ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mirko Filipović odlučio otići u mirovinu!

Go down

Mirko Filipović odlučio otići u mirovinu! Empty Mirko Filipović odlučio otići u mirovinu!

Post by muckodjubre 10/11/2015, 20:17

Rekao bi u više nego zasluženu mirovinu...krvav i brutalan sport gdje nema švercanja,ako nisi pravi krvavo to platiš...SRETNO Mirkec

Mirko Filipović odlučio otići u mirovinu! Mirko_crocop


Last edited by muckodjubre on 10/11/2015, 20:19; edited 1 time in total (Reason for editing : e)

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Mirko Filipović odlučio otići u mirovinu! 6b8efe2f85c2b63406b2Mirko Filipović odlučio otići u mirovinu! Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Mirko Filipović odlučio otići u mirovinu! Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Mirko Filipović odlučio otići u mirovinu! Empty Re: Mirko Filipović odlučio otići u mirovinu!

Post by Guest 10/11/2015, 20:27

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mirko Filipović odlučio otići u mirovinu! Empty Re: Mirko Filipović odlučio otići u mirovinu!

Post by Guest 10/11/2015, 23:15

kako je samo nokautirao onog lajavog krelca vanderleia silvu, jedan od najjacih nokauta u borilackim sportovima-samo sto je njega isto, ako ne i gore namlatio gonzaga...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mirko Filipović odlučio otići u mirovinu! Empty Re: Mirko Filipović odlučio otići u mirovinu!

Post by bafalo 14/11/2015, 12:42

5 godina prekasno

_________________
Mirko Filipović odlučio otići u mirovinu! Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

Mirko Filipović odlučio otići u mirovinu! Empty Re: Mirko Filipović odlučio otići u mirovinu!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum