ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ISIL Sends Long Military Convoy towards Battlefields with US Chopper's Back Up

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

ISIL Sends Long Military Convoy towards Battlefields with US Chopper's Back Up - Page 2 Empty Re: ISIL Sends Long Military Convoy towards Battlefields with US Chopper's Back Up

Post by n_razbojnik Sun 15 Nov - 13:12

interesantno, na ruske borbene lovce ići helikopterom...pa to je prilično podcjenjivajuće, ali no, freedom and democracy nema straha od nikoga

n_razbojnik

Posts : 11431
2014-04-15


Back to top Go down

ISIL Sends Long Military Convoy towards Battlefields with US Chopper's Back Up - Page 2 Empty Re: ISIL Sends Long Military Convoy towards Battlefields with US Chopper's Back Up

Post by marcus-t Sun 15 Nov - 13:13

bogomdani wrote:
marcus-t wrote:
bogomdani wrote:Ne nuzno...ti tragovi su u stvari tragovi JPEG kompresije,i ovisno o njoj,ovakvi artefakti postoje na svim JPEG slikama nize rezolucije..to se da ispeglati raznim alatima .. :)
Ovo je najbanalnije. Inače umetnute slikice se razlikuju od pozadine po x stvari. Drugi spektar boja, drugi gamma index. Sve da se ove točkice ispeglaju, pod dovoljnim uvećanjem jasno se vidi da se razlikuju od pozadine. A na gornjoj slici Apache nema šanse da je nakalemljen. ;)
Obicno ljudi petljaju sa Photoshopom,a da nemaju pojma..ako se vec ide mauntati,onda se spajaju slike istih rezolucija i istih dubina boja,a ni tada nije sve jednostavno...
Moguce je ubaciti i helic ili bilo sto drugo uglavnomm jedne boje u pozadinu isto tako jedne boje.. 
Dakle,mocuce je ovo mauntati sa helicem,jer sam vidio i stvarno brutalna mauntanja,gdje i kad uvecas,nema tragova distrzije i "peglanja" ali to se radi vec posebnim alatima..
dakle,moguce jeste,ne kazem da je ovo mauntano...
E s pravim alatima napraviš animaciju Apache helikoptera takvu da izgleda realno 99.99% :D
marcus-t
marcus-t

Posts : 1720
2015-10-07


Back to top Go down

ISIL Sends Long Military Convoy towards Battlefields with US Chopper's Back Up - Page 2 Empty Re: ISIL Sends Long Military Convoy towards Battlefields with US Chopper's Back Up

Post by Guest Sun 15 Nov - 13:13

marcus-t wrote:
ostrakon wrote:markuse, da li ti pušiš travu možda?
Šta ti nije jasno? Zašto američki Apache helikopter štiti ISIS-ov konvoj? Pa to s dvije moždane stanice možeš shvatiti - da ih Rusi ne bombardiraju. :D
Nije mi jasan uzrok paranoje. Kod većine konzumenata kanabisa dođe do razvoja paranoidnog poremećaja, pa nagađam da je to razlog.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISIL Sends Long Military Convoy towards Battlefields with US Chopper's Back Up - Page 2 Empty Re: ISIL Sends Long Military Convoy towards Battlefields with US Chopper's Back Up

Post by marcus-t Sun 15 Nov - 13:14

nevjestin_razbojnik wrote:interesantno, na ruske borbene lovce ići helikopterom...pa to je prilično podcjenjivajuće, ali no, freedom and democracy nema straha od nikoga
Stvar je odvraćanja a ne ulaženja u sukob. Toliko si valjda pametan? :D
marcus-t
marcus-t

Posts : 1720
2015-10-07


Back to top Go down

ISIL Sends Long Military Convoy towards Battlefields with US Chopper's Back Up - Page 2 Empty Re: ISIL Sends Long Military Convoy towards Battlefields with US Chopper's Back Up

Post by Guest Sun 15 Nov - 13:15

marcus-t wrote:
bogomdani wrote:
marcus-t wrote:
bogomdani wrote:Ne nuzno...ti tragovi su u stvari tragovi JPEG kompresije,i ovisno o njoj,ovakvi artefakti postoje na svim JPEG slikama nize rezolucije..to se da ispeglati raznim alatima .. :)
Ovo je najbanalnije. Inače umetnute slikice se razlikuju od pozadine po x stvari. Drugi spektar boja, drugi gamma index. Sve da se ove točkice ispeglaju, pod dovoljnim uvećanjem jasno se vidi da se razlikuju od pozadine. A na gornjoj slici Apache nema šanse da je nakalemljen. ;)
Obicno ljudi petljaju sa Photoshopom,a da nemaju pojma..ako se vec ide mauntati,onda se spajaju slike istih rezolucija i istih dubina boja,a ni tada nije sve jednostavno...
Moguce je ubaciti i helic ili bilo sto drugo uglavnomm jedne boje u pozadinu isto tako jedne boje.. 
Dakle,mocuce je ovo mauntati sa helicem,jer sam vidio i stvarno brutalna mauntanja,gdje i kad uvecas,nema tragova distrzije i "peglanja" ali to se radi vec posebnim alatima..
dakle,moguce jeste,ne kazem da je ovo mauntano...
E s pravim alatima napraviš animaciju Apache helikoptera takvu da izgleda realno 99.99% :D
poanta svega...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISIL Sends Long Military Convoy towards Battlefields with US Chopper's Back Up - Page 2 Empty Re: ISIL Sends Long Military Convoy towards Battlefields with US Chopper's Back Up

Post by Guest Sun 15 Nov - 13:15

uz to,Apačija skine su-24,a samo tako...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISIL Sends Long Military Convoy towards Battlefields with US Chopper's Back Up - Page 2 Empty Re: ISIL Sends Long Military Convoy towards Battlefields with US Chopper's Back Up

Post by marcus-t Sun 15 Nov - 13:17

ostrakon wrote:
marcus-t wrote:
ostrakon wrote:markuse, da li ti pušiš travu možda?
Šta ti nije jasno? Zašto američki Apache helikopter štiti ISIS-ov konvoj? Pa to s dvije moždane stanice možeš shvatiti - da ih Rusi ne bombardiraju. :D
Nije mi jasan uzrok paranoje. Kod većine konzumenata kanabisa dođe do razvoja paranoidnog poremećaja, pa nagađam da je to razlog.
Meni isto nije jasan uzrok polave raznoraznih idiota po forumima pa te ne pitam o tome ništa. Tko financira i naoružava ISIS pod krinkom pružanja podrške "umjerenoj oporbi" je već svima jasno. Jedino idiotima nije. :D
marcus-t
marcus-t

Posts : 1720
2015-10-07


Back to top Go down

ISIL Sends Long Military Convoy towards Battlefields with US Chopper's Back Up - Page 2 Empty Re: ISIL Sends Long Military Convoy towards Battlefields with US Chopper's Back Up

Post by n_razbojnik Sun 15 Nov - 13:19

marcus-t wrote:
nevjestin_razbojnik wrote:interesantno, na ruske borbene lovce ići helikopterom...pa to je prilično podcjenjivajuće, ali no, freedom and democracy nema straha od nikoga
Stvar je odvraćanja a ne ulaženja u sukob. Toliko si valjda pametan? :D
Očito nisam, ali opet, ni vojna taktika mi nije područje interesa...ipak, nepamaten kakav jesam, da mi je imati borbeni sukhoi posrao bih se cijeloj eskadrili Apachija na glavu koliko god se oni trudili odvraćati

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

ISIL Sends Long Military Convoy towards Battlefields with US Chopper's Back Up - Page 2 Empty Re: ISIL Sends Long Military Convoy towards Battlefields with US Chopper's Back Up

Post by Guest Sun 15 Nov - 13:19

marcus-t wrote:


I ovo je photoshop. :D
prvo budalo na ovom videu... na ovom videu nevidiš da je ovo konvoj ISISa, jer naravno nema oznaka ISISa kao na prvoj slici, i drugo budalo nevidiš niti da je američki helikopter.

drugo ono je fotoshop.. helikopter leti 20metara iznad glava ISISa, koji će kurac helikopter letiti 20metara iznad njihovih glava, i zašto je helikopter crn, i zašto turbulencije od helikoptera ne dižu prašinu na podu i recimo vidio bi turbulencije na njihovim zastavama , i treće koji kurac uopće helikopter da čuva neki konvoj? ISIS konvoji su ugroženi od napada američkih aviona, i poslati helikopter da čuva konvoj je debilno jer helikopter nemože braniti konvoj od zračnih udara , nego helikopter čuva konvoj od napada kopnenih snaga. i deseto helikopter kada bi čuvao konvoj onda bi bio u zraku 3-4 km i patrolirao okolicom, a ne 20metara iznad ovih bradonja.. kako si glup čovječe obruka si se opet :D još samo fali epikur
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISIL Sends Long Military Convoy towards Battlefields with US Chopper's Back Up - Page 2 Empty Re: ISIL Sends Long Military Convoy towards Battlefields with US Chopper's Back Up

Post by marcus-t Sun 15 Nov - 13:20

nevjestin_razbojnik wrote:
marcus-t wrote:
nevjestin_razbojnik wrote:interesantno, na ruske borbene lovce ići helikopterom...pa to je prilično podcjenjivajuće, ali no, freedom and democracy nema straha od nikoga
Stvar je odvraćanja a ne ulaženja u sukob. Toliko si valjda pametan? :D
Očito nisam, ali opet, ni vojna taktika mi nije područje interesa...ipak, nepamaten kakav jesam, da mi je imati borbeni sukhoi posrao bih se cijeloj eskadrili Apachija na glavu koliko god se oni trudili odvraćati
I riskirao bi da se sukobiš s USA jer si im oborio borbeni helikopter? Pa, stvarno je nepametno. :D
marcus-t
marcus-t

Posts : 1720
2015-10-07


Back to top Go down

ISIL Sends Long Military Convoy towards Battlefields with US Chopper's Back Up - Page 2 Empty Re: ISIL Sends Long Military Convoy towards Battlefields with US Chopper's Back Up

Post by n_razbojnik Sun 15 Nov - 13:22

marcus-t wrote:
nevjestin_razbojnik wrote:
marcus-t wrote:
nevjestin_razbojnik wrote:interesantno, na ruske borbene lovce ići helikopterom...pa to je prilično podcjenjivajuće, ali no, freedom and democracy nema straha od nikoga
Stvar je odvraćanja a ne ulaženja u sukob. Toliko si valjda pametan? :D
Očito nisam, ali opet, ni vojna taktika mi nije područje interesa...ipak, nepamaten kakav jesam, da mi je imati borbeni sukhoi posrao bih se cijeloj eskadrili Apachija na glavu koliko god se oni trudili odvraćati
I riskirao bi da se sukobiš s USA jer si im oborio borbeni helikopter? Pa, stvarno je nepametno. :D
Ja sam satrao konvoj međunarodnih terorista a to što američki helikopteri imaju piknik u blizini nije moj problem...evo i arapski mediji bili bi na mojoj strani
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

ISIL Sends Long Military Convoy towards Battlefields with US Chopper's Back Up - Page 2 Empty Re: ISIL Sends Long Military Convoy towards Battlefields with US Chopper's Back Up

Post by marcus-t Sun 15 Nov - 13:27

neoliberalni_placenik wrote:
marcus-t wrote:


I ovo je photoshop. :D
prvo budalo na ovom videu... na ovom videu  nevidiš da je ovo konvoj ISISa, jer naravno nema oznaka ISISa kao na prvoj slici, i drugo budalo nevidiš niti da je američki helikopter.

drugo ono je fotoshop.. helikopter leti 20metara iznad glava ISISa, koji će kurac helikopter letiti 20metara iznad njihovih glava, i zašto je helikopter crn, i zašto turbulencije od helikoptera ne dižu prašinu na podu i recimo vidio bi turbulencije na njihovim zastavama , i treće koji kurac uopće helikopter da čuva neki konvoj? ISIS konvoji su ugroženi od napada američkih aviona, i poslati helikopter da čuva konvoj je debilno jer helikopter nemože braniti konvoj od zračnih udara , nego helikopter čuva konvoj od napada kopnenih snaga. i deseto helikopter kada bi čuvao konvoj onda bi bio u zraku 3-4 km i patrolirao okolicom, a ne 20metara iznad ovih bradonja.. kako si glup čovječe obruka si se opet :D još samo fali epikur
Ma jasno Yoda. Ovo je UN konvoj a ono gore helikopter gorske spasilačke službe.  :D
marcus-t
marcus-t

Posts : 1720
2015-10-07


Back to top Go down

ISIL Sends Long Military Convoy towards Battlefields with US Chopper's Back Up - Page 2 Empty Re: ISIL Sends Long Military Convoy towards Battlefields with US Chopper's Back Up

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum