše u krevetu, do sad bi se njih dvoje razveli zilion puta.  :rasta
ili bi bili u braku, ona kao kuharica a on s drugim frendicama
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Mala skola zavodjenja - Page 9 Empty Re: Mala skola zavodjenja

Post by RayMabus 22/11/2019, 11:37

Masne teče , šporke gačice , razmišljanje kako moraš sutra otpremit djecu u školu...

Brak bez seksa neće dugo funkcionirat. 

Muškome se ne može dignit dok mu se u glavi vrte misli poput onih gore a vrtit će mu se ako on postane kućanica.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175930
2014-04-11


Back to top Go down

Mala skola zavodjenja - Page 9 Empty Re: Mala skola zavodjenja

Post by RayMabus 22/11/2019, 12:09

Žena može raširit noge , pustit njega da se deset minuta zadovolji i idu spavat. Ok nije joj do seksa nešto al seks nije samo zadovoljavanje sebe nego i drugoga. Bar je njega usrećila.

U obratnoj situaciji ona se ne može nabost na mlohavu čunu tako da sad tu su oboje bez seksa. Dakle muški je dvostruko nesretan. Prvo njemu se ne diže a onda ne može nit usrećit partnericu.

Dakle morate kupit ovo ako mislite da taj brak nastavi funkcionirat.

Mala skola zavodjenja - Page 9 Thumb_493_320_320_0_0_crop
RayMabus
RayMabus

Posts : 175930
2014-04-11


Back to top Go down

Mala skola zavodjenja - Page 9 Empty Re: Mala skola zavodjenja

Post by RayMabus 22/11/2019, 12:29

S tim da će seks isto bit misionarka samo šta je on dole i u mraku. Jedino šta će za razliku od šeme kad muški skoći na žensku pa ona može odglumit ode bit jasno da se njemu ne diže te nema pravog seksa tj nema kontakta između dva spolna organa.

No nije problem ležat petnajst minuta i nek ona skače dok se ne zadovolji samo šta će nakon nekog vremena ona zaželit pravi kurac a kako radi onda će vjerovatno gledat di da se pukne za stvarno. To ti dođe nešto ko i kad muški vidi da ženska neće seks il ga radi priko kurca pa ga počne tražit negdi drugdje.

Masne teče , šporke gačice , razmišljanje kako moraš sutra djecu pripremit za školu. Ne moš očekivat od muškog da nakon takvog dana a sutra ga opet to čeka jer je kućanica kad legne navečer da to samo iisključi. Podsvjest radi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175930
2014-04-11


Back to top Go down

Mala skola zavodjenja - Page 9 Empty Re: Mala skola zavodjenja

Post by Guest 22/11/2019, 13:06

epikur37 wrote:
kaya wrote:Na čemu smo, hrani ili zavođenju?

veber se javio na temi, znači hrana.

Pa sad ... kad si i ti tu mogla bi biti i ekumena sa sotonističkom SPC.

:P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mala skola zavodjenja - Page 9 Empty Re: Mala skola zavodjenja

Post by Guest 22/11/2019, 13:08

mortal wrote:
Noor wrote:
mortal wrote:
Noor wrote:
mortal wrote:
ako on hiti moju zlevanku, znači da mu ja nisam bitna ni najmanje
dakle, treba uzvratiti jer te gad inače pregazi
hiti jer ga smatraš svinjčetom koje mora jesti tvoja neuspjela sranja :)

heh ti odmah temu prebacuješ na mene
da možda ga i jesam puno puta smatrala "svinjčetom" prije zato jer sve smaže u dahu da sam ga znala prekidati komentarom.. daj diši malo a ne zato jer je na stol došlo bilo što loše
kod nas se uvijek dobro kuhalo i jelo.. mama nam prenijela svoje navike
pizzu sam radila prva u gradu, davno dok drugi nisu čuli za nju,  radila kolače od oljuštenih badema dok su drugi papali biskvitiće s pudingom
imala sam bliskih "frendica" koje su punog srca dočekale situaciju gdje ne mogu do primanja pa me s užitkom gledajući u oči pitala- radiš li sad kolače
svijet je pun zlobe, ali sve opet dođe na svoje 
ne sije zlo đavao nego ljudi koji nas okružuju
ma ne morti, nije išlo tebe...nego općenito :)
jesi ti slavonka ili podravka..ili negdje na sredini (geografski)? :)
dide su mi Hercegovci, bake Dalmatinke
rođena sam i živim na dijelu gdje se susreću Slavonija, Posavina i Moslavina

Je l' to bila '8. ofenziva'?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mala skola zavodjenja - Page 9 Empty Re: Mala skola zavodjenja

Post by RayMabus 22/11/2019, 13:40

Bilo bi bespredmetno tvrdit da se uloge ne mogu zamjenit.

Samo...

Pričam sa komandom.

Treba mi psihoterapeut.

Nisu baš oduševljeni šta tražim još ljudi samo radi ovoga.

Izgleda da nemaju namjeru poslati.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175930
2014-04-11


Back to top Go down

Mala skola zavodjenja - Page 9 Empty Re: Mala skola zavodjenja

Post by Noor 22/11/2019, 13:52

mortal wrote:
Noor wrote:
mortal wrote:
Noor wrote:
mortal wrote:
ako on hiti moju zlevanku, znači da mu ja nisam bitna ni najmanje
dakle, treba uzvratiti jer te gad inače pregazi
hiti jer ga smatraš svinjčetom koje mora jesti tvoja neuspjela sranja :)

heh ti odmah temu prebacuješ na mene
da možda ga i jesam puno puta smatrala "svinjčetom" prije zato jer sve smaže u dahu da sam ga znala prekidati komentarom.. daj diši malo a ne zato jer je na stol došlo bilo što loše
kod nas se uvijek dobro kuhalo i jelo.. mama nam prenijela svoje navike
pizzu sam radila prva u gradu, davno dok drugi nisu čuli za nju,  radila kolače od oljuštenih badema dok su drugi papali biskvitiće s pudingom
imala sam bliskih "frendica" koje su punog srca dočekale situaciju gdje ne mogu do primanja pa me s užitkom gledajući u oči pitala- radiš li sad kolače
svijet je pun zlobe, ali sve opet dođe na svoje 
ne sije zlo đavao nego ljudi koji nas okružuju
ma ne morti, nije išlo tebe...nego općenito :)
jesi ti slavonka ili podravka..ili negdje na sredini (geografski)? :)
dide su mi Hercegovci, bake Dalmatinke
rođena sam i živim na dijelu gdje se susreću Slavonija, Posavina i Moslavina
zanimljive su sve te naše regije i mikroregije, svaka ima svoje specifičnosti :)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Mala skola zavodjenja - Page 9 Empty Re: Mala skola zavodjenja

Post by Maggie19 22/11/2019, 14:38

Ra wrote:
Maggie19 wrote:
Ra wrote:
Maggie19 wrote:
Ra wrote:
Maggie19 wrote:https://100posto.jutarnji.hr/zivot/nije-gotovo-badboy-nam-otrkiva-tajne-zavodenja-zasto-muskarci-zenama-salju-slike-penisa-kako-u-pet-minuta-nagovoriri-zenu-na-seks-te-sto-muskarci-i-zene-jedni-drugima-krivo-rade


Malo je duzi razgovor, ali potrudite se..

"Tada sam shvatio da kod žena, barem kod nas, prolazi stav, karakter i iskrenost. "

Ovo ima smisla. 
Muškarac koji se prenemaže i glumata (poput žene koja bi, ali da joj ne uđe) nije niti malo poželjan. Barem meni nije. :)
Svi mi glumimo,donekle, da bismo se svidjeli.
S godinama smo samodostatniji i samopuzdaniji, pa imamo manju potrebu glumiti.
A, ta prenemaganja su uvijek out.
;-@
Mislila sam na prenemaganje. 
To je nekako tipična ženska osobina i nikako ne paše muškarcu. Ako ne zna bil' piškio il' bi kakio treba ga pustiti u WC-u.  :)

Onaj tko ima hrabrosti reći zašto je pristupio ženi imati će snage i za eventualnu košaricu. Hrabrost i snaga su dvije bitne muške osobine koje pokaže na samom početku.
Slazem se.
No, primijetila sam da se dosta zena lijepi na takve muskaarce, to im je napeto, misle da ce ih one mijenjat,
Ili im bude majcinski instinkt ;-D
Mislim da ne postoji žena koja nije barem jednom pala na tu foru: nije on loš, samo se pravi. Ili, ako je prema drugima takav prema meni neće biti. Istina je da iz nekog povučemo na površinu najbolje ili najgore, ali takva očekivanja su ipak totalni promašaj. 

Čak i kad im je jasno pred očima izlog i kompletan sadržaj dućana, misle da je u skladištu ona najbolja roba. A nije. Najbolje se stavlja u izlog i ako to nije u redu, možeš misliti što je tek u skladištu. :D

Dakle, ljudski je samoobmanuti se s vremena na vrijeme,  ali je velik problem ako to postane obrazac ponašanja i odabira. Znači da nešto fakat nije posloženo u njihovim glavama.

Istina, samo ja to sve nesto vezem uz vrlo mladu dob.
Ne ide mi uz zrelu zenu.

Inace, fora sa ducanom i skladistem ti je dobra ;-P

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Mala skola zavodjenja - Page 9 Empty Re: Mala skola zavodjenja

Post by RayMabus 22/11/2019, 14:45

Kod mene je obrnuto. U izlogu je škart a u skladištu su najbolje stvari.

Ja nikad ženskoj nisan reka da imam par stanova , vikendicu na otoku i još hrpu toga.

Kod mene u izlogu stoji to šta stoji , ništa posebno zanimljivo , uglavnom ni zbog čega nešto šta bi sad neku jako privuklo , možda više ima onoga šta bi je odbilo , dakle u izlogu je loša roba.

U skladištu je vrhunska.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175930
2014-04-11


Back to top Go down

Mala skola zavodjenja - Page 9 Empty Re: Mala skola zavodjenja

Post by RayMabus 22/11/2019, 14:58

Kod žena da , uglavnom , ne sve al uglavnom gledaju da stave u izlog najbolje.

Kod muškaraca kako koji , neki će se trudit izgledat fizički super i stavit sve najbolje u izlog dok kod drugih ono ne vode računa o fizičkom izgledu , zubi nikakvi , zapušten je , ne pokazuje interes , ne zna sa ženama , osoran , nema dlake na jeziku , poslat će te i u tri pm ako mu se zamiriš dakle izlog je katastrofa.

To je zato jer ona kojoj ovo paše tj ok sam joj ovako kad otkrije šta je uvatila past će na guzicu no ja znam da nije tu s menom radi para nego sam joj i ovakvi nikakav ok.

I onda ružno pače napravi zube , ode u teretanu ispeglat trbušić , sredi se i obuće odijelo i onda još dodatno otkriješ šta si uvatila.

U skladištu je odličan heroin.

Najbolja kvaliteta.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175930
2014-04-11


Back to top Go down

Mala skola zavodjenja - Page 9 Empty Re: Mala skola zavodjenja

Post by RayMabus 22/11/2019, 15:07

Jedna od vrlo važnih stvari u vezi je učiniti drugu osobu sretnom. No to ne možeš napravit ako ta osoba ima visoke ciljeve. Sreća je relativna stvar. Dakle netko tko visoko puca teško ga je zadovoljit. Netko tko ima manje ambicije pa joj ja ovakav kakav jesam u izlogu je ok ne puca visoko. Sretna je i s manjim u životu.

I sad kad je to onda ide skladište , samo postaje sve bolje i bolje i ova samo pada na guzicu i krsti se. Ovo je odlično. Da šta je. 

Imamo vrlo sretnog partnera , više nego šta je to i sama mislila da će bit. Puno više od onoga šta je uopće i zamišljala.






Sretne majke rađaju sretnu djecu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175930
2014-04-11


Back to top Go down

Mala skola zavodjenja - Page 9 Empty Re: Mala skola zavodjenja

Post by RayMabus 22/11/2019, 15:26

Uglavnom centrala ne misli poslat dodatno ljudstvo jer su mi objasnili zašto psihoterapeut tu neće pomoć.

Muška kućanica.

Kuća ti je radno mjesto. Spavaća soba ti se sad nalazi na radnom mjestu. Nisi se makao s posla. Sve te asocira na posao.

Makneš se sa ženom u vikendicu npr odem na Brač ili u neki od stanova ako si ti kućanica pereš i njen veš tako da kad ona obuče seksi rublje podsvjest će opet poslati slike veša koji si joj prao.

Ovo s djecom nema problema , možeš ih vodit u vrtić , školu , minjat pelene , prat im šporku robu , neće utjecati na libido jer to drukčije gledaš pošto su ti djeca pa je roditeljstvo tu jače.

Masne teče. Isto kao i kad nešto radiš cijeli dan pa legneš onda ti se to vrti u podsvjesti kad zaklopiš oči. Dakle moš koji put oprat suđe al ne smije ti to postati posao da ti se slike ne urežu u memoriju jer triba onda vrime i druge slike da idu dok ove ne odu ća.

Dakle sad masne teče , spavača soba , njen šporki veš.

Nema seksa.

Nikakva psihoterapija ne pomaže. To nisu traume nego podsvjesne slike.

Znači bolje je da ti nešto radiš il imaš neke sitne prihode pa da tim parama platiš kućanicu a žena nek radi pošto su sad one izguravši muške sa tržišta rada postale glavni hranitelj i onda u suštini kad odete leć onda će ona stvarčica funkcionirat.

To je to. Zato mi nisu udovoljili na upit da će mi trebat poslat dodatno psihoterapeuta za ovu šemu. Očito s razlogom jer ovo nije trauma nego podsvjesne slike nastale tako da si 24 sata u tome a opet ideš leć na radno mjesto a ne nekakvoj kući ( kuća je sad radno mjesto ) dakle nisi se makao s posla.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175930
2014-04-11


Back to top Go down

Mala skola zavodjenja - Page 9 Empty Re: Mala skola zavodjenja

Post by RayMabus 22/11/2019, 17:37

Od kako san se zamislija u ulozi muške kućanice ne bi ga ni Nives Celzijus oživila.

Sinoć uopće nisam izdrka. Ne mogu ga uopće oživit. Netko je isključija struju.

Znači ona koja oće mušku kućanicu a eto dildo pa ću ga stavit pa skaći petnejst minuti dok me svršiš. Samo to neće radit nikako pa će nakon nekog vremena ta ženska mislit da je varam , nije mi više privlaćna itd dakle za razliku od muškog koji radi pa onda mu se digne pa navali na nju ta se bar može tješit da mu je i dalje seksualno privlačna , da je ne vara okolo itd dakle opet to njeno samopouzdanje ide prema gore a ode će mislit da ti nije više ni seksualno privlačna jer šta će drugo pomislit kad ti se ne može dignit na nju a nije na nju nego ti lete slike : masna teča , šporka roba , kako moraš sutra pripremit djecu za u školu itd itd.

Uglavnom muškarac kućanica = problemi u bračnom krevetu.

Rješenje nije psihoterapija nego taj muški mora ić nešto radit pa makar pola radnog vremena a s tim parama platit onda nekome da čisti i pere pošto oboje radite i onda navečer nema problema u krevetu.

U protivnom to će pretvorit u brak bez seksa i onda idu frustracije i napadi možda čak i više od žene jer ona radi ka pas a ne dobija ga i onda su to svađe i to se zakomplicira do jedne granice di rastava postaje najbolje rješenje za sve.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175930
2014-04-11


Back to top Go down

Mala skola zavodjenja - Page 9 Empty Re: Mala skola zavodjenja

Post by RayMabus 22/11/2019, 19:30

Tu opciju triba izbacit kao opciju. Impotencija. Bolje sam bit pa kad ti dođe bar ti ona stvar radi. Izbacija san prije uru vrimema tu opciju muška kućanica iz misli i iša se dirat dole. Uspija san ga oživit do pola al ne mogu ejakulirat il tako šta pa san ga spremija u gaće. Vratit će se to samo da te slike polako izblijede i da ih zamjene neke druge koje nisu to ; masne teče , šporka roba , kako moraš otpremit sutra dicu za u školu. 

Muška kućanica je impotencija.

Bolje ležat sam doma i sve četiri u zrak i mozak na pašu i kad ti dođe plesneš ga jer ti ta stvar bar radi a ovo žena , dica a ti muška kućanica nema šanse da ga oživiš 0,00005% , mrtvo tilo , netko isključija struju , mlohava čuna.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175930
2014-04-11


Back to top Go down

Mala skola zavodjenja - Page 9 Empty Re: Mala skola zavodjenja

Post by mutava baštarda 22/11/2019, 19:37

RayMabus wrote:Žena može raširit noge , pustit njega da se deset minuta zadovolji i idu spavat. Ok nije joj do seksa nešto al seks nije samo zadovoljavanje sebe nego i drugoga. Bar je njega usrećila.

U obratnoj situaciji ona se ne može nabost na mlohavu čunu tako da sad tu su oboje bez seksa. Dakle muški je dvostruko nesretan. Prvo njemu se ne diže a onda ne može nit usrećit partnericu.

Dakle morate kupit ovo ako mislite da taj brak nastavi funkcionirat.

Mala skola zavodjenja - Page 9 Thumb_493_320_320_0_0_crop
Ovo su proteze, tebale bi ići preko HZZO-a

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Mala skola zavodjenja - Page 9 Empty Re: Mala skola zavodjenja

Post by immortal 22/11/2019, 20:02

Joker wrote:
mortal wrote:
Noor wrote:
mortal wrote:
Noor wrote:
hiti jer ga smatraš svinjčetom koje mora jesti tvoja neuspjela sranja :)

heh ti odmah temu prebacuješ na mene
da možda ga i jesam puno puta smatrala "svinjčetom" prije zato jer sve smaže u dahu da sam ga znala prekidati komentarom.. daj diši malo a ne zato jer je na stol došlo bilo što loše
kod nas se uvijek dobro kuhalo i jelo.. mama nam prenijela svoje navike
pizzu sam radila prva u gradu, davno dok drugi nisu čuli za nju,  radila kolače od oljuštenih badema dok su drugi papali biskvitiće s pudingom
imala sam bliskih "frendica" koje su punog srca dočekale situaciju gdje ne mogu do primanja pa me s užitkom gledajući u oči pitala- radiš li sad kolače
svijet je pun zlobe, ali sve opet dođe na svoje 
ne sije zlo đavao nego ljudi koji nas okružuju
ma ne morti, nije išlo tebe...nego općenito :)
jesi ti slavonka ili podravka..ili negdje na sredini (geografski)? :)
dide su mi Hercegovci, bake Dalmatinke
rođena sam i živim na dijelu gdje se susreću Slavonija, Posavina i Moslavina

Je l' to bila '8. ofenziva'?
:-D nešto kao pjesma Marka Perkovića
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Mala skola zavodjenja - Page 9 Empty Re: Mala skola zavodjenja

Post by immortal 22/11/2019, 20:06

Noor wrote:
mortal wrote:
Noor wrote:
mortal wrote:
Noor wrote:
hiti jer ga smatraš svinjčetom koje mora jesti tvoja neuspjela sranja :)

heh ti odmah temu prebacuješ na mene
da možda ga i jesam puno puta smatrala "svinjčetom" prije zato jer sve smaže u dahu da sam ga znala prekidati komentarom.. daj diši malo a ne zato jer je na stol došlo bilo što loše
kod nas se uvijek dobro kuhalo i jelo.. mama nam prenijela svoje navike
pizzu sam radila prva u gradu, davno dok drugi nisu čuli za nju,  radila kolače od oljuštenih badema dok su drugi papali biskvitiće s pudingom
imala sam bliskih "frendica" koje su punog srca dočekale situaciju gdje ne mogu do primanja pa me s užitkom gledajući u oči pitala- radiš li sad kolače
svijet je pun zlobe, ali sve opet dođe na svoje 
ne sije zlo đavao nego ljudi koji nas okružuju
ma ne morti, nije išlo tebe...nego općenito :)
jesi ti slavonka ili podravka..ili negdje na sredini (geografski)? :)
dide su mi Hercegovci, bake Dalmatinke
rođena sam i živim na dijelu gdje se susreću Slavonija, Posavina i Moslavina
zanimljive su sve te naše regije i mikroregije, svaka ima svoje specifičnosti :)
da, osjetne razlike, znaju biti i zanimljive, a najgore od svega je neprihvaćanje
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Mala skola zavodjenja - Page 9 Empty Re: Mala skola zavodjenja

Post by RayMabus 22/11/2019, 21:55

Ne bi mu pomogli ni elektoršokovi na najače nakon masnih teča , šporkih gaća i kako za sutra triba opremit djecu za u školu.


https://zivim.gloria.hr/volim/kad-penis-otkaze-poslusnost-cetiri-poze-koje-ce-vam-pomoci-da-on-zaista-ostane-tvrd/9648406/

Potrajat će dok se vrati u normalu. Nekoliko dana. Sad je na 30%
RayMabus
RayMabus

Posts : 175930
2014-04-11


Back to top Go down

Mala skola zavodjenja - Page 9 Empty Re: Mala skola zavodjenja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 18 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum