Bugojno prije i nakon protjerivanja Hrvata

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Bugojno prije i nakon protjerivanja Hrvata - Page 2 Empty Re: Bugojno prije i nakon protjerivanja Hrvata

Post by RayMabus on 3/9/2019, 11:33

Kako god u Bugojnu je izgubljena srednja Bosna a pošto su KC i fratri za Sarajevo koje su preuzeli Bošnjaci onda nemoš niti planirat vojni povratak.

Ispušili i onda još dodatno iseljavaju van. Piši propalo
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Bugojno prije i nakon protjerivanja Hrvata - Page 2 Empty Re: Bugojno prije i nakon protjerivanja Hrvata

Post by RayMabus on 3/9/2019, 11:51

Bugojno je najveći poraz. To znam jer sam general GF s pet zvjezdica pa znam vodit ratove. Tu smo ispušili vrata za srednju Bosnu.

Ratovi se vode il ne vode. Nema između.

Najveće greške Tuđmanove politike koja se i danas provodi su Gojko Šupak i Mate Boban kojima je bilo bitno da su njihova dva sela u Hrvatskoj a ono gore tko jebe. Istu politiku provode i danas.

Druga najveća greška je marš na Bl u operaciji Maestral jer smo tako samo omogućili Bošnjacima da lakše osvoje Sanski most i Ključ te smo im deblokirali Sarajevo.

RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Post by RayMabus on 3/9/2019, 12:25

HDZ je totalno pogrešan kad je BiH u pitanju. To se vidi i danas kad iz političkih razloga slave HB a dobili su optužnicu za UZP.

Njih triba izbacit i nedat im moć kad je Bosna u pitanju tako da s jedne strane možda i dobro šta je Komšić umisto Čovića. Komšića instaliraju Amerikanci. Sad taj Komšić udara na RS i na kraju će je malo po malo demontirati i to je to.

S obzirom da je HDZ loš za Hrvatsku kad je Bih u pitanju tako je bolje.
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Post by RayMabus on 3/9/2019, 12:37

Znaš kako se kaže : Dobar konj ima tisuću mana a loš samo jednu.

To je HDZ politika u BiH ; Nevalja.

Čak i meni koji imam pet zvjezdica u GF da mi daju zapovjedništvo morao bih odbiti jer s takvom politikom ne mogu ništa napraviti na bojnom polju.
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top