ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ViP

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

ViP - Page 6 Empty Re: ViP

Post by Maggie19 11/9/2019, 08:46

jasambrend wrote:
Maggie19 wrote:
kic wrote:
show je povezan s entertainmentom, a meni ovo uopće nije bilo zabavno i ova tema je samo za razmatranje, sad mi je lakše ne vratit vip uostalom-
To ionako moras odlucit sam, ako vec nisi.
Do tebe je.
Po osjecaju.

affraid

Zaboga ne... ne, po osjećaju, nismo žene... B-)
Zato cete vi po "razumu"..;-D

Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

ViP - Page 6 Empty Re: ViP

Post by immortal 11/9/2019, 08:55

Kic napravio si cirkus. 
Ugasio si bez isprike i objašnjenja VIP na kojem su ljudi pisali godinama. Ostavio si nas izvjestan period bez informacije hoćeš ga uključiti ili ne. Tvoje ponašanje je bilo infantilno, za osudu. Nastala su dva druga foruma. Odjednom ti stavljaš dva tri imena na glasački listić, bez obavijesti svima da će se glasanje uopće održati. Kad su već pojedini nakupili glasova dodaješ druga imena. Gdje se to tako radi?? Nismo mi balavurdija, nego ljudi. I djeca zaslužuju bolji tretman. Kao prvo ne zna se tko je uopće glasao i jesu li svi dobili priliku za to.
 Istina je da ni ovaj forum nije čvrstih temelja, posebno ne dva novonastala. Nije u redu da nakon ovog cirkusa pojedini ljudi ostanu zakinuti. Na forumu nema ni Abena ni Regoča. Netko je izjavio kako je Regoč dosljedan kako se oprostio od foruma, kako ga se lako želi eliminirati,  a njegovo si ime dodao na samom kraju glasanja. Napravio si nevjerovatan cirkus. Pozovi čovjeka natrag i daj mu ovlasti.
Kod biranja moda ili admina na VIPu u obzir prvenstveno moraju doći osobe koje pišu o politici! Neću dalje jer imam teksta koji pogađa i druge pojedince!
immortal
immortal

Female
Posts : 23123
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

ViP - Page 6 Empty Re: ViP

Post by kic 11/9/2019, 09:09


regoč je svojevoljno otišao pisati na drugi forum, svako se ponaša kako se spada, ne mislim mu se ispričati jer ništa što sam radio nije išlo osobno protiv njega, ako želi doći pisati opet, naravno da je dobrodošao-

i ti se smiri mortal, sve shvaćaš malo preozbiljno, umjesto da se resetiraš od virtuale ti uhvatila još jače
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

ViP - Page 6 Empty Re: ViP

Post by immortal 11/9/2019, 09:20

kic wrote:
regoč je svojevoljno otišao pisati na drugi forum, svako se ponaša kako se spada, ne mislim mu se ispričati jer ništa što sam radio nije išlo osobno protiv njega, ako želi doći pisati opet, naravno da je dobrodošao-

i ti se smiri mortal, sve shvaćaš malo preozbiljno, umjesto da se resetiraš od virtuale ti uhvatila još jače
sereš ha ??
koji si ti kurac da ćeš meni s visoka na javno bacati psihološke komentare
pa svaki dan visite svi tu
mene ni nema toliko zadnjih godinu dana jer po cijele dane radim
šta te smeta?? istina ?
cirkusanti !
i ti ćeš meni da se smirim
sunce ti jebem usrano
debilu posrani
jesi za to trebao i novu potrkušu za srpskim jajima da se na takav način obraća kad vam se sprdne
licemjerko
immortal
immortal

Female
Posts : 23123
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

ViP - Page 6 Empty Re: ViP

Post by immortal 11/9/2019, 09:41

kic wrote:

i ti se smiri mortal, sve shvaćaš malo preozbiljno, umjesto da se resetiraš od virtuale ti uhvatila još jače
balava nedostojna šupčino koja niti poštivati niti uvažavati ne znaš
immortal
immortal

Female
Posts : 23123
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

ViP - Page 6 Empty Re: ViP

Post by kic 11/9/2019, 10:02


dd

samo ti mogu isto reći opet: preozbiljno si sve uzela i opusti se

sve je do tebe
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

ViP - Page 6 Empty Re: ViP

Post by kaya 11/9/2019, 10:07

thank you kic... [You must be registered and logged in to see this image.]
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

ViP - Page 6 Empty Re: ViP

Post by kaya 11/9/2019, 10:18

mortal wrote:Kic napravio si cirkus. 
Ugasio si bez isprike i objašnjenja VIP na kojem su ljudi pisali godinama. Ostavio si nas izvjestan period bez informacije hoćeš ga uključiti ili ne. Tvoje ponašanje je bilo infantilno, za osudu. Nastala su dva druga foruma. Odjednom ti stavljaš dva tri imena na glasački listić, bez obavijesti svima da će se glasanje uopće održati. Kad su već pojedini nakupili glasova dodaješ druga imena. Gdje se to tako radi?? Nismo mi balavurdija, nego ljudi. I djeca zaslužuju bolji tretman. Kao prvo ne zna se tko je uopće glasao i jesu li svi dobili priliku za to.
 Istina je da ni ovaj forum nije čvrstih temelja, posebno ne dva novonastala. Nije u redu da nakon ovog cirkusa pojedini ljudi ostanu zakinuti. Na forumu nema ni Abena ni Regoča. Netko je izjavio kako je Regoč dosljedan kako se oprostio od foruma, kako ga se lako želi eliminirati,  a njegovo si ime dodao na samom kraju glasanja. Napravio si nevjerovatan cirkus. Pozovi čovjeka natrag i daj mu ovlasti.
Kod biranja moda ili admina na VIPu u obzir prvenstveno moraju doći osobe koje pišu o politici! Neću dalje jer imam teksta koji pogađa i druge pojedince!
dobro sad ti pizdiš bezveze..malo su bili neregularni izbori,glasao je bugati  al šta sad, bar su ovako na glasanju s nama..idemo dalje :D
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

ViP - Page 6 Empty Re: ViP

Post by immortal 11/9/2019, 11:30

kaya wrote:
dobro sad ti pizdiš bezveze..malo su bili neregularni izbori,glasao je bugati  al šta sad, bar su ovako na glasanju s nama..idemo dalje :D
  [You must be registered and logged in to see this image.]  je da .. jedino tako... kako si se samo njega sjetila
immortal
immortal

Female
Posts : 23123
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

ViP - Page 6 Empty Re: ViP

Post by £otk@ 12/9/2019, 00:45

mortal wrote:
kic wrote:
regoč je svojevoljno otišao pisati na drugi forum, svako se ponaša kako se spada, ne mislim mu se ispričati jer ništa što sam radio nije išlo osobno protiv njega, ako želi doći pisati opet, naravno da je dobrodošao-

i ti se smiri mortal, sve shvaćaš malo preozbiljno, umjesto da se resetiraš od virtuale ti uhvatila još jače
sereš ha ??
koji si ti kurac da ćeš meni s visoka na javno bacati psihološke komentare
pa svaki dan visite svi tu
mene ni nema toliko zadnjih godinu dana jer po cijele dane radim
šta te smeta?? istina ?
cirkusanti !
i ti ćeš meni da se smirim
sunce ti jebem usrano
debilu posrani
jesi za to trebao i novu potrkušu za srpskim jajima da se na takav način obraća kad vam se sprdne
licemjerko

Ajme...ovo nisam vidio :)

Pa morti...
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

ViP - Page 6 Empty Re: ViP

Post by veber 12/9/2019, 06:13

I onda menni nekaj veliš, a? 
Eto ti na. Ispod radara ti prošlo.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

ViP - Page 6 Empty Re: ViP

Post by kic 12/9/2019, 08:43


pročitao sam, svak je svoje ogledalo.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

ViP - Page 6 Empty Re: ViP

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum