ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UZAS!Kolinda provocira Srbe jer je spomenula Vukovar

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

UZAS!Kolinda provocira Srbe jer je spomenula Vukovar - Page 4 Empty Re: UZAS!Kolinda provocira Srbe jer je spomenula Vukovar

Post by jastreb 17/11/2019, 14:57

Ringo10 wrote: 
Nemate istraživanja, nemate popise imena žrtava, nemate forenziku nemate ništa.

Imate tri ili četiri masovne grobnice za koje nemate pojma ni ko je u njima ni uzroke smrti. 

Samo lupetanja na pamet jer to hrani vaše ideološke porive.
Nedavno su(bila i Kolinda) uprizorili nekakvu ogromnu komemoraciju i masovnu sahranu u Gračanima gdje su odali počast nevinim Hrvatima,komunističkim žrtvama.

Utvrđeno je da se radilo o masi poginulih Nijemaca i ustaša u završnim borbama u okolici Zagreba 1945,baš na tom mjestu.

I što dalje reći?

jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

UZAS!Kolinda provocira Srbe jer je spomenula Vukovar - Page 4 Empty Re: UZAS!Kolinda provocira Srbe jer je spomenula Vukovar

Post by jastreb 17/11/2019, 15:03

tre wrote:
 
mješaš kruške ne sa jabukama nego sa morskim glavočima. Kakve jebene veze imaju NDH sa pokoljem što su učinili partizani i preobučeni četnici nad Hrvatima i bošnjama? Ustaše su se ionako izvukle i nisu se htjeli predati a ostali civili i nešto domobrana koje ste posmicali  bez suđenja kao da se ne radi o ljudima! Isto ste radili i devedesetih samo je ovaj put račun došao do krčmara.
Ustaše su se predale baš na Blajburgu. U proboje ih je jako malo išlo. Kažu da su Bobanovci išli na neki proboj. Civili su puštani kućama. Slalo se i u logore.

Na Blajburgu nije ubijen nitko. Domobrani tada nisu ni postojali,jer je domobranstvo ukinuto 1945. u početku godine i domobrani su stavljani zajedno sa ustašama u iste jedinice zvane "zborovi".   Tito je neprestano slao pozive za predaju,što su mnogi i poslušali,a na kraju im je dao ultimatum.  Nisu se predali čak ni nakon što je službeno završio rat i više ih nitko nije smatrao zaraćenom stranom već odmetnicima,a to su potvrdili i Englezi koji su im zaprijetili da će ukoliko se ne predaju dati partizanima svoje tenkove da ih pomlate.

Postojali su i sudovi. Pa kompletna Vlada NDH,kao i neki najveći koljači iz Jasenovca imali su pošteno suđenje. Mnogi (koljači dakako)izvukli su se i uz zatvorske kazne.

Ustaše su još dobro i prošli.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

UZAS!Kolinda provocira Srbe jer je spomenula Vukovar - Page 4 Empty Re: UZAS!Kolinda provocira Srbe jer je spomenula Vukovar

Post by Šandor Winnetou 17/11/2019, 15:10

jastreb wrote:
tre wrote:
 
mješaš kruške ne sa jabukama nego sa morskim glavočima. Kakve jebene veze imaju NDH sa pokoljem što su učinili partizani i preobučeni četnici nad Hrvatima i bošnjama? Ustaše su se ionako izvukle i nisu se htjeli predati a ostali civili i nešto domobrana koje ste posmicali  bez suđenja kao da se ne radi o ljudima! Isto ste radili i devedesetih samo je ovaj put račun došao do krčmara.
Ustaše su se predale baš na Blajburgu. U proboje ih je jako malo išlo. Kažu da su Bobanovci išli na neki proboj. Civili su puštani kućama. Slalo se i u logore.

Na Blajburgu nije ubijen nitko. Domobrani tada nisu ni postojali,jer je domobranstvo ukinuto 1945. u početku godine i domobrani su stavljani zajedno sa ustašama u iste jedinice zvane "zborovi".   Tito je neprestano slao pozive za predaju,što su mnogi i poslušali,a na kraju im je dao ultimatum.  Nisu se predali čak ni nakon što je službeno završio rat i više ih nitko nije smatrao zaraćenom stranom već odmetnicima,a to su potvrdili i Englezi koji su im zaprijetili da će ukoliko se ne predaju dati partizanima svoje tenkove da ih pomlate.

Postojali su i sudovi. Pa kompletna Vlada NDH,kao i neki najveći koljači iz Jasenovca imali su pošteno suđenje. Mnogi (koljači dakako)izvukli su se i uz zatvorske kazne.

Ustaše su još dobro i prošli.
pišeš gluposti, toliko puta smo ovdje napisali more toga što vam ne ide u prilog i toj vašoj zaluđenosti partizanijom ali uzalud nam trud svirači, vi i dalje pičite svoje nebuloze do besvjesti.

_________________
UZAS!Kolinda provocira Srbe jer je spomenula Vukovar - Page 4 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

UZAS!Kolinda provocira Srbe jer je spomenula Vukovar - Page 4 Empty Re: UZAS!Kolinda provocira Srbe jer je spomenula Vukovar

Post by max123 17/11/2019, 15:24

tre wrote:
Noor wrote:koji bolesnici, svaki put iznenade s novom količinom kretenizma, nepresušni su zdenac  :facepalm
vidi ovaj komentar i onda se ringec posere po nama i kao mi smo opsjednuti sa srbljima
KOMENTARI (1)

ponosan
16.11.2019.
22:38
 
Nije jasno kakve veze utakmica ima sa Vukovarom i zašto je poslala ovakvu poruku. Svesna je Kolinda kao i vecina hrvata da je Vukovar bio najsrpskiji grad u tom delu danasnje Hrvatske i da Slavonija i Baranja nikad nisu bili hrvatski pa sad non stop potezu Vukovar kao zrtveni grad hrvata. Na zalost, tito im je poklonio srpske zemlje, amnestirao zlocine danas vaskoliki srpski narod ispasta zbog toga i trpi uvrede i lazi doticnih.
nazalost nismo 95e odradili posa kako bog zapovida.sad moramo slušat danonoćno kako nam svetosavska paščad laje...
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

UZAS!Kolinda provocira Srbe jer je spomenula Vukovar - Page 4 Empty Re: UZAS!Kolinda provocira Srbe jer je spomenula Vukovar

Post by Šandor Winnetou 17/11/2019, 15:48

max123 wrote:
tre wrote:
Noor wrote:koji bolesnici, svaki put iznenade s novom količinom kretenizma, nepresušni su zdenac  :facepalm
vidi ovaj komentar i onda se ringec posere po nama i kao mi smo opsjednuti sa srbljima
KOMENTARI (1)

ponosan
16.11.2019.
22:38
 
Nije jasno kakve veze utakmica ima sa Vukovarom i zašto je poslala ovakvu poruku. Svesna je Kolinda kao i vecina hrvata da je Vukovar bio najsrpskiji grad u tom delu danasnje Hrvatske i da Slavonija i Baranja nikad nisu bili hrvatski pa sad non stop potezu Vukovar kao zrtveni grad hrvata. Na zalost, tito im je poklonio srpske zemlje, amnestirao zlocine danas vaskoliki srpski narod ispasta zbog toga i trpi uvrede i lazi doticnih.
nazalost nismo 95e odradili posa kako bog zapovida.sad moramo slušat danonoćno kako nam svetosavska paščad laje...
a doći će na red i ona šljiva iz tarabićevog proročanstva :))

_________________
UZAS!Kolinda provocira Srbe jer je spomenula Vukovar - Page 4 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

UZAS!Kolinda provocira Srbe jer je spomenula Vukovar - Page 4 Empty Re: UZAS!Kolinda provocira Srbe jer je spomenula Vukovar

Post by jastreb 17/11/2019, 15:53

tre wrote:
  
pišeš gluposti, toliko puta smo ovdje napisali more toga što vam ne ide u prilog i toj vašoj zaluđenosti partizanijom ali uzalud nam trud svirači, vi i dalje pičite svoje nebuloze do besvjesti.
Pa kad ste kačili falsifikate i laži.

Nabrojat ću ih ovdje nekoliko.

Krenimo od Sedlarovog krivotvorenja nasl.stranice Vjesnika iz 45. To se pročulo i vani i javnost je bila šokirana. Da nije u Hrvatskoj išao bi u zatvor.

zatim ste kačili sto puta kako je Ranković 1.veljače 1951. u Politici (str.1)izjavio kako su kroz naše zatvore prošli i ubijeni narodni neprijatelji...Ta je laž sto puta ponavljana postala istinom,čak i na hrvatskoj Wikipediji.

Kad su ozbiljni znanstvenici došli do tog broja Politike,našli su vijesti o ratu na korejskom poluotoku. U cijelom broju Rankoviću ni riječi,a o toj njegovoj izjavi nigdje pisanog traga.

Zatim je došla na red izjava Đilasa kako je Hrvatska morala umrijeti da bi Jugoslavija živjela. Zbog toga je nekoliko studenata rušeno na ispitima,jer Đilas to nikad nije izjavio.

Pa se zatim ovdje širio citat sa 2.zasjedanja AVNOJ-a(!!!),gdje navodno Kardelj ili Moša pred cijelim svijetom nagovaraju partizane da pale srpske kuće kako bi što više Srba došlo u njihove redove.

Zatim je onaj Joeglass ovdje kačio sliku koju je naslovio "Partizani nadgledaju žrtve masovnog pokolja u Teznom",a iz aviona vidiš da se radi o Švabama.

Zatim se Titu pakovalo kako je 1945. u oslobođenom Varaždinu urlao kako su pobili "hrvatski smrad"(!!!).

I sad ti meni reci tko bi Sedlaru,Jurčeviću,Ljeljaku,Hasančetu,Brunici, Bancu i sličnima vjerovao i kad bi rekli da je more slano???
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

UZAS!Kolinda provocira Srbe jer je spomenula Vukovar - Page 4 Empty Re: UZAS!Kolinda provocira Srbe jer je spomenula Vukovar

Post by Noor 17/11/2019, 16:17

max123 wrote:
tre wrote:
Noor wrote:koji bolesnici, svaki put iznenade s novom količinom kretenizma, nepresušni su zdenac  :facepalm
vidi ovaj komentar i onda se ringec posere po nama i kao mi smo opsjednuti sa srbljima
KOMENTARI (1)

ponosan
16.11.2019.
22:38
 
Nije jasno kakve veze utakmica ima sa Vukovarom i zašto je poslala ovakvu poruku. Svesna je Kolinda kao i vecina hrvata da je Vukovar bio najsrpskiji grad u tom delu danasnje Hrvatske i da Slavonija i Baranja nikad nisu bili hrvatski pa sad non stop potezu Vukovar kao zrtveni grad hrvata. Na zalost, tito im je poklonio srpske zemlje, amnestirao zlocine danas vaskoliki srpski narod ispasta zbog toga i trpi uvrede i lazi doticnih.
nazalost nismo 95e odradili posa kako bog zapovida.sad moramo slušat danonoćno kako nam svetosavska paščad laje...
slinava zapjenjena paščad danas i more samo lajati preko plota..

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

UZAS!Kolinda provocira Srbe jer je spomenula Vukovar - Page 4 Empty Re: UZAS!Kolinda provocira Srbe jer je spomenula Vukovar

Post by Guest 17/11/2019, 16:19

Noor wrote:
tre wrote:
Noor wrote:
tre wrote:
Noor wrote:
da ovaj ponosan nije ringec? :)
nije, ringec je od sinoć opet Hrvat!!!
kiflar  UZAS!Kolinda provocira Srbe jer je spomenula Vukovar - Page 4 1f602
UZAS!Kolinda provocira Srbe jer je spomenula Vukovar - Page 4 1f602  UZAS!Kolinda provocira Srbe jer je spomenula Vukovar - Page 4 1f602
eno ga vec danas u Hrvatskom domu, ispred Paveliceve biste ;)

Jajca mi penganih ... je l' to onaj dom u Melbournu?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UZAS!Kolinda provocira Srbe jer je spomenula Vukovar - Page 4 Empty Re: UZAS!Kolinda provocira Srbe jer je spomenula Vukovar

Post by Noor 17/11/2019, 16:22

Joker wrote:
Noor wrote:
tre wrote:
Noor wrote:
tre wrote:
nije, ringec je od sinoć opet Hrvat!!!
kiflar  UZAS!Kolinda provocira Srbe jer je spomenula Vukovar - Page 4 1f602
UZAS!Kolinda provocira Srbe jer je spomenula Vukovar - Page 4 1f602  UZAS!Kolinda provocira Srbe jer je spomenula Vukovar - Page 4 1f602
eno ga vec danas u Hrvatskom domu, ispred Paveliceve biste ;)

Jajca mi penganih ... je l' to onaj dom u Melbournu?
da, da...u njemu visi po cijeli dan ako ga prebacilo u kiflarski mod, samo mu to supruga i tašta ne smeju da znaju

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

UZAS!Kolinda provocira Srbe jer je spomenula Vukovar - Page 4 Empty Re: UZAS!Kolinda provocira Srbe jer je spomenula Vukovar

Post by Guest 17/11/2019, 16:30

Noor wrote:
Joker wrote:
Noor wrote:
tre wrote:
Noor wrote:
kiflar  UZAS!Kolinda provocira Srbe jer je spomenula Vukovar - Page 4 1f602
UZAS!Kolinda provocira Srbe jer je spomenula Vukovar - Page 4 1f602  UZAS!Kolinda provocira Srbe jer je spomenula Vukovar - Page 4 1f602
eno ga vec danas u Hrvatskom domu, ispred Paveliceve biste ;)

Jajca mi penganih ... je l' to onaj dom u Melbournu?
da, da...u njemu visi po cijeli dan ako ga prebacilo u kiflarski mod, samo mu to supruga i tašta ne smeju da znaju


Aaahahaha ... zato i jest tako sjeban. Koji je to unutarnji sukob. Nije mu lako. :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UZAS!Kolinda provocira Srbe jer je spomenula Vukovar - Page 4 Empty Re: UZAS!Kolinda provocira Srbe jer je spomenula Vukovar

Post by Guest 17/11/2019, 17:00

Ringo10 wrote:
tre wrote:
Ringo10 wrote:
tre wrote:
Serbinho-3 wrote:

Jasenovac, Jadovno ne vidis...

Ja bih ti prvi seo za sto, samo ne verujem da bi i vi seli za isti.

Svako da plati svoje, pa da vidimo.
 jer nismo sljednica NDH
Kako sad, pa čega smo mi to onda sljednica
jel negdje u ustavu piše što o tome da smo pravna sljednica NDH?
PA ne znam, ali eto ti mi reci čega je Rep. Hrvatska pravna nasljednica. 

Mora biti nasljednica nečega jer su prije nje postojale razne tvorevine, nije s neba pala.
Ne bi bilo zgoreg da se svi skupa vratite iz te prapovjesti i pogledate ono čemu je svjedočila naša generacija. 
Zašto bi Hrvatska bila pravna sljednica NDH? Kao da nakon toga nije postojala Jugoslavija u kojoj je Hrvatska bila priznata konstitutivna republika, te je Hrvatska, kao i sve bivše republike SFRJ, raspadom Jugoslavije trebala biti pravna nasljednica svega što je bilo u Jugi (kako dobrih tako i loših stvari). 
Ali to nije tako. Srbija se ponaša kao netko tko je nasljednik apsolutno svega što je vrijedilo, jer su oni kao branili opstanak Jugoslavije. 

To je ona pjesmica: Otišla si jednog dana, ja ti ne dam ni jorgana...   :D


Last edited by Ra on 17/11/2019, 17:01; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UZAS!Kolinda provocira Srbe jer je spomenula Vukovar - Page 4 Empty Re: UZAS!Kolinda provocira Srbe jer je spomenula Vukovar

Post by Ringo10 17/11/2019, 17:00

jastreb wrote:
tre wrote:
  
pišeš gluposti, toliko puta smo ovdje napisali more toga što vam ne ide u prilog i toj vašoj zaluđenosti partizanijom ali uzalud nam trud svirači, vi i dalje pičite svoje nebuloze do besvjesti.
Pa kad ste kačili falsifikate i laži.

Nabrojat ću ih ovdje nekoliko.

Krenimo od Sedlarovog krivotvorenja nasl.stranice Vjesnika iz 45. To se pročulo i vani i javnost je bila šokirana. Da nije u Hrvatskoj išao bi u zatvor.

zatim ste kačili sto puta kako je Ranković 1.veljače 1951. u Politici (str.1)izjavio kako su kroz naše zatvore prošli i ubijeni narodni neprijatelji...Ta je laž sto puta ponavljana postala istinom,čak i na hrvatskoj Wikipediji.

Kad su ozbiljni znanstvenici došli do tog broja Politike,našli su vijesti o ratu na korejskom poluotoku. U cijelom broju Rankoviću ni riječi,a o toj njegovoj izjavi nigdje pisanog traga.

Zatim je došla na red izjava Đilasa kako je Hrvatska morala umrijeti da bi Jugoslavija živjela. Zbog toga je nekoliko studenata rušeno na ispitima,jer Đilas to nikad nije izjavio.

Pa se zatim ovdje širio citat sa 2.zasjedanja AVNOJ-a(!!!),gdje navodno Kardelj ili Moša pred cijelim svijetom nagovaraju partizane da pale srpske kuće kako bi što više Srba došlo u njihove redove.

Zatim je onaj Joeglass ovdje kačio sliku koju je naslovio "Partizani nadgledaju žrtve masovnog pokolja u Teznom",a iz aviona vidiš da se radi o Švabama.

Zatim se Titu pakovalo kako je 1945. u oslobođenom Varaždinu urlao kako su pobili "hrvatski smrad"(!!!).

I sad ti meni reci tko bi Sedlaru,Jurčeviću,Ljeljaku,Hasančetu,Brunici, Bancu i sličnima vjerovao i kad bi rekli da je more slano???
Ustaške i četničke LAŽI. Sve je to pokupljeno iz emigrantskih tiskovina. 

JA sam davno rekao da ako se ta emigrantska pošast raširi u Hrvatskoj da je Hrvatska najebala.

A ta izjava Rankovića u POLITICI, pa nema tu šta samo POLTIKA da objavljuje. KAd bi svemoćni ministar unutrašnjih poslova nešto izjavio to bi objavili svi mogući mediji u Jugi a ne samo Politika.

A najsmješnije su one brojke koje je Ranković navodno izvalio. To je da se krstiš i lijevom i desnom. 

Ustaše i četalji LAŽU. To su patološki bolesnici i lažovi.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

UZAS!Kolinda provocira Srbe jer je spomenula Vukovar - Page 4 Empty Re: UZAS!Kolinda provocira Srbe jer je spomenula Vukovar

Post by Ringo10 17/11/2019, 17:02

jastreb wrote: 

I što dalje reći?
DA ustaše bolesno lažu čim zinu
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

UZAS!Kolinda provocira Srbe jer je spomenula Vukovar - Page 4 Empty Re: UZAS!Kolinda provocira Srbe jer je spomenula Vukovar

Post by jastreb 17/11/2019, 17:03

Ringo10 wrote:
jastreb wrote:
tre wrote:
   
A ta izjava Rankovića u POLITICI, pa nema tu šta samo POLTIKA da objavljuje. KAd bi svemoćni ministar unutrašnjih poslova nešto izjavio to bi objavili svi mogući mediji u Jugi a ne samo Politika.

A najsmješnije su one brojke koje je Ranković navodno izvalio. To je da se krstiš i lijevom i desnom.  
Odi na temu o Ustanku u Hrvatskoj. malo prije sam o tome pisao i okačio nasl.stranicu te Politike od 1.veljače 51.

Totalna laž skuhana u emigraciji od ustaša i četnika.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

UZAS!Kolinda provocira Srbe jer je spomenula Vukovar - Page 4 Empty Re: UZAS!Kolinda provocira Srbe jer je spomenula Vukovar

Post by Ringo10 17/11/2019, 17:15

jastreb wrote:
Ringo10 wrote:
jastreb wrote:
tre wrote:
   
A ta izjava Rankovića u POLITICI, pa nema tu šta samo POLTIKA da objavljuje. KAd bi svemoćni ministar unutrašnjih poslova nešto izjavio to bi objavili svi mogući mediji u Jugi a ne samo Politika.

A najsmješnije su one brojke koje je Ranković navodno izvalio. To je da se krstiš i lijevom i desnom.  
Odi na temu o Ustanku u Hrvatskoj. malo prije sam o tome pisao i okačio nasl.stranicu te Politike od 1.veljače 51.

Totalna laž skuhana u emigraciji od ustaša i četnika.
MA svaka čast care moj, ti si šampion. Ovu naslovnicu POLITIKE sam godinama tražio čak sam planirao otići u Beograd u Arhiv pa fotokopirati. 

Patološki lažovi koji ne mogu da se pomire sa ratnim porazom i činjenicom da su se osramotili pred civilizacijom pa bi sad da glumataju žrtve.

A Glasnović je zreo za ludaru, manijak ustaški.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

UZAS!Kolinda provocira Srbe jer je spomenula Vukovar - Page 4 Empty Re: UZAS!Kolinda provocira Srbe jer je spomenula Vukovar

Post by jastreb 17/11/2019, 17:23

Ringo10 wrote:
jastreb wrote:
Ringo10 wrote:
jastreb wrote:
tre wrote:
    
MA svaka čast care moj, ti si šampion. Ovu naslovnicu POLITIKE sam godinama tražio čak sam planirao otići u Beograd u Arhiv pa fotokopirati.  
A,nije to moja zasluga. To sam našao preko jednog znanstvenika sa kojim sam prijatelj na Fejsu,a koji je o tome govorio prije par mjeseci.

Pa sam ga pitao bi li mi mogao to nekako nać. I onda je rekao da to ima na Fejsu,pa mi je poslao link.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

UZAS!Kolinda provocira Srbe jer je spomenula Vukovar - Page 4 Empty Re: UZAS!Kolinda provocira Srbe jer je spomenula Vukovar

Post by Ringo10 17/11/2019, 17:25

jastreb wrote:
Ringo10 wrote:
jastreb wrote:
Ringo10 wrote:
jastreb wrote:
MA svaka čast care moj, ti si šampion. Ovu naslovnicu POLITIKE sam godinama tražio čak sam planirao otići u Beograd u Arhiv pa fotokopirati.  
A,nije to moja zasluga. To sam našao preko jednog znanstvenika sa kojim sam prijatelj na Fejsu,a koji je o tome govorio prije par mjeseci.

Pa sam ga pitao bi li mi mogao to nekako nać. I onda je rekao da to ima na Fejsu,pa mi je poslao link.
E pa zahvali9 mu se i u moje ime. A i one naslovnice VJESNIKA. Hvala ti mnogo.

Sad imam argument protiv ustaških i četničkih lažovčina
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

UZAS!Kolinda provocira Srbe jer je spomenula Vukovar - Page 4 Empty Re: UZAS!Kolinda provocira Srbe jer je spomenula Vukovar

Post by Noor 17/11/2019, 19:42

Ringo10 wrote:
jastreb wrote:
tre wrote:
  
pišeš gluposti, toliko puta smo ovdje napisali more toga što vam ne ide u prilog i toj vašoj zaluđenosti partizanijom ali uzalud nam trud svirači, vi i dalje pičite svoje nebuloze do besvjesti.
Pa kad ste kačili falsifikate i laži.

Nabrojat ću ih ovdje nekoliko.

Krenimo od Sedlarovog krivotvorenja nasl.stranice Vjesnika iz 45. To se pročulo i vani i javnost je bila šokirana. Da nije u Hrvatskoj išao bi u zatvor.

zatim ste kačili sto puta kako je Ranković 1.veljače 1951. u Politici (str.1)izjavio kako su kroz naše zatvore prošli i ubijeni narodni neprijatelji...Ta je laž sto puta ponavljana postala istinom,čak i na hrvatskoj Wikipediji.

Kad su ozbiljni znanstvenici došli do tog broja Politike,našli su vijesti o ratu na korejskom poluotoku. U cijelom broju Rankoviću ni riječi,a o toj njegovoj izjavi nigdje pisanog traga.

Zatim je došla na red izjava Đilasa kako je Hrvatska morala umrijeti da bi Jugoslavija živjela. Zbog toga je nekoliko studenata rušeno na ispitima,jer Đilas to nikad nije izjavio.

Pa se zatim ovdje širio citat sa 2.zasjedanja AVNOJ-a(!!!),gdje navodno Kardelj ili Moša pred cijelim svijetom nagovaraju partizane da pale srpske kuće kako bi što više Srba došlo u njihove redove.

Zatim je onaj Joeglass ovdje kačio sliku koju je naslovio "Partizani nadgledaju žrtve masovnog pokolja u Teznom",a iz aviona vidiš da se radi o Švabama.

Zatim se Titu pakovalo kako je 1945. u oslobođenom Varaždinu urlao kako su pobili "hrvatski smrad"(!!!).

I sad ti meni reci tko bi Sedlaru,Jurčeviću,Ljeljaku,Hasančetu,Brunici, Bancu i sličnima vjerovao i kad bi rekli da je more slano???

JA sam davno rekao da ...
ih, jaaako si važan :rofl

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

UZAS!Kolinda provocira Srbe jer je spomenula Vukovar - Page 4 Empty Re: UZAS!Kolinda provocira Srbe jer je spomenula Vukovar

Post by Ringo10 18/11/2019, 10:37

jastreb wrote:
Ringo10 wrote: 
Nemate istraživanja, nemate popise imena žrtava, nemate forenziku nemate ništa.

Imate tri ili četiri masovne grobnice za koje nemate pojma ni ko je u njima ni uzroke smrti. 

Samo lupetanja na pamet jer to hrani vaše ideološke porive.
Nedavno su(bila i Kolinda) uprizorili nekakvu ogromnu komemoraciju i masovnu sahranu u Gračanima gdje su odali počast nevinim Hrvatima,komunističkim žrtvama.

Utvrđeno je da se radilo o masi poginulih Nijemaca i ustaša u završnim borbama u okolici Zagreba 1945,baš na tom mjestu.

I što dalje reći?
Pa naravno, ustaše i Nijemce koji su poginuli u završnim borbama a bilo ih je mnogo partizani su zavalili u zajedničke grobnice. 

I sad su to ispale nedužne žrtve koje su poubijane na zvjerski način.

Zato ja kažem da imaju one tri ili četiri masovne grobnice sa neidentificiranim kosturima koji su stradali na neutvrđeni način.

Ali dakako tako se onda može lagati i manipulrati do besvijesti.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

UZAS!Kolinda provocira Srbe jer je spomenula Vukovar - Page 4 Empty Re: UZAS!Kolinda provocira Srbe jer je spomenula Vukovar

Post by Ringo10 18/11/2019, 10:46

jastreb wrote:
Ringo10 wrote:
jastreb wrote:
tre wrote:
   
A ta izjava Rankovića u POLITICI, pa nema tu šta samo POLTIKA da objavljuje. KAd bi svemoćni ministar unutrašnjih poslova nešto izjavio to bi objavili svi mogući mediji u Jugi a ne samo Politika.

A najsmješnije su one brojke koje je Ranković navodno izvalio. To je da se krstiš i lijevom i desnom.  
Odi na temu o Ustanku u Hrvatskoj. malo prije sam o tome pisao i okačio nasl.stranicu te Politike od 1.veljače 51.

Totalna laž skuhana u emigraciji od ustaša i četnika.
Svaka laž i politički promašaj se vrate kao bumerang onome ko ih lansira ili učini

Tako su i u vrijeme SFRJ komunisti, mislim na hrvatske komuniste, napravili gomilu promašaja. 

RAdi svog oportunizma i kukavičluka.

I time veliki broj Hrvata okrenuli protiv sebe i svojim neprijateljima objektivno nalijevali vodu na mlin.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

UZAS!Kolinda provocira Srbe jer je spomenula Vukovar - Page 4 Empty Re: UZAS!Kolinda provocira Srbe jer je spomenula Vukovar

Post by Ringo10 18/11/2019, 10:49

Eroo wrote:
Serbinho-3 wrote:
tre wrote:
Ringo10 wrote:
tre wrote:
 jer nismo sljednica NDH
Kako sad, pa čega smo mi to onda sljednica
jel negdje u ustavu piše što o tome da smo pravna sljednica NDH?


To i jeste poenta, velicamo Blajburg i slicno, ali pravno gledajuci, to nismo mi.
Bleiburg veličate vi i ovi naši nesretnici. Komemoracija u Bleiburgu nije nikakvo slavlje.
Šta ustvari hoćete, da zaboravimo na našu izgubljenu mladost? I vi kao neki kršćani...
Bleiburg treba da bude i da ostane komemoracija, a ne ustaški dernek.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

UZAS!Kolinda provocira Srbe jer je spomenula Vukovar - Page 4 Empty Re: UZAS!Kolinda provocira Srbe jer je spomenula Vukovar

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum