ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljevičari tužno priznali:'Škoro ima veče šanse protiv Kolinde nego Milanović'

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Ljevičari tužno priznali:'Škoro ima veče šanse protiv Kolinde nego Milanović' Empty Ljevičari tužno priznali:'Škoro ima veče šanse protiv Kolinde nego Milanović'

Post by vuksadinare 30/9/2019, 14:04

http://www.telegram.hr/price/ankete-jasno-pokazuju-najopasniji-protivnik-grabar-kitarovic-je-skoro-a-ne-milanovic-dokad-ce-ona-to-ignorirati/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Ljevičari tužno priznali:'Škoro ima veče šanse protiv Kolinde nego Milanović' Empty Re: Ljevičari tužno priznali:'Škoro ima veče šanse protiv Kolinde nego Milanović'

Post by vuksadinare 30/9/2019, 14:08

ocito je da je autor i autori pratili anketne rezultate drugih medija a ne samo namjestenog crobarometra kao sto sam nekidan ja ovdje pisao gdje skoro u mnogim sredinama uvjerljivo vodi ispred kolinde ali i zokija...zorno su to pokazale javne ankete osjecke Tv,plave vinkovacke Tv,varazdisnke tv i druge tv kuce direktno na terenu..plus druge anketne kuce..zato panika i u kolndinom a i u zokijevu stozeru..slavonija ej vec skorina a mnoge ankete pokazuju i dalmacija...a to je ono sto doista treba zabrinuti kolindu..tu hercegovina nece mnogo pomoci...makar i tu kolinda ima tek ne bas preveliku prednost pred skorom...slusajte pervana koji s enasmije samo na anketu 'cro' barometra...skoro predsjednik
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Ljevičari tužno priznali:'Škoro ima veče šanse protiv Kolinde nego Milanović' Empty Re: Ljevičari tužno priznali:'Škoro ima veče šanse protiv Kolinde nego Milanović'

Post by vuksadinare 30/9/2019, 14:11

procitajte kolumne ljevicarskih kolumnista posljednjih dana koji jasno upozoravaju i kolindu ali i zokija i druge da se jako pdocjenjuje skoru koji je u pravom zaletu i rapidno mu podrska na terenu raste...cak je ala violic napisao da skoro ima najbolji startni anketni rezultat od predsjednickih izbora 2000-te naovamo i to je vrlo ozbiljno upozoravajuce...dakle ocito sada i zokijev stozer zeli fokus svoje kamapanje posvetiti skori...kao najizglednijem novom predsjedniku
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Ljevičari tužno priznali:'Škoro ima veče šanse protiv Kolinde nego Milanović' Empty Re: Ljevičari tužno priznali:'Škoro ima veče šanse protiv Kolinde nego Milanović'

Post by vuksadinare 30/9/2019, 14:14

Miro Bulj je rekao jucer po njegovim istrazivanjima posljednjih dana skoro u sinju i cetinskoj krajini vec je debelo premasio preko 50% podrske...a milanovic i kolinda se vrte oko 15 do 20% podrske
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Ljevičari tužno priznali:'Škoro ima veče šanse protiv Kolinde nego Milanović' Empty Re: Ljevičari tužno priznali:'Škoro ima veče šanse protiv Kolinde nego Milanović'

Post by vuksadinare 30/9/2019, 14:20

jedina kolindina sansa kako sam rekao da koliko toliko preokrene negativan trend u anketama je da se jasno ogradi od plenikjeve podrske...zato mislim da ona oteze sa ovom objavom kandidature bas zbog plenkija...premisljajuci se da li da joj plenki daje i dalje podrsku ili ne...s obirom na krizu u samom hdz-u gdje npr.hvidrine podruznice kao u domino efektu otkazuju đakicu samim time i plenkiju ili plenkijevom hdz-u...bice vrlo vrlo vruce...to nije atmosfera koja garantira pravu podrsku koli od strane hdz-a
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Ljevičari tužno priznali:'Škoro ima veče šanse protiv Kolinde nego Milanović' Empty Re: Ljevičari tužno priznali:'Škoro ima veče šanse protiv Kolinde nego Milanović'

Post by vuksadinare 30/9/2019, 14:28

jbg to je tako kad nemas njuh i hrabrost slijedi vlastiti put koji si zapocela i kapituliras pred plenkijevom ucjenom i napadima kvaziljevicarskih medija i novinara..a htjela he,he..biti 'novi tuđman'...da je tuđman tako kapitilirao pred ucjenama i prijetnjama raznih vragova...hm..bolje da ne spominjem...jer kako koli kaze..'ja sam ipak samo zena'...uzgred i thacerica je bila zena pa je se nije bojala i vladala cvrstom rukom
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Ljevičari tužno priznali:'Škoro ima veče šanse protiv Kolinde nego Milanović' Empty Re: Ljevičari tužno priznali:'Škoro ima veče šanse protiv Kolinde nego Milanović'

Post by £otk@ 30/9/2019, 14:41

Fuk, nisi se izjasnio što ćete sa poturicom. Znam ja da je danas Bujica, kokain-krmče će dati i upute. Doduše, neće, jer mu se klanjao više nego Šiptarima.

Ne brini, Koli u drugom krugu tuče bilo koga, Zokija ili Škoru (uz Vučićev vjetar u ledja, žena Srpkinja, kandidat dezerter, idealan predsjednik za Vučića).

Ali nastradali su, u pitanju su samo postoci razlike.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Ljevičari tužno priznali:'Škoro ima veče šanse protiv Kolinde nego Milanović' Empty Re: Ljevičari tužno priznali:'Škoro ima veče šanse protiv Kolinde nego Milanović'

Post by vuksadinare 30/9/2019, 14:48

£otk@ wrote:Fuk, nisi se izjasnio što ćete sa poturicom. Znam ja da je danas Bujica, kokain-krmče će dati i upute. Doduše, neće, jer mu se klanjao više nego Šiptarima.

Ne brini, Koli u drugom krugu tuče bilo koga, Zokija ili Škoru (uz Vučićev vjetar u ledja, žena Srpkinja, kandidat dezerter, idealan predsjednik za Vučića).

Ali nastradali su, u pitanju su samo postoci razlike.
jedno pitanje...da li je koli,zoki a i drugi kandidati aktivno bili sudionici domovinskom ratu ili su srecu potrazili van hrvatske...?...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Ljevičari tužno priznali:'Škoro ima veče šanse protiv Kolinde nego Milanović' Empty Re: Ljevičari tužno priznali:'Škoro ima veče šanse protiv Kolinde nego Milanović'

Post by vuksadinare 30/9/2019, 14:49

uzgred bujica je pogurao koli ako si zaboravio..i ono 'halo šešelj' u korist koli...nemate nikakvih argumenata protiv škore a ove argumente koje koristiti protiv škore mogu se slobodno prepisati i na koli,zokija i druge kandidate..amen
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Ljevičari tužno priznali:'Škoro ima veče šanse protiv Kolinde nego Milanović' Empty Re: Ljevičari tužno priznali:'Škoro ima veče šanse protiv Kolinde nego Milanović'

Post by vuksadinare 30/9/2019, 14:58

đakicu otkazale poslusnost i pozvale na njegovu ostavku hvidra zadar,bjelovar,vinkovci,varazdin,omis...a hvidra zadar kao i vinkovacka razmisljaju da se odcijepe od sredisnjice...dakle otkazivanje poslusnosti đakicu je direktno otkazivanje i plenkiju ali i kolindi...pa vi se drzite pupovca...a škoro ide dalje...i uzima glasove...pokopat ce vas plenki..kao sto ce pokopat i kolindu...pa nek ga za vrat vataju lotka,ero,šeks,vaso i drugi..a mogu uzgred i kolindu poslije koja je pala na jeftine plenkijeve stoseve...naivcine..bas mi ej drago da vas plenki cima pirat
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Ljevičari tužno priznali:'Škoro ima veče šanse protiv Kolinde nego Milanović' Empty Re: Ljevičari tužno priznali:'Škoro ima veče šanse protiv Kolinde nego Milanović'

Post by vuksadinare 30/9/2019, 15:06

Kolinda:Halo Plenki,ovo vec postaje ozbiljno i opasno?

Plenki:Kaj?

Kolinda:kaj?kaj..di ti zivis covjece..škoro nam uzima glasove u valovima..ja ne mogu ni spavati..sta cu raditi ako opet ne postanem predsjednica

Plenki:Molim?O cemu ti...

Kolinda:daj se ne pravi glup Plenki..ides mi na zivce a ionako si mi isao na zivce..joj di mi je pamet bila kad sam te poslusala(šmrc)...

Plenki:Ne razumijem.O cemu ti?

Kolinda:joj nebo otvori se ovaj ustogljeni kreten ce me polozaja kostati..sta cu raditi sta?..budalo...joj hocu vratiti s etrilaterali,hocu ponovno baltik-jadran,povlacim potporu istanbulskoj..velimire ja bi ti se vratila...

Plenki:Stvarno ne kuzim...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Ljevičari tužno priznali:'Škoro ima veče šanse protiv Kolinde nego Milanović' Empty Re: Ljevičari tužno priznali:'Škoro ima veče šanse protiv Kolinde nego Milanović'

Post by vuksadinare 30/9/2019, 15:19

Medved:Halo Đakicu,imamo veliki problem..

Đakic:A?

Medved:Na djelu otvorena pobuna u Hvidri protiv tebe..

Đakic:Aupickumaterinu..bogtejebo...

Medved:kako mislis to rjesiti?Znas da to ide na stetu i Koli,Plenkiju

Đakic:Ne znam...ne mogu protiv Pupija...ako idem Plenki odmah otvara moj dosjee..aupickumaterinu..bogtejebo gotov sam di okrenes...

Medved:Jebe mi se...ko ti kriv..mene nece dirati ja sam za skoru i protiv pupija...sto mislis sad poduzeti...da obranis poziciju..

Đakic:Bogtejebo...idem u trnjanku na janjetinu...dusu i zeludac lijeci..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Ljevičari tužno priznali:'Škoro ima veče šanse protiv Kolinde nego Milanović' Empty Re: Ljevičari tužno priznali:'Škoro ima veče šanse protiv Kolinde nego Milanović'

Post by Sora 30/9/2019, 15:25

Hdz je svejedno
Moze i skoro 
Vec su dovpljno povezani. Skoro pupčanom vrpcom. 

Zato. Tjo zeli i dalje hrvatsku kao do sad mozete glasati za skoru ili kobilindu 
Dakle i dslje : krimanal, politicka prostitucija, krađa i lopovluk itd 
Hdz stranka demokratske zajebancije

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Ljevičari tužno priznali:'Škoro ima veče šanse protiv Kolinde nego Milanović' Empty Re: Ljevičari tužno priznali:'Škoro ima veče šanse protiv Kolinde nego Milanović'

Post by Eroo 30/9/2019, 15:27

Sora će zasigurno glasovati za Škoru. Ženska ljubomora, štaš... :)

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75060
2016-07-22


Back to top Go down

Ljevičari tužno priznali:'Škoro ima veče šanse protiv Kolinde nego Milanović' Empty Re: Ljevičari tužno priznali:'Škoro ima veče šanse protiv Kolinde nego Milanović'

Post by £otk@ 30/9/2019, 15:27

Ali zbilja krmče nikada nije preporučilo hrvatskog branitelja za Predsjednika RH. Samo diplomate, konzule i saborske zastupnike HDZ-a. Klemm, Josić, Penava...nula bodova.

I Škori sa 4 premosnice ne treba ni ova utrka. Ono što je bila životna činjenica 1991, sad je i medicinski nalaz. 

Škoro nema srca, premosnica na premosnici.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Ljevičari tužno priznali:'Škoro ima veče šanse protiv Kolinde nego Milanović' Empty Re: Ljevičari tužno priznali:'Škoro ima veče šanse protiv Kolinde nego Milanović'

Post by Hektorović 30/9/2019, 15:28

£otk@ wrote:žena Srpkinja

Zar?
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Ljevičari tužno priznali:'Škoro ima veče šanse protiv Kolinde nego Milanović' Empty Re: Ljevičari tužno priznali:'Škoro ima veče šanse protiv Kolinde nego Milanović'

Post by £otk@ 30/9/2019, 15:29

Eroo wrote:Sora će zasigurno glasovati za Škoru. Ženska ljubomora, štaš... :)

Ja još nisam vidio ženu da je za Koli.

Izgleda da za nju samo muški glasuju.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Ljevičari tužno priznali:'Škoro ima veče šanse protiv Kolinde nego Milanović' Empty Re: Ljevičari tužno priznali:'Škoro ima veče šanse protiv Kolinde nego Milanović'

Post by vuksadinare 30/9/2019, 15:33

£otk@ wrote:Ali zbilja krmče nikada nije preporučilo hrvatskog branitelja za Predsjednika RH. Samo diplomate, konzule i saborske zastupnike HDZ-a. Klemm, Josić, Penava...nula bodova.

I Škori sa 4 premosnice ne treba ni ova utrka. Ono što je bila životna činjenica 1991, sad je i medicinski nalaz. 

Škoro nema srca, premosnica na premosnici.
ha,ha
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Ljevičari tužno priznali:'Škoro ima veče šanse protiv Kolinde nego Milanović' Empty Re: Ljevičari tužno priznali:'Škoro ima veče šanse protiv Kolinde nego Milanović'

Post by vuksadinare 30/9/2019, 15:33

Sora wrote:Hdz je svejedno
Moze i skoro 
Vec su dovpljno povezani. Skoro pupčanom vrpcom. 

Zato. Tjo zeli i dalje hrvatsku kao do sad mozete glasati za skoru ili kobilindu 
Dakle i dslje : krimanal, politicka prostitucija, krađa i lopovluk itd 
Hdz stranka demokratske zajebancije
bolje ti i dalje piceke peci... Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Ljevičari tužno priznali:'Škoro ima veče šanse protiv Kolinde nego Milanović' Empty Re: Ljevičari tužno priznali:'Škoro ima veče šanse protiv Kolinde nego Milanović'

Post by £otk@ 30/9/2019, 15:39

Hektorović wrote:
£otk@ wrote:žena Srpkinja

Zar?

Naravno, stara pravaška rutina.

Njihova nova ikona ima ženu Srpkinju, pjevao je pored Savke 1990. na skupovima Koalicije narodnog sporazuma, sredinom 1991 se sjetio da ima pametnijeg posla izvan Hrvatske, pa je dezertirao.

Medjutim, vani trava nije baš tako zelena, pa je uzeo člansku iskaznicu pa je iskamčio mjesto konzula u Madjarskoj. Vratio se u Hrvatsku, pa je ... khm khm... doktorirao na sveučilištu čuvenom po stručnosti, poštenju i integritetu.

Onda nam se Škoro bacio u biznis, najprije ga stavilo na listu HDZ-a za Sabor, odrapio mandat tamo i zaradio saborsku mirovinu. Istovremeno, dolazi na čelo Croatia Records i u koordinaciji sa Yusipovićem uvodi reket zvani ZAMP i rigirozno ga utjeruje.

Pa ni njegov kum Thompson ga ne želi podržati da bude predsjednik, valjda ga on zna. ;)
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Ljevičari tužno priznali:'Škoro ima veče šanse protiv Kolinde nego Milanović' Empty Re: Ljevičari tužno priznali:'Škoro ima veče šanse protiv Kolinde nego Milanović'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum