ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Proslava dana mladosti.........

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Proslava dana mladosti......... - Page 3 Empty Re: Proslava dana mladosti.........

Post by Sora 6/5/2014, 21:39

Čovjek suosjeća s drugima 
 Na temelju vlastitog iskustva 
Tako da je dovoljno saznanje.... da 
Drugo biće pati i muci se 
 Samo sociopati i emocionalno tupi to ne priznaju i ne dijele suosjećanje 
Tu nije bitno poznamo li drugoga iako se naravno jače suosjeća s poznatima

Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Proslava dana mladosti......... - Page 3 Empty Re: Proslava dana mladosti.........

Post by Goto 7/5/2014, 00:30

Sora wrote:
Goto wrote:tito je kurvin sin koji je zločinima izvršio državni udar i nastavio sa teroriziranjem (osporavanjem državnog prava, ljudskih prava, osobnog vlasništva i prava proisteklih iz povelje UNa)
Eli?
Ti si Goto isto sin ne znam čiji. Ali nije lijepo tako vrijeđati majke
To je balkanski neandertalac kojem je psovka na usnama prije nego pametna misao
 Ti di Goto blebetalo staro kojem ne bi ni rođena majka povjerovala 
Posto takva blebetanjem spadaju u patološke ispade iz usta lol!
neandertalac, ali pametan ... ti si napredna (cijeli život) ali Q pametnog od tebe nisam pročitao ... j te bezveze?

_________________
mother of pearl 
Goto
Goto

Male
Posts : 56
2014-04-18


http://www.goto.blog.hr

Back to top Go down

Proslava dana mladosti......... - Page 3 Empty Re: Proslava dana mladosti.........

Post by Sora 7/5/2014, 08:04

P
Goto wrote:
Sora wrote:
Goto wrote:tito je kurvin sin koji je zločinima izvršio državni udar i nastavio sa teroriziranjem (osporavanjem državnog prava, ljudskih prava, osobnog vlasništva i prava proisteklih iz povelje UNa)
Eli?
Ti si Goto isto sin ne znam čiji. Ali nije lijepo tako vrijeđati majke
To je balkanski neandertalac kojem je psovka na usnama prije nego pametna misao
 Ti di Goto blebetalo staro kojem ne bi ni rođena majka povjerovala 
Posto takva blebetanjem spadaju u patološke ispade iz usta lol!
neandertalac, ali pametan ... ti si napredna (cijeli život) ali Q pametnog od tebe nisam pročitao ... j te bezveze?
Dobro meni se sviđa kad neandertalci samimsebe hvale 
Ipak je to napredak 
Tako da bi ako tako nastavio mogao i ti biti napredan kao i ja 
I priznati zasluge TituTitu
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Proslava dana mladosti......... - Page 3 Empty Re: Proslava dana mladosti.........

Post by Trinity 7/5/2014, 08:14

Sora wrote:P
Goto wrote:
Sora wrote:
Goto wrote:tito je kurvin sin koji je zločinima izvršio državni udar i nastavio sa teroriziranjem (osporavanjem državnog prava, ljudskih prava, osobnog vlasništva i prava proisteklih iz povelje UNa)
Eli?
Ti si Goto isto sin ne znam čiji. Ali nije lijepo tako vrijeđati majke
To je balkanski neandertalac kojem je psovka na usnama prije nego pametna misao
 Ti di Goto blebetalo staro kojem ne bi ni rođena majka povjerovala 
Posto takva blebetanjem spadaju u patološke ispade iz usta lol!
neandertalac, ali pametan ... ti si napredna (cijeli život) ali Q pametnog od tebe nisam pročitao ... j te bezveze?
Dobro meni se sviđa kad neandertalci samimsebe hvale 
Ipak je to napredak 
Tako da bi ako tako nastavio mogao i ti biti napredan kao i ja 
I priznati zasluge TituTitu
Daj se ubi više...
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Proslava dana mladosti......... - Page 3 Empty Re: Proslava dana mladosti.........

Post by Sora 7/5/2014, 08:17

Trinity wrote:
Sora wrote:P
Goto wrote:
Sora wrote:
Goto wrote:tito je kurvin sin koji je zločinima izvršio državni udar i nastavio sa teroriziranjem (osporavanjem državnog prava, ljudskih prava, osobnog vlasništva i prava proisteklih iz povelje UNa)
Eli?
Ti si Goto isto sin ne znam čiji. Ali nije lijepo tako vrijeđati majke
To je balkanski neandertalac kojem je psovka na usnama prije nego pametna misao
 Ti di Goto blebetalo staro kojem ne bi ni rođena majka povjerovala 
Posto takva blebetanjem spadaju u patološke ispade iz usta lol!
neandertalac, ali pametan ... ti si napredna (cijeli život) ali Q pametnog od tebe nisam pročitao ... j te bezveze?
Dobro meni se sviđa kad neandertalci samimsebe hvale 
Ipak je to napredak 
Tako da bi ako tako nastavio mogao i ti biti napredan kao i ja 
I priznati zasluge TituTitu
Daj se ubi više...
A šta sad nismo na temi religija 

I jesmo?
 Pa kako neka tako revna vjernica koja se gura u teologiju i teleologiju
Hihi 
Moze biti tak okrutna i to rano jutro, Ajde da je
Noć
 :bless
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Proslava dana mladosti......... - Page 3 Empty Re: Proslava dana mladosti.........

Post by Trinity 7/5/2014, 08:29

ti si zadnja koja treba procjenjivati kakav je tko vjernik i kakav treba biti
mislila sam ignorirati tvoje upise, ali tvoja mantra
'ja sam napredna i pametna' - siluje zdrav mozak
glupačo Proslava dana mladosti......... - Page 3 Clown12
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Proslava dana mladosti......... - Page 3 Empty Re: Proslava dana mladosti.........

Post by Trinity 7/5/2014, 08:32

usput, naučim te copy/paste i otvarati nove teme, pa zaguši ovaj forum svojim glupostima do kraja
tako renomirana forumašica a nema svoj topic? Proslava dana mladosti......... - Page 3 Clown13
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Proslava dana mladosti......... - Page 3 Empty Re: Proslava dana mladosti.........

Post by Michael1 7/5/2014, 10:24

Goto wrote:tito je kurvin sin koji je zločinima izvršio državni udar i nastavio sa teroriziranjem (osporavanjem državnog prava, ljudskih prava, osobnog vlasništva i prava proisteklih iz povelje UNa)
Odlican rezime!
Sto tu treba jos dodati? Vrijeme! Skoro pa pola vijeka nas je maltretirao i progonio.

_________________
Fide, sed cui, vide!
Michael1
Michael1

Male
Posts : 1933
2014-04-23

Lokacija: : Burgenland

Back to top Go down

Proslava dana mladosti......... - Page 3 Empty Re: Proslava dana mladosti.........

Post by Michael1 7/5/2014, 10:24

Trinity wrote:usput, naučim te copy/paste i otvarati nove teme, pa zaguši ovaj forum svojim glupostima do kraja
tako renomirana forumašica a nema svoj topic? Proslava dana mladosti......... - Page 3 Clown13

Pusti je nek zivi! flower

_________________
Fide, sed cui, vide!
Michael1
Michael1

Male
Posts : 1933
2014-04-23

Lokacija: : Burgenland

Back to top Go down

Proslava dana mladosti......... - Page 3 Empty Re: Proslava dana mladosti.........

Post by Iosephvs 7/5/2014, 10:31

Sora wrote:Čovjek suosjeća s drugima 
 Na temelju vlastitog iskustva 
Tako da je dovoljno saznanje.... da 
Drugo biće pati i muci se 
 Samo sociopati i emocionalno tupi to ne priznaju i ne dijele suosjećanje 
Tu nije bitno poznamo li drugoga iako se naravno jače suosjeća s poznatima

LOL .... pa nisu li tebe i tvoje partizani protjerali u zagreb tamo neke 1943-44. ..... tako barem ljudi pričaju da si to priznala na starom forumu. kamo je nestalo suosjećanje za žrtve tita i njegovog yu-komunizma?? štoviše glorificiraš ih! eto ... još si i samu sebe definirala sociopatom.

luda kuća.

 :roll
Iosephvs
Iosephvs

Male
Posts : 240
2014-04-15

Lokacija: : Res Pvblica Corrvptia

Back to top Go down

Proslava dana mladosti......... - Page 3 Empty Re: Proslava dana mladosti.........

Post by immortal 7/5/2014, 11:13

Michael1 wrote:Proslava dana mladosti......... - Page 3 41314_danmladosti-beta-tomislav-pavlek_origh

Ero0,
Kako ti je ona izmakla?

Došli u godine kad se psihom vraćaju u mladost pa su usput i proslavili.
Kao dokaz slike u prilogu.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Proslava dana mladosti......... - Page 3 Empty Re: Proslava dana mladosti.........

Post by Michael1 7/5/2014, 11:19

mortal-joint wrote:
Michael1 wrote:Proslava dana mladosti......... - Page 3 41314_danmladosti-beta-tomislav-pavlek_origh

Ero0,
Kako ti je ona izmakla?

Došli u godine kad se psihom vraćaju u mladost pa su usput i proslavili.
Kao dokaz slike u prilogu.

Jadnica,
dosta je toga prezivjela, a najvise je od toga odpalo na progone nevinih ljudi.

_________________
Fide, sed cui, vide!
Michael1
Michael1

Male
Posts : 1933
2014-04-23

Lokacija: : Burgenland

Back to top Go down

Proslava dana mladosti......... - Page 3 Empty Re: Proslava dana mladosti.........

Post by immortal 7/5/2014, 13:31

Michael1 wrote:
mortal-joint wrote:
Michael1 wrote:Proslava dana mladosti......... - Page 3 41314_danmladosti-beta-tomislav-pavlek_origh

Ero0,
Kako ti je ona izmakla?

Došli u godine kad se psihom vraćaju u mladost pa su usput i proslavili.
Kao dokaz slike u prilogu.

Jadnica,
dosta je toga prezivjela, a najvise je od toga odpalo na progone nevinih ljudi
.

Kad bi se ponovo rodila sigurno bi opet birala isto. Odana do kraja.
Kao podršku i pozdrav preživjeloj partizanki pjesma Bore Čorbe "Ostani đubre do kraja"
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Proslava dana mladosti......... - Page 3 Empty Re: Proslava dana mladosti.........

Post by Guest 7/5/2014, 14:00

svakako bi morali mijenjati ime proslave... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Proslava dana mladosti......... - Page 3 Empty Re: Proslava dana mladosti.........

Post by omni 7/5/2014, 14:57

Proslava dana mladosti......... - Page 3 Hqdefault
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Proslava dana mladosti......... - Page 3 Empty Re: Proslava dana mladosti.........

Post by Michael1 24/5/2014, 12:41

Komunisti stvarno slave! Kumrovec, najpoznatije sranje na svijetu!
http://www.kumrovec.hr/dan-mladosti-radosti-24-05-2014/

_________________
Fide, sed cui, vide!
Michael1
Michael1

Male
Posts : 1933
2014-04-23

Lokacija: : Burgenland

Back to top Go down

Proslava dana mladosti......... - Page 3 Empty Re: Proslava dana mladosti.........

Post by Michael1 24/5/2014, 12:47

Proslava dana mladosti......... - Page 3 Dan_mladosti14-250513Zlocinac i njegovi simpatizeri!
Proslava dana mladosti......... - Page 3 Mladoss_25052013_cropix
Mlada partizanka na borbrnom putu. Protiv koga se samo bori, to je javna tajna!

_________________
Fide, sed cui, vide!
Michael1
Michael1

Male
Posts : 1933
2014-04-23

Lokacija: : Burgenland

Back to top Go down

Proslava dana mladosti......... - Page 3 Empty Re: Proslava dana mladosti.........

Post by Michael1 24/5/2014, 12:49

Organizator ovogodišnjeg Dana mladosti u Kumrovcu su Udruga mladih antifašistkinja i antifašista - Zagorje, Društvo Josip Broz Tito, Forum mladih SDP-a Krapinsko-zagorske županije i Kumrovca te Udruga Gokul, a program su podržali Terme Tuhelj, Općina Kumrovec i Krapinsko-zagorska županija.
http://www.kzz.hr/00400812

Kako je to moguce,  da se slavi jednog zlocinca?

_________________
Fide, sed cui, vide!
Michael1
Michael1

Male
Posts : 1933
2014-04-23

Lokacija: : Burgenland

Back to top Go down

Proslava dana mladosti......... - Page 3 Empty Re: Proslava dana mladosti.........

Post by Ero0 24/5/2014, 13:18

Комунистический coюз молодёжи ...Комcoмол...
Komunističeskij sojuz molodeži. Komsomol.  geek
Ero0
Ero0

Posts : 498
2014-04-24


Back to top Go down

Proslava dana mladosti......... - Page 3 Empty Re: Proslava dana mladosti.........

Post by tukatukac 24/5/2014, 19:16

Totenkopf wrote:
abraham wrote:Ne slazem se. Dio mogu kupiti ali evo jedan primjer. JA ne poznam ni tebe ni tvoju obitelj ali da sam svjedeok da te netko pokusava ubiti, tebe, djete ili nekog drugog, pomogao bih. Ne bih gledao. Inace sebe ne bih mogao pogledati u ogledalu.



to nije suosjećanje, to je ljudski nagon za pomoći drugome u nevolji, ako se događa u živo i tome si svjedok onda bez razmišljanja ili skačeš ili okreneš glavu, ovisi o tome da li si ispravan ili nisi, ali ne radi se o suosjećanju...
sasvim je drugo kazati da suosjećamo s nekim tko je poginuo/umro/ubijen prije 50 ili 70 godina, a tada se nismo niti bili rodili, kamoli da smo na bilo koji način bili povezani s tim žrtvama... 
npr. suosjećam s roditeljima mog pok. prijatelja koji je poginuo 1993. na južnom bojištu, ali ne mogu kazati da suosjećam s roditeljima marka markovića koji je također poginuo 1993.  u npr. slavoniji, jer ne znam ni marka markovića, ni njegove roditelje, niti sam ikada za njega ili njih čuo, niti znam tko je on bio, kako je poginuo ili na kojoj strani...
zato smatram da se ne radi o pravom osjećaju suosjećanja nego o lažnom, koji netko nameće sam sebi da bi izgledao 'politički korektan' ili slično...
Vazno je prepoznati situaciju kada je u pitanju bliska osoba ili obitelj a onda tu prepoznatu situaciju zamisliti da se okolo dogadja i drugima i kako se onda osjecaju. Ja tako radim jer drugacije ne mogu da osjetim nesto................ Imam problem sa suosjecanjem sa ljudima jer smatram da ljudi imaju mozak i znanje te da se mogu snaci, odnosno, mnogi od njih su si sami krivi. Imam daleko vecu empatiju prema zivotinjama i prirodi i cesce ce se dogoditi da posaljem pomoc da se plate racuni za lijecenje zivotinja nego ljudi i onda se osjecam, kada cujem drugacija misljenja, kako to valjda nije u redu.
Nemam bas poimanje "bliznjeg svog" kao nekog covjeka, kosookog..............smeta me ljudsko praznovjerje, prazna ideologija cije su zrtve zivotinje, ljudi, priroda.

Sam praznik koji slave komunisti i jugonostalgicari, sam za sebe, nije neka opasnost, to je dio njihovog zivota, mladosti i njihovog nacina razmisljanja....................ali sam po sebi nije neka vrijednost, jer slavi isprazne stvari, dok god se na drugom kraju lista mogu razaznati zrtve takve ideologije njena vrijednost mora padati i onda to sve izgleda kao kazalisna predstava, vise kao zal za necijom mladoscu....................!

Ljudi idu gledati nogomet i vesele se nekom pogodku kao da je to ne znam sto, a, u stvari, potpuno bezvezna, sporedna ljudska djelatnost, ponajmanje sport.................pa se to ne osudjuje, a novci bi se mogli daleko bolje iskoristiti.

Dakle, kruha i igara, to ti je taj dan mladosti...............

Dok za ideologiju koja iza toga stoji, ne tvrdim da ima ikakve sveze sa mladoscu ili necim vrijednim, prije povijest koja se ne treba ponavljati sa svojim greskama.

_________________
pale 
tukatukac
tukatukac

Female
Posts : 138
2014-04-14

Age : 51
Lokacija: : J.Dalmacija

Back to top Go down

Proslava dana mladosti......... - Page 3 Empty Re: Proslava dana mladosti.........

Post by Ero0 25/5/2014, 03:53

Jao, jao, al' perete jadnu Soru.
A lijepo vam stalno govori kako su svi u njezino vrime imali službu...Istina nije bilo banana, kave, praška za rublje, kaubojki, patika, majica...vozilo se (uglavnom fiću i stojadina) par-nepar...Ali, imali su službu.. geek 
Proslava dana mladosti......... - Page 3 Zgdruga12__4_stupc_660962S0

 :aw 
Ero0
Ero0

Posts : 498
2014-04-24


Back to top Go down

Proslava dana mladosti......... - Page 3 Empty Re: Proslava dana mladosti.........

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum