ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mamac na koji su se mnogi uhvatili

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Mamac na koji su se mnogi uhvatili - Page 2 Empty Re: Mamac na koji su se mnogi uhvatili

Post by vuksadinare 3/11/2019, 12:03

jastreb wrote:
aben wrote:
jastreb wrote:
aben wrote:
jastreb wrote:lol!
pa dobro ti je reko. 
a sve i da ne govoriš pizdarije, ča bi to govorilo o jugoslovenima? nisu znali zaokružiti ne jer in niko ni objosni da to znoči da tako moru zadržati jugosloveniju? wtf?
Čekaj a kad on piše pizdarije? Kad izmišlja napade srpske divizije na malo hrvatsko mjesto u kojem su živote gubile ovce i telad,onda svi šutite?

Ili kad tobože svoje doživljaje i fantazije stavlja u usta "veterana Delija"?
pa jo sun ga goni svako jutro dok je bi uhljeb, 

ne morin ga proganjati za ono za ča ne zun je li ili ni istina...
Kako ne možeš znat? Napisao je kako skuplja priloge za knjigu o Dom.ratu,a onda je ovdje okačio reportažu o napadu Srba na neko hrvatsko selo,ne znam gdje,dal u Dalmaciji ili na Kordunu.

Ondje piše kako je masa Srba (skoro divizija) napala malobrojne branitelje,te da je napda odbijen,a da su Srbi nakon toga iz svih mogućih oružja otvorili vatru na selo i da su ubili 32 ovce i 2 goveda(!!!).

Jel to može napisat normalan čovjek? Pa da to objavi u novinama upravo bi ga branitelji razapeli.
Ti si glup...sve informacije sam pokupio...iz memorijalnog centra i nesto tu na internetu..svaki detalj zapisujem pa i ovcu da se zna

vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

Mamac na koji su se mnogi uhvatili - Page 2 Empty Re: Mamac na koji su se mnogi uhvatili

Post by jastreb 3/11/2019, 12:05

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
aben wrote:
jastreb wrote:
aben wrote:
pa dobro ti je reko. 
a sve i da ne govoriš pizdarije, ča bi to govorilo o jugoslovenima? nisu znali zaokružiti ne jer in niko ni objosni da to znoči da tako moru zadržati jugosloveniju? wtf?
Čekaj a kad on piše pizdarije? Kad izmišlja napade srpske divizije na malo hrvatsko mjesto u kojem su živote gubile ovce i telad,onda svi šutite?

Ili kad tobože svoje doživljaje i fantazije stavlja u usta "veterana Delija"?
pa jo sun ga goni svako jutro dok je bi uhljeb, 

ne morin ga proganjati za ono za ča ne zun je li ili ni istina...
Kako ne možeš znat? Napisao je kako skuplja priloge za knjigu o Dom.ratu,a onda je ovdje okačio reportažu o napadu Srba na neko hrvatsko selo,ne znam gdje,dal u Dalmaciji ili na Kordunu.

Ondje piše kako je masa Srba (skoro divizija) napala malobrojne branitelje,te da je napda odbijen,a da su Srbi nakon toga iz svih mogućih oružja otvorili vatru na selo i da su ubili 32 ovce i 2 goveda(!!!).

Jel to može napisat normalan čovjek? Pa da to objavi u novinama upravo bi ga branitelji razapeli.
Ti si glup...sve informacije sam pokupio...iz memorijalnog centra i nesto tu na internetu..svaki detalj zapisujem pa i ovcu da se zna
hahaha i intervju sa Šekijem sa TV Čačak?
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Mamac na koji su se mnogi uhvatili - Page 2 Empty Re: Mamac na koji su se mnogi uhvatili

Post by AssadNaPodmornici 3/11/2019, 12:12

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:da...mogao si ti reci da si hrvat ali bez partijske knjizice si mogao jok napredovati...kritika prema partiji ili titu javno bajbuk ravno..ili si bio izvrgnut stupu srama...pederi se nisu smjeli outati iz ormara...pojedinac nije mogao biti samoinicijativno kreativan vec se grupno moralo raditi...jako puno cinkanja je bilo...nisi ni u snu smio kritizirat partizane i nob-e...pogotovo reci im da su paraziti...
Prvo, to za partijsku knjižicu i napredovanje je važilo za SVE a ne samo za Hrvate. E sad što je gro Hrvata više volio lizati crkvene oltare, pa njihov problem. Država je bila partijska i ako se nisi znao prilagoditi, e pa uvijek su se našli oni koji su to znali. A ti se moj Hrvatu jebi ...

PA kritika Tite ... jebi ga, znao si dokle smiješ ići a ako si to prekoračio sam si bio kriv

Pederi ... pa bili su tamo gdje im je mjesto. Mogli su da rade šta hoće u privatnosti, ali javni pederluk nije bio preporučljiv. I nije to imalo veze toliko sa režimom koliko sa našim tradicionalizmom

Mogao si ti biti samoinicijativani napredovati u karijeri  i imati i mali privatni biznis ... a naravno da se moralo i grupno raditi. Ljudsko društvo i jeste kombinacija individualizma i kolektivizma i jedno bez drugoga ne ide.

Cinkanja jeste bilo ali i to se preuveličava

Kritizirati NOB i partizane ... a zašto bi to radio ... ta država je svoje borce poštivala ... ali SUBNOR jeste bio glavobolja jednako ko ove HVIDRe
:tu
pametan i objektivan post od tebe. 
usput , netko je vjerojatno spomenuo, isti je kurac danas,  političe veze, partija =HDZ,  smiješ kritizirati HDZ/Čardak, ali to ti je garancija da nikada nećeš dobiti posao u državnom sektoru itd(osim ako nisi u partiji SDPu pa oni dođu na vlast, a ovi više neće nikada)
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20866
2018-06-14


Back to top Go down

Mamac na koji su se mnogi uhvatili - Page 2 Empty Re: Mamac na koji su se mnogi uhvatili

Post by immortal 3/11/2019, 16:40

AssadNaPodmornici wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:da...mogao si ti reci da si hrvat ali bez partijske knjizice si mogao jok napredovati...kritika prema partiji ili titu javno bajbuk ravno..ili si bio izvrgnut stupu srama...pederi se nisu smjeli outati iz ormara...pojedinac nije mogao biti samoinicijativno kreativan vec se grupno moralo raditi...jako puno cinkanja je bilo...nisi ni u snu smio kritizirat partizane i nob-e...pogotovo reci im da su paraziti...
Prvo, to za partijsku knjižicu i napredovanje je važilo za SVE a ne samo za Hrvate. E sad što je gro Hrvata više volio lizati crkvene oltare, pa njihov problem. Država je bila partijska i ako se nisi znao prilagoditi, e pa uvijek su se našli oni koji su to znali. A ti se moj Hrvatu jebi ...

PA kritika Tite ... jebi ga, znao si dokle smiješ ići a ako si to prekoračio sam si bio kriv

Pederi ... pa bili su tamo gdje im je mjesto. Mogli su da rade šta hoće u privatnosti, ali javni pederluk nije bio preporučljiv. I nije to imalo veze toliko sa režimom koliko sa našim tradicionalizmom

Mogao si ti biti samoinicijativani napredovati u karijeri  i imati i mali privatni biznis ... a naravno da se moralo i grupno raditi. Ljudsko društvo i jeste kombinacija individualizma i kolektivizma i jedno bez drugoga ne ide.

Cinkanja jeste bilo ali i to se preuveličava

Kritizirati NOB i partizane ... a zašto bi to radio ... ta država je svoje borce poštivala ... ali SUBNOR jeste bio glavobolja jednako ko ove HVIDRe
:tu
pametan i objektivan post od tebe. 
usput , netko je vjerojatno spomenuo, isti je kurac danas,  političe veze, partija =HDZ,  smiješ kritizirati HDZ/Čardak, ali to ti je garancija da nikada nećeš dobiti posao u državnom sektoru itd(osim ako nisi u partiji SDPu pa oni dođu na vlast, a ovi više neće nikada)
sve je isto kao nekad
osim što nas je sve manje, mnogi siromašniji
Hrvatima se otima i dalje
immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Mamac na koji su se mnogi uhvatili - Page 2 Empty Re: Mamac na koji su se mnogi uhvatili

Post by Maggie19 3/11/2019, 17:40

Vuce, i tebi isto.
Izbjegavajte privatne obracune na forumu.
Nije vise zabavno.
Preslano ni macki nije drago.

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Mamac na koji su se mnogi uhvatili - Page 2 Empty Re: Mamac na koji su se mnogi uhvatili

Post by jastreb 3/11/2019, 17:49

Maggie19 wrote:Vuce, i tebi isto.
Izbjegavajte privatne obracune na forumu.
Nije vise zabavno.
Preslano ni macki nije drago.
Važi,lutko.  :vaultboy1
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Mamac na koji su se mnogi uhvatili - Page 2 Empty Re: Mamac na koji su se mnogi uhvatili

Post by Maggie19 3/11/2019, 18:13

jastreb wrote:
Maggie19 wrote:Vuce, i tebi isto.
Izbjegavajte privatne obracune na forumu.
Nije vise zabavno.
Preslano ni macki nije drago.
Važi,lutko.  :vaultboy1
Aj, dragi ste obojica..dok se ne zalaufate ;-)

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Mamac na koji su se mnogi uhvatili - Page 2 Empty Re: Mamac na koji su se mnogi uhvatili

Post by vuksadinare 3/11/2019, 18:17

Maggie19 wrote:Vuce, i tebi isto.
Izbjegavajte privatne obracune na forumu.
Nije vise zabavno.
Preslano ni macki nije drago.
krajisnik me provocira..puno znam pa mu kvarim veselje da su njegovi na pijedestalu nevinosti i cednosti...opterecen je balkanikom i tko tome ne podilazi kidise na drugog..krivo mu je kad ubacujem sitnice a nekad sitnice mogu promjeniti tok povijesti pa i rata
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

Mamac na koji su se mnogi uhvatili - Page 2 Empty Re: Mamac na koji su se mnogi uhvatili

Post by jastreb 3/11/2019, 18:21

vuksadinare wrote:
Maggie19 wrote:Vuce, i tebi isto.
Izbjegavajte privatne obracune na forumu.
Nije vise zabavno.
Preslano ni macki nije drago.
krajisnik me provocira..puno znam pa mu kvarim veselje da su njegovi na pijedestalu nevinosti i cednosti...opterecen je balkanikom i tko tome ne podilazi kidise na drugog..krivo mu je kad ubacujem sitnice a nekad sitnice mogu promjeniti tok povijesti pa i rata
Mamac na koji su se mnogi uhvatili - Page 2 Ovce-grom-610x365
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Mamac na koji su se mnogi uhvatili - Page 2 Empty Re: Mamac na koji su se mnogi uhvatili

Post by vuksadinare 3/11/2019, 18:26

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
Maggie19 wrote:Vuce, i tebi isto.
Izbjegavajte privatne obrade na forumu.
Nije vise zabavno.
Preslano ni macki nije drago.
krajisnik me provocira..puno znam pa mu kvarim veselje da su njegovi na pijedestalu nevinosti i cednosti ... opterecen je balkanikom i tko to ne podilazi kidise na drugom..krivo mu je kad je ubacujem sitnice a nekad sitnice mogu mijenjati tok povijesti pa i rata
Mamac na koji su se mnogi uhvatili - Page 2 Ovce-grom-610x365
pa i ubijanje zivotinja je zlocin i spada pod materijalnu odstetu Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

Mamac na koji su se mnogi uhvatili - Page 2 Empty Re: Mamac na koji su se mnogi uhvatili

Post by Maggie19 3/11/2019, 18:28

vuksadinare wrote:
Maggie19 wrote:Vuce, i tebi isto.
Izbjegavajte privatne obracune na forumu.
Nije vise zabavno.
Preslano ni macki nije drago.
krajisnik me provocira..puno znam pa mu kvarim veselje da su njegovi na pijedestalu nevinosti i cednosti...opterecen je balkanikom i tko tome ne podilazi kidise na drugog..krivo mu je kad ubacujem sitnice a nekad sitnice mogu promjeniti tok povijesti pa i rata
Vidim da je to obostrano i opet vas molim da drzite mjeru.
Necu prijetnje, prozivanja, uvlacenje drugih, vrijedjanja, etc.
Znaci, racunam na vasu razumnost.
Ne moramo svi isto misliti, naprotiv.
Malo tolerancije ne bi skodilo.
:-)

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Mamac na koji su se mnogi uhvatili - Page 2 Empty Re: Mamac na koji su se mnogi uhvatili

Post by darth_vader 3/11/2019, 18:33

aben wrote:tako će se za 50 godin i za bosnu govoriti je hrvat komšić bi glovni


:vaultboy1
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Mamac na koji su se mnogi uhvatili - Page 2 Empty Re: Mamac na koji su se mnogi uhvatili

Post by vuksadinare 3/11/2019, 18:34

Maggie19 wrote:
vuksadinare wrote:
Maggie19 wrote:Vuce, i tebi isto.
Izbjegavajte privatne obrade na forumu.
Nije vise zabavno.
Preslano ni macki nije drago.
krajisnik me provocira..puno znam pa mu kvarim veselje da su njegovi na pijedestalu nevinosti i cednosti ... opterecen je balkanikom i tko to ne podilazi kidise na drugom..krivo mu je kad je ubacujem sitnice a nekad sitnice mogu mijenjati tok povijesti pa i rata
Vidim da je obostrano i opet vas molim da drzite mjeru.
Necu prijetnje, prozivanja, uvlacenje drugih, vrijedjanja itd.
Znaci, racunam na vasu razumnost.
Ne moramo svi isto misliti, naprotiv.
Malo tolerancije ne bi skodilo.
:-)
covjek se nasladjuje nad ubijenim zivotunjama...zar to nije za osudu i kaznu...to je bolesno...danas ubijenoj zivoti ji sutra ubijenom covjeku ... Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

Mamac na koji su se mnogi uhvatili - Page 2 Empty Re: Mamac na koji su se mnogi uhvatili

Post by darth_vader 3/11/2019, 18:35

Aludira je na poklanu srpsku nejač/kuhare...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Mamac na koji su se mnogi uhvatili - Page 2 Empty Re: Mamac na koji su se mnogi uhvatili

Post by darth_vader 3/11/2019, 18:36

Moraš ga razumit... Oluja mu je stvorila razorne traume...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Mamac na koji su se mnogi uhvatili - Page 2 Empty Re: Mamac na koji su se mnogi uhvatili

Post by Maggie19 3/11/2019, 18:36

vuksadinare wrote:
Maggie19 wrote:
vuksadinare wrote:
Maggie19 wrote:Vuce, i tebi isto.
Izbjegavajte privatne obrade na forumu.
Nije vise zabavno.
Preslano ni macki nije drago.
krajisnik me provocira..puno znam pa mu kvarim veselje da su njegovi na pijedestalu nevinosti i cednosti ... opterecen je balkanikom i tko to ne podilazi kidise na drugom..krivo mu je kad je ubacujem sitnice a nekad sitnice mogu mijenjati tok povijesti pa i rata
Vidim da je obostrano i opet vas molim da drzite mjeru.
Necu prijetnje, prozivanja, uvlacenje drugih, vrijedjanja itd.
Znaci, racunam na vasu razumnost.
Ne moramo svi isto misliti, naprotiv.
Malo tolerancije ne bi skodilo.
:-)
covjek se nasladjuje nad ubijenim zivotunjama...zar to nije za osudu i kaznu...to je bolesno...danas ubijenoj zivoti ji sutra ubijenom covjeku ... Basketball
Meni osobno nije drago.
Reci svoje misljenje, ali neka se smanje tenzije.

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Mamac na koji su se mnogi uhvatili - Page 2 Empty Re: Mamac na koji su se mnogi uhvatili

Post by darth_vader 3/11/2019, 18:38

Zato infantilno zaziva bivši režim, da se vrati u doba kad je sisao... prst... ... on i još poneki Australac...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Mamac na koji su se mnogi uhvatili - Page 2 Empty Re: Mamac na koji su se mnogi uhvatili

Post by Maggie19 3/11/2019, 18:44

I ja zazivam mladost: mlada, lijepa, pametna..plus, brines samo o sebi. ;-@

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Mamac na koji su se mnogi uhvatili - Page 2 Empty Re: Mamac na koji su se mnogi uhvatili

Post by jastreb 3/11/2019, 18:49

Maggie19 wrote:I ja zazivam mladost: mlada, lijepa, pametna..plus, brines samo o sebi. ;-@
Ma moja mladost je bila... bio sam samo mlad. Bio sam glup,ružan i drugi su brinuli o meni.  Mamac na koji su se mnogi uhvatili - Page 2 1f622 

A kad sam bio mal umislio sam da imam veliki nos pa sam zato nosio brkove. Mamac na koji su se mnogi uhvatili - Page 2 1f62d
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Mamac na koji su se mnogi uhvatili - Page 2 Empty Re: Mamac na koji su se mnogi uhvatili

Post by Hektorović 3/11/2019, 19:05

AssadNaPodmornici wrote:
:tu
pametan i objektivan post od tebe. 
usput , netko je vjerojatno spomenuo, isti je kurac danas,  političe veze, partija =HDZ,  smiješ kritizirati HDZ/Čardak, ali to ti je garancija da nikada nećeš dobiti posao u državnom sektoru itd(osim ako nisi u partiji SDPu pa oni dođu na vlast, a ovi više neće nikada)

HDZ je kontinuitet SKH, u biti nastao od desnog i tehnomenađerskog krila partije :)

SDP je nastao od ljevog krila.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Mamac na koji su se mnogi uhvatili - Page 2 Empty Re: Mamac na koji su se mnogi uhvatili

Post by epikur37 3/11/2019, 19:11

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
:tu
pametan i objektivan post od tebe. 
usput , netko je vjerojatno spomenuo, isti je kurac danas,  političe veze, partija =HDZ,  smiješ kritizirati HDZ/Čardak, ali to ti je garancija da nikada nećeš dobiti posao u državnom sektoru itd(osim ako nisi u partiji SDPu pa oni dođu na vlast, a ovi više neće nikada)

HDZ je kontinuitet SKH, u biti nastao od desnog i tehnomenađerskog krila partije :)

SDP je nastao od ljevog krila.

Što je bilo, opet će biti, i što se činilo, opet će se činiti, i nema ništa novo pod suncem.

https://biblija.ks.hr/knjiga.aspx?g=25
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Mamac na koji su se mnogi uhvatili - Page 2 Empty Re: Mamac na koji su se mnogi uhvatili

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum