ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Glupe veganke pobile 90 zečeva... :)

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Glupe veganke pobile 90 zečeva... :) - Page 3 Empty Re: Glupe veganke pobile 90 zečeva... :)

Post by mutava baštarda 9/19/2019, 09:59

Kaja misli da sam surov prema životinjama, a jedna radikalna akrivistica s kojom sam priča, koja skuplja mačke po kontejnerima, pa ih kastrira...
Haloooo ja bi radje živio u kontejneru nego kastriran u vili Šeherezada...

mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Glupe veganke pobile 90 zečeva... :) - Page 3 Empty Re: Glupe veganke pobile 90 zečeva... :)

Post by veber 9/19/2019, 10:09

mutava baštarda wrote:Kaja misli da sam surov prema životinjama, a jedna radikalna akrivistica s kojom sam priča, koja skuplja mačke po kontejnerima, pa ih kastrira...
Haloooo ja bi radje živio u kontejneru nego kastriran u vili Šeherezada...
moje mačke su ženke. sterilizirane su. ali im ostaje nagon.

a kaj se tiče škopljenja, nakon puberteta ti je svejedno.

tehnički me zanima, kako svrše muški koji su podvezani.

trt, trt i na kraju nikaj. nervozan si cijelu godinu.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Glupe veganke pobile 90 zečeva... :) - Page 3 Empty Re: Glupe veganke pobile 90 zečeva... :)

Post by marcellus 9/19/2019, 11:50

kaya wrote:
veber wrote:i s čime, da ne bi bilo da te prozivam, ja hranim svoje mačke?
i koji je smisao u današnje vrijeme imati mačku u stanu?
ili psa.
Pa ne treba ti smisao da držiš neku životinju kući, držiš ju tako, iz ljubavi

ja zapravo mrzim ideju da držim živinu zarobljenu i kao ljubimca.

kad sam uselio u ovaj stan odlučio sam ne imat ljubimca, prije sam imao macu, nego sam hranit vrapce na terasi (vrapci su beskrajno zabavne životinje kad malo skužiš njihov društveni život, prejaki su, ali nemam sad vremena opisivat kako to ide - ma skoro su ko ljudi. Ono, monogamni ali vole malo šarat, pa kad vrabica malo zašara je onaj njezin kljucne u glavu i tak.. a sve to bude u par sekundi, brzi su)

no onda je došla žena, a onda su njezini na poslu našli macu na heizlovoj koju je udario auto, mala, napuštena, dva mjeseca, pa kako ju nije niko htio udomit je završila kod nas...

i onda sam ja išo gledat jel mogu prodat stan i kupit kuću da mi maca nije zatvorena u stanu... i na kraju je ispalo kad sam našo kuću tu kraj sebe da ne mogu dignut kredu radi godina i sranje... uglavnom mislim da će ipak sad žena morat dignut kredit, ne radi mačke nego smo se mi razmnožili pa imamo problem kvadrature

_________________
Glupe veganke pobile 90 zečeva... :) - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Glupe veganke pobile 90 zečeva... :) - Page 3 Empty Re: Glupe veganke pobile 90 zečeva... :)

Post by kaya 9/19/2019, 15:50

marcellus wrote:
kaya wrote:
veber wrote:i s čime, da ne bi bilo da te prozivam, ja hranim svoje mačke?
i koji je smisao u današnje vrijeme imati mačku u stanu?
ili psa.
Pa ne treba ti smisao da držiš neku životinju kući, držiš ju tako, iz ljubavi

ja zapravo mrzim ideju da držim živinu zarobljenu i kao ljubimca.

kad sam uselio u ovaj stan odlučio sam ne imat ljubimca, prije sam imao macu, nego sam hranit vrapce na terasi (vrapci su beskrajno zabavne životinje kad malo skužiš njihov društveni život, prejaki su, ali nemam sad vremena opisivat kako to ide - ma skoro su ko ljudi. Ono, monogamni ali vole malo šarat, pa kad vrabica malo zašara je onaj njezin kljucne u glavu i tak.. a sve to bude u par sekundi, brzi su)

no onda je došla žena, a onda su njezini na poslu našli macu na heizlovoj koju je udario auto, mala, napuštena, dva mjeseca, pa kako ju nije niko htio udomit je završila kod nas...

i onda sam ja išo gledat jel mogu prodat stan i kupit kuću da mi maca nije zatvorena u stanu... i na kraju je ispalo kad sam našo kuću tu kraj sebe da ne mogu dignut kredu radi godina i sranje... uglavnom mislim da će ipak sad žena morat dignut kredit, ne radi mačke nego smo se mi razmnožili pa imamo problem kvadrature
Bolje kuća ali ako mora stan...ja ne gledam to kao na " zarobljeništvo". Na slobodi u gradu na njih vrebaju trovači, automobili, zlostavljači, jedu smeće, piju iz lokve...to je ta sloboda..pa bolje im je onda u " zarobljeništvu"...njima je spas kada ih maknu s ulice..


Last edited by kaya on 9/19/2019, 15:51; edited 1 time in total (Reason for editing : .)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Glupe veganke pobile 90 zečeva... :) - Page 3 Empty Re: Glupe veganke pobile 90 zečeva... :)

Post by veber 9/19/2019, 20:16

Mojim macama nikaj ne fali. Najvažnije im je ljeti da se zavuku između dva prozorska krila. Plus 50 i uredno se sunčaju. Zimi kada nakurim kamin mačka leži gore na njemu.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Glupe veganke pobile 90 zečeva... :) - Page 3 Empty Re: Glupe veganke pobile 90 zečeva... :)

Post by veber 9/19/2019, 20:20

marcellus wrote:

i onda sam ja išo gledat jel mogu prodat stan i kupit kuću da mi maca nije zatvorena u stanu... i na kraju je ispalo kad sam našo kuću tu kraj sebe da ne mogu dignut kredu radi godina i sranje... uglavnom mislim da će ipak sad žena morat dignut kredit, ne radi mačke nego smo se mi razmnožili pa imamo problem kvadrature
U tvojim godinama postaje se djed. Osim ako si Berni.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Glupe veganke pobile 90 zečeva... :) - Page 3 Empty Re: Glupe veganke pobile 90 zečeva... :)

Post by Serbinho-3 9/25/2019, 18:24

Glupe veganke pobile 90 zečeva... :) - Page 3 70287516_168368131010632_4963996111510382407_n.jpg?_nc_ht=scontent-cdt1-1.cdninstagram
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26373
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Glupe veganke pobile 90 zečeva... :) - Page 3 Empty Re: Glupe veganke pobile 90 zečeva... :)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum