ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FK Partizan odgovorio Kolindi

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

FK Partizan odgovorio Kolindi Empty FK Partizan odgovorio Kolindi

Post by jastreb 1/11/2019, 22:04

https://www.dnevno.hr/sport/nogomet/reakcije-ne-staju-partizan-odgovorio-predsjednici-evo-sto-veze-rijeku-i-nas-klub-1387233/
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

FK Partizan odgovorio Kolindi Empty Re: FK Partizan odgovorio Kolindi

Post by jastreb 1/11/2019, 22:05

Ovo kao da su od mene prepisali,osim jedne greške,a to je da od 1962. u Partizanu nije igrao niti jedan Hrvat.

Igralo ih je više.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

FK Partizan odgovorio Kolindi Empty Re: FK Partizan odgovorio Kolindi

Post by T. 1/11/2019, 22:17

“Ako već tražite “rezervne klubove” ili “filijale” među klubovima s prostora nekadašnje SFRJ, za vrijeme postojanja te države i njene lige, flagrantan primjer jako lijepe, uspješne i dugotrajne suradnje je srdačan odnos Dinama i Crvene zvezde. Ta dva kluba su, posebno u sedamdesetim i osamdesetim godinama, praktično sve do raspada SFRJ, razmijenila jako veliki broj nogometaša.”

:cry ...
Navijaču hajduka ovo dođe ko kec na desetku...
Iako se trenutačno mogu sjetiti samo bore cvetkovića i prosinečkog, verujem im na reč... :tu

_________________
FK Partizan odgovorio Kolindi Unname11
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

FK Partizan odgovorio Kolindi Empty Re: FK Partizan odgovorio Kolindi

Post by jastreb 1/11/2019, 22:23

T. wrote: 
Iako se trenutačno mogu sjetiti samo bore cvetkovića i prosinečkog, verujem im na reč... :tu
Ivković,Janjanin,Bračun...
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

FK Partizan odgovorio Kolindi Empty Re: FK Partizan odgovorio Kolindi

Post by T. 1/11/2019, 22:26

jastreb wrote:
T. wrote: 
Iako se trenutačno mogu sjetiti samo bore cvetkovića i prosinečkog, verujem im na reč... :tu
Ivković,Janjanin,Bračun...
To je bila jednosmjerna ulica...
Ne znam da je netko iz cz došao u dinamo...
A ko fol 'najhrvatskiji klub'... drunken
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

FK Partizan odgovorio Kolindi Empty Re: FK Partizan odgovorio Kolindi

Post by jastreb 1/11/2019, 22:34

T. wrote:
jastreb wrote:
T. wrote: 
Iako se trenutačno mogu sjetiti samo bore cvetkovića i prosinečkog, verujem im na reč... :tu
Ivković,Janjanin,Bračun...
To je bila jednosmjerna ulica...
Ne znam da je netko iz cz došao u dinamo...
A ko fol 'najhrvatskiji klub'... drunken
Pa dolazila je masa Srba. Koliko ja pratim iz Partizana Ranko Stojić,Vlado Čapljić i Čava Dimitrijević. Iz Želje Radmilo Mihajlović. Iz Rijeke Nebojša Malbaša.  Iz Budućnosti Željko Petrović. Zatim su imali bazu u Karlovcu,odakle su uglavnom pelali doma Srbe(Boro i Zvezdan Cvetković,Rajko Janjanin...).
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

FK Partizan odgovorio Kolindi Empty Re: FK Partizan odgovorio Kolindi

Post by Serbinho-3 1/11/2019, 22:54

Jel ovi na svaku glupost treba da odgovore?
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26367
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

FK Partizan odgovorio Kolindi Empty Re: FK Partizan odgovorio Kolindi

Post by vuksadinare 2/11/2019, 05:35

T. wrote:
jastreb wrote:
T. wrote: 
Iako sam trenutačno mogu sjetiti samo bušotinu cvetkovića i prosinečkog, verujem im na reč ... :tu
Ivković, Janjanin, Bračun ...
Da je bila jednosmjerna ulica ...
Ne znam da je netko iz cz došao u dinamo ...
A ko fol 'najhrvatskiji klub' ...drunken
jbg kad su imali dobre igrace a cz je trazila dobru robu...drugo dost je srba iz dinama otislo u zvezdu..janjanin,boro cvjetkovic,prosinecki polusrbin
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98987
2015-09-08


Back to top Go down

FK Partizan odgovorio Kolindi Empty Re: FK Partizan odgovorio Kolindi

Post by vuksadinare 2/11/2019, 05:37

jastreb wrote:
T. wrote:
jastreb wrote:
T. wrote: 
Iako sam trenutačno mogu sjetiti samo bušotinu cvetkovića i prosinečkog, verujem im na reč ... :tu
Ivković, Janjanin, Bračun ...
Da je bila jednosmjerna ulica ...
Ne znam da je netko iz cz došao u dinamo ...
A ko fol 'najhrvatskiji klub' ...drunken
Pa dolazila je masa Srba. Koliko ja pratim iz Partizana Ranko Stojić, Vlado Čapljić i Čava Dimitrijević. Iz Želje Radmilo Mihajlović. Iz Rijeke Nebojša Malbaša. Iz Budućnosti Željko Petrović. Zatim smo imali bazu u Karlovcu, odakle su uglavnom pelali doma Srbe (Boro i Zvezdan Cvetković, Rajko Janjanin ...).
,..sto nisi jednom rekao da je vlado capljic hrvat? Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98987
2015-09-08


Back to top Go down

FK Partizan odgovorio Kolindi Empty Re: FK Partizan odgovorio Kolindi

Post by vuksadinare 2/11/2019, 05:57

,..gledajte...nije bitno koji je igrac u koji klub isao...ili ne znam da li je imao vecu ili manju zvijezdu..bitno je sto su uprave radile,odlucivali pa i politicke strukture grada u kojem je taj klub obitavao...a tu su rijecke strukture tadasnje bile prava muljavina...pranje love za talijansku mafiju relacija beograd-rijeka-italija.. pa smo imali ljubu banjola pravog radikalnog kompartijca i jugica...pandan u splitu mu je bio ante jurjevic baja koji za razliku od banjola nije imao neki utjecaj na hajduka narocito ne osamdesetih a koji je torcidu tada zajedno sa ck partije u splitu i tada glavesinama u gradu proglasio nacionalistickom i sovinistickom grupom..i tada je jedino torcida osudjena kao takva navijacka grupa od bilo koje sluzbene vlasti..i nakon toga su krenula masovnija hapsenja i maltretiranja torcidasa od strane milicije tadasnje..samo ja sam bio priveden tada na tri obavijesna razgovora 1988 i 1989 godine..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98987
2015-09-08


Back to top Go down

FK Partizan odgovorio Kolindi Empty Re: FK Partizan odgovorio Kolindi

Post by Ringo10 2/11/2019, 06:16

jastreb wrote:Ovo kao da su od mene prepisali,osim jedne greške,a to je da od 1962. u Partizanu nije igrao niti jedan Hrvat.

Igralo ih je više.
Ivan Golac na primjer ...

A bilo je i Hrvata koji nisu iz Hrvatske, Ivan Ćurković, Dragan Mance ...

Partizan je i bio osnovan u Zagrebu kao klub JNA, 4. 10. 1945, ali je nakon kratkog vremena prebačen u Beograd kao glavni grad, i NA ŽALOST, sa sobom je po sili dekreta povukao i veliki broj hrvatskih majstora nogometa.

U tom ranom periodu u PArtizan su otišli  Franjo Glaser, Zlatko Čajkovski, Florijan Matekalo, Stjepan Bobek, Ivan Švaljek, Vladimir Čulik, Franjo Rupnik, Miroslav Brozović, Franjo Šoštarić, Bruno Belin, Branko Zebec


Jebi ga. Šteta.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21548
2015-09-24


Back to top Go down

FK Partizan odgovorio Kolindi Empty Re: FK Partizan odgovorio Kolindi

Post by vuksadinare 2/11/2019, 06:39

....treba znat da je dinamova filijala bila i bosna...puno igraca iz bosne je dolazilo u dinamo..zapravo ponajvise muslimana...vidi se da je dinamo bio pravaski klub lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98987
2015-09-08


Back to top Go down

FK Partizan odgovorio Kolindi Empty Re: FK Partizan odgovorio Kolindi

Post by vuksadinare 2/11/2019, 06:43

...malo je falilo da safet susic pape prijedje iz sarajeva u dinamo..bio je vrlo blizu i mehmed bazdarevic..tih godina prelasku u dinamo...no ni moj hajduk nije da nije dovodio tih godina iz bh-a igrace...britka sjekirica iz konjica jerko tipuric..no mi smo vise nekako bili orjentirani na ove domace..hajduk je dovodio dosta igraca iz slavonije..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98987
2015-09-08


Back to top Go down

FK Partizan odgovorio Kolindi Empty Re: FK Partizan odgovorio Kolindi

Post by vuksadinare 2/11/2019, 06:45

zapravo hajduk je bas bio ono domaci hrvatski klub ovi drugi su bili kozmopolitski ili jugovicki klubovi...tsssss :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98987
2015-09-08


Back to top Go down

FK Partizan odgovorio Kolindi Empty Re: FK Partizan odgovorio Kolindi

Post by jastreb 2/11/2019, 07:12

vuksadinare wrote:  
,..sto nisi jednom rekao da je vlado capljic hrvat? Basketball
Ne,nego Vlado Komšić. Čapljić je Srbin. Eno ga u BG.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

FK Partizan odgovorio Kolindi Empty Re: FK Partizan odgovorio Kolindi

Post by Ringo10 2/11/2019, 07:14

vuksadinare wrote:zapravo hajduk je bas bio ono domaci hrvatski klub ovi drugi su bili kozmopolitski ili jugovicki klubovi...tsssss :D
HAjduk je bio više kao jugoslavenski a Dinamo hrvatski 

U Srbiji je PArtizan važio za jugoslavenski a Zvezda za ... ne srpski, nego baš velikosrpski klub.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21548
2015-09-24


Back to top Go down

FK Partizan odgovorio Kolindi Empty Re: FK Partizan odgovorio Kolindi

Post by jastreb 2/11/2019, 07:20

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:zapravo hajduk je bas bio ono domaci hrvatski klub ovi drugi su bili kozmopolitski ili jugovicki klubovi...tsssss :D
HAjduk je bio više kao jugoslavenski a Dinamo hrvatski 

U Srbiji je PArtizan važio za jugoslavenski a Zvezda za ... ne srpski, nego baš velikosrpski klub.
Isto ko u BIH Sarajevo gradsko-muslimanski,a Željo,klub domaćih Hrvata i Srba i doseljenika sviju vjera.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

FK Partizan odgovorio Kolindi Empty Re: FK Partizan odgovorio Kolindi

Post by jastreb 2/11/2019, 07:30

vuksadinare wrote:zapravo hajduk je bas bio ono domaci hrvatski klub ovi drugi su bili kozmopolitski ili jugovicki klubovi...tsssss :D
Je,od 1911. do povratka sa Visa 1945. I ne samo da je bio čisto hrvatski,već i čisto dalmatinski. I čisto jugoslavenski. Nije se pokorio Talijanima,ni Srbima monarhistima, ni kasnije ustašama.


Last edited by jastreb on 2/11/2019, 07:31; edited 1 time in total
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

FK Partizan odgovorio Kolindi Empty Re: FK Partizan odgovorio Kolindi

Post by vuksadinare 2/11/2019, 07:30

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:  
, .. sto nisi jednom rekao da je vlado capljic hrvat? Basketball
Ne, nego Vlado Komšić. Čapljić je Srbin. Eno ga u BG.
ok...pobrkao sam
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98987
2015-09-08


Back to top Go down

FK Partizan odgovorio Kolindi Empty Re: FK Partizan odgovorio Kolindi

Post by vuksadinare 2/11/2019, 07:35

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:zapravo hajduk je bas bio ono domaci hrvatski klub ovi drugi su bili kozmopolitski ili jugovicki klubovi...tsssss :D
HAjduk je bio više kao jugoslavenski a Dinamo hrvatski 

U Srbiji je PArtizan važio za jugoslavenski a Zvezda za ... ne srpski, nego baš velikosrpski klub.
hajduk je smatran jugoslavenski zbog toga sto je imao navijace sirom juge..samo zbog toga ..mada ne znam zasto jer i drugi klubovi velike cetvorke su imali navijace sirom te drzave..pa dinamo je imao velik broj navijaca medju muslimanima i albancima..vise nego hajduk..imao je dobar broj navijaca i srba...hajduk je imao lijepu brojku navijaca u makedoniji i sloveniji..ali ne kao zvezda ili partizan..uglavnom za hajduk su navijali pretezno hrvati narocito jadranski dio i nesto u slavoniji..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98987
2015-09-08


Back to top Go down

FK Partizan odgovorio Kolindi Empty Re: FK Partizan odgovorio Kolindi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum