Zemlje bivše SFRJ gospodarski ne mogu jedna bez druge

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Zemlje bivše SFRJ gospodarski ne mogu jedna bez druge - Page 5 Empty Re: Zemlje bivše SFRJ gospodarski ne mogu jedna bez druge

Post by pismejker on 3/11/2019, 15:40

@RayMabus wrote:
@pismejker wrote:
@RayMabus wrote:Uopće ne mislim radit za vas. Iman auto nisan ga upalija dva puta ovu godinu a prošlu možda deset. Prodat ću ga ne triba mi.

Izležavat ću se doma i gledat kako tonete.

Vaš kraj je moj početak.
dakle,pocinje rasprodaja Pokretnina...?? :cleanteeth uffff..nije dobar znak.. :cleanteeth do kti se Kozojebi nastane u Nekretninama,nesh ih moci se rjesiti,josh naviknu na tvoje art-sendviche,ma nema teorije da odu,... :rasta :rasta :rasta
Pa šta će mi auto. Ako će stari platit registraciju za iduću godinu ok a ako ne prodat ću ga.

Neman ja žene dice , meni to ne triba a ima autobus ako oću negdi.
Vi josh placate godisnju registraciju???eeeeeeee..balkane moj... lol! lol! lol!

2016-12-16

Back to top Go down

Zemlje bivše SFRJ gospodarski ne mogu jedna bez druge - Page 5 Empty Re: Zemlje bivše SFRJ gospodarski ne mogu jedna bez druge

Post by RayMabus on 3/11/2019, 15:43

Igramo se ja i ortački kapitalizam jedne igrice a zove se : tko će letit iz ove države ?

Ja koji imam par stanova , niks kredita i dugova , nema žene nema djece , ni seks ga ne zanima

Ili ćeš letit ti koji si mislija da će tk netko ode radit za malu plaću

Il će možda letit kompletna politička garnitura.

Ja neću a neće ni politička garnitura pa fino pajdo kupi prnje i preseli proizvodnju na Kosovo da te više ne gledam u državi.
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Post by RayMabus on 3/11/2019, 15:51

@RayMabus wrote:Igramo se ja i ortački kapitalizam jedne igrice a zove se : tko će letit iz ove države ?

Ja koji imam par stanova , niks kredita i dugova , nema žene nema djece , ni seks ga ne zanima

Ja neću a neće ni politička garnitura pa fino pajdo kupi prnje i preseli proizvodnju na Kosovo da te više ne gledam u državi.
Igramo se ja i ona igre gluvih...telefona.

Aj Bog.

RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Post by £otk@ on 3/11/2019, 19:38

@pizzon wrote: text nije glup
samo je realan
to ne zele da prihvate hr.nacionalisti
drzava, koju bi formirali,
srbija, hrvatska, bih i c.g.
bila bi prosperitetna, da nam
je pamet jaca strana.
neka konf. unija, nesto sl.

Ne dolazi u obzir, ali hvala na ponudi.

Mi čak imamo i u Ustav ugrađenu zabranu da obnavljamo takvu državu (ozbiljno, imamo).
£otk@
£otk@

Male
2019-02-12

Back to top Go down

Post by pismejker on 3/11/2019, 22:47

@RayMabus wrote:Igramo se ja i ortački kapitalizam jedne igrice a zove se : tko će letit iz ove države ?

sto ako te u ocaju izvlaste,odnosno uzme ti drzava nekretnine? Suspect

2016-12-16

Back to top Go down

Post by pismejker on 3/11/2019, 22:48

sto ako te u ocaju izvlaste,odnosno uzme ti drzava nekretnine? Suspect

2016-12-16

Back to top Go down

Post by RayMabus on 4/11/2019, 11:43

Svetac ne lupetaj. Mogu jedino svima nabit porez na nekretnine al onda lete s vlasti jer je to prevelika biračka masa.

Evo udružit će se jadnici :

https://euractiv.jutarnji.hr/PiD/prosirenje/edi-rama-prorocki-ne-mozemo-biti-taoci-eu-u-sporazum-slobodne-trgovine-i-kretanja-treba-uci-svih-sest-drzava-zapadnog-balkana/9568676/
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Post by RayMabus on 4/11/2019, 11:48

Nema proširenja nego zapadni Balkan podzona unutar EU 

https://m.dw.com/hr/norveški-model-opcija-za-zapadni-balkan/a-51098226

Možda i poštenije tako nego ih vozat praznim obećanjima.
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Post by jasambrend on 4/11/2019, 12:09

@kic wrote:
vidio sam neki dan novine iz "Lidla", kao neki "retro" tjedan-

u stvari sve proizvodi iz Srbije: eurokrem, žvake bazooka itd

"Lidl" može, ali svi ostali kad surađuju to je izdaja^^

Redom trećerazredno smeće... a uspjeli su ujebati i Kavabon i Helf bomone, a za što moraš baš biti maher... 💪
jasambrend
jasambrend

Male
2014-04-17

Back to top Go down

Post by Joker on 4/11/2019, 12:46

@pismejker wrote:jbmmtr...Pa svabe i Rusi imaju brutalnu ekonomsku razmjenu,iako su se potaracali u miljunskim iznosima..jbtg..zivot ide dalje,nove generacije moraju zivjeti,a to ne ide bez rada i razmjene ekonomske..
Japanci poravnali Pearl Harbor,Jemeri poravnali hirosimu i nmagasaki,pa imaju brutalnu ekonomsku razmjenu..
Jedino se ovi na balaknu dure i svoju djecu i nadalje u mrznji odgajaju..
Tu nece nikad biti suradneje na ekonomskom planu,ne onakve,koja bi neku vecu dobrobit donijela..

Sereš. Hrvatska robno-novčana razmjena sa zemljama EU iznosi cca 70-80%. Na sva ostala svjetska tržišta Azije, Afrike, Amerike (uključno i posrani Balkan) otpada ostatak. Srbijanska roba i ina roba za kojom postoji interes naravno, odavno nalazi put na hrvatskom tržištu. Isto tako i obrnuto. Druga je stvar što bi neki da mi pod mus uzimamo srbijansku robu 'jer nema smisla da se mrzimo'. Ekonomija ne poznaje te sračke o 'mržnji' nego isključivo profitabilnost.

A koliko glup čovjek treba biti i u isti kontekst stavljati Japance i Amerikance ili Ruse i Nijemce i ono što danas i što će još dugo egzistirati u Srbiji ... dalo bi se tu štošta reći.

Ukratko idiotizam žešći.
Joker
Joker

Male
2019-10-14

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top