ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 43 of 50 Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 46 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 43 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Wed 27 Nov - 8:16

aben wrote:
kic wrote:
aben wrote:
kic wrote:
http://www.novilist.hr/Vijesti/Rijeka/Vedran-Jakominic-Ne-voli-se-Hrvatska-mahanjem-simbolima-i-padanjem-u-trans-na-tribinama?

sigh.

elika će se većina ljudi kad ovo pročita s Jakominićem, poprilično uspješnim poduzetnikom, ugostiteljem koji je s istomišljenicima stvarao novu liniju unutar tog posla kao i uspješnom »malom tvorničaru«, složiti. 

iako smatran da ovo ni istina, većina će se nesložiti s jankomiron jer je u tekstu spomenu kapitalizam, ne složin se ni jo, ali iz drugčijih razlogov.

socijalizam je u našin norodu prodro toliko dumboko, da su i podruzetnici ki bi hotili biti kapitalisti- socijalisti.
jankomir spominje dobre rečenice, ke su floskule, jer iza njih ne stoji razumjevanje.  naprimjer, un želi poduzetništvo, ali je za porezno kažnjavanje urbanih sredina u usporedbi s ruralnin krajevima. đizis. spominje koncept komparativne prednosti, ali je ne razumi, pa se založe da se kupuje lokalno, wtf man. ispravn zaključuje kako se vlada skrivo iza rodilja i gerijatrije, a unda zaključuje kako šoldov imo za svih, for fucks sake...


ako ki oće, vode je plastično ubijen mit o lokalnin proizvodima


to je ovaj lik, ako se sjećaš: https://rijecanin.rtl.hr/video-rijecki-poduzetnik-otvorio-dusu-hrvatska-birokracija-imam-60-ladica-punih-papira-poludio-sam/

pogledao sam video za lokalno, da ima nešto u tome da se onda zatvaramo i odumiremo ako to napravimo, svaki potez ima svoje posljedice makar imao etiketu  dobrog poteza-
jasan je un meni, i bez ove dodatne priče. međutin, iako imoš iskustvo poslovanja, i nojbolje moguće namjere, ne znoči da si bog. jer jedino bog more namestiti sustav tako da bude pravedan.
jakominić je razvi sustav 5  kravata, i un misli da je to ok za svih. ka bi se kandidiro i osvoji vlost i primjeni svoj policy,  , jamčin ti da ne bi uspi a da bi se  opravdovo da mu je amerika pomrsila račune, ili nešto slično. 

jo krivin oholost, kicinjo. kršćani su svatili, zapisali su ča su svatili, ali mi ih ne jebemo dvo posto. dok su mlodi, kurčeviti su pa mislu da znaju ča tribo učiniti. kad ostaru, unda steknu iskustvo pa mislu da znaju ča tribo učiniti. a ne zno se ki je gori.

tek ka ti neko prizno da nemo pojma o ničemu, osin je li osobno voli marmelodu ili ćikulatu, tek unda ga slušoj. u svin ostalin slučajevima, velika je vjerojatnost da govori pizdarije kih njanci ni svjestan.

zar to nije Sokrat shvatio, da punoj posudi nemaš šta nadoliti-

kic
Admin

Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 43 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Wed 27 Nov - 8:29


sve u svemu je točan da se kod nas ne potiče poduzetnički duh, možda je važnije da se djecu potiče da prodaju limunadu i pokošenu djetelinu, nego što ih se gura na školska-županijska-državna natjecanja-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 43 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Wed 27 Nov - 9:03

kic wrote:
aben wrote:
kic wrote:
aben wrote:
kic wrote:
http://www.novilist.hr/Vijesti/Rijeka/Vedran-Jakominic-Ne-voli-se-Hrvatska-mahanjem-simbolima-i-padanjem-u-trans-na-tribinama?

sigh.

[size=38]elika će se većina ljudi kad ovo pročita s Jakominićem, poprilično uspješnim poduzetnikom, ugostiteljem koji je s istomišljenicima stvarao novu liniju unutar tog posla kao i uspješnom »malom tvorničaru«, složiti. [/size]

iako smatran da ovo ni istina, većina će se nesložiti s jankomiron jer je u tekstu spomenu kapitalizam, ne složin se ni jo, ali iz drugčijih razlogov.

socijalizam je u našin norodu prodro toliko dumboko, da su i podruzetnici ki bi hotili biti kapitalisti- socijalisti.
jankomir spominje dobre rečenice, ke su floskule, jer iza njih ne stoji razumjevanje.  naprimjer, un želi poduzetništvo, ali je za porezno kažnjavanje urbanih sredina u usporedbi s ruralnin krajevima. đizis. spominje koncept komparativne prednosti, ali je ne razumi, pa se založe da se kupuje lokalno, wtf man. ispravn zaključuje kako se vlada skrivo iza rodilja i gerijatrije, a unda zaključuje kako šoldov imo za svih, for fucks sake...


ako ki oće, vode je plastično ubijen mit o lokalnin proizvodima


to je ovaj lik, ako se sjećaš: https://rijecanin.rtl.hr/video-rijecki-poduzetnik-otvorio-dusu-hrvatska-birokracija-imam-60-ladica-punih-papira-poludio-sam/

pogledao sam video za lokalno, da ima nešto u tome da se onda zatvaramo i odumiremo ako to napravimo, svaki potez ima svoje posljedice makar imao etiketu  dobrog poteza-
jasan je un meni, i bez ove dodatne priče. međutin, iako imoš iskustvo poslovanja, i nojbolje moguće namjere, ne znoči da si bog. jer jedino bog more namestiti sustav tako da bude pravedan.
jakominić je razvi sustav 5  kravata, i un misli da je to ok za svih. ka bi se kandidiro i osvoji vlost i primjeni svoj policy,  , jamčin ti da ne bi uspi a da bi se  opravdovo da mu je amerika pomrsila račune, ili nešto slično. 

jo krivin oholost, kicinjo. kršćani su svatili, zapisali su ča su svatili, ali mi ih ne jebemo dvo posto. dok su mlodi, kurčeviti su pa mislu da znaju ča tribo učiniti. kad ostaru, unda steknu iskustvo pa mislu da znaju ča tribo učiniti. a ne zno se ki je gori.

tek ka ti neko prizno da nemo pojma o ničemu, osin je li osobno voli marmelodu ili ćikulatu, tek unda ga slušoj. u svin ostalin slučajevima, velika je vjerojatnost da govori pizdarije kih njanci ni svjestan.

zar to nije Sokrat shvatio, da punoj posudi nemaš šta nadoliti-
Je, 
samo vode se krije naš stori prijatelj- dobra namjera.
Ljudi će pasti na oholost puno lakše u slučaju kad tribaju nekomu pomoći jer ih nosi val selfrightneousness-a.

Prošlo je 50 godina oka je milton pokozo kako socijalističko školovanje agregatno znoči kako siromasi ploçju studij boatima. Jo to napišen rabarbari, i ča dobijen nose? Nišće.
50 godin je prošlo oka  je sowell pokozo kako socijalistički programi, koji su specijalno dizajnironi da pomognu siromašnim crncima, štetu siromašnin crncima. Ka to napišeš bilo di, dobiješ dezignaciju neempatičnog čudovišta.

Je, sokrat je lipo to reko i svi ga razumu, ali praktična  primjena njegovog teorema slabo gre. Možda to imo veze is školskin sustavon:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 43 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Wed 27 Nov - 9:07

kic wrote:
sve u svemu je točan da se kod nas ne potiče poduzetnički duh, možda je važnije da se djecu potiče da prodaju limunadu i pokošenu djetelinu, nego što ih se gura na školska-županijska-državna natjecanja-
Ne smiš prodovati  bez obrtnice i bez inspekcijskog nadzora, higijenskog mimimuma i dozvole lokalne samouprave  za postvljanje štanda.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 43 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Wed 27 Nov - 9:32


Konfucije, Buda i dr su davno rekli brojne dobre stvari, pa malo tko prakticira u svakodnevnom životu-

više je stvar u ljudima, netko je neki dan napisao isto na fejsu, da se i omogući odlučivanje referendumima na većinu pitanja u društvu, dobili bi državu u kojoj bi: minimalac se digao na nemoguće visine za poslodavce, nacionaliziralo bi se sve što bi bilo moguće nacionalizirati, za zabranu uvozu itd-

tako sam došao evo do misli da i neposredna demokracija ne bi pomogla, zapravo bi pogoršala stvari-

mada bi napokon onda bilo jasno tko je krivac, sami si-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 43 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 27 Nov - 22:20

aben wrote:
Ra wrote:
aben wrote:
Ra wrote:
aben wrote:


jo ne tvrdin da bi mecenstvo uvik funkcioniralo na savčiju sriću.

činjenica da ću se jo broniti od nepravde koju društvu želi izvršiti nad menon i mojon obitelji, i  postaviti se u poziciju neto benefitora ne govori nišće o činjenici da si ti školovala dite na uštrb ljudi ki nisu bili dovoljno sposobni da se zaštitu od društva koje je nad njima izvršilo nasilje u tvoju korist.
Mecenstvo podrazumijeva ovisnost (o osobi koja daje),a to može biti manja sloboda od ove ovisnosti koju imamo. 

? jel razumiš da se pokroviteljstvo mecene more odbiti?
kandidat uvika more pokušati se financirati se sun i tako zadržati neovisnost.

To što ti vidiš kao nasilje drugi ne vide tako i samim time to za njih nije nasilje. Smiješno mi je to što si mi rekao da sam školovala dijete na uštrb nepoznatih ljudi. :D


irelevantno je ča ki drugi vidi. kade bi sustav bi načinjen da svi ki se složu uplaćivaju, a svi ki se ne složu ne uplaćivaju, jedino unda to ne bi bilo nasilje, bez obzira kako bi ga drugi vidili.
more i biti smišno, ali je tako.

Nikad, ali stvarno nikad (pa čak ni u vrijeme Juge) nisam radila u državnoj firmi. Ili sam bila privatnik ili sam radila u privatnom sektoru. 
Abende, ja sam dugogodišnji uplatnik u tu vašu blagajnu, s kratkoročnim korištenjem istog. I eto, ja koja plaćam se ne bunim, a vi koji zobate uplaćeno niste zadovoljni. 


irelevantno je di si rodila. irelevantno je jesi li ukupno u preplati usluge ku ti je sin dobi ili nisi. bitno je da si primala šolde ki su nasilno oduzeti vlosnicima, ali čak ni to ni bitno. još bitnije je okarakterizirati otakov sustav ispravnon oznakon, nasiljen.
irelevantno je ki pozivo na istinu, ti koja si moguće uplotila više a dobila manje, ili jo ki sun siguro u plusu u ratu is sustavon, bitno je da se takov nepravedni sustav ukine.


Za ovo što sad propagiraš,  naš narod bi rekao:  Besposlen pop i jariće krsti. Uhvati se kako treba tog posla ili se makni i pusti nekom da ga odradi kako treba. :)


ne ću
-Haha, veliš kandidat more pokušati. Moreš i ti pa ne _ćeš :p.



e, i?

-Oni ki se ne složu ne uplaćuju ni sada. Prvi ti. Čak je više takvih nego nas koji se složemo.


ni istina. jo uploćujen, samo ča se morun truditi da grabin više nego ča uplotin. 
irelevantno ne je li vas više, ili je nos više. celo vrime se vatoš na besmislice; nasilje je nasilje bez obzira na broj, i bez obzira na odnos nasilnika i žrtve. da je riječ o silovanju, i da jo govorin o broju silovanih vode, broju silovanih namo, bi li to utjecalo na stav da je silovanje nasilje?


-Boldano: Abende, ne okreći pilu. Ne ja, nego ti primaš šolde koje su nasilno oduzeti drugim vlasnicima (i ja sam među njima).  Tvoje 'okarakteriziranje' sustava  
nikom ne donosi dobro osim možda tebi i svima onima koji uzimaju šolde za svoj nerad. 
kakova crna pila?
jesi li uzimala šoldw za školovanje?
jesi.
jesu li ti šoldi bili dobrovoljno uploćeni?
nisu. 
to je sve od alata ča ti tribo.



kako meni karakterizacija ovoga lopovskoga sustava kao lopovskog sustava donosi dobro?   




-Tebi je sve irelevantno, osim onoga što tebi odgovara. :P

I nemoj. Ovo što si meni nadrobio je čista demagogija i bolje da je ne prodaješ djeci. :)



irelevantno je ča je meni irelevantno. relevantno je samo ča je za temu relevantno.
nadrobi sun svašta, ali se na nišće ne moreš referirati i osporiti. možda i moreš, ali još nisi.
:)
Ni ne trebam te osporiti. Tebi to ide sasvim dobro.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 43 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Wed 27 Nov - 22:32

kic wrote:
Konfucije, Buda i dr su davno rekli brojne dobre stvari, pa malo tko prakticira u svakodnevnom životu-

više je stvar u ljudima, netko je neki dan napisao isto na fejsu, da se i omogući odlučivanje referendumima na većinu pitanja u društvu, dobili bi državu u kojoj bi: minimalac se digao na nemoguće visine za poslodavce, nacionaliziralo bi se sve što bi bilo moguće nacionalizirati, za zabranu uvozu itd-

tako sam došao evo do misli da i neposredna demokracija ne bi pomogla, zapravo bi pogoršala stvari-

mada bi napokon onda bilo jasno tko je krivac, sami si-


problijem ni većinsko odlučivanje, izravno ni izravno, nego opseg odlučivanja. svako odlučivanje koje pojedincu prekrši negativna prava su nasilje.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 43 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Wed 27 Nov - 23:02


pa i kažem, čak i da svima nama damo moć da utječemo na odluke, opseg bi se samo još povećao-

tako da od mudrosti izravne demokracije ništa, ona nam je i dala 2 x Mesića npr
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 43 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Wed 27 Nov - 23:15

kic wrote:
pa i kažem, čak i da svima nama damo moć da utječemo na odluke, opseg bi se samo još povećao-

tako da od mudrosti izravne demokracije ništa, ona nam je i dala 2 x Mesića npr

unda ka smo tek počeli tipkati, bili su neki izbori, i jo sun ti reko da ne sudjelujen. i nis- hans hermann hoppe i njigova knjiga democracy, the god that failed su me potpuno okrenule protiv ote igre. ako se ti ne bvaviš politikon politika će se baviti istebun ni istina.

sve ča tribo učiniti je paziti na sebe, svoju familiju i droge ljude kolo sebe.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 43 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Wed 27 Nov - 23:28


politika se ipak bavi s nama, nazalost

zdravlje je bogatstvo buducnosti
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 43 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Wed 27 Nov - 23:35

kic wrote:
politika se ipak bavi s nama, nazalost

zdravlje je bogatstvo buducnosti
ali laž je da se ne bavi ako se mi bavimo išnjun.  neprijatelj je država, neprijatelji su sindikati, neprijatelji su uhljebi, neprijatelji su umirovljenici, neprijatelji su podržavatelji sustava iako su u realnom sektoru.

zdrovlje? a ča ćeš ka to ne ovisi o nami.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 43 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Thu 28 Nov - 10:09


malo je tuzno kad su svi enemies

Denkverbot - Page 43 Fb_im138
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 43 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Thu 28 Nov - 10:11

aben wrote:[zdrovlje? a ča ćeš ka to ne ovisi o nami.

ha? u većem dijelu ipak da

negdje sam pročitao prijedlog da se peer-to-peer postave odnose u društvu: friend or foe- and act accordingly

previše igrica :D
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 43 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Thu 28 Nov - 12:59

kic wrote:
malo je tuzno kad su svi enemies

Denkverbot - Page 43 Fb_im138

Lijevo dugme!  cheers

Ono iz navike lijevo, a i manje ih je  :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 43 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Thu 28 Nov - 14:35


Hrvat stišće oba dugma-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 43 Empty Re: Denkverbot

Post by mativka Thu 28 Nov - 18:55

Ra wrote:
mativka wrote:
Ra wrote:
mativka wrote:
Ra wrote:
To što Abend znači tebi
to svi znamo već odavno, 
odgovarao ti stalno ne bi,
da mu nije to zabavno.  :D
Al' on voli  debate,
do zabave mu stalne nije,
već se i ja pitam:
u kome se debater krije. :)
Debate su za levate,
ne brini se, draga moja, 
Ne dozvoli da ga blate
i nastavi biti svoja.

Samo slaži upitnike, 
kad ga pitaš on procvate.
Ti ne traži uskličnike,
to je za nas. Za debate! 

Haha ide nama dvjema ovaj (stiho)kleparski način komunikacije.
Debate nisu za levate,
problem je,
što se teško shvate.
Jedan tvrdi ovo,
drugi tvrdi ono,
a ja kapiram
malo sporo :))))

Ide, ide,....uvijek se nasmijem :)))
Kad bi bile te debate, 
one što se lako shvate
ne bi nitko pis'o više
može forum da se briše.

Ionako čita svatko
samo ono što sam piše,
preskače se tuđe glatko.

Dodaje se uvijek više,
napasti je drugog slatko,
traje kratko, al' je slatko. 

Aj sad ti... :D
Gle ti čuda,
na par stranica,
debatera truda.

Komu dati,
od koga slati?!
Kad će više
Sve to stati?!

A država nam mati
do malenih ne drži,
radije bi ona
s EU da trži. :))))







_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Denkverbot - Page 43 Empty Re: Denkverbot

Post by mativka Thu 28 Nov - 18:59

Meni nije jasno zašto ne donesu najpravednije rješenje. Neka Vlada svim zaposlenim stavi jednak koeficijent i to onaj koji imaju učitelji. Problem riješen :)

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Denkverbot - Page 43 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Thu 28 Nov - 20:42

mativka wrote:
Ra wrote:
mativka wrote:
Ra wrote:
mativka wrote:
Al' on voli  debate,
do zabave mu stalne nije,
već se i ja pitam:
u kome se debater krije. :)
Debate su za levate,
ne brini se, draga moja, 
Ne dozvoli da ga blate
i nastavi biti svoja.

Samo slaži upitnike, 
kad ga pitaš on procvate.
Ti ne traži uskličnike,
to je za nas. Za debate! 

Haha ide nama dvjema ovaj (stiho)kleparski način komunikacije.
Debate nisu za levate,
problem je,
što se teško shvate.
Jedan tvrdi ovo,
drugi tvrdi ono,
a ja kapiram
malo sporo :))))

Ide, ide,....uvijek se nasmijem :)))
Kad bi bile te debate, 
one što se lako shvate
ne bi nitko pis'o više
može forum da se briše.

Ionako čita svatko
samo ono što sam piše,
preskače se tuđe glatko.

Dodaje se uvijek više,
napasti je drugog slatko,
traje kratko, al' je slatko. 

Aj sad ti... :D
Gle ti čuda,
na par stranica,
debatera truda.

Komu dati,
od koga slati?!
Kad će više
Sve to stati?!

A država nam mati
do malenih ne drži,
radije bi ona
s EU da trži. :))))






Nije bilo malo, 
al mislim da je stalo,
debate smo siti, 
ne možemo skriti.  :D



Nemamo mi majku, maćeha je to,
majka pazi djecu, ova im čini zlo.

Dati treba onom tko je puku bitan,
treba naći način i to vrlo hitan.

Uzeti od onih koji grabe stalno
puno uzimaju, rade minimalno. 

Sve predugo traje, djeca doma sjede,
sva ova prepucavanja toliko ne vrijede.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 43 Empty Re: Denkverbot

Post by mativka Thu 28 Nov - 21:14

Ra wrote:
mativka wrote:
Ra wrote:
mativka wrote:
Ra wrote:
Debate su za levate,
ne brini se, draga moja, 
Ne dozvoli da ga blate
i nastavi biti svoja.

Samo slaži upitnike, 
kad ga pitaš on procvate.
Ti ne traži uskličnike,
to je za nas. Za debate! 

Haha ide nama dvjema ovaj (stiho)kleparski način komunikacije.
Debate nisu za levate,
problem je,
što se teško shvate.
Jedan tvrdi ovo,
drugi tvrdi ono,
a ja kapiram
malo sporo :))))

Ide, ide,....uvijek se nasmijem :)))
Kad bi bile te debate, 
one što se lako shvate
ne bi nitko pis'o više
može forum da se briše.

Ionako čita svatko
samo ono što sam piše,
preskače se tuđe glatko.

Dodaje se uvijek više,
napasti je drugog slatko,
traje kratko, al' je slatko. 

Aj sad ti... :D
Gle ti čuda,
na par stranica,
debatera truda.

Komu dati,
od koga slati?!
Kad će više
Sve to stati?!

A država nam mati
do malenih ne drži,
radije bi ona
s EU da trži. :))))






Nije bilo malo, 
al mislim da je stalo,
debate smo siti, 
ne možemo skriti.  :D



Nemamo mi majku, maćeha je to,
majka pazi djecu, ova im čini zlo.

Dati treba onom tko je puku bitan,
treba naći način i to vrlo hitan.

Uzeti od onih koji grabe stalno
puno uzimaju, rade minimalno. 

Sve predugo traje, djeca doma sjede,
sva ova prepucavanja toliko ne vrijede.
Ponavlja se uvijek
sve po redu
a, nikada ništa
nije u redu. :)

Ono gore što napisala jesi,
Majke ti mile,
ko da si Messi! :)))

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Denkverbot - Page 43 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Thu 28 Nov - 21:22

mativka wrote:
Ra wrote:
mativka wrote:
Ra wrote:
mativka wrote:
Debate nisu za levate,
problem je,
što se teško shvate.
Jedan tvrdi ovo,
drugi tvrdi ono,
a ja kapiram
malo sporo :))))

Ide, ide,....uvijek se nasmijem :)))
Kad bi bile te debate, 
one što se lako shvate
ne bi nitko pis'o više
može forum da se briše.

Ionako čita svatko
samo ono što sam piše,
preskače se tuđe glatko.

Dodaje se uvijek više,
napasti je drugog slatko,
traje kratko, al' je slatko. 

Aj sad ti... :D
Gle ti čuda,
na par stranica,
debatera truda.

Komu dati,
od koga slati?!
Kad će više
Sve to stati?!

A država nam mati
do malenih ne drži,
radije bi ona
s EU da trži. :))))






Nije bilo malo, 
al mislim da je stalo,
debate smo siti, 
ne možemo skriti.  :D



Nemamo mi majku, maćeha je to,
majka pazi djecu, ova im čini zlo.

Dati treba onom tko je puku bitan,
treba naći način i to vrlo hitan.

Uzeti od onih koji grabe stalno
puno uzimaju, rade minimalno. 

Sve predugo traje, djeca doma sjede,
sva ova prepucavanja toliko ne vrijede.
Ponavlja se uvijek
sve po redu
a, nikada ništa
nije u redu. :)

Ono gore što napisala jesi,
Majke ti mile,
ko da si Messi! :)))
Hahaha... kako kroz monitor vidiš da imam krive noge kao Messi?

U redu bit će kad kažemo: Dosta!
To nije lako, nakon dugog posta.


Last edited by Ra on Thu 28 Nov - 21:25; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 43 Empty Re: Denkverbot

Post by mativka Thu 28 Nov - 21:24

Al pogađaš u sridu ;)

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Denkverbot - Page 43 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 43 of 50 Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 46 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum