ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nova prljava igra da se Hrvati okrenu protiv Srba u Bosni

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Nova prljava igra da se Hrvati okrenu protiv Srba u Bosni - Page 3 Empty Re: Nova prljava igra da se Hrvati okrenu protiv Srba u Bosni

Post by Eroo Wed 13 Nov - 16:08

vuksadinare wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:
Eroo wrote:
vuksadinare wrote:
Eroo wrote:
Sa Srbima od tada nismo više ratovali. Trebinje nam je na domak ruke, moglo se tamo ući za manje od jedne ure, ali nismo.
Uostalom, ono je srpska temlja i mi već u načelu nismo dirali njihove teritorije.
a 1995 i ljeto '95 i maestral... Basketball
Ne sjećam se da je tamo tada netko ratovao. Posebno što se tiče HVO-a, a bogaremi i VRS-a. :)
Zato sto si bio u ljubljani na sigurnome i bio pizda pa nisi isao u rat. Eto ja sam bio u obe operacije i koliko se sjecam usporedo sa nama su napredovali i hvo vojnici. Dapace hvo je osigurao i branu bocac . A tvoje sjecanje ionako nije bitno. Nisi bio nisi htio nisi smio... ko te jebe
kako se samo oda a da nije ni svjestan toga....ali na koncu ej shvatio da se zajebo ali kasno Basketball
Komšić je vaš, naš nije.
Dodik je sad naš, ne sviđalo se to vama ili da.

Eroo

Posts : 74914
2016-07-22


Back to top Go down

Nova prljava igra da se Hrvati okrenu protiv Srba u Bosni - Page 3 Empty Re: Nova prljava igra da se Hrvati okrenu protiv Srba u Bosni

Post by FRANK Wed 13 Nov - 16:13

Eroo wrote:
vuksadinare wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:
Eroo wrote:
vuksadinare wrote:
a 1995 i ljeto '95 i maestral... Basketball
Ne sjećam se da je tamo tada netko ratovao. Posebno što se tiče HVO-a, a bogaremi i VRS-a. :)
Zato sto si bio u ljubljani na sigurnome i bio pizda pa nisi isao u rat. Eto ja sam bio u obe operacije i koliko se sjecam usporedo sa nama su napredovali i hvo vojnici. Dapace hvo je osigurao i branu bocac . A tvoje sjecanje ionako nije bitno. Nisi bio nisi htio nisi smio... ko te jebe
kako se samo oda a da nije ni svjestan toga....ali na koncu ej shvatio da se zajebo ali kasno Basketball
Komšić je vaš, naš nije.
Dodik je sad naš, ne sviđalo se to vama ili da.
Okasnio si. Sad slobodno dezerterska picko nabacivaj koga oces. Boki me kurac. Uglavnom da nije bilo amerike i tvoga sugavog partizanskog generala danas bi se ulice u banja luci zvale po Radicu Starcevicu Zrinskima itd. I zato o ratu neseri. Drzi se svoje mojce i ako Boga znas nelaprdaj privise ostarkela budaletino

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19989
2015-09-13


Back to top Go down

Nova prljava igra da se Hrvati okrenu protiv Srba u Bosni - Page 3 Empty Re: Nova prljava igra da se Hrvati okrenu protiv Srba u Bosni

Post by FRANK Wed 13 Nov - 16:14

Znaci ovom udbasu iz dezele jedini je argument komsic je vas nije nas. I onda se jos ja cudim zasto se na nogonetu kaze.
Glup si ko Eroo

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19989
2015-09-13


Back to top Go down

Nova prljava igra da se Hrvati okrenu protiv Srba u Bosni - Page 3 Empty Re: Nova prljava igra da se Hrvati okrenu protiv Srba u Bosni

Post by RayMabus Wed 13 Nov - 16:33

Ta RS će se ionako urušit demografski. Oni se bore da minimalac bude 2100 kuna a poslodavci ne daju.

https://www.klix.ba/biznis/privreda/nema-dogovora-o-najniznoj-placi-u-republici-srpskoj/191113132

Nema to budućnosti pajdo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176235
2014-04-11


Back to top Go down

Nova prljava igra da se Hrvati okrenu protiv Srba u Bosni - Page 3 Empty Re: Nova prljava igra da se Hrvati okrenu protiv Srba u Bosni

Post by FRANK Wed 13 Nov - 16:37

Sto zlocinom nastaje zlocinom nestaje.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19989
2015-09-13


Back to top Go down

Nova prljava igra da se Hrvati okrenu protiv Srba u Bosni - Page 3 Empty Re: Nova prljava igra da se Hrvati okrenu protiv Srba u Bosni

Post by Sora Wed 13 Nov - 16:41

PABLO ESCOBAR wrote:Znaci ovom udbasu iz dezele jedini je argument komsic je vas nije nas. I onda se jos ja cudim zasto se na nogonetu kaze.
Glup si ko Eroo
 Nova prljava igra da se Hrvati okrenu protiv Srba u Bosni - Page 3 1f61c

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Nova prljava igra da se Hrvati okrenu protiv Srba u Bosni - Page 3 Empty Re: Nova prljava igra da se Hrvati okrenu protiv Srba u Bosni

Post by FRANK Wed 13 Nov - 17:11

Sora wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:Znaci ovom udbasu iz dezele jedini je argument komsic je vas nije nas. I onda se jos ja cudim zasto se na nogonetu kaze.
Glup si ko Eroo
 Nova prljava igra da se Hrvati okrenu protiv Srba u Bosni - Page 3 1f61c
A da tek znas kojim superlativina nazivamo fosilne ostatke titova vremena.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19989
2015-09-13


Back to top Go down

Nova prljava igra da se Hrvati okrenu protiv Srba u Bosni - Page 3 Empty Re: Nova prljava igra da se Hrvati okrenu protiv Srba u Bosni

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum