ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jesu li psihopati zaista privlačniji ženama?

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Jesu li psihopati zaista privlačniji ženama? - Page 3 Empty Re: Jesu li psihopati zaista privlačniji ženama?

Post by kaya 25/10/2019, 09:46

Pa zato kažem, što su uopće definirali kao psihopate, sve u zatvoru? To nije točno...

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Jesu li psihopati zaista privlačniji ženama? - Page 3 Empty Re: Jesu li psihopati zaista privlačniji ženama?

Post by marcellus 25/10/2019, 09:49

Oh_Femder wrote:https://www.index.hr/rouge/clanak/jesu-li-psihopati-zaista-privlacniji-zenama/2126521.aspx

A ne, nisu, ha-ha!  study scratch :D

Da jesu zeko bi bio od većih jebača na forumu, i longi

jednom tipu žena su privlačni nasilni tipovi, kao što su jednom tipu frajera privlačne kurve.

čak i to nije problem dok to jebeš a ne ženiš

_________________
Jesu li psihopati zaista privlačniji ženama? - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Jesu li psihopati zaista privlačniji ženama? - Page 3 Empty Re: Jesu li psihopati zaista privlačniji ženama?

Post by kaya 25/10/2019, 09:52

Onda kažu kao dokaz tome, doktorice, čuvarice, odvjetnice ulaze u veze s njima.kao prvo vide ih svaki dan, na svakom poslu se razviju simpatije.drugo, one nalaze dobru crtu u njima ili misle da su ju našle, ne privlači ih njihov zločin.i treće, nisu nužno psihopati ako su u zatvoru.od srđana bježe i odvjetnice i sestre i zatvorenici...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Jesu li psihopati zaista privlačniji ženama? - Page 3 Empty Re: Jesu li psihopati zaista privlačniji ženama?

Post by kaya 25/10/2019, 09:53

marcellus wrote:
Oh_Femder wrote:https://www.index.hr/rouge/clanak/jesu-li-psihopati-zaista-privlacniji-zenama/2126521.aspx

A ne, nisu, ha-ha!  study scratch :D

Da jesu zeko bi bio od većih jebača na forumu, i longi

😄
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Jesu li psihopati zaista privlačniji ženama? - Page 3 Empty Re: Jesu li psihopati zaista privlačniji ženama?

Post by RayMabus 25/10/2019, 09:58

Ja se ne petljam sa ženama ima već 12 godina. Nemoš po meni to procijenjivat. Više sam jebivjetar kojemu je puna kapa svega a imam nezgodnu žicu kad me netko ide radit budalom pa onda se taj il ta neće provest dobro
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Jesu li psihopati zaista privlačniji ženama? - Page 3 Empty Re: Jesu li psihopati zaista privlačniji ženama?

Post by RayMabus 25/10/2019, 10:31

Vidiš ako pitaš majistore svijetlosti onda će ti oni reči da je smrtna kazna loše. U pravu su.

No ako pitaš mene koji sam i đeneral Galaktičke federacije s pet činova , pripadnik Ashtar komande ( veliko znanje o psihi ) i anđeoska hijerarhija onda ja postavljam pitanje optimalnog rješenja.

Zašto bi meni jedan lik poput ovog Srđana trošio novac poreznih obveznika kad te pare mogu usmjerit na psihologiju i evoluciju tj pomaganje drugima.

Antisocijalna osobnost

https://www.ex-iskon-pleme.com/t833-antisocijalna-osobnost-i-socijalana-osobnost

Teško ju je lječiti.

Objesite ga.

Idemo dalje.

Vaša je srića šta sam ja samo general pa se mene ne pita kako da vodimo ovu bitku pa san se maka pa eto vam treći svijetski rat malo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Jesu li psihopati zaista privlačniji ženama? - Page 3 Empty Re: Jesu li psihopati zaista privlačniji ženama?

Post by RayMabus 25/10/2019, 10:36

Doduše moguće da vam priča ide ovako.

Ja bih ga objesio al drugi ne jer je ubijanje loše. Koje je rješenje ? Pošaljimo ih u rudnik neka rade i tako smo ih makli od društva i nisu na grbači nikome itd.

Dobro došli u planet zatvor.

Jesu li psihopati zaista privlačniji ženama? - Page 3 Earth_Western_Hemisphere


Zato mi nedaju da vas pobijem no postajem sve nervozniji jer imate atomsku i uskoro ćete u svemir .....prema mojim planetama.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Jesu li psihopati zaista privlačniji ženama? - Page 3 Empty Re: Jesu li psihopati zaista privlačniji ženama?

Post by Oh_Femder 25/10/2019, 10:52

kaya wrote:Nisu definirali psihopate. Po meni to du sadisti, mučitelji životinja i mrzitelji žena, osim ako su njihove služavke. Također ljudi koji su počinili teška ubojstva i silovanja I ne, nisu privlačni ženama. Odvratni su.
I jesu ženama odvratni. Zato nikad nećeš vidjeti nekog krimosa mafioza sa zgodnom žemskom. S njima jedino najgore rugobe izlaze ;P

_________________
Jesu li psihopati zaista privlačniji ženama? - Page 3 Nikon-10
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Jesu li psihopati zaista privlačniji ženama? - Page 3 Empty Re: Jesu li psihopati zaista privlačniji ženama?

Post by Oh_Femder 25/10/2019, 10:53

kaya wrote:
Sora wrote:Ha, zanimljivo je pitanje 
Nazalost nije tocan odgovor Kayin 
ima psihopata kpji su zenama zanimljivi 
To jevbio recimo Hitler 
Psihopate mogu odglumiti laznu veličinu i moc, inteligenciju i sposobnost vladanja situacijom. 
Zene lako nasjednu takvima, osobito jako pricljivima i dobrim govornicima. 
Ne sve zene. One kpje imaju tu neku bazičnu žensku psihopatsku CRTU i potrebu za zaštitom.
Pa dobro to je istina. Ali u ovom slučaju privlači ih moć , nečiji položaj ne psihopatske crte.
Jel' ima nešto drugo za čim psihopati žude, osim za moći?  scratch

_________________
Jesu li psihopati zaista privlačniji ženama? - Page 3 Nikon-10
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Jesu li psihopati zaista privlačniji ženama? - Page 3 Empty Re: Jesu li psihopati zaista privlačniji ženama?

Post by dijagram 25/10/2019, 10:53

Mene zene vole,  mislio sam zato sto sam im ok, a ono...:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Jesu li psihopati zaista privlačniji ženama? - Page 3 Empty Re: Jesu li psihopati zaista privlačniji ženama?

Post by Sora 25/10/2019, 10:54

Ima ih u saboru 
Jedan je sasvim sigurno 
I svi ga znate

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Jesu li psihopati zaista privlačniji ženama? - Page 3 Empty Re: Jesu li psihopati zaista privlačniji ženama?

Post by Oh_Femder 25/10/2019, 10:55

vuksadinare wrote:ovisi..neke misle da su psihopati snazni pa tu traze zastitu...neke vole sado mazo.....ali ima i zena psihopata koje pak traze streberske tipove muskaraca,papucare koji im sluze kao objekt izivljavanja...i pokazivanja moci...
Top 5 ženskih fantazija:


  1. Vampir
  2. Vukodlak
  3. Milijarder
  4. Gusar
  5. Kirurg

_________________
Jesu li psihopati zaista privlačniji ženama? - Page 3 Nikon-10
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Jesu li psihopati zaista privlačniji ženama? - Page 3 Empty Re: Jesu li psihopati zaista privlačniji ženama?

Post by Oh_Femder 25/10/2019, 10:59

Sora wrote:Ima ih u saboru 
Jedan je sasvim sigurno 
I svi ga znate
Jedan?

_________________
Jesu li psihopati zaista privlačniji ženama? - Page 3 Nikon-10
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Jesu li psihopati zaista privlačniji ženama? - Page 3 Empty Re: Jesu li psihopati zaista privlačniji ženama?

Post by kaya 25/10/2019, 11:00

Oh_Femder wrote:
kaya wrote:Nisu definirali psihopate. Po meni to du sadisti, mučitelji životinja i mrzitelji žena, osim ako su njihove služavke. Također ljudi koji su počinili teška ubojstva i silovanja I ne, nisu privlačni ženama. Odvratni su.
I jesu ženama odvratni. Zato nikad nećeš vidjeti nekog krimosa mafioza sa zgodnom žemskom. S njima jedino najgore rugobe izlaze ;P
Pa nije mafiozo nužno psihopat, a kod mafioza ih privači moć ne psihopatija.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Jesu li psihopati zaista privlačniji ženama? - Page 3 Empty Re: Jesu li psihopati zaista privlačniji ženama?

Post by RayMabus 25/10/2019, 11:09

Samo vi pričajte.

Antisocijalna osbnost se ne može lječiti


https://www.ex-iskon-pleme.com/t833-antisocijalna-osobnost-i-socijalana-osobnost

Točka broj 4

Antisocijalne osobe ne reagiraju na lječenje ili preodgoj


Smaknite ih.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Jesu li psihopati zaista privlačniji ženama? - Page 3 Empty Re: Jesu li psihopati zaista privlačniji ženama?

Post by Maggie19 25/10/2019, 11:18

Oh_Femder wrote:
vuksadinare wrote:ovisi..neke misle da su psihopati snazni pa tu traze zastitu...neke vole sado mazo.....ali ima i zena psihopata koje pak traze streberske tipove muskaraca,papucare koji im sluze kao objekt izivljavanja...i pokazivanja moci...
Top 5 ženskih fantazija:


  1. Vampir
  2. Vukodlak
  3. Milijarder
  4. Gusar
  5. Kirurg
Ok, ja sam musko ;-D

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Jesu li psihopati zaista privlačniji ženama? - Page 3 Empty Re: Jesu li psihopati zaista privlačniji ženama?

Post by Maggie19 25/10/2019, 11:18

dijagram wrote:Mene zene vole,  mislio sam zato sto sam im ok, a ono...:)
Tebe vole one druge ;-P

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Jesu li psihopati zaista privlačniji ženama? - Page 3 Empty Re: Jesu li psihopati zaista privlačniji ženama?

Post by RayMabus 25/10/2019, 11:24

Vi ste ovce.

Antisocijalne osobe triba smaknuti.

https://www.ex-iskon-pleme.com/t833-antisocijalna-osobnost-i-socijalana-osobnost

Točka broj 4 antisocijalna osoba ne reagira na lječnje ili preodgoj

Pobijte ih.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Jesu li psihopati zaista privlačniji ženama? - Page 3 Empty Re: Jesu li psihopati zaista privlačniji ženama?

Post by prckov 25/10/2019, 11:28

zene vole
vole zene
al samo kad su zaljubljene

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

Jesu li psihopati zaista privlačniji ženama? - Page 3 Empty Re: Jesu li psihopati zaista privlačniji ženama?

Post by RayMabus 25/10/2019, 11:37

RayMabus wrote:Vi ste ovce.

Antisocijalne osobe triba smaknuti.

https://www.ex-iskon-pleme.com/t833-antisocijalna-osobnost-i-socijalana-osobnost

Točka broj 4 antisocijalna osoba ne reagira na lječnje ili preodgoj

Pobijte ih.
Daj dite materi

Jesu li psihopati zaista privlačniji ženama? - Page 3 AF20_1_l


Jesu li psihopati zaista privlačniji ženama? - Page 3 PF-GrimReaper_1507_2909083b
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Jesu li psihopati zaista privlačniji ženama? - Page 3 Empty Re: Jesu li psihopati zaista privlačniji ženama?

Post by RayMabus 25/10/2019, 11:54

Vi ste ovce.

Ne znači da su svi u zatvoru antisocijalni no ja ih vrlo brzo detektiram.

Zadatak radnika svijetlosti nije samo duhovno uzdizanje drugih nego i neke druge stvari npr iskorjenjivanje korova.

Ono šta je vama moje označivanje nekoga pa onda svi zatvorenici u svojim čelijama pa ja odem do jedne ušpricam benzinu unutra i bacim šibicu za vas je užas.

Za mene je to samo metoda.

Šta će vam se desit.

I cili zatvor gleda.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Jesu li psihopati zaista privlačniji ženama? - Page 3 Empty Re: Jesu li psihopati zaista privlačniji ženama?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum