ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TUMAČENJE ANTIFAŠISTIČKOG USTANKA U HRVATSKOJ

Page 3 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

TUMAČENJE ANTIFAŠISTIČKOG USTANKA U HRVATSKOJ - Page 3 Empty Re: TUMAČENJE ANTIFAŠISTIČKOG USTANKA U HRVATSKOJ

Post by michaellcmacha 15/11/2019, 20:00

Joker wrote:
abraham wrote:Danas je godisnjica umorstva najmladjeg Hrvata u DR, djeteta od dvije godine. Ime mu je bilo Tomislav. Nije poginuo od granate vec je ubijen u kolijevci. O cemu je ono tema?????Zna se tko ga je ubio i tko je odgovoran. Kila mozga???

Da ... pokolj u Kostrićima.
po drugi put.... prvi put su fasovali onomad.... nego onako usput jel tko rekao ringu dingu da je bičina nepodojena... ako nije da se pribilježim...

michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

TUMAČENJE ANTIFAŠISTIČKOG USTANKA U HRVATSKOJ - Page 3 Empty Re: TUMAČENJE ANTIFAŠISTIČKOG USTANKA U HRVATSKOJ

Post by michaellcmacha 15/11/2019, 20:09

Ringo10 wrote:Činjenice i ono što se pouzano zna

U području Macelja su ekshumirane 23 grobnice sa ukupno 1163 neidentificirana ostatka sa neutvrđenim uzrocima smrti.

U Teznom ekshumirano je 1179 neidentificiranih ostataka sa neutvrđenim uzrocima smrti.

U Barbarinom Rovu ekshumirano je 726 neidentificiranih ostataka sa neutvrđenim uzrocima smrti.

NAvodno i  u Jazovki je pronađeno nekih 400 ostataka ali tu su bacale i ustaše, na primjer ranjenike iz partizanske brigade Matija Gubec, a neprovjereno se tvrdi da je oko dvije stotina ustaša i domobrana koji su tu završili ali to nikad nije do kraja dokazano.

To je sve što se pouzdano zna. Nema popisa žrtava, nema istraživanja nema ništa.

Imaju samo ideološki motivirane mitologije, budalaštine i trabunjanja kao i kad su Jadovno ili JAsenovac bili u pitanju dok nisu objelodanjeni rezultati popisa žrtava iz 1965 godine.

Ja ideološki ostrašćenim manijacima NE VJERUJEM. jer znam da kod njih nema ni žaljenja ni pijeteta nego oni sve koriste za politikantske svrhe i potvrde njihovih političkih afiniteta. 

Bez obzira sa koje strane političkog miljea dolazili.
jel tebe baš ni malo ne boli to tvoje ludilo....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

TUMAČENJE ANTIFAŠISTIČKOG USTANKA U HRVATSKOJ - Page 3 Empty Re: TUMAČENJE ANTIFAŠISTIČKOG USTANKA U HRVATSKOJ

Post by Guest 15/11/2019, 20:22

Ringo10 wrote:90 000!!!! O jebo te, na kojem sondiranju je to utvrdjeno majke ti.

To isto ko ona komisija u JAsenovcu koja je na jednoj lokaciji našla nekakve ostatke pa onda pomnožila broj ostataka sa kvadraturom cijelog kompleksa i dobili ... šta ja znam ... 700 000.

Gluposti. Rugate se srpskim mitomanima a vi ste isti kurac.

Možda da ti skineš jednu nulu, pa bi bio bliži stvarnoj brojki.

Sondiranje po Zloveniji majmune.

Znaš veličinu rova, na sljedećih deset metara utvrdiš koliko ima kostura i puta metara koliki je rov bio. Možeš omanuti za cca 30% najviše po dosadašnjim iskopavanjima. To je 'sondiranje'. 

I u tu brojku se računa sve potamanjeno u poraću u roku mjesec-dva. Zlovenci sami sondirali. Najgore je na potezu Maribor - Macelj. 

Naši što se toga tiče zapravo šute k'o pičke i mole Boga da se više ne kopa. Ipak su to temelji antifašizma.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

TUMAČENJE ANTIFAŠISTIČKOG USTANKA U HRVATSKOJ - Page 3 Empty Re: TUMAČENJE ANTIFAŠISTIČKOG USTANKA U HRVATSKOJ

Post by Guest 15/11/2019, 20:27

U Hrvatskom institutu za povijest istraživači rade na projektu »Ljudski gubici Hrvatske u Drugom svjetskom ratu i poraću«.

Voditelj projekta dr.sc. Vladimir Geiger iznosi svoju procjenu u intervjuu iz svibnja 2007. godine:
"Na području NDH, što se Hrvata tiče, stradalo je oko 180.000 do 240.000 osoba, najmanje oko 65.000 kao žrtve nacističkog, fašističkog, četničkog i ustaškog terora, oko 45.000 stradalo je kao pripadnici partizanskoga pokreta, a ostali su stradali kao pripadnici Oružanih snaga NDH te kao žrtve partizanskih i komunističkih zločina tijekom rata i u neposrednom poraću. Dakako, ne smijemo zaboraviti, na području NDH znatna su stradanja Srba, a posebno je tragična sudbina Židova i Roma. Procjene o broju stradalih na području Jugoslavije od partizana i komunista tijekom Drugoga svjetskog rata i u neposrednom poraću kreću se u rasponu oko 180.000 do 250.000... treba naglasiti, partizanska i komunistička represija i zločini... provođeni su nad svim stvarnim i pretpostavljenim neprijateljima komunističkoga sustava u Hrvatskoj i Jugoslaviji, ne samo Hrvatima." Prof. Vladimir Geiger je izjavio u razgovoru za Glas Koncila, da se prema najnovijim istraživanjima austrijskoga povjesničara Michaela Portmanna, koja mu se čine najtemeljitijim i najprihvatljivijim, ukupni ljudski gubitci koji se podrazumijevaju pod pojmom Bleiburg i »križni put«, mogu iznositi oko 80.000 (u taj su broj uključeni, osim Hrvata, i Nijemci, Slovenci, Srbi, Crnogorci, Bošnjaci, vojnici, ali i civili).


Last edited by Joker on 15/11/2019, 20:30; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

TUMAČENJE ANTIFAŠISTIČKOG USTANKA U HRVATSKOJ - Page 3 Empty Re: TUMAČENJE ANTIFAŠISTIČKOG USTANKA U HRVATSKOJ

Post by Guest 15/11/2019, 20:29

michaellcmacha wrote:
Joker wrote:
abraham wrote:Danas je godisnjica umorstva najmladjeg Hrvata u DR, djeteta od dvije godine. Ime mu je bilo Tomislav. Nije poginuo od granate vec je ubijen u kolijevci. O cemu je ono tema?????Zna se tko ga je ubio i tko je odgovoran. Kila mozga???

Da ... pokolj u Kostrićima.
po drugi put.... prvi put su fasovali onomad.... nego onako usput jel tko rekao ringu dingu da je bičina nepodojena... ako nije da se pribilježim...

Ma izjebaše ga tu svi redom. Ali tip voli primati u bulju i stalno se vraća.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

TUMAČENJE ANTIFAŠISTIČKOG USTANKA U HRVATSKOJ - Page 3 Empty Re: TUMAČENJE ANTIFAŠISTIČKOG USTANKA U HRVATSKOJ

Post by debotoijusto 15/11/2019, 20:45

“Ovo vam nitko neće reći u medijima što ću vam reći ja”, ukrutio se omiljeni vojni analitičar desnice Lošo najavljujući možda najsenzacionalniju senzaciju iz svoga proročkog šešira. “Ovo je sve osmišljeno. Nije slučajno odabrano da Kolinda predstavi svoj novi program 11.11. u 11 sati. Zato jer je 11, nakon 666, najznačajnija brojka u masoneriji. A u kakvu je odjeću bila obučena predsjednica? Crvenu i crnu, a to su vampirske, sotonske boje. I što nam je time poručeno? Da se obnavlja nova, treća Jugoslavija. Prvu i drugu su stvorili masoni, a tako će biti i s ovom trećom.”


domazet loso ljeta gospodnjeg 2019 
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30570
2014-04-12


Back to top Go down

TUMAČENJE ANTIFAŠISTIČKOG USTANKA U HRVATSKOJ - Page 3 Empty Re: TUMAČENJE ANTIFAŠISTIČKOG USTANKA U HRVATSKOJ

Post by jastreb 15/11/2019, 20:53

debotoijusto wrote:“Ovo vam nitko neće reći u medijima što ću vam reći ja”, ukrutio se omiljeni vojni analitičar desnice Lošo najavljujući možda najsenzacionalniju senzaciju iz svoga proročkog šešira. “Ovo je sve osmišljeno. Nije slučajno odabrano da Kolinda predstavi svoj novi program 11.11. u 11 sati. Zato jer je 11, nakon 666, najznačajnija brojka u masoneriji. A u kakvu je odjeću bila obučena predsjednica? Crvenu i crnu, a to su vampirske, sotonske boje. I što nam je time poručeno? Da se obnavlja nova, treća Jugoslavija. 
Juhuuuu,jedva čekam! greenstars
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

TUMAČENJE ANTIFAŠISTIČKOG USTANKA U HRVATSKOJ - Page 3 Empty Re: TUMAČENJE ANTIFAŠISTIČKOG USTANKA U HRVATSKOJ

Post by Eroo 15/11/2019, 20:59

debotoijusto wrote:“Ovo vam nitko neće reći u medijima što ću vam reći ja”, ukrutio se omiljeni vojni analitičar desnice Lošo najavljujući možda najsenzacionalniju senzaciju iz svoga proročkog šešira. “Ovo je sve osmišljeno. Nije slučajno odabrano da Kolinda predstavi svoj novi program 11.11. u 11 sati. Zato jer je 11, nakon 666, najznačajnija brojka u masoneriji. A u kakvu je odjeću bila obučena predsjednica? Crvenu i crnu, a to su vampirske, sotonske boje. I što nam je time poručeno? Da se obnavlja nova, treća Jugoslavija. Prvu i drugu su stvorili masoni, a tako će biti i s ovom trećom.”


domazet loso ljeta gospodnjeg 2019 

Loše, loše, Lošo...ni on vam ne može pomoć.Drugi mandat joj je osiguran. ABUUU... :D
Eroo
Eroo

Posts : 74402
2016-07-22


Back to top Go down

TUMAČENJE ANTIFAŠISTIČKOG USTANKA U HRVATSKOJ - Page 3 Empty Re: TUMAČENJE ANTIFAŠISTIČKOG USTANKA U HRVATSKOJ

Post by debotoijusto 15/11/2019, 20:59

jastreb wrote:
debotoijusto wrote:“Ovo vam nitko neće reći u medijima što ću vam reći ja”, ukrutio se omiljeni vojni analitičar desnice Lošo najavljujući možda najsenzacionalniju senzaciju iz svoga proročkog šešira. “Ovo je sve osmišljeno. Nije slučajno odabrano da Kolinda predstavi svoj novi program 11.11. u 11 sati. Zato jer je 11, nakon 666, najznačajnija brojka u masoneriji. A u kakvu je odjeću bila obučena predsjednica? Crvenu i crnu, a to su vampirske, sotonske boje. I što nam je time poručeno? Da se obnavlja nova, treća Jugoslavija. 
Juhuuuu,jedva čekam! greenstars
TUMAČENJE ANTIFAŠISTIČKOG USTANKA U HRVATSKOJ - Page 3 130411024
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30570
2014-04-12


Back to top Go down

TUMAČENJE ANTIFAŠISTIČKOG USTANKA U HRVATSKOJ - Page 3 Empty Re: TUMAČENJE ANTIFAŠISTIČKOG USTANKA U HRVATSKOJ

Post by Eroo 15/11/2019, 21:03

jastreb wrote:
debotoijusto wrote:“Ovo vam nitko neće reći u medijima što ću vam reći ja”, ukrutio se omiljeni vojni analitičar desnice Lošo najavljujući možda najsenzacionalniju senzaciju iz svoga proročkog šešira. “Ovo je sve osmišljeno. Nije slučajno odabrano da Kolinda predstavi svoj novi program 11.11. u 11 sati. Zato jer je 11, nakon 666, najznačajnija brojka u masoneriji. A u kakvu je odjeću bila obučena predsjednica? Crvenu i crnu, a to su vampirske, sotonske boje. I što nam je time poručeno? Da se obnavlja nova, treća Jugoslavija. 
Juhuuuu,jedva čekam! greenstars
TUMAČENJE ANTIFAŠISTIČKOG USTANKA U HRVATSKOJ - Page 3 Svetinja_sv._benedikta :D
Eroo
Eroo

Posts : 74402
2016-07-22


Back to top Go down

TUMAČENJE ANTIFAŠISTIČKOG USTANKA U HRVATSKOJ - Page 3 Empty Re: TUMAČENJE ANTIFAŠISTIČKOG USTANKA U HRVATSKOJ

Post by Ringo10 16/11/2019, 02:25

Eroo wrote:
debotoijusto wrote:“Ovo vam nitko neće reći u medijima što ću vam reći ja”, ukrutio se omiljeni vojni analitičar desnice Lošo najavljujući možda najsenzacionalniju senzaciju iz svoga proročkog šešira. “Ovo je sve osmišljeno. Nije slučajno odabrano da Kolinda predstavi svoj novi program 11.11. u 11 sati. Zato jer je 11, nakon 666, najznačajnija brojka u masoneriji. A u kakvu je odjeću bila obučena predsjednica? Crvenu i crnu, a to su vampirske, sotonske boje. I što nam je time poručeno? Da se obnavlja nova, treća Jugoslavija. Prvu i drugu su stvorili masoni, a tako će biti i s ovom trećom.”


domazet loso ljeta gospodnjeg 2019 

Loše, loše, Lošo...ni on vam ne može pomoć.Drugi mandat joj je osiguran. ABUUU... :D
I ovaj Lošo ga lupeta ... ko Maksim po diviziji
Ringo10
Ringo10

Posts : 21553
2015-09-24


Back to top Go down

TUMAČENJE ANTIFAŠISTIČKOG USTANKA U HRVATSKOJ - Page 3 Empty Re: TUMAČENJE ANTIFAŠISTIČKOG USTANKA U HRVATSKOJ

Post by mutava baštarda 16/11/2019, 21:40

abraham wrote:Danas je godisnjica umorstva najmladjeg Hrvata u DR, djeteta od dvije godine. Ime mu je bilo Tomislav. Nije poginuo od granate vec je ubijen u kolijevci. O cemu je ono tema?????Zna se tko ga je ubio i tko je odgovoran. Kila mozga???

Veli Škoro fašisti

" Jer pripadam generaciji ponosnih ljudi koja je pobijedila srpski fašizam. To smo mi pobijedili!", gromko je objasnio publici Miroslav Škoro okupljenima

Pročitajte više na: https://m.vecernji.hr/vijesti/skoro-prekopat-cemo-jasenovac-ako-treba-pod-pozdravom-zds-se-borio-moj-vjencani-kum-1359966 - m.vecernji.hr

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

TUMAČENJE ANTIFAŠISTIČKOG USTANKA U HRVATSKOJ - Page 3 Empty Re: TUMAČENJE ANTIFAŠISTIČKOG USTANKA U HRVATSKOJ

Post by mutava baštarda 16/11/2019, 21:42

debotoijusto wrote::
TUMAČENJE ANTIFAŠISTIČKOG USTANKA U HRVATSKOJ - Page 3 130411024[/quote]
Ovo Manolić prije 250 godina

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

TUMAČENJE ANTIFAŠISTIČKOG USTANKA U HRVATSKOJ - Page 3 Empty Re: TUMAČENJE ANTIFAŠISTIČKOG USTANKA U HRVATSKOJ

Post by marcellus 17/11/2019, 11:33

TUMAČENJE ANTIFAŠISTIČKOG USTANKA U HRVATSKOJ - Page 3 Ww2_en10

_________________
TUMAČENJE ANTIFAŠISTIČKOG USTANKA U HRVATSKOJ - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

TUMAČENJE ANTIFAŠISTIČKOG USTANKA U HRVATSKOJ - Page 3 Empty Re: TUMAČENJE ANTIFAŠISTIČKOG USTANKA U HRVATSKOJ

Post by marcellus 17/11/2019, 11:36

inače ovaj meme se pojavio na fejsu i prikopametni pera džihad stošić je pitao jel to istina ili zajebancija. Neko mu je reko, "istina je, jedan mu unuk twerka na gej prajdu, drugi više ne zna jel se bode u venu ili guzicu, a treći je novinar indexa". Ja sam mu reko da pitat jel interent meme stvaran mogu postavit samo on, milanović i ava karabatić. Onda je odlučio pobrisat idiotariju

_________________
TUMAČENJE ANTIFAŠISTIČKOG USTANKA U HRVATSKOJ - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

TUMAČENJE ANTIFAŠISTIČKOG USTANKA U HRVATSKOJ - Page 3 Empty Re: TUMAČENJE ANTIFAŠISTIČKOG USTANKA U HRVATSKOJ

Post by Ringo10 17/11/2019, 11:49

Joker wrote:
Ringo10 wrote:90 000!!!! O jebo te, na kojem sondiranju je to utvrdjeno majke ti.

To isto ko ona komisija u JAsenovcu koja je na jednoj lokaciji našla nekakve ostatke pa onda pomnožila broj ostataka sa kvadraturom cijelog kompleksa i dobili ... šta ja znam ... 700 000.

Gluposti. Rugate se srpskim mitomanima a vi ste isti kurac.

Možda da ti skineš jednu nulu, pa bi bio bliži stvarnoj brojki.

Sondiranje po Zloveniji majmune.

Znaš veličinu rova, na sljedećih deset metara utvrdiš koliko ima kostura i puta metara koliki je rov bio. Možeš omanuti za cca 30% najviše po dosadašnjim iskopavanjima. To je 'sondiranje'. 

I u tu brojku se računa sve potamanjeno u poraću u roku mjesec-dva. Zlovenci sami sondirali. Najgore je na potezu Maribor - Macelj. 

Naši što se toga tiče zapravo šute k'o pičke i mole Boga da se više ne kopa. Ipak su to temelji antifašizma.
Sve je to kurcu sviranje.

Ja sam ti dao ono što se pouzdano zna a to što vi isisavate iz prsta to je druga stvar.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21553
2015-09-24


Back to top Go down

TUMAČENJE ANTIFAŠISTIČKOG USTANKA U HRVATSKOJ - Page 3 Empty Re: TUMAČENJE ANTIFAŠISTIČKOG USTANKA U HRVATSKOJ

Post by Sora 17/11/2019, 15:01

jastreb wrote:
debotoijusto wrote: :love “Ovo vam nitko neće reći u medijima što ću vam reći ja”, ukrutio se omiljeni vojni analitičar desnice Lošo najavljujući možda najsenzacionalniju senzaciju iz svoga proročkog šešira. “Ovo je sve osmišljeno. Nije slučajno odabrano da Kolinda predstavi svoj novi program 11.11. u 11 sati. Zato jer je 11, nakon 666, najznačajnija brojka u masoneriji. A u kakvu je odjeću bila obučena predsjednica? Crvenu i crnu, a to su vampirske, sotonske boje. I što nam je time poručeno? Da se obnavlja nova, treća Jugoslavija. 
Juhuuuu,jedva čekam! greenstars
Jupiii 
I ja ja ja

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

TUMAČENJE ANTIFAŠISTIČKOG USTANKA U HRVATSKOJ - Page 3 Empty Re: TUMAČENJE ANTIFAŠISTIČKOG USTANKA U HRVATSKOJ

Post by Sora 17/11/2019, 15:05

Ringo10 wrote:
Joker wrote:
Ringo10 wrote:90 000!!!! O jebo te, na kojem sondiranju je to utvrdjeno majke ti.

To isto ko ona komisija u JAsenovcu koja je na jednoj lokaciji našla nekakve ostatke pa onda pomnožila broj ostataka sa kvadraturom cijelog kompleksa i dobili ... šta ja znam ... 700 000.

Gluposti. Rugate se srpskim mitomanima a vi ste isti kurac.

Možda da ti skineš jednu nulu, pa bi bio bliži stvarnoj brojki.

Sondiranje po Zloveniji majmune.

Znaš veličinu rova, na sljedećih deset metara utvrdiš koliko ima kostura i puta metara koliki je rov bio. Možeš omanuti za cca 30% najviše po dosadašnjim iskopavanjima. To je 'sondiranje'. 

I u tu brojku se računa sve potamanjeno u poraću u roku mjesec-dva. Zlovenci sami sondirali. Najgore je na potezu Maribor - Macelj. 

Naši što se toga tiče zapravo šute k'o pičke i mole Boga da se više ne kopa. Ipak su to temelji antifašizma.
Sve je to kurcu sviranje.

Ja sam ti dao ono što se pouzdano zna a to što vi isisavate iz prsta to je druga stvar.
A to sve iz pouzdanih izvora 
Slovenski povjesnicari LELJAK .bivsi kriminalac 
I drugi pseudopovjesnicari koji za pare vozi rulju za nos 

Pa da bi ilustrirali zlocine 1945. Koriste fotoshopirane slike iz ausvica 
Preuveličavaju brojke 
Po njima vise
Nije zivih Hrvata ostalo 
Itd 
Fakat , mitologija ustaska kpja samo truje ovu naciju 
Mrs stoko ustaska

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

TUMAČENJE ANTIFAŠISTIČKOG USTANKA U HRVATSKOJ - Page 3 Empty Re: TUMAČENJE ANTIFAŠISTIČKOG USTANKA U HRVATSKOJ

Post by Sora 17/11/2019, 15:07

marcellus wrote:inače ovaj meme se pojavio na fejsu i prikopametni pera džihad stošić je pitao jel to istina ili zajebancija. Neko mu je reko, "istina je, jedan mu unuk twerka na gej prajdu, drugi više ne zna jel se bode u venu ili guzicu, a treći je novinar indexa". Ja sam mu reko da pitat jel interent meme stvaran mogu postavit samo on, milanović i ava karabatić. Onda je odlučio pobrisat idiotariju
Ah 
Pametni decec Matcelko jocolor

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

TUMAČENJE ANTIFAŠISTIČKOG USTANKA U HRVATSKOJ - Page 3 Empty Re: TUMAČENJE ANTIFAŠISTIČKOG USTANKA U HRVATSKOJ

Post by jastreb 17/11/2019, 15:57

Evo našeg umnog Jurčevića:

Od ovih riječi svakom se razumnom čovjeku sledi krv u žilama. No nažalost likvidacije se i dalje nastavljaju i dosežu neslućene razmjere. O tome sasvim sigurno najbolje svjedoči rečenica koju je u jugoslavenskoj skupštini u Beogradu u siječnju 1951. izrekao ministar unutrašnjih poslova FNRJ Aleksandar Ranković:
“Likvidirali smo 568.000 narodnih neprijatelja, a kroz logore od 1945. do 1951. prošlo je 3.777.776 zatvorenika”. (A. Ranković „Politika“, Beograd, 1. veljače 1951.).
https://www.maxportal.hr/vijesti/josip-jurcevic-komunisti-su-likvidirali-su-568-000-ljudi-kroz-logore-je-proslo-37-milijuna-zatvorenika/


Evo naslovnice Politike od tog dana. Gdje je tu Ranković???
TUMAČENJE ANTIFAŠISTIČKOG USTANKA U HRVATSKOJ - Page 3 1888997_628121717253268_684837073_o.jpg?_nc_cat=103&_nc_oc=AQkidMaku7WCiKC2pJjvI0qWhZyamKN2oNOLROfGZYxm32PPioH9liFh1A4qk2YT2rY&_nc_ht=scontent-vie1-1
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

TUMAČENJE ANTIFAŠISTIČKOG USTANKA U HRVATSKOJ - Page 3 Empty Re: TUMAČENJE ANTIFAŠISTIČKOG USTANKA U HRVATSKOJ

Post by jastreb 17/11/2019, 15:59

Megapopluarni citat Aleksandra Rankovića među četničkim i ustaškim revizionistima povijesti danas prestaje biti citat već ono što je oduvijek bio - propaganda ustaške emigracije. Zahvaljujući mojim antifašističkim prijateljima iz Beograda našli smo izdanje Politike, izdanje 1. februara 1951. gdje se trebao nalaziti taj citat:
http://znaci.net/temp/1951-02-01-001.jpg
Teme s 1. stranice su vanjska politika (Korejski rat) a na drugoj zakonodavni odbor o ukidanju smrtne kazne ni riječi o Rankoviću na niti jednoj stranici.
Ovaj citat koji nema veze s mozgom niti matematikom javno u skupštini ne bi izjavio ni Hitler ni Staljin no moguć je bio u mašti ustaške emigracije.
To mi je bio prvi signal da ova izjava ne može biti istinita a drugi je bio to što se na svakoj drugoj stranici "citirao" drugi broj. Za one koji se ne mogu zasitit žrtava imamo citat Rankovića od istog dana no ovaj put je izjavio da je likvidirao 686.000 ljudi.
http://www.hsp1861.hr/vijesti7/060125zk.htm
Isti citat i lažni izvor koristi i emigrantski "Hrvatski informativni centar" u pamfletu koji bi trebao biti skup dokumenata koji bi trebali biti razlog za oduzimanje imena Trgu Maršala Tita.
http://www.scribd.com/doc/193567412/KOMUNISTIČKI-ZLOČINI-NISU-ANTIFAŠIZAM
Naravno da je on našao svoje mjesto na hr.wiki zahvaljujući Croqu i Zekoslavcu i to u 3 članka. 
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

TUMAČENJE ANTIFAŠISTIČKOG USTANKA U HRVATSKOJ - Page 3 Empty Re: TUMAČENJE ANTIFAŠISTIČKOG USTANKA U HRVATSKOJ

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum