ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Užas u Rusiji: Erdogan dolazi na otvaranje Turskog toka

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Užas u Rusiji: Erdogan dolazi na otvaranje Turskog toka - Page 2 Empty Re: Užas u Rusiji: Erdogan dolazi na otvaranje Turskog toka

Post by crvenkasti 26/12/2019, 10:05

Užas u Srbiji!

ZAVRŠENO POLAGANJE CEVI ZA "TURSKI TOK"

Užas u Rusiji: Erdogan dolazi na otvaranje Turskog toka - Page 2 Qs4k9lLaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvWm1VN01EQV8vNzAwNTBiODUzOWUxNjI2NjExYmRiMTFlYjRhZTYzNTIuanBnkZMCzQLkAIEABQ

Cevi "Nacionalnog magistralnog gasovoda" kroz Srbiju su položene. Taj gasovod je novi alternativni pravac snabdevanja za ceo Balkan jer će preko Bugarske, Srbije i dalje u Mađarsku, dopremati gas iz "Turskog toka". U pripremi dalji radovi na gasnoj infrastrukturi, potvrđeno RTS-u.

Direktor "Srbijagasa" Dušan Bajatović rekao je za RTS da je u Srbiji postavljeno 403 kilometra cevi u okviru "Truskog toka".

"Podbušen je Dunav, Tisa, Morava, svi kanali, prolazi, cevi su spojene. Očekujemo da završimo radove na mernim stanicama", rekao je Bajatović.

Srbija će imati tri izlaza sa gasovoda – kod Paraćina, Beograda i Zrenjanina. Ostaje, kaže, Bajatović, da se uradi izlaz za gasno skladište Banatski Dvor.

"Naši savetnici su rekli da smo na ovom poslu bili tri puta efikasniji u izradi ovog projekta od vodećih evropskih kompanija", istakao je direktor "Srbijagasa".

---------------------------
https://www.blic.rs/biznis/vesti/zavrseno-polaganje-cevi-za-turski-tok-bajatovic-gradani-da-ne-brinu-dobavljena/bgpb0f6

crvenkasti

Posts : 28738
2014-04-17


Back to top Go down

Užas u Rusiji: Erdogan dolazi na otvaranje Turskog toka - Page 2 Empty Re: Užas u Rusiji: Erdogan dolazi na otvaranje Turskog toka

Post by crvenkasti 26/12/2019, 10:15

Turski tok ne ide većim dijelom kroz Tursku i Grčku, kako je bilo predviđeno, nego kroz Bugarsku.

Užas u Rusiji: Erdogan dolazi na otvaranje Turskog toka - Page 2 Turski-tok
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28738
2014-04-17


Back to top Go down

Užas u Rusiji: Erdogan dolazi na otvaranje Turskog toka - Page 2 Empty Re: Užas u Rusiji: Erdogan dolazi na otvaranje Turskog toka

Post by veber 26/12/2019, 10:22

užassss
ti i dalje nemaš love, nemreš si ni jaja odgristi od muke.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Užas u Rusiji: Erdogan dolazi na otvaranje Turskog toka - Page 2 Empty Re: Užas u Rusiji: Erdogan dolazi na otvaranje Turskog toka

Post by Guest 26/12/2019, 12:02

Ono sto nitko ne spominje i ne primjecuje,a cisto radi skucenosti svojih "mozgova",mislim na Eru & Co. je cinjenica,da svim tim tokovima se postize razbijanje jemerickog monopola,a to je bitno radi cijene..
za RH to nije bitno,jer lokalna Kradeze mafija ionako digne cijenu plina na nenormalni nivo..90tih i ponesh 2000tih se masovno uvodio plin,misljalo se,grijat cemo se jeftino,kadli,Gospoda ER-HA uvela infrastrukturu skupu u svoje domove,a ono cijena plina u nebesa..

zivot u rusiji,kako netko rekao nije losh,kao pocetkom 90tih,kad su Jemeri pokusali uvesti demokraciju...Prosjecna placa je oko 550 ojrova,cijene poput onih u ER-HA,i nize,pogotovo meso i mlijecni proizvodi(jedared sam stavio tablicu),a o cijeni energenata,necemo...

Litra super 95 - 38 Rubljova,s tim da je jedan Ojro oko 70tak Rublji...Pametnom dovoljno,"genijalcima" na "zapadu" niti onda..

Rusija nije kriva sto je bila pod komjunizmom,no posljedice toga polako se ispravljaju..
Rusija jest buducnost,jer je velika i perspektivna drzava,koja se previse ne mijesa u zivote obicnih ljudi,tolerira im puno toga,dok u najvece "demokracije" na svijetu,Juse,bakica od 70 i nesh godina ode u zatvor na 90 dani,jerbo je posadila ispred kuce 10 struki paradajza...
cujem u Floridi,ako ti travica pred kucom preraste 10 cenata,vlast te izvlasti,odnosno oduzme ti hizu...ima josjh tih primjera velike "demokracije2,ali mi se sad ne da..

u Rusiji drzava,poduzetnim Rusima poklanja besplatno zemlju,a prikljucke za struju,vodu,plin i ostalo subvencionira....uzas ta Rusija...
Zasto ne idemo u nju?..uskoro,vrlo uskoro...
Zapadu ne treba zahvaliti sto imamopare,nego svojim sposobnostima i vrijednoscu..inace,Zapad jeste robovski rad za sve,uvijen u bljesteci ogrtac..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Užas u Rusiji: Erdogan dolazi na otvaranje Turskog toka - Page 2 Empty Re: Užas u Rusiji: Erdogan dolazi na otvaranje Turskog toka

Post by veber 26/12/2019, 12:09

da nisi mentalno ograničen, da si tekst napisao suvislo, dao bi ti čistu 5icu.
ovako morao sam sintaksno prevodit.
za trud 4,5
za tekst2+
znači 3,25 za tebe
pitao marca, pa da i pitam tebe.
x5, ML ili xc90.
firma plaća.
ali da možeš kaj bi uzeo. na prvu. mater mi možeš kasnije spomenut.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Užas u Rusiji: Erdogan dolazi na otvaranje Turskog toka - Page 2 Empty Re: Užas u Rusiji: Erdogan dolazi na otvaranje Turskog toka

Post by Guest 26/12/2019, 12:12

Pa..pisem tekst onako..da bi ti i Ero to mogli razumiti..previse preiznosti ce vas zbuniti...inace,to su fakti,ne kao u tebe..samo ad hominnem,ade homminem,ad homminem,bez ikakvih argumenata...

x5,ML XC90 ce voziti tvoja sefica,a ti ces ga zaraditi... :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Užas u Rusiji: Erdogan dolazi na otvaranje Turskog toka - Page 2 Empty Re: Užas u Rusiji: Erdogan dolazi na otvaranje Turskog toka

Post by veber 26/12/2019, 12:20

pismejker wrote:

x5,ML XC90 ce voziti tvoja sefica,a ti ces ga zaraditi... :rasta :rasta :rasta
fakat si mentalno ograničen. šefica vozi elfa
a, sramotim firmu sa starom astrom pa su mi dali izbor kupnje, oni finaciraju pdv.
kaj bi ti odabrao od ponuđenog.
šefici se sviđa Agatha Christie pa bi se vjerovatno i ti svojom pojavom kao Poirot svidio njoj.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Užas u Rusiji: Erdogan dolazi na otvaranje Turskog toka - Page 2 Empty Re: Užas u Rusiji: Erdogan dolazi na otvaranje Turskog toka

Post by veber 26/12/2019, 12:23

i da, ja zaradim šefici, vlasniku i suvlasniku.
zato me vole.
generiram im novac.

iza nove, kada mi prođe godišnji, reći ću im da me siemens pozvao.
plaća 20% manja.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Užas u Rusiji: Erdogan dolazi na otvaranje Turskog toka - Page 2 Empty Re: Užas u Rusiji: Erdogan dolazi na otvaranje Turskog toka

Post by Guest 26/12/2019, 12:24

veber wrote:
pismejker wrote:

x5,ML XC90 ce voziti tvoja sefica,a ti ces ga zaraditi... :rasta :rasta :rasta
fakat si mentalno ograničen. šefica vozi elfa
a, sramotim firmu sa starom astrom pa su mi dali izbor kupnje, oni finaciraju pdv.
kaj bi ti odabrao od ponuđenog.
šefici se sviđa Agatha Christie pa bi se vjerovatno i ti svojom pojavom kao Poirot svidio njoj.
pa vec malo duze citaj ja taj tvoj odabir suhova..a sramocenje ce se nastaviti,vjeruj mi...htio ne htio,ti nisi "njihov" nivo niti ces ikada biti..samo si koristan u trenu,dok ne dojde nesh jeftinije i bolje,a mamac je slastan,tak oda te motivira...ne se ljutiti,ali to ti je danas fakat u svabiji... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Užas u Rusiji: Erdogan dolazi na otvaranje Turskog toka - Page 2 Empty Re: Užas u Rusiji: Erdogan dolazi na otvaranje Turskog toka

Post by Guest 26/12/2019, 12:26

veber wrote:i da, ja zaradim šefici, vlasniku i suvlasniku.
zato me vole.
generiram im novac.

iza nove, kada mi prođe godišnji, reći ću im da me siemens pozvao.
plaća 20% manja.

Weberu..gotovo mi te dodje zao..pa da te zagrlim i utjesim..SVABI ne znaju VOLJETI,bar ovi autohtoni odrasli u svabiji..Ljubav se negdje izgubila nuzput,na izbacivanju iz vlastite obitelji na road of life.... No No No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Užas u Rusiji: Erdogan dolazi na otvaranje Turskog toka - Page 2 Empty Re: Užas u Rusiji: Erdogan dolazi na otvaranje Turskog toka

Post by veber 26/12/2019, 12:35

jebote, krivo sam računao.
u siemensu mi nude 5 soma, to je 30% niže nego sada.

a, kaj se tiče zamjenjivosti. svi smo zamjenjivi. 
no što si više, možeš niže pasti. s druge strane, što si više imaš i veće benifite.

čisto preseravanje s moje strane, ja tvoj auto kupim u kešu. dođem u salon dam karticu i odem s autom.


božićno je vrijeme, pomaganje siromašnima, bludnim i slično.
inžinjeru, menadžeru sa svoja dva soma ojra plaće, ako plaćaš stan, a auto si uzeo na kredit.


koliko ti ostane?
znači nemreš meni lagat jer živimo i radimo u istoj zemlji.


ako želiš pojest normalan ručak 15€
stan, a da nije soba sa zajedničkom kupaonicom je 20€/m2

auto ti je 300
osiguranje 100

koliko tebi ostane od 2 soma?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Užas u Rusiji: Erdogan dolazi na otvaranje Turskog toka - Page 2 Empty Re: Užas u Rusiji: Erdogan dolazi na otvaranje Turskog toka

Post by veber 26/12/2019, 12:38

pismejker wrote:
veber wrote:i da, ja zaradim šefici, vlasniku i suvlasniku.
zato me vole.
generiram im novac.

iza nove, kada mi prođe godišnji, reći ću im da me siemens pozvao.
plaća 20% manja.

Weberu..gotovo mi te dodje zao..pa da te zagrlim i utjesim..SVABI ne znaju VOLJETI,bar ovi autohtoni odrasli u svabiji..Ljubav se negdje izgubila nuzput,na izbacivanju iz vlastite obitelji na road of life.... No No No
gle, ti imaš klasični imigrantski sindrom.
druži se s nijemcima, ne turcima, bosancima i arapima.
nauči jezik.
uklopi se u društvo. 
i onda će te nijemci voljet, kada postaneš dio društva, a ne getto.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Užas u Rusiji: Erdogan dolazi na otvaranje Turskog toka - Page 2 Empty Re: Užas u Rusiji: Erdogan dolazi na otvaranje Turskog toka

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum