ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolakušić : Dao bih gradovima da nazivaju ulice po Anti Paveliću

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Kolakušić : Dao bih gradovima da nazivaju ulice po Anti Paveliću - Page 6 Empty Re: Kolakušić : Dao bih gradovima da nazivaju ulice po Anti Paveliću

Post by Guest 11/11/2019, 20:32

tablice 4 godina stare

Guest
Guest


Back to top Go down

Kolakušić : Dao bih gradovima da nazivaju ulice po Anti Paveliću - Page 6 Empty Re: Kolakušić : Dao bih gradovima da nazivaju ulice po Anti Paveliću

Post by IL Risorto 11/11/2019, 20:40

RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:
A pa šta ću ja tu. Fiktivno sam na birou a već tri godine ležin doma i ne zanima me više tržište rada. Tim Indijcima je ode nekretnina skupa , oni ako će radit moraš im sredit i smještaj a to sve na kraju ode u Zagreb il Njemačku. Nema od toga ništa. Ljudi isele vanka , drugi kao ja uopće ni ne traže posal a oni nek dovode šta god oće. Samo će rast ekstremna desnica.
Kako će rast,ako sve iseli,izumre,izmjeni se demografska struktura.Što vrijedi Njemačkoj što raste AfD ?
Ne znaš ti ništa. Ovo ti je španjolska demografska piramkda pa su im desničari ove godine prvi put ušli u parlament a sad su i treća stranka po jačini u državi.

Te desničarske populističke opcije kratkog su roka trajanja,pogledaj Austriju i Italiju,Osim toga,i kad su na vlasti nemaju dovoljno snage za ništa,svi mediji su kontra njih tak da kako god im naglo popularnost naraste,isto tako i pada.
Polako. Nije još vrime. To ti čak piše u Nostradamusu. Ovo je uvod i predigra.

Opusti se. Ne žuri nam se nigdje.
Čekaj,zar ti misliš da nisu svi upoznati s tim proročanstvima i da će svi igrat po tim notama ?

Jebo te,u tom nekom proročanstvu stoji,Mirko-Marko-Janko,ubit će Slavka,Zdravka na obali Rajne i onda će ova dvojica unatoć što su upoznati s tim nekim proročanstvo ići ravno ušetat u zamku kao ovce na klanje.

Ne znam zašto ti se tako teško pomirit s tim da gubite Europu a vjerojatno i ostatak svijeta.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Kolakušić : Dao bih gradovima da nazivaju ulice po Anti Paveliću - Page 6 Empty Re: Kolakušić : Dao bih gradovima da nazivaju ulice po Anti Paveliću

Post by RayMabus 11/11/2019, 20:44

Mene ti boli kurac za Europu. Meni je bitan slom matrijaharne imperije a sve ostalo su dodaci glavnom jelu.

Kolakušić : Dao bih gradovima da nazivaju ulice po Anti Paveliću - Page 6 C70de6c8-fa8c-41b0-aafe-f82a8250e450

RayMabus
RayMabus

Posts : 175359
2014-04-11


Back to top Go down

Kolakušić : Dao bih gradovima da nazivaju ulice po Anti Paveliću - Page 6 Empty Re: Kolakušić : Dao bih gradovima da nazivaju ulice po Anti Paveliću

Post by IL Risorto 11/11/2019, 20:56

RayMabus wrote:Mene ti boli kurac za Europu. Meni je bitan slom matrijaharne imperije a sve ostalo su dodaci glavnom jelu.

Kolakušić : Dao bih gradovima da nazivaju ulice po Anti Paveliću - Page 6 C70de6c8-fa8c-41b0-aafe-f82a8250e450

Ali to se neće dogodit.Islam je obični  alat u rukama NWO,a kako su ovi kratkovidni SJW koji plešu kako svira tata Soroš,u muslimanima vide novu igračku koje će se kad tad zasititi čim dođe neka nova,odnosno čim prsuši nafta,jer svako nekoliko dekada SJW voli imati neku novu dežurnu ugroženu žrtvu nad kojima će plakat.
Prvo crnci,pa Židovi,pa homići,pa činčele a evo sad i muslići.
Ljubav SWJ prema muslimanima samo je pragmatična,čim dođe direktiva iz centra,o muslimanima će se pisati pogrdno i posprdno kao i o kršćanima,onda opet kreću karikature Muhameda,onda muslići opet podivljaju te dokažu da nisu kompaktibilini s demokracijom,te ih se ne može pacificirat i demokratizirat,to jest ukrotit kao kršćane i onda jao si ga njima.

Emancipacija,matrijarhat i patrijarhat su i onako nevažni,teži se kao onim slobodama i moralnostima iz vremena drevene Grčke.

Samo gledaj,čak i kroz pop kulturu,muziku i film,uvijek možeš vidit nagovještaj,ili ono što neki nazivaju,,dijabolični plan za budućnost.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Kolakušić : Dao bih gradovima da nazivaju ulice po Anti Paveliću - Page 6 Empty Re: Kolakušić : Dao bih gradovima da nazivaju ulice po Anti Paveliću

Post by RayMabus 11/11/2019, 20:59

סמאל wrote:
RayMabus wrote:Mene ti boli kurac za Europu. Meni je bitan slom matrijaharne imperije a sve ostalo su dodaci glavnom jelu.

Kolakušić : Dao bih gradovima da nazivaju ulice po Anti Paveliću - Page 6 C70de6c8-fa8c-41b0-aafe-f82a8250e450

Ali to se neće dogodit.Islam je obični  alat u rukama NWO,a kako su ovi kratkovidni SJW koji plešu kako svira tata Soroš,u muslimanima vide novu igračku koje će se kad tad zasititi čim dođe neka nova,odnosno čim prsuši nafta,jer svako nekoliko dekada SJW voli imati neku novu dežurnu ugroženu žrtvu nad kojima će plakat.
Prvo crnci,pa Židovi,pa homići,pa činčele a evo sad i muslići.
Ljubav SWJ prema muslimanima samo je pragmatična,čim dođe direktiva iz centra,o muslimanima će se pisati pogrdno i posprdno kao i o kršćanima,onda opet kreću karikature Muhameda,onda muslići opet podivljaju te dokažu da nisu kompaktibilini s demokracijom,te ih se ne mpže pacificirat i demokratizirat,to jest ukrotit kao kršćane i onda jao si ga njima.

Emancipacija,matrijarhat i patrijarhat su i onako nevažni,teži se kao onim slobodama i moralnostima iz vremena drevene Grčke.

Samo gledaj,čak i kroz pop kulturu,muziku i film,uvijek možeš vidit nagovještaj,ili ono što neki nazivaju,,dijabolični plan za budućnost.
Slažem se.

Sve stoji šta si napisao. Meni je najbitnije skidanje matrijarha jer mi je tu glavni naglasak no slažem se s tobom povodom napisanog.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175359
2014-04-11


Back to top Go down

Kolakušić : Dao bih gradovima da nazivaju ulice po Anti Paveliću - Page 6 Empty Re: Kolakušić : Dao bih gradovima da nazivaju ulice po Anti Paveliću

Post by IL Risorto 11/11/2019, 21:02

RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:Mene ti boli kurac za Europu. Meni je bitan slom matrijaharne imperije a sve ostalo su dodaci glavnom jelu.

Kolakušić : Dao bih gradovima da nazivaju ulice po Anti Paveliću - Page 6 C70de6c8-fa8c-41b0-aafe-f82a8250e450

Ali to se neće dogodit.Islam je obični  alat u rukama NWO,a kako su ovi kratkovidni SJW koji plešu kako svira tata Soroš,u muslimanima vide novu igračku koje će se kad tad zasititi čim dođe neka nova,odnosno čim prsuši nafta,jer svako nekoliko dekada SJW voli imati neku novu dežurnu ugroženu žrtvu nad kojima će plakat.
Prvo crnci,pa Židovi,pa homići,pa činčele a evo sad i muslići.
Ljubav SWJ prema muslimanima samo je pragmatična,čim dođe direktiva iz centra,o muslimanima će se pisati pogrdno i posprdno kao i o kršćanima,onda opet kreću karikature Muhameda,onda muslići opet podivljaju te dokažu da nisu kompaktibilini s demokracijom,te ih se ne mpže pacificirat i demokratizirat,to jest ukrotit kao kršćane i onda jao si ga njima.

Emancipacija,matrijarhat i patrijarhat su i onako nevažni,teži se kao onim slobodama i moralnostima iz vremena drevene Grčke.

Samo gledaj,čak i kroz pop kulturu,muziku i film,uvijek možeš vidit nagovještaj,ili ono što neki nazivaju,,dijabolični plan za budućnost.
Slažem se.

Sve stoji šta si napisao. Meni je najbitnije skidanje matrijarha jer mi je tu glavni naglasak no slažem se s tobom povodom napisanog.
Reci mi,zar ti nebi bi sretan kad bi se cijeli svijet pretvorio u jedno mega Zrće ?
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Kolakušić : Dao bih gradovima da nazivaju ulice po Anti Paveliću - Page 6 Empty Re: Kolakušić : Dao bih gradovima da nazivaju ulice po Anti Paveliću

Post by RayMabus 11/11/2019, 21:07

Hmmm , ne razmišljam o Zrću. Nemam ideju. Ne ćini to matrijaharnu imperiju.

Matrijaharnu imperiju čini izguravanje muškarca iz ekonomije.

https://www.medjugorje-info.com/it/angolo-spiritual/nikola-tesla-zene-precesto-zaboravljaju-da-ne-mogu-sve-biti-primadone-i-filmske-zvijezde

Dakle Zrće ne igra ništa. Znači da se zabavljaju a nepokušavaju izgurat muškog s tržišta rada.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175359
2014-04-11


Back to top Go down

Kolakušić : Dao bih gradovima da nazivaju ulice po Anti Paveliću - Page 6 Empty Re: Kolakušić : Dao bih gradovima da nazivaju ulice po Anti Paveliću

Post by IL Risorto 11/11/2019, 21:18

RayMabus wrote:Hmmm , ne razmišljam o Zrću. Nemam ideju. Ne ćini to matrijaharnu imperiju.

Matrijaharnu imperiju čini izguravanje muškarca iz ekonomije.

https://www.medjugorje-info.com/it/angolo-spiritual/nikola-tesla-zene-precesto-zaboravljaju-da-ne-mogu-sve-biti-primadone-i-filmske-zvijezde

Dakle Zrće ne igra ništa. Znači da se zabavljaju a nepokušavaju izgurat muškog s tržišta rada.
Vidiš,nemam sad vremena,radim na nečem,alli trebao bi mi cijeli elaborat da bih samo u kratkim crtama pokušao objasnit ono što najveći vizionari među nama žele za cijeli svijet.
Cijeli svijet jedno veselo i ugodno mjesto vječne zabave i radosti,jedan neprekidni party,cijeli planet kao Zrće,bezbrižno,veselo i opušteno.
No i u najboljim okolnostima do toga će  proći mnogo a i da bi došlo do toga,morat će biti jako mnogo plača i škrguta zubi.
Ako taj projekt uspije,nažalost oni koji su osmislili i borili se za to, neće moći uživat u blagodatima svog rada,čak ni oni agenti koji dožive ta vremena.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Kolakušić : Dao bih gradovima da nazivaju ulice po Anti Paveliću - Page 6 Empty Re: Kolakušić : Dao bih gradovima da nazivaju ulice po Anti Paveliću

Post by RayMabus 11/11/2019, 21:25

Sector Operations Bulletin No. 22
Plans for Teegeeack



This is going to be the most important planet in the Universe.

It will be the EXIT POINT, the training center for Auditors for the rest of the physical universe.

It will be a center of culture - of art, music, and knowledge.

Sector 9 will be a buzzing beehive of industry and activity again. The "game of games" will bring prosperity and a new future to this area.
The tech is all in his hands and is ready for you now. I wish you all success with it.

When enough are ready for OT 17 and OT 18, I will return.

Until then, I'll keep the show on the road here, in this galaxy and others, to direct the attention and interest of all thetans toward what you - my friends - are doing there on dear old Teegeeack.

It was my home and it shall be again. Keep it beautiful and give it a New Civilization we can all be proud of.

By the way, you all can still communicate with me - haven't you ever heard of telepathy? (Joke).

We all have a lot of work to do to prepare the way, so I bid you "Adieu", "Hasta Luego", "Auf Wiedersehen", and "Goodby" ... for now.

The future is ours, is theta's, is static's - forever.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175359
2014-04-11


Back to top Go down

Kolakušić : Dao bih gradovima da nazivaju ulice po Anti Paveliću - Page 6 Empty Re: Kolakušić : Dao bih gradovima da nazivaju ulice po Anti Paveliću

Post by RayMabus 11/11/2019, 21:28

It will be center of culture - of art , muzic i znanja.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175359
2014-04-11


Back to top Go down

Kolakušić : Dao bih gradovima da nazivaju ulice po Anti Paveliću - Page 6 Empty Re: Kolakušić : Dao bih gradovima da nazivaju ulice po Anti Paveliću

Post by melkior 11/11/2019, 21:32

סמאל wrote:
RayMabus wrote:Hmmm , ne razmišljam o Zrću. Nemam ideju. Ne ćini to matrijaharnu imperiju.

Matrijaharnu imperiju čini izguravanje muškarca iz ekonomije.

https://www.medjugorje-info.com/it/angolo-spiritual/nikola-tesla-zene-precesto-zaboravljaju-da-ne-mogu-sve-biti-primadone-i-filmske-zvijezde

Dakle Zrće ne igra ništa. Znači da se zabavljaju a nepokušavaju izgurat muškog s tržišta rada.
Vidiš,nemam sad vremena,radim na nečem,alli trebao bi mi cijeli elaborat da bih samo u kratkim crtama pokušao objasnit ono što najveći vizionari među nama žele za cijeli svijet.
Cijeli svijet jedno veselo i ugodno mjesto vječne zabave i radosti,jedan neprekidni party,cijeli planet kao Zrće,bezbrižno,veselo i opušteno.
No i u najboljim okolnostima do toga će  proći mnogo a i da bi došlo do toga,morat će biti jako mnogo plača i škrguta zubi.
Ako taj projekt uspije,nažalost oni koji su osmislili i borili se za to, neće moći uživat u blagodatima svog rada,čak ni oni agenti koji dožive ta vremena.
Ovaj ko Komunistički manifest i Branko kockica  :aw

avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Kolakušić : Dao bih gradovima da nazivaju ulice po Anti Paveliću - Page 6 Empty Re: Kolakušić : Dao bih gradovima da nazivaju ulice po Anti Paveliću

Post by RayMabus 11/11/2019, 21:34

Da se ne mučiš pisat dao sam ti izravnu komandu od Ashtara.

To će biti centar kulture , arta , muzike i znanja 

Očito partiyi nisu uopće zabranjeni , normalno pod uvjetom da se zdravo zabavljaš.

No prvo ukidanje matrijaharne imperije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175359
2014-04-11


Back to top Go down

Kolakušić : Dao bih gradovima da nazivaju ulice po Anti Paveliću - Page 6 Empty Re: Kolakušić : Dao bih gradovima da nazivaju ulice po Anti Paveliću

Post by IL Risorto 11/11/2019, 21:34

RayMabus wrote:Sector Operations Bulletin No. 22
Plans for Teegeeack



This is going to be the most important planet in the Universe.

It will be the EXIT POINT, the training center for Auditors for the rest of the physical universe.

It will be a center of culture - of art, music, and knowledge.

Sector 9 will be a buzzing beehive of industry and activity again. The "game of games" will bring prosperity and a new future to this area.
The tech is all in his hands and is ready for you now. I wish you all success with it.

When enough are ready for OT 17 and OT 18, I will return.

Until then, I'll keep the show on the road here, in this galaxy and others, to direct the attention and interest of all thetans toward what you - my friends - are doing there on dear old Teegeeack.

It was my home and it shall be again. Keep it beautiful and give it a New Civilization we can all be proud of.

By the way, you all can still communicate with me - haven't you ever heard of telepathy? (Joke).

We all have a lot of work to do to prepare the way, so I bid you "Adieu", "Hasta Luego", "Auf Wiedersehen", and "Goodby" ... for now.

The future is ours, is theta's, is static's - forever.
Iz čega je to ? Nije mi poznat tekst.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Kolakušić : Dao bih gradovima da nazivaju ulice po Anti Paveliću - Page 6 Empty Re: Kolakušić : Dao bih gradovima da nazivaju ulice po Anti Paveliću

Post by IL Risorto 11/11/2019, 21:36

RayMabus wrote:Da se ne mučiš pisat dao sam ti izravnu komandu od Ashtara.

To će biti centar kulture , arta , muzike i znanja 

Očito partiyi nisu uopće zabranjeni , normalno pod uvjetom da se zdravo zabavljaš.

No prvo ukidanje matrijaharne imperije.
Zanimljivo.Eto,na kraju će bit da težimo ka istom,samo vjerojatno različitim putevima do istog cilja.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Kolakušić : Dao bih gradovima da nazivaju ulice po Anti Paveliću - Page 6 Empty Re: Kolakušić : Dao bih gradovima da nazivaju ulice po Anti Paveliću

Post by RayMabus 11/11/2019, 21:42

סמאל wrote:
RayMabus wrote:Sector Operations Bulletin No. 22
Plans for Teegeeack



This is going to be the most important planet in the Universe.

It will be the EXIT POINT, the training center for Auditors for the rest of the physical universe.

It will be a center of culture - of art, music, and knowledge.

Sector 9 will be a buzzing beehive of industry and activity again. The "game of games" will bring prosperity and a new future to this area.
The tech is all in his hands and is ready for you now. I wish you all success with it.

When enough are ready for OT 17 and OT 18, I will return.

Until then, I'll keep the show on the road here, in this galaxy and others, to direct the attention and interest of all thetans toward what you - my friends - are doing there on dear old Teegeeack.

It was my home and it shall be again. Keep it beautiful and give it a New Civilization we can all be proud of.

By the way, you all can still communicate with me - haven't you ever heard of telepathy? (Joke).

We all have a lot of work to do to prepare the way, so I bid you "Adieu", "Hasta Luego", "Auf Wiedersehen", and "Goodby" ... for now.

The future is ours, is theta's, is static's - forever.
Iz čega je to ? Nije mi poznat tekst.
Znam da nije. 

Kolakušić : Dao bih gradovima da nazivaju ulice po Anti Paveliću - Page 6 Remise-des-prix-1080x675
RayMabus
RayMabus

Posts : 175359
2014-04-11


Back to top Go down

Kolakušić : Dao bih gradovima da nazivaju ulice po Anti Paveliću - Page 6 Empty Re: Kolakušić : Dao bih gradovima da nazivaju ulice po Anti Paveliću

Post by RayMabus 11/11/2019, 21:46

To je dio dokumemata za oficire GF koji su ujedno i Asthari.

To ti je .....nešto šta bi vi nazvali general štab wermahta.

Nije za svačije oči a i da čitaš teško ćeš shvatit.

Čak sam skratio taj tekst da te ne zbunjuje nekim pojmovima koji su ti totalno nepoznati a izvukao poantu.

Tako da se ne moraš mučit pisat romane i objašnjenja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175359
2014-04-11


Back to top Go down

Kolakušić : Dao bih gradovima da nazivaju ulice po Anti Paveliću - Page 6 Empty Re: Kolakušić : Dao bih gradovima da nazivaju ulice po Anti Paveliću

Post by IL Risorto 11/11/2019, 21:56

RayMabus wrote:To je dio dokumemata za oficire GF koji su ujedno i Asthari.

To ti je .....nešto šta bi vi nazvali general štab wermahta.

Nije za svačije oči a i da čitaš teško ćeš shvatit.

Čak sam skratio taj tekst da te ne zbunjuje nekim pojmovima koji su ti totalno nepoznati a izvukao poantu.

Tako da se ne moraš mučit pisat romane i objašnjenja.
Ništa čudno,imamo i mi svoje spise,ali ja ih ne bih nazvao zapovjedi,nego više kao smjernice i priručnik.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Kolakušić : Dao bih gradovima da nazivaju ulice po Anti Paveliću - Page 6 Empty Re: Kolakušić : Dao bih gradovima da nazivaju ulice po Anti Paveliću

Post by RayMabus 11/11/2019, 22:05

סמאל wrote:
RayMabus wrote:To je dio dokumemata za oficire GF koji su ujedno i Asthari.

To ti je .....nešto šta bi vi nazvali general štab wermahta.

Nije za svačije oči a i da čitaš teško ćeš shvatit.

Čak sam skratio taj tekst da te ne zbunjuje nekim pojmovima koji su ti totalno nepoznati a izvukao poantu.

Tako da se ne moraš mučit pisat romane i objašnjenja.
Ništa čudno,imamo i mi svoje spise,ali ja ih ne bih nazvao zapovjedi,nego više kao smjernice i priručnik.
Ok. Asthar komanda je grupa. Ne znači da nema i drugih grupa.

Kako god prvo slom matrijaharne imperije. Već je slomljen natalitet i tako smo pobijedili žene koje su htjele ekonomski izgurat muškog jer sad fali radne snage dakle posla ima za sve.

Sad ide trpačina a na nju ide reakcija pošto je prijetnja na tijelo a žene se najviše boje opasnosti , više od muških a posebno za svoju djecu pa će glasat za politkčke opcije koje ih štite.

Same će srušiti matrijarh.

Uloga žene je odgoj budućih naraštaja a muškarac je konstruktor društva.

A ovu trenutnu konstrukciju ćemo srušit i napravit novu.

Razlog ?

Ovo će biti centar auditora za ostatak fizičkog svemira.

Najveće traume kod ljudi su u djetinstvu.

Majke odgajajte svoju djecu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175359
2014-04-11


Back to top Go down

Kolakušić : Dao bih gradovima da nazivaju ulice po Anti Paveliću - Page 6 Empty Re: Kolakušić : Dao bih gradovima da nazivaju ulice po Anti Paveliću

Post by IL Risorto 11/11/2019, 22:17

Dobro,vi radite svoje,mi ćemo naše,pa šta bude.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Kolakušić : Dao bih gradovima da nazivaju ulice po Anti Paveliću - Page 6 Empty Re: Kolakušić : Dao bih gradovima da nazivaju ulice po Anti Paveliću

Post by RayMabus 11/11/2019, 23:04

סמאל wrote:Dobro,vi radite svoje,mi ćemo naše,pa šta bude.
Nema potrebe da išta radimo. Auditiranje ljudi i njihovih trauma je sizifov posao ako ih same majke neće odgajat nego nek ih odgaja tko drugi a one će karijera , posao itd.

Čekamo novi islamistički napad u zapadnoj Europi.

Nemaju svi Asthari vojni čin. Mene dovedu kad oće da nešto ubrzaju brzinski.

Ide BUUUMMMM

Prijetnja je na tijelu a određena skupina ljudi je dovedena da nadoknadi manjak ljudskog resursa kojeg su u prošlosti potrošili jer su žene radile umjesto da rađaju i odgajaju djecu.

Kolakušić : Dao bih gradovima da nazivaju ulice po Anti Paveliću - Page 6 0ab3fa0cb8fa71819600583b6ea1a9c9


U prevodu ako nemaš održiv natalitet uništit ću te a nemaš održiv natalitet jer si uveo matrijaharnu imperiju.

Nema smisla da bacam biserje pred svinje. Da imaju mozga sami bi nešto skužili a kad nisu do sad ni neće pa onda fino ide BUUUMMM
RayMabus
RayMabus

Posts : 175359
2014-04-11


Back to top Go down

Kolakušić : Dao bih gradovima da nazivaju ulice po Anti Paveliću - Page 6 Empty Re: Kolakušić : Dao bih gradovima da nazivaju ulice po Anti Paveliću

Post by RayMabus 11/11/2019, 23:22

Kad padne matrijahalna imperija onda će glavnu riječ imat civilni sektor a ja se mičem u stranu , vračam učenju i istrižavanju a glavnu ulogu preuzimaju Ashtari iz civilnog sektora.

Radilice. Žene Asthari.

Zašto ?

Zato šta je uloga majki dakle žena odgoj budućih generacija.

Ja vas ne odgajam , samo uništavam matrijaharnu imperiju pošto je sizifov posao radit auditing a pacijenti puni trauma jer ih majke nisu odgajale.


Žene odgajaju. Ne ja.

I tada će vam civilni sektor pokazati druge stvari poput npr :

RayMabus
RayMabus

Posts : 175359
2014-04-11


Back to top Go down

Kolakušić : Dao bih gradovima da nazivaju ulice po Anti Paveliću - Page 6 Empty Re: Kolakušić : Dao bih gradovima da nazivaju ulice po Anti Paveliću

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum