ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zagreb: Napadnuti učenici gimnazije srpske crkve

Page 11 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Go down

Zagreb: Napadnuti učenici gimnazije srpske crkve - Page 11 Empty Re: Zagreb: Napadnuti učenici gimnazije srpske crkve

Post by Guest 11/11/2015, 22:50

dzango wrote:
tre911 wrote:
dzango wrote:
tre911 wrote:
dzango wrote:
tre911 wrote:
dzango wrote:
tre911 wrote:
dzango wrote:
Regoč wrote:
dzango wrote:
Regoč wrote:
dzango wrote:Reakcija na osujećene želje Kosova da uđe u UNESCO.
Prije na napade na hrvatske navijače.
Navijači ne znaju sami da se brane? Pre na pušenje Kosova u UNESCO-u. Za brata Šiptara i u vatru.
Možeš se braniti, ali kad si sam protiv četničkoga čopora ide teže.
Lakše je sa bratom Šiptarom.
Pa ajde barem priznaješ da ste vi braća, i to je u redu nakon toliko godina što su sa vama djelili genetski matrijal.
Nisam ni očekivao da razumeš napisano.  Dobro je da se odmah izdeferentiraš od onih koji su sposobni da prate raspravu i na forumu i razumeju napisamo.
Znam ja točno što si napisao no napisao si totalnu idiotariju i zato sam ti vratio lopticu vrlo jednostavno. kakve veze imaju albanci i hrvati? pa oni vas guze 500 godina a ne nas tako da ste vi braća a ne mi no srpskoj gluposti zaista nema kraja pa tako ni tvojoj.
Kako kakve veze imaju Šiptari i Hrvati? Isti mentalni sklop i mentalitet. Iz 500 godina guženja se vidi da nemaš pojma ni o istoriji ni o prirodi osnova. Doduše ne znaš ništa ni o guženju. Ekspert si samo u pušenju srpske kite.
Baš si budaletina, mi nemamo nikakve veze sa albanijom, čak se ni ne dodirujemo pogranično nigdje za razliku od vas koje su trpali i onio i turci(muje jel) 500 godina) a što se tiče cuclanja kite očito je da je samo tebi to na pameti i jedino ti jadniče o tome stalno brslaš pokazujući da si ne seljačina nego kretenčuga ekstra klase
Evo opet ovog udava. Ko o čemu, on o pederluku. Gde se baš meni zakači.
Pa ti si majmune nepismeni počeo o pederluku jer si i sam pederčina kojoj je na pameti samu cuclanje kite. Niko to nije spominjao dok se ti nisi opustio pa iznio svoje intimne želje.
Jedi govna pederčino nastrana i vidi ko prvi pominje GUŽENJE. Razumem ja da se ti time naslađuješ i da si nenormalan ali bar odjebi od mene i nađi nekog drugog za svoje pederastije.
Toliko si tulav da uopće ne može razaznati što koja riječ znači, dobro ipak si ti četnik pa nije ni za očekivati da takav retard to može razumjeti.

Guest
Guest


Back to top Go down

Zagreb: Napadnuti učenici gimnazije srpske crkve - Page 11 Empty Re: Zagreb: Napadnuti učenici gimnazije srpske crkve

Post by Guest 11/11/2015, 22:52

dzango wrote:
Regoč wrote:
dzango wrote:
kaja_333 wrote:A sto je povod?
Naljutili se što Kosovo nije primljeno u UNESCO. Jebote, uvek ima sledeća godina.
E, jesi zadrt. Povod je što su Srbi vrieđali Hrvate u busu pa im Hrvati uzvratili, eto ti sad. Malo su im i uzvratili, koliko su zaslužili.
A možda je ipak zbog Šiptara i UNESCO-a.
A možda zato što si nepismena konjina a? Biće da je to najprije čim se radi o retardiranom četniku kao što si ti :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zagreb: Napadnuti učenici gimnazije srpske crkve - Page 11 Empty Re: Zagreb: Napadnuti učenici gimnazije srpske crkve

Post by dzango 11/11/2015, 22:54

Guženje isto znači i kod vas nenormalnih i kod nas normalnih. Samo što je vama milije i više ga volite.

_________________
Zagreb: Napadnuti učenici gimnazije srpske crkve - Page 11 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Zagreb: Napadnuti učenici gimnazije srpske crkve - Page 11 Empty Re: Zagreb: Napadnuti učenici gimnazije srpske crkve

Post by Guest 11/11/2015, 22:55

dzango wrote:Guženje isto znači i kod vas nenormalnih i kod nas normalnih. Samo što je vama milije i više ga volite.
Reče turski potomak led ti hebem, i baš se ti nađe da pričaš ko što voli :DDD
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zagreb: Napadnuti učenici gimnazije srpske crkve - Page 11 Empty Re: Zagreb: Napadnuti učenici gimnazije srpske crkve

Post by dzango 11/11/2015, 22:57

tre911 wrote:
dzango wrote:
Regoč wrote:
dzango wrote:
kaja_333 wrote:A sto je povod?
Naljutili se što Kosovo nije primljeno u UNESCO. Jebote, uvek ima sledeća godina.
E, jesi zadrt. Povod je što su Srbi vrieđali Hrvate u busu pa im Hrvati uzvratili, eto ti sad. Malo su im i uzvratili, koliko su zaslužili.
A možda je ipak zbog Šiptara i UNESCO-a.
A možda zato što si nepismena konjina a? Biće da je to najprije čim se radi o retardiranom četniku kao što si ti :)
Za tebe sam pismen i previše. Što je i normalno jer sam Četnik a ti konjušar. Smajli se stavlja na kraju posta kada se napiše nešto duhovito a nema nikakvog smisla posle tvojih neinventivnih i glupavih rečenica.

_________________
Zagreb: Napadnuti učenici gimnazije srpske crkve - Page 11 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Zagreb: Napadnuti učenici gimnazije srpske crkve - Page 11 Empty Re: Zagreb: Napadnuti učenici gimnazije srpske crkve

Post by dzango 11/11/2015, 23:00

tre911 wrote:
dzango wrote:Guženje isto znači i kod vas nenormalnih i kod nas normalnih. Samo što je vama milije i više ga volite.
Reče turski potomak led ti hebem, i baš se ti nađe da pričaš ko što voli :DDD
Najviše volim kada poturica raspravlja ko je turski potomak. Jebo te poglavnik, ista ste vi govna, kao što i on reče.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Zagreb: Napadnuti učenici gimnazije srpske crkve - Page 11 Empty Re: Zagreb: Napadnuti učenici gimnazije srpske crkve

Post by Guest 11/11/2015, 23:09

dzango wrote:
tre911 wrote:
dzango wrote:
Regoč wrote:
dzango wrote:
kaja_333 wrote:A sto je povod?
Naljutili se što Kosovo nije primljeno u UNESCO. Jebote, uvek ima sledeća godina.
E, jesi zadrt. Povod je što su Srbi vrieđali Hrvate u busu pa im Hrvati uzvratili, eto ti sad. Malo su im i uzvratili, koliko su zaslužili.
A možda je ipak zbog Šiptara i UNESCO-a.
A možda zato što si nepismena konjina a? Biće da je to najprije čim se radi o retardiranom četniku kao što si ti :)
Za tebe sam pismen i previše. Što je i normalno jer sam Četnik a ti konjušar. Smajli se stavlja na kraju posta kada se napiše nešto duhovito a nema nikakvog smisla posle tvojih neinventivnih i glupavih rečenica.
hahahah koji idiot :DDDDD Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zagreb: Napadnuti učenici gimnazije srpske crkve - Page 11 Empty Re: Zagreb: Napadnuti učenici gimnazije srpske crkve

Post by Guest 11/11/2015, 23:10

dzango wrote:
tre911 wrote:
dzango wrote:Guženje isto znači i kod vas nenormalnih i kod nas normalnih. Samo što je vama milije i više ga volite.
Reče turski potomak led ti hebem, i baš se ti nađe da pričaš ko što voli :DDD
Najviše volim kada poturica raspravlja ko je turski potomak. Jebo te poglavnik, ista ste vi govna, kao što i on reče.
Basketball Basketball Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zagreb: Napadnuti učenici gimnazije srpske crkve - Page 11 Empty Re: Zagreb: Napadnuti učenici gimnazije srpske crkve

Post by dzango 11/11/2015, 23:45

Glupson.

_________________
Zagreb: Napadnuti učenici gimnazije srpske crkve - Page 11 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Zagreb: Napadnuti učenici gimnazije srpske crkve - Page 11 Empty Re: Zagreb: Napadnuti učenici gimnazije srpske crkve

Post by Regoč 11/12/2015, 08:00

Tursko kopile i dalje po svom. Žestok četnik i je jer ima turske krvi.

_________________
Zagreb: Napadnuti učenici gimnazije srpske crkve - Page 11 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Zagreb: Napadnuti učenici gimnazije srpske crkve - Page 11 Empty Re: Zagreb: Napadnuti učenici gimnazije srpske crkve

Post by Guest 11/12/2015, 08:44

dzango wrote:
tre911 wrote:
dzango wrote:Guženje isto znači i kod vas nenormalnih i kod nas normalnih. Samo što je vama milije i više ga volite.
Reče turski potomak led ti hebem, i baš se ti nađe da pričaš ko što voli :DDD
Najviše volim kada poturica raspravlja ko je turski potomak. Jebo te poglavnik, ista ste vi govna, kao što i on reče.
Kako je on poturica pa bog te mazo turci su vas silovali 600 godina sve žene s kojima ste se ženili. Odi izvadi krv pa neka ti naprave DNK analizu da vidiš sam ako nama ne vjeruješ. Da ti je pradjeda Sulejman.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zagreb: Napadnuti učenici gimnazije srpske crkve - Page 11 Empty Re: Zagreb: Napadnuti učenici gimnazije srpske crkve

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 11 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum