ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milorad Pupovac : Žele i ovo malo Srba protjerati iz Hrvatske

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Milorad Pupovac : Žele i ovo malo Srba protjerati iz Hrvatske - Page 5 Empty Re: Milorad Pupovac : Žele i ovo malo Srba protjerati iz Hrvatske

Post by Šandor Winnetou Sat 24 Aug - 7:13

frka wrote:Sve srbe do jednoga protjerati,,,pichka im materina glupa kako mogu zivjeti u toj ustashkoj drzavi,,Meni da netko placa milione da moram zivjeti sa tim smecem od naroda,,,prije bi se ubio nego tamo zivio,,Kao prvo nije higijenski biti medju takvim smecem,,,Daklem,,,terajte to u sto pichki materinih,,,jebo im ja matter srpsku glupu..vezu se za kamenjar,,,to ionako nije njihova domovina iako su zivjeli tamo prije hrvata,,
ej srpče jel tebe neko diro dok si vozio taksi i sadio bamije po zagrebu?

Šandor Winnetou

Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

Milorad Pupovac : Žele i ovo malo Srba protjerati iz Hrvatske - Page 5 Empty Re: Milorad Pupovac : Žele i ovo malo Srba protjerati iz Hrvatske

Post by vuksadinare Sat 24 Aug - 7:25

tre wrote:
frka wrote:Sve srbe do jednoga protjerati ,,, pichka im materina glupa kako mogu zivjeti u toj ustaskoj drzavi ,, Meni da netko placa milion da moram zivjeti sa tim mircem od naroda ,,, prije bi se ubio nego tamo zivio ,, Kao prvo nije higijenski biti medju takvim smecem ,,, Daklem ,,, terajte to u sto pichki materinih ,,, jebo im ja stvar srpsku glupu..vezu se za kamenjar ,,, da ionako nije bilo domovine iako su zivjeli tamo prije hrvata ,,
ej srpče jel tebe neko diro dok si vozio taksi i sadio bamije po zagrebu?
naviko covjek da mu se titraju jajca pa kad odlucise da mu vise ne titraju..pljuc...fuj...ako nije po mom svi gamad
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99082
2015-09-08


Back to top Go down

Milorad Pupovac : Žele i ovo malo Srba protjerati iz Hrvatske - Page 5 Empty Re: Milorad Pupovac : Žele i ovo malo Srba protjerati iz Hrvatske

Post by RayMabus Sat 24 Aug - 7:29

Svi ti Martičevci će dobit po pički. Ja iman u familiji Srbina baš iz tih krajeva. Uteka je u Split za vrime rata da ga ti Martičevci ne mobiliziraju. Ostali mu stari roditelji na selu u sao Krajini. Roditelji ga i potirali.

Sad se ovi četnik vratija nazad i sad će oni ode opet četovat. Očeš moj kurac.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175867
2014-04-11


Back to top Go down

Milorad Pupovac : Žele i ovo malo Srba protjerati iz Hrvatske - Page 5 Empty Re: Milorad Pupovac : Žele i ovo malo Srba protjerati iz Hrvatske

Post by RayMabus Sat 24 Aug - 8:11

On može počet pakirat kofere

https://www.maxportal.hr/premium-sadrzaj/b-petko-u-majici-s-likom-draze-mihailovica-prijetio-predsjedniku-hvidr-e-knin/

Sad kad su za njega svi čuli u Dalmaciji on je najeba.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175867
2014-04-11


Back to top Go down

Milorad Pupovac : Žele i ovo malo Srba protjerati iz Hrvatske - Page 5 Empty Re: Milorad Pupovac : Žele i ovo malo Srba protjerati iz Hrvatske

Post by Regoč Sat 24 Aug - 11:48

pismejker wrote:Ja bih recimo,oficijelno preko turistickih agencija davao recimo angebot od 15-20 posto mladim srpkinjama od 18-24 da dodju na ljetovanje,a undak ih rokao,rokao,rokao,rokao,rooookkkaaaaooo...milina..nemate vi pojma kako se vodi rat umom...priglupi ste..
To ti je diskriminacija po dobnoj i spolnoj osnovi pa bi ti posal propal kad bi te se Babe dočepale. :)

_________________
Milorad Pupovac : Žele i ovo malo Srba protjerati iz Hrvatske - Page 5 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Milorad Pupovac : Žele i ovo malo Srba protjerati iz Hrvatske - Page 5 Empty Re: Milorad Pupovac : Žele i ovo malo Srba protjerati iz Hrvatske

Post by vuksadinare Sat 24 Aug - 11:53

Kaze pupavi da i previse komemoracija sa hrvatske strane provocira srbe...dakle eto da se mimoze ne uvrijede i provociraju...necemo nista komerirati mislim hrvatske zrtve samo moze ona u jasenovcu i krusedolu..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99082
2015-09-08


Back to top Go down

Milorad Pupovac : Žele i ovo malo Srba protjerati iz Hrvatske - Page 5 Empty Re: Milorad Pupovac : Žele i ovo malo Srba protjerati iz Hrvatske

Post by Eroo Sat 24 Aug - 12:03

U svakom slučaju napadnuti su građani HR. Tako to treba i gledati, pa bi se
ptroblem huliganstva lakše rješavao.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74694
2016-07-22


Back to top Go down

Milorad Pupovac : Žele i ovo malo Srba protjerati iz Hrvatske - Page 5 Empty Re: Milorad Pupovac : Žele i ovo malo Srba protjerati iz Hrvatske

Post by Oh_Femder Sat 24 Aug - 12:48

pismejker wrote:Razumijem averziju ljudi prema Srbima,no..dosla su neka druga vremena...mladi se sve vise pitaju,jel ima smisla i nadalje gajiti mrznju,s bilo koje strane...
To je pitala jedna picija mlada,koja na instagramu ima vise frendova Srba,nego Hrvbata..Kaze,opusteniji su,kulturniji,finiji u ophodjenju,pa eto,vise im i paznju privlace...

To je valjda uzrok zasto cure tajnovito vise Srbima naginju..

I onda slijede putovanja do Belog grada i tako svasta nesto..
jbtg..mlade generacije ce sve vise si takva pitanja postavljati..samo zaguljene drtine i nadalje mogu mrznju razvijati(na obje strane),ali nece niti oni zivjeti dovijeka...

Zivjela Ljubav.. lol! lol! lol!
Poslušaj, dakle, riječi Jahvine. Ovako govori Jahve nad vojskama: 'Odlučio sam osvetiti ono što je Amalek učinio Izraelu zatvarajući mu put kad je izlazio iz Egipta. Sada idi i udari na Amaleka, izvrši "herem", kleto uništenje, na njemu i na svemu što posjeduje; ne štedi ga, pobij muškarce i žene, djecu i dojenčad, goveda i ovce, deve i magarce!'"


Zivjela Lijubaf! lol!
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Milorad Pupovac : Žele i ovo malo Srba protjerati iz Hrvatske - Page 5 Empty Re: Milorad Pupovac : Žele i ovo malo Srba protjerati iz Hrvatske

Post by epikur37 Sat 24 Aug - 14:42

Eroo wrote:U svakom slučaju napadnuti su građani HR. Tako to treba i gledati, pa bi se
ptroblem huliganstva lakše rješavao.


Policija će jako udariti i istovremeno na sve napadače.

https://www.vecernji.hr/vijesti/u-slucaj-otkrivanja-maskiranih-napadaca-u-uzdolju-ukljucile-se-i-sigurnosne-sluzbe-1340623
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Milorad Pupovac : Žele i ovo malo Srba protjerati iz Hrvatske - Page 5 Empty Re: Milorad Pupovac : Žele i ovo malo Srba protjerati iz Hrvatske

Post by vuksadinare Sat 24 Aug - 14:59

epikur37 wrote:
Eroo wrote:U svakom slučaju napadnuti su građani HR. Tako to treba i gledati, pa bi se
ptroblem huliganstva lakše rješavao.


Policija će jako udariti i istovremeno na sve napadače.

https://www.vecernji.hr/vijesti/u-slucaj-otkrivanja-maskiranih-napadaca-u-uzdolju-ukljucile-se-i-sigurnosne-sluzbe-1340623
Podrzavam..tko kaze da napadaci nisu strani drzavljani..ja rekoh meni to sve smrdi na namjestaljku..vec tri dana nema cak ni inicijala imena i prezimena onih koji su izazvali incident u djevrskama...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99082
2015-09-08


Back to top Go down

Milorad Pupovac : Žele i ovo malo Srba protjerati iz Hrvatske - Page 5 Empty Re: Milorad Pupovac : Žele i ovo malo Srba protjerati iz Hrvatske

Post by Guest Mon 26 Aug - 2:39

A sta da kazem ..sa idiotima uglavnom razgovaram na ovaj nachin,,jebem vam mater glupu..primitivnu idiotsku bolesnu..Naravno chobani nece shvatiti literarni nachin izrazavanja,,,stoka sitnog zuba kojoj zbog mentalne higijene treba jebati mater na svakom koraku..::))))))))))))))))))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milorad Pupovac : Žele i ovo malo Srba protjerati iz Hrvatske - Page 5 Empty Re: Milorad Pupovac : Žele i ovo malo Srba protjerati iz Hrvatske

Post by Guest Mon 26 Aug - 2:43

Najbolji struchnjak prepoznavanja mentalnih bolesti medju hrvatima je ova rijechanka,,::))Pogodila je kao i uvijek u sridu..ona se chudi i dalje a ja ne,,,prestao sam smatrati hrvate dostojnim prezira..mater vam jebem ..tuchete starije ljude a NATO vam jebe hrvatice po Zadru a i shire,,,mozda to i nije loshe,,bolje da crnchuge tamo zive nego bolesni rvatici,,,

O ZEČEVIMA I SIROTINJI
I zecu se kurac na sirotinju diže. To je poznata, stara hrvatska poslovica. Samo u tom kontekstu možemo objasniti zašto su u posljednje vrijeme Hrvati krenuli mlatiti Srbe.

Srbi kao bilo kakav faktor u Hrvatskoj ne postoje. Ima ih u vukojebinama Dalmatinske zagore i nešto sitno u gradovima. U Dalmatinskoj zagori žive starci bez struje i vode koji s vremena na vrijeme smiju nešto reći perverznom novinaru koji misli da i sirotinja ima pravo na život i onda kada je srpska.

Kad tekst izađe, ako ga urednik pusti, novinaru zečevi preko portala jebu četničku mater i pitaju ga gdje je bio devedeset i prve i jebe se njima što je novinarčić devedeset i prve plivao tati u jajima.

Ako se neki novinar usudi na temu mlaćenja Srba obratiti direktno, ima jedan ludi Stojanac koji je to učinio, našem premijeru, njemu pukne film. Novinara na licu mjesta proglasi “aktivistom”, drugo ime za četnika, i demonstrativno odjebe u obližnju oštariju.

Kakve veze, je li, ima premijer sa sranjem koje se dešava u Hrvatskoj? Neka institucije rade svoj posao, nema premijer vremena za pizdarije dok njega i pratnju u ohlađenoj oštariji čeka zubatac, ne iz uzgoja.

I tako ovih dana krenuše zečevi uzdignuta kurca uređivati Lijepu Našu. Negdje Srbinu polome noge jer je gledao utakmicu, pa tresnu dijete, poznato je da se svako Srpče pretvori u Srbina, dobra je ideja i sedamdesetogodišnjem starcu razbiti tintaru, ionako će policija privesti Srbina, ne zeca.

Naši političari i političarke imaju samo lijepe riječi za zečeve. Jasno je njima da je bolje da se zečevima diže kurac na sirotinju nego da im se, ne daj bože, digne na njih. Siroti hrvatski političari. Nema u Hrvatskoj zeca kome će se dignuti na Plenkovića, Kolindu i policajku iz Kanade. Naši političari su doktorirali kastraciju zečeva.

Moram objasniti zašto Hrvate nazivam zečevima kad su, je li, hrabro i goloruki nasrtali na neprijatelja? Zaboravila sam tko je prvi počeo, pička mi, je li, materina, je li, četnička. Zečići, zaboravili ste, svoji ste na svome, otjerali ste ih, čemu erekcija nakon toliko godina i veličanstvene pobjede?

Ne, nemam ništa protiv dizanja kurca kad se pravom mužu digne kurac na junaka. Sjećate se kad su ne tako davno britanski NATO junaci provalili u Zadar? Bili su naoružani, u punoj snazi. Popišali su i posrali Zadar, razvalili kafiće, nisu platili piće, čiste Hrvatice hvatali su za hrvatsku guzicu, rigali su gdje su stigli i u hrvatskom gradu jebali mater Hrvatima.

Gdje ste bili, zečići? Gdje je bila policija? Tko je branio Zadar od agresora? Kome se tih dana u Zadru dignuo hrvatski kurac u cilju obrane svetog nam tla? Ja ću vam reći ono što znate. Nikome.

NATO dečki nisu sirotinja, NATO dečki imaju palice, šake, oružje, moć, status. NATO dečki nisu bijedni hrvatski Srbi koje svaki hrvatski zec smije jebati.

Zato vas prezirem, zečići. I vas i one koji vas huškaju. Da imate malo mozga znali biste kome bi danas u Hrvatskoj trebalo razbiti glavu. Možda i imate mozga, ali nemate muda.

Čemu se ja čudim? Kakav narod takav i orgazam.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milorad Pupovac : Žele i ovo malo Srba protjerati iz Hrvatske - Page 5 Empty Re: Milorad Pupovac : Žele i ovo malo Srba protjerati iz Hrvatske

Post by Šandor Winnetou Mon 26 Aug - 3:59

frkice ko ti drmo kavez a? Oćeš bananu možda :)

_________________
Milorad Pupovac : Žele i ovo malo Srba protjerati iz Hrvatske - Page 5 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

Milorad Pupovac : Žele i ovo malo Srba protjerati iz Hrvatske - Page 5 Empty Re: Milorad Pupovac : Žele i ovo malo Srba protjerati iz Hrvatske

Post by Guest Mon 26 Aug - 5:13

Pitaj svoju frendicu koliki mi je kurac,,,pa da ti uvalim zeni ako je shtogod,,..samo sumnjam da ti ishta jebesh ..tko bi trpio takvog idiota,,hrvatice su ipak inteligentnije od hrvata..jebu se sa srbima..a mozda i tvoju guzi neki Srbin ali si frustrirana pichkica koja se kurchi na orumu a u stvarnom zivotu si mali crv,,..Pichka ti materina seljachka ,,,ne znash jednu prostoproshirenu rechenicu napisati,,,pamoj papagaj zingic je pismeniji od tebe,,::))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milorad Pupovac : Žele i ovo malo Srba protjerati iz Hrvatske - Page 5 Empty Re: Milorad Pupovac : Žele i ovo malo Srba protjerati iz Hrvatske

Post by Šandor Winnetou Mon 26 Aug - 6:43

e baš ti je lijepo u kavezu, vjerojatno si ližeš čmar i jaja kao svaki svaki peso. Malo mi te žao a reci što mogu učiniti za tebe ovako usput :) želiš li da zamolim da ti ne drmaju kavez u prolazu ili da ti dobace koju kost da imaš što glabati?

_________________
Milorad Pupovac : Žele i ovo malo Srba protjerati iz Hrvatske - Page 5 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

Milorad Pupovac : Žele i ovo malo Srba protjerati iz Hrvatske - Page 5 Empty Re: Milorad Pupovac : Žele i ovo malo Srba protjerati iz Hrvatske

Post by Ringo10 Mon 26 Aug - 8:07

RayMabus wrote: Ja iman u familiji Srbina baš iz tih krajeva.
Čuj ... i još ga nisi priklo ...

Haa, i ti si me razočarao.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21559
2015-09-24


Back to top Go down

Milorad Pupovac : Žele i ovo malo Srba protjerati iz Hrvatske - Page 5 Empty Re: Milorad Pupovac : Žele i ovo malo Srba protjerati iz Hrvatske

Post by vuksadinare Mon 26 Aug - 8:11

Ringo10 wrote:
RayMabus wrote: Ja iman u familiji Srbina baš iz tih krajeva.
Čuj ... i još ga nisi priklo ...

Haa, i ti si me razočarao.
moj rođak se pošteno ponasa kad mu dođe rodbina iz srbije mislim od zene mu..on lijepo ode od doma par sati negdje u birtiju ili kdo nekoga kad oni odu on onda se vrati doma..i sve pet..i tako godinama..ja ga jedan put pitao zasto to radis..ok znam da je od njih stardao...ali veli..kad ih cujem sve mi se vrati i logor i mucenje..znam da oni nisu ali jbg kad cujem ekavicu a tako su govorili moji mucitelji sve bi mi s evratilo..ovako odem..ne vratim se dok ne odu oni s ene bune navikli i sve pet..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99082
2015-09-08


Back to top Go down

Milorad Pupovac : Žele i ovo malo Srba protjerati iz Hrvatske - Page 5 Empty Re: Milorad Pupovac : Žele i ovo malo Srba protjerati iz Hrvatske

Post by RayMabus Mon 26 Aug - 9:30

Ringo10 wrote:
RayMabus wrote: Ja iman u familiji Srbina baš iz tih krajeva.
Čuj ... i još ga nisi priklo ...

Haa, i ti si me razočarao.
Jesan ti napisa da je pobiga od martičevaca da ga ne unovače. Studira u Splitu cilo vrime. Nije diga pušku na ovaj narod ko neki. Da je ne bi ja s njime dvi riči progovorija.

Njima su martičevci išli po selima unovčavat ljude. On je pobiga od njih.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175867
2014-04-11


Back to top Go down

Milorad Pupovac : Žele i ovo malo Srba protjerati iz Hrvatske - Page 5 Empty Re: Milorad Pupovac : Žele i ovo malo Srba protjerati iz Hrvatske

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum