ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Noćna promocija autoputa "Miloš Veliki"

Go down

Noćna promocija autoputa "Miloš Veliki"   Empty Noćna promocija autoputa "Miloš Veliki"

Post by Eroo Thu 29 Aug - 9:38

Huligani na auto-putu razbijali automobile i napadali vozače
Prošle noći na ulasku na auto-putu "Miloš Veliki" kod Obrenovca, grupa huligana uz barikade, upaljene baklje i bejzbol palice napala je automobile, razbijala stakla i pokušavala da se fizički obračuna sa vozačima.

VIDEO:

http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/135/hronika/3641285/huligani-na-auto-putu-razbijali-automobile-i-napadali-vozace.html
Eroo
Eroo

Posts : 74369
2016-07-22


Back to top Go down

Noćna promocija autoputa "Miloš Veliki"   Empty Re: Noćna promocija autoputa "Miloš Veliki"

Post by vuksadinare Thu 29 Aug - 9:40

ero tema vec ima..sinoc je postavio..daj se skuliraj Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98987
2015-09-08


Back to top Go down

Noćna promocija autoputa "Miloš Veliki"   Empty Re: Noćna promocija autoputa "Miloš Veliki"

Post by Eroo Thu 29 Aug - 10:05

vuksadinare wrote:ero tema vec ima..sinoc je postavio..daj se skuliraj Basketball
Kad već mijenjaš naslov teme nauči se da je promijeniti tako da je kratka i prepoznatljiva.
Komentar-naslov (vtoje mišljenje) odbija....Objavi temu, pa tek  onda napiši svoj komentar.
Eroo
Eroo

Posts : 74369
2016-07-22


Back to top Go down

Noćna promocija autoputa "Miloš Veliki"   Empty Re: Noćna promocija autoputa "Miloš Veliki"

Post by Guest Thu 29 Aug - 17:31

Kako rekoh ...vec negdje ...zabraniti nogomet za slijedecih 100 godina jer sakuplja zadnji olosh i nisht koristi ljude oko sebe..U Hrvatskoj cijeli stadion pohapsiti i deportirati u logor da chiste shume i tako sprijeche pozare u sezoni..Da vidish kako bi se osjecali korisniji i sigurno vishe nebi ishli na utakmice a onda ni Mamici ne bi imali lovu sa kojom potkupljuju stotine drugih u raznim drzavnim ustanovama,,,znachi i drushtvo bi bilo manje korumpirano...Ljudi moji sv vam je to kao u prirodi u prehrambenom lancu..samo treba znati kako neku kariku iz toga lanca izvuci da lanac ne pukne.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Noćna promocija autoputa "Miloš Veliki"   Empty Re: Noćna promocija autoputa "Miloš Veliki"

Post by Regoč Thu 29 Aug - 21:24

Pretjeruješ, Frka. Dovoljno je kad zapale baklju tribinu zaliti benzinom. Da vidim tko će idući zapaliti! Kad krene tučnjava, baciti napalm. Da vidim tko će idući dići ruku!

_________________
Noćna promocija autoputa "Miloš Veliki"   Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Noćna promocija autoputa "Miloš Veliki"   Empty Re: Noćna promocija autoputa "Miloš Veliki"

Post by Guest Fri 30 Aug - 6:35

Sta pretjerujem??Ja to ne bi radio kao ti,,jer bi mi bilo zao te mularije da izgori i ostane bez ruku,,,ali odgojni efekat bi bio sigurno vaspitavajuci da chiste parkove i ulice svoga grada da bude chist i da se zove gradom a ne vukojebinom po kojoj cucki i kreteni seru i pishaju,Nekada su tu mulariju slali na sluzenje vojske,,,tamo ih drilali i jebavali u mozak dok nisu sazreli..Zato je zapad i inzistirao kao navodno demokratsko dostignuce da nema sluzenja vojske nego da to rade profesionalci koji ce kod prvog sukoba zbrisati u rupu....Imam veoma loshe mishljenje o toj mulariji,,,ali isto tako znam da nisu samo oni krivi zato shto s takvi nego je krivo cijelo drushtvo bez obzira gdje se to deshavalo..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Noćna promocija autoputa "Miloš Veliki"   Empty Re: Noćna promocija autoputa "Miloš Veliki"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum