ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zemlje bivše SFRJ gospodarski ne mogu jedna bez druge

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Zemlje bivše SFRJ gospodarski ne mogu jedna bez druge - Page 5 Empty Re: Zemlje bivše SFRJ gospodarski ne mogu jedna bez druge

Post by RayMabus 3/11/2019, 15:39

Ja san se zabija u kuću i meni je odlično. Samo spavam jer san nanjušija da sad ide ono šta već mora ić.

Ja san radija kad ode bilo po miljona nezaposlenih i tuka dobru lovu a onda su počeli dizat poreze al ne i plaću dakle ljudi im iseljavaju a oni dižu poreze a plaća stoji.

Eto sad ti je sve iselilo pa sad fino useljavaj al sse takmičiš s Njemačkom pa ćeš morat svake godine dizat minimalac jer to jedini način da popuniš mirovinske fondove a onda će ti jeftina proizvodnja otić na Kosovo i rješija san se sloja kapitalista koji bi jeftinu radnu snagu.

RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Zemlje bivše SFRJ gospodarski ne mogu jedna bez druge - Page 5 Empty Re: Zemlje bivše SFRJ gospodarski ne mogu jedna bez druge

Post by Guest 3/11/2019, 15:40

RayMabus wrote:
pismejker wrote:
RayMabus wrote:Uopće ne mislim radit za vas. Iman auto nisan ga upalija dva puta ovu godinu a prošlu možda deset. Prodat ću ga ne triba mi.

Izležavat ću se doma i gledat kako tonete.

Vaš kraj je moj početak.
dakle,pocinje rasprodaja Pokretnina...?? :cleanteeth uffff..nije dobar znak.. :cleanteeth do kti se Kozojebi nastane u Nekretninama,nesh ih moci se rjesiti,josh naviknu na tvoje art-sendviche,ma nema teorije da odu,... :rasta :rasta :rasta
Pa šta će mi auto. Ako će stari platit registraciju za iduću godinu ok a ako ne prodat ću ga.

Neman ja žene dice , meni to ne triba a ima autobus ako oću negdi.
Vi josh placate godisnju registraciju???eeeeeeee..balkane moj... lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zemlje bivše SFRJ gospodarski ne mogu jedna bez druge - Page 5 Empty Re: Zemlje bivše SFRJ gospodarski ne mogu jedna bez druge

Post by RayMabus 3/11/2019, 15:43

Igramo se ja i ortački kapitalizam jedne igrice a zove se : tko će letit iz ove države ?

Ja koji imam par stanova , niks kredita i dugova , nema žene nema djece , ni seks ga ne zanima

Ili ćeš letit ti koji si mislija da će tk netko ode radit za malu plaću

Il će možda letit kompletna politička garnitura.

Ja neću a neće ni politička garnitura pa fino pajdo kupi prnje i preseli proizvodnju na Kosovo da te više ne gledam u državi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Zemlje bivše SFRJ gospodarski ne mogu jedna bez druge - Page 5 Empty Re: Zemlje bivše SFRJ gospodarski ne mogu jedna bez druge

Post by RayMabus 3/11/2019, 15:51

RayMabus wrote:Igramo se ja i ortački kapitalizam jedne igrice a zove se : tko će letit iz ove države ?

Ja koji imam par stanova , niks kredita i dugova , nema žene nema djece , ni seks ga ne zanima

Ili ćeš letit ti koji si mislija da će tk netko ode radit za malu plaću

Il će možda letit kompletna politička garnitura.

Ja neću a neće ni politička garnitura pa fino pajdo kupi prnje i preseli proizvodnju na Kosovo da te više ne gledam u državi.
Igramo se ja i ona igre gluvih...telefona.

Aj Bog.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Zemlje bivše SFRJ gospodarski ne mogu jedna bez druge - Page 5 Empty Re: Zemlje bivše SFRJ gospodarski ne mogu jedna bez druge

Post by £otk@ 3/11/2019, 19:38

pizzon wrote: text nije glup
samo je realan
to ne zele da prihvate hr.nacionalisti
drzava, koju bi formirali,
srbija, hrvatska, bih i c.g.
bila bi prosperitetna, da nam
je pamet jaca strana.
neka konf. unija, nesto sl.

Ne dolazi u obzir, ali hvala na ponudi.

Mi čak imamo i u Ustav ugrađenu zabranu da obnavljamo takvu državu (ozbiljno, imamo).
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Zemlje bivše SFRJ gospodarski ne mogu jedna bez druge - Page 5 Empty Re: Zemlje bivše SFRJ gospodarski ne mogu jedna bez druge

Post by Guest 3/11/2019, 22:47

RayMabus wrote:Igramo se ja i ortački kapitalizam jedne igrice a zove se : tko će letit iz ove države ?

Ja koji imam par stanova , niks kredita i dugova , nema žene nema djece , ni seks ga ne zanima

Ili ćeš letit ti koji si mislija da će tk netko ode radit za malu plaću

Il će možda letit kompletna politička garnitura.

Ja neću a neće ni politička garnitura pa fino pajdo kupi prnje i preseli proizvodnju na Kosovo da te više ne gledam u državi.

sto ako te u ocaju izvlaste,odnosno uzme ti drzava nekretnine? Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zemlje bivše SFRJ gospodarski ne mogu jedna bez druge - Page 5 Empty Re: Zemlje bivše SFRJ gospodarski ne mogu jedna bez druge

Post by Guest 3/11/2019, 22:48

RayMabus wrote:Igramo se ja i ortački kapitalizam jedne igrice a zove se : tko će letit iz ove države ?

Ja koji imam par stanova , niks kredita i dugova , nema žene nema djece , ni seks ga ne zanima

Ili ćeš letit ti koji si mislija da će tk netko ode radit za malu plaću

Il će možda letit kompletna politička garnitura.

Ja neću a neće ni politička garnitura pa fino pajdo kupi prnje i preseli proizvodnju na Kosovo da te više ne gledam u državi.

sto ako te u ocaju izvlaste,odnosno uzme ti drzava nekretnine? Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zemlje bivše SFRJ gospodarski ne mogu jedna bez druge - Page 5 Empty Re: Zemlje bivše SFRJ gospodarski ne mogu jedna bez druge

Post by RayMabus 4/11/2019, 11:43

Svetac ne lupetaj. Mogu jedino svima nabit porez na nekretnine al onda lete s vlasti jer je to prevelika biračka masa.

Evo udružit će se jadnici :

https://euractiv.jutarnji.hr/PiD/prosirenje/edi-rama-prorocki-ne-mozemo-biti-taoci-eu-u-sporazum-slobodne-trgovine-i-kretanja-treba-uci-svih-sest-drzava-zapadnog-balkana/9568676/
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Zemlje bivše SFRJ gospodarski ne mogu jedna bez druge - Page 5 Empty Re: Zemlje bivše SFRJ gospodarski ne mogu jedna bez druge

Post by RayMabus 4/11/2019, 11:48

Nema proširenja nego zapadni Balkan podzona unutar EU 

https://m.dw.com/hr/norveški-model-opcija-za-zapadni-balkan/a-51098226

Možda i poštenije tako nego ih vozat praznim obećanjima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Zemlje bivše SFRJ gospodarski ne mogu jedna bez druge - Page 5 Empty Re: Zemlje bivše SFRJ gospodarski ne mogu jedna bez druge

Post by darth_vader 4/11/2019, 12:09

kic wrote:
vidio sam neki dan novine iz "Lidla", kao neki "retro" tjedan-

u stvari sve proizvodi iz Srbije: eurokrem, žvake bazooka itd

"Lidl" može, ali svi ostali kad surađuju to je izdaja^^


Redom trećerazredno smeće... a uspjeli su ujebati i Kavabon i Helf bomone, a za što moraš baš biti maher... 💪
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Zemlje bivše SFRJ gospodarski ne mogu jedna bez druge - Page 5 Empty Re: Zemlje bivše SFRJ gospodarski ne mogu jedna bez druge

Post by Guest 4/11/2019, 12:46

pismejker wrote:jbmmtr...Pa svabe i Rusi imaju brutalnu ekonomsku razmjenu,iako su se potaracali u miljunskim iznosima..jbtg..zivot ide dalje,nove generacije moraju zivjeti,a to ne ide bez rada i razmjene ekonomske..
Japanci poravnali Pearl Harbor,Jemeri poravnali hirosimu i nmagasaki,pa imaju brutalnu ekonomsku razmjenu..
Jedino se ovi na balaknu dure i svoju djecu i nadalje u mrznji odgajaju..
Tu nece nikad biti suradneje na ekonomskom planu,ne onakve,koja bi neku vecu dobrobit donijela..

Sereš. Hrvatska robno-novčana razmjena sa zemljama EU iznosi cca 70-80%. Na sva ostala svjetska tržišta Azije, Afrike, Amerike (uključno i posrani Balkan) otpada ostatak. Srbijanska roba i ina roba za kojom postoji interes naravno, odavno nalazi put na hrvatskom tržištu. Isto tako i obrnuto. Druga je stvar što bi neki da mi pod mus uzimamo srbijansku robu 'jer nema smisla da se mrzimo'. Ekonomija ne poznaje te sračke o 'mržnji' nego isključivo profitabilnost.

A koliko glup čovjek treba biti i u isti kontekst stavljati Japance i Amerikance ili Ruse i Nijemce i ono što danas i što će još dugo egzistirati u Srbiji ... dalo bi se tu štošta reći.

Ukratko idiotizam žešći.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zemlje bivše SFRJ gospodarski ne mogu jedna bez druge - Page 5 Empty Re: Zemlje bivše SFRJ gospodarski ne mogu jedna bez druge

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum