ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pregovori s Mostom počinju sutra, HDZ spreman za ekspertnu vladu

Go down

Pregovori s Mostom počinju sutra, HDZ spreman za ekspertnu vladu Empty Pregovori s Mostom počinju sutra, HDZ spreman za ekspertnu vladu

Post by Ero 10/11/2015, 16:42

DAVORIN MLAKAR
Pregovori s Mostom počinju sutra, HDZ spreman za ekspertnu vladu
Pregovori s Mostom počinju sutra, HDZ spreman za ekspertnu vladu GetImage Tomislav Karamarko Izvor: Pixsell , Autor:Goran Stanzl

  • Autor: [url=http://www.tportal.hr/autor?author=An. S.]An. S.[/url]

Pregovori HDZ-a i Mosta počet će sutra, tvrde iz HDZ-a. Šefa HDZ-a Tomislav Karamarko u utorak je održao sastanak s Domagojem Miloševićem, Davorinom Mlakarom, Goranom Marićem, Gordanom Jandrokovićem i Željkom Rainerom.
Vezane teme

Nakon sastanka tek je Mlakar izašao pred novinare rekavši im da pregovori s Mostom počinju sutra i da su na sastanku razgovarali kako će se postaviti u pregovorima s Mostom. 'Prema informacijama koje ja imam sastanak će biti sutra', kaže Mlakar za tportak iako dodaje da točno vrijeme nije još uvijek uglavljeno. Most sutra ima Nacionalno vijeće pa je moguće da se sastanak prolongira i za dan kasnije. 'Valjda će se pripremiti za razgovore kao i mi', kazao je Mlakar. Kad dođe do sastanka između Mosta i HDZ-a svatko će otvoreno iznijeti svoje prijedloge koja bi najbolja opcija za Hrvatsku. Mlakar je kazao da je HDZ u pregovorima s Mostom spreman prihvatiti i ekspertnu vladu. 'Ako ste pratili izjave našega predsjednika posljednje tri godine onda ste čuli da smo mi najavljivali da ćemo imati vladu stručnjaka jer mislimo da je to neophodno za Hrvatsku', kazao je Mlakar za tportal.hr. Na upit je li moguće da i mandatar onda bude nestranački Mlakar je kazao da o takvim kombinacijama nisu razgovarali u HDZ-u i to niije rekao.

Most nezavisnih lista nakon sjajnog uspjeha na nedjeljnim izborima u svojim rukama drži odluku o mandataru nove vlade. 'Medijski spinovi i pritisci na Most sve više jačaju, kalkulirajući kojoj ćemo se opciji prikloniti. U više smo navrata naglasili, a to sam potvrdio javnobilježničkom izjavom, da nema koalicije ni sa SDP-om ni s HDZ-om. Svi su naši zastupnici u tome jedinstveni, a nakon sastanaka i konzultacija, koje u Mostu imamo danas i sutra, izaći ćemo pred javnost s našim prijedlogom te otvoriti pregovore o suradnji (nikako koaliciji) i sa SDP-om i s HDZ-om', poručuje Petrov u priopćenju.
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Pregovori s Mostom počinju sutra, HDZ spreman za ekspertnu vladu Empty Re: Pregovori s Mostom počinju sutra, HDZ spreman za ekspertnu vladu

Post by Ero 10/11/2015, 16:43

Ček, ček...kanda čitaju ovaj forum? Ekspertna vlada....moja tehnička vlada...hm... :D
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Pregovori s Mostom počinju sutra, HDZ spreman za ekspertnu vladu Empty Re: Pregovori s Mostom počinju sutra, HDZ spreman za ekspertnu vladu

Post by Ero 10/11/2015, 16:47

A da pozajme ove eksperte iz SDP-a, šta im je upravo  završija mandat? :^0

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Pregovori s Mostom počinju sutra, HDZ spreman za ekspertnu vladu Empty Re: Pregovori s Mostom počinju sutra, HDZ spreman za ekspertnu vladu

Post by Ero 10/11/2015, 16:59

Ono što meni nedostaje u ovom hr cirkusu je  sljedeća poruka MOST-u: 
"Spremni smo se dogovarati o zajedničkom programu, ali  ako se ne dogovorimo bit ćemo kao oporba solidan korektor vlasti "

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Pregovori s Mostom počinju sutra, HDZ spreman za ekspertnu vladu Empty Re: Pregovori s Mostom počinju sutra, HDZ spreman za ekspertnu vladu

Post by debotoijusto 10/11/2015, 17:19

HDZ-ova izjava da sutra počinju pregovore s MOST-om nije istinita, odnosno ako se MOST i bude sutra našao s HDZ-om, isti dan će se naći i sa SDP-om, ali ništa od toga još nije definirano.
Glasnogovornik MOST-a Nikola Grmoja u razgovoru za Index rekao je kako HDZ i SDP sa svojim istupima odnosno, kako kaže medijskim spinovima stalno vrše pritisak na njih.



kome vjerovati ? zlocinackoj org. zvanoj "lazu kad zinu" ? 
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30652
2014-04-12


Back to top Go down

Pregovori s Mostom počinju sutra, HDZ spreman za ekspertnu vladu Empty Re: Pregovori s Mostom počinju sutra, HDZ spreman za ekspertnu vladu

Post by Guest 10/11/2015, 17:20

Nek ponovi, evo šalabahtera

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pregovori s Mostom počinju sutra, HDZ spreman za ekspertnu vladu Empty Re: Pregovori s Mostom počinju sutra, HDZ spreman za ekspertnu vladu

Post by Guest 10/11/2015, 17:21

Ni u snu nisam mislila da će me ovi rezlutati ovak zabavljat.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pregovori s Mostom počinju sutra, HDZ spreman za ekspertnu vladu Empty Re: Pregovori s Mostom počinju sutra, HDZ spreman za ekspertnu vladu

Post by debotoijusto 10/11/2015, 17:39

Eva wrote:Ni u snu nisam mislila da će me ovi rezlutati ovak zabavljat.
nedostaju samo srbi+HDZ i most kao ANALizator desavanja te @tre koji vraca ploce i @marc koji na 28 kartica objasnjava svojoj publici zasto je to dobro  :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30652
2014-04-12


Back to top Go down

Pregovori s Mostom počinju sutra, HDZ spreman za ekspertnu vladu Empty Re: Pregovori s Mostom počinju sutra, HDZ spreman za ekspertnu vladu

Post by marcellus 10/11/2015, 17:51

Ja navijam da se dogovore s SDP-om.

_________________
Pregovori s Mostom počinju sutra, HDZ spreman za ekspertnu vladu 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Pregovori s Mostom počinju sutra, HDZ spreman za ekspertnu vladu Empty Re: Pregovori s Mostom počinju sutra, HDZ spreman za ekspertnu vladu

Post by Guest 10/11/2015, 17:53

Mislim da je puno realnije za očekivat koalicju MOST-a i HDZ. Meni osobno ta bi bila draža jer onda bi Tutlek javno moral papat svoj drekec, a i bilo bi fora gledat zločinačku kak ih MOST prca na suho. Mada ni scenarij s SDP-om ni loš, mislim da HDZ nudi ipak više zabave
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pregovori s Mostom počinju sutra, HDZ spreman za ekspertnu vladu Empty Re: Pregovori s Mostom počinju sutra, HDZ spreman za ekspertnu vladu

Post by debotoijusto 10/11/2015, 17:56

Na upit kako komentira medijske natpise da je HDZ spreman odreći se svog mandatara, i to mjesto prepustiti nestranačkoj osobi, Mlakar je odgovorio kako o tome nema nikakvih informacija. Naglasio je i da će HDZ inzistirati na vladi stručnjaka i tada su moguća različita rješenja za zauzimanje pojedinih resora.




vladi strucnjaka  :D
steta sto je najveci strucnjak u zatvoru... no dobro imaju kalmetu za gospodarstvo
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30652
2014-04-12


Back to top Go down

Pregovori s Mostom počinju sutra, HDZ spreman za ekspertnu vladu Empty Re: Pregovori s Mostom počinju sutra, HDZ spreman za ekspertnu vladu

Post by debotoijusto 10/11/2015, 17:59

marcellus wrote:Ja navijam da se dogovore s SDP-om.
meni naslada HDZ+srbi i most
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30652
2014-04-12


Back to top Go down

Pregovori s Mostom počinju sutra, HDZ spreman za ekspertnu vladu Empty Re: Pregovori s Mostom počinju sutra, HDZ spreman za ekspertnu vladu

Post by Ero 10/11/2015, 18:00

debotoijusto wrote:Na upit kako komentira medijske natpise da je HDZ spreman odreći se svog mandatara, i to mjesto prepustiti nestranačkoj osobi, Mlakar je odgovorio kako o tome nema nikakvih informacija. Naglasio je i da će HDZ inzistirati na vladi stručnjaka i tada su moguća različita rješenja za zauzimanje pojedinih resora.




vladi strucnjaka  :D
steta sto je najveci strucnjak u zatvoru... no dobro imaju kalmetu za gospodarstvo
Fora je da se imena "stručnjaka" u SDP-ovoj vladi  ne možeš ni sjetiti
no, no, osim Gajdaša, djevojačko Dončić, njega teško promašiš. :D
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Pregovori s Mostom počinju sutra, HDZ spreman za ekspertnu vladu Empty Re: Pregovori s Mostom počinju sutra, HDZ spreman za ekspertnu vladu

Post by vuksadinare 10/11/2015, 18:01

Lajavi i hvalisavi dalmos petrina ce se upucat...kad se hvali uspjesima primostena ni u 10 top sto se turizma tice...pa nek se i dalje hvali izgradnjom stupica za nogostupe i sadnjom cvijeca
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Pregovori s Mostom počinju sutra, HDZ spreman za ekspertnu vladu Empty Re: Pregovori s Mostom počinju sutra, HDZ spreman za ekspertnu vladu

Post by Tony Soprano 10/11/2015, 18:03

isti debo
Tony Soprano
Tony Soprano

Male
Posts : 1370
2015-08-15


Back to top Go down

Pregovori s Mostom počinju sutra, HDZ spreman za ekspertnu vladu Empty Re: Pregovori s Mostom počinju sutra, HDZ spreman za ekspertnu vladu

Post by vili40 10/11/2015, 18:18

vuksadinare wrote:Lajavi i hvalisavi dalmos petrina ce se upucat...kad se hvali uspjesima primostena ni u 10 top sto se turizma tice...pa nek se i dalje hvali izgradnjom stupica za nogostupe i sadnjom cvijeca
Petrina je malo živčan,valjda ga je netko dobro nagazio... :)
vili40
vili40

Male
Posts : 10761
2015-08-02


Back to top Go down

Pregovori s Mostom počinju sutra, HDZ spreman za ekspertnu vladu Empty Re: Pregovori s Mostom počinju sutra, HDZ spreman za ekspertnu vladu

Post by debotoijusto 10/11/2015, 18:21

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:Lajavi i hvalisavi dalmos petrina ce se upucat...kad se hvali uspjesima primostena ni u 10 top sto se turizma tice...pa nek se i dalje hvali izgradnjom stupica za nogostupe i sadnjom cvijeca
Petrina je malo živčan,valjda ga je netko dobro nagazio... :)
godine borbe s HDZ nemani ostavilo traga , treba ga drzat na kratkom lancu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30652
2014-04-12


Back to top Go down

Pregovori s Mostom počinju sutra, HDZ spreman za ekspertnu vladu Empty Re: Pregovori s Mostom počinju sutra, HDZ spreman za ekspertnu vladu

Post by marcellus 10/11/2015, 18:22

Zašto u primoštenu nisu glasali za petrinu?

_________________
Pregovori s Mostom počinju sutra, HDZ spreman za ekspertnu vladu 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Pregovori s Mostom počinju sutra, HDZ spreman za ekspertnu vladu Empty Re: Pregovori s Mostom počinju sutra, HDZ spreman za ekspertnu vladu

Post by debotoijusto 10/11/2015, 18:29

marcellus wrote:Zašto u primoštenu nisu glasali za petrinu?
Primošten je gotovo polovicu glasova povjerio MOST-u, čak 49.55 posto. Domoljubna koalicija ostvarila je 25, 32 posto, a  Hrvatska raste 17.90 posto.
Za načelnika Stipu Petrinu, nositelja nezavisne liste MOST u IX  izbornoj jedinici, preferencijalne glasove dalo je 87.83 posto birača, a drugi na listi je s 0.24 posto.

http://sibenskiportal.hr/2015/11/09/primostenci-skoro-50-posto-glasova-povjerili-mostu/
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30652
2014-04-12


Back to top Go down

Pregovori s Mostom počinju sutra, HDZ spreman za ekspertnu vladu Empty Re: Pregovori s Mostom počinju sutra, HDZ spreman za ekspertnu vladu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum