ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Thompson priznao da je glasao za SDP

Go down

Thompson priznao da je glasao za SDP Empty Thompson priznao da je glasao za SDP

Post by Tony Soprano 12/11/2015, 10:49

Marko Perković Thompson prije osam godina odšutio je jedne parlamentarne izbore i od HDZ-a dobio pola milijuna eura. Ove izbore odšutio ih je za HDZ navodno besplatno, no javno je priznao nešto što se nikako neće svidjeti stožernoj stranci ljubavi prema Hrvatskoj.

- Glasao sam za koaliciju "Hrvatska raste". Odvagnuo sam stvari i shvatio da ljudi bolje kupuju CD-e, ulaznice, majice, šalove, šalice i ostale Thompson "džiga-džoge" kad su komunjare na vlasti. HDZ kad je na vlasti, istina, plati pola milijuna eura da malo šutim, ali trebate vidjeti kako mi ovaj blesavi narod daje neusporedivo više novca da pjevam protiv crvene vlasti... To je nevjerojatno. Toj količini novca čak ni HDZ ne može parirati - iskren je bio trubadur hrvatske desnice M.P.T.

Iako Thompsona nije bilo da zapjeva na proslavi HDZ-ove "preuranjene pobjedizacije", tamo nije usfalilo "krkanastih" pojedinaca koji su toliko veliki fanovi Marka Perkovića Thompsona da im masovno nedostaju zubi, baš kao i njemu na početku karijere.
Tony Soprano
Tony Soprano

Male
Posts : 1370
2015-08-15


Back to top Go down

Thompson priznao da je glasao za SDP Empty Re: Thompson priznao da je glasao za SDP

Post by udba 12/11/2015, 11:16

Drug Perković je imao svoje zlatno doba za vreme Stipice, Račana i crnih vrana. Sada je teže, nešto malo koncerata po kamenjar i nema više jer ovaj škrti narod ne želi da kupuje rodoljubne pesme nego sve skida s mp3 i tako otkida među ostalima i Perkoviću od usta i zato je drug Josipović moralo da uvede ZAMP ko što je u ceo civilizovani svet.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Thompson priznao da je glasao za SDP Empty Re: Thompson priznao da je glasao za SDP

Post by Guest 12/11/2015, 11:16

News bar, dobri su
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Thompson priznao da je glasao za SDP Empty Re: Thompson priznao da je glasao za SDP

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum