ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kod Knina napali goste koji su gledali Zvezdinu utakmicu

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Kod Knina napali goste koji su gledali Zvezdinu utakmicu - Page 4 Empty Re: Kod Knina napali goste koji su gledali Zvezdinu utakmicu

Post by jastreb 8/22/2019, 21:44

RayMabus wrote:
jastreb wrote:
RayMabus wrote:
jastreb wrote:Cujem da su Srbi gledali Dinamo na Drugom HRT,a ne Zvijezdu.
Ma gledali su oni Zvezdu. Kakvi Dinamo. To su priče za malu dicu.

Uša in je lik po ure prije provjerit , ne bi se oni vratili da nije Zvezda gledana.
Pa imaju pravo gledat sta oce.
Pa nek gledaju. Šta mene to brige.
A sta briga i ove budale pijane sto su im upale u lokal?

Zar je zabranjeno gledat Zvezdu? Pa ono kad su nedavno pucali penale nema ko ih nije gledo.

jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Kod Knina napali goste koji su gledali Zvezdinu utakmicu - Page 4 Empty Re: Kod Knina napali goste koji su gledali Zvezdinu utakmicu

Post by vuksadinare 8/22/2019, 21:44

...ipak sigurnije gledati kod kuce..nikad ne znas tko ce ti uci u birtiju..popije se onda provokacije pa belaj...ja nikad nisma preferirao gledanje nogometnih utakmica u birtiji narocito klubova...ne jedan put sam bio svjedok neugodnih situacija pa i tucnjava...tu ej jos alkohol i eto vraga...narocito u sredinama gdje su incidenti itekako moguci...lako tamo gdje citav kraj navija za jedna klub...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99289
2015-09-08


Back to top Go down

Kod Knina napali goste koji su gledali Zvezdinu utakmicu - Page 4 Empty Re: Kod Knina napali goste koji su gledali Zvezdinu utakmicu

Post by Eroo 8/22/2019, 21:46

Indetificirati, uhititi i pravac sanatorij.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75120
2016-07-22


Back to top Go down

Kod Knina napali goste koji su gledali Zvezdinu utakmicu - Page 4 Empty Re: Kod Knina napali goste koji su gledali Zvezdinu utakmicu

Post by jastreb 8/22/2019, 21:46

vuksadinare wrote:...ipak sigurnije gledati kod kuce..nikad ne znas tko ce ti uci u birtiju..popije se onda provokacije pa belaj...ja nikad nisma preferirao gledanje nogometnih utakmica u birtiji narocito klubova...ne jedan put sam bio svjedok neugodnih situacija pa i tucnjava...tu ej jos alkohol i eto vraga...narocito u sredinama gdje su incidenti itekako moguci...lako tamo gdje citav kraj navija za jedna klub...
Pa taj je kraj tradicionalno zvezdaski.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Kod Knina napali goste koji su gledali Zvezdinu utakmicu - Page 4 Empty Re: Kod Knina napali goste koji su gledali Zvezdinu utakmicu

Post by vuksadinare 8/22/2019, 21:47

jastreb wrote:
RayMabus wrote:
jastreb wrote:
RayMabus wrote:
jastreb wrote:Cujem da su Srbi gledali Dinamo na Drugom HRT,a ne Zvijezdu.
Ma gledali su oni Zvezdu. Kakvi Dinamo. To su priče za malu dicu.

Uša in je lik po ure prije provjerit , ne bi se oni vratili da nije Zvezda gledana.
Pa imaju pravo gledat sta oce.
Pa nek gledaju. Šta mene to brige.
A sta briga i ove budale pijane sto su im upale u lokal?

Zar je zabranjeno gledat Zvezdu? Pa ono kad su nedavno pucali penale nema ko ih nije gledo.
ovi sigurno nisu pijani bili..pijan ne moze pripremiti akciju...ovo si dosli autima i sa autima otisli a pijan voziti auto jos po noci..hm..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99289
2015-09-08


Back to top Go down

Kod Knina napali goste koji su gledali Zvezdinu utakmicu - Page 4 Empty Re: Kod Knina napali goste koji su gledali Zvezdinu utakmicu

Post by RayMabus 8/22/2019, 21:49

jastreb wrote:
RayMabus wrote:
jastreb wrote:
RayMabus wrote:
jastreb wrote:Cujem da su Srbi gledali Dinamo na Drugom HRT,a ne Zvijezdu.
Ma gledali su oni Zvezdu. Kakvi Dinamo. To su priče za malu dicu.

Uša in je lik po ure prije provjerit , ne bi se oni vratili da nije Zvezda gledana.
Pa imaju pravo gledat sta oce.
Pa nek gledaju. Šta mene to brige.
A sta briga i ove budale pijane sto su im upale u lokal?

Zar je zabranjeno gledat Zvezdu? Pa ono kad su nedavno pucali penale nema ko ih nije gledo.
Objašnjenje je na ovoj temi

https://www.ex-iskon-pleme.com/t35723-napali-su-me-jer-sam-srbin

Četnički lokal
RayMabus
RayMabus

Posts : 176623
2014-04-12


Back to top Go down

Kod Knina napali goste koji su gledali Zvezdinu utakmicu - Page 4 Empty Re: Kod Knina napali goste koji su gledali Zvezdinu utakmicu

Post by vuksadinare 8/22/2019, 21:50

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:...ipak sigurnije gledati kod kuce..nikad ne znas tko ce ti uci u birtiju..popije se onda provokacije pa belaj...ja nikad nisma preferirao gledanje nogometnih utakmica u birtiji narocito klubova...ne jedan put sam bio svjedok neugodnih situacija pa i tucnjava...tu ej jos alkohol i eto vraga...narocito u sredinama gdje su incidenti itekako moguci...lako tamo gdje citav kraj navija za jedna klub...
Pa taj je kraj tradicionalno zvezdaski.
prije rata..ne i danas...danas je drugacija situacija zato i kazem rizik...inace nije ovdje spomenuta cinjencia da je u kninu i okolici prije ovog slucaja trajao rat grafitima...tj šaranje grafita jednih ili drugih...u kninu je nekidan isaran mural sa hajdukovim grbom u kninu...pa bi i to mogao biti jedan od povoda napada...odnosno vec mjesecima traje neki rat slikama,saranjem,ljepljenjem naljepnica i slikanje protivnickih navijaca na njihovom terenu između toricde i delija te poruke na stadionima
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99289
2015-09-08


Back to top Go down

Kod Knina napali goste koji su gledali Zvezdinu utakmicu - Page 4 Empty Re: Kod Knina napali goste koji su gledali Zvezdinu utakmicu

Post by RayMabus 8/22/2019, 21:55

To je četnički lokal. Ja san shvatija šta se desilo jer se oni već godinama bahate a nitko ih ne dira. Sve do jednom. E to je bilo sinoć.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176623
2014-04-12


Back to top Go down

Kod Knina napali goste koji su gledali Zvezdinu utakmicu - Page 4 Empty Re: Kod Knina napali goste koji su gledali Zvezdinu utakmicu

Post by vuksadinare 8/22/2019, 22:02

....meni ovo podsjeca na onaj napad na policijsku postaju...gdje ekipa sjedi u nekoj sobi mislim na napadace...cacka nokte,pregledava oruzje,prereze si zile i spoje ruku kao zakletvu..a poslali su nekog lika da izvidi tu stanicu prije napada... Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99289
2015-09-08


Back to top Go down

Kod Knina napali goste koji su gledali Zvezdinu utakmicu - Page 4 Empty Re: Kod Knina napali goste koji su gledali Zvezdinu utakmicu

Post by RayMabus 8/22/2019, 22:05

Meni izgleda kao uvod u proslavu dana oslobođenja Drvara. lol!

Ovo su prediigre.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176623
2014-04-12


Back to top Go down

Kod Knina napali goste koji su gledali Zvezdinu utakmicu - Page 4 Empty Re: Kod Knina napali goste koji su gledali Zvezdinu utakmicu

Post by vuksadinare 8/22/2019, 22:18

Torcida jača i od policije i vlasti.

Torcida zapišala svoj teritorij sa porukom 'Dragi gosti lomit cemo vam kosti'

Torcida objavila rat svima koji ne misle kao oni 

Svi smo taoci huligana iz Torcide

Političari iz straha ulizuju se Torcidi

Po mišljenje kod Torcide

pirat
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99289
2015-09-08


Back to top Go down

Kod Knina napali goste koji su gledali Zvezdinu utakmicu - Page 4 Empty Re: Kod Knina napali goste koji su gledali Zvezdinu utakmicu

Post by vuksadinare 8/22/2019, 22:21

Sjede za stolom tata,mama,sin i kcer.Na vrh stola sjedi sin torcidaš kraj njega tata bivsi torcidas mama potpora i kcer voli brata svoga

Kao gazda kuce sin torcidas pocinje uobicajnu molitvu prije rucka

'dica,ulica,torcida' amen i sin daje znak da ostali podcinjeni clanovi torcidaske obitelji mogu poceti rucati

pirat
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99289
2015-09-08


Back to top Go down

Kod Knina napali goste koji su gledali Zvezdinu utakmicu - Page 4 Empty Re: Kod Knina napali goste koji su gledali Zvezdinu utakmicu

Post by Serbinho-3 8/23/2019, 01:50

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26536
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Kod Knina napali goste koji su gledali Zvezdinu utakmicu - Page 4 Empty Re: Kod Knina napali goste koji su gledali Zvezdinu utakmicu

Post by kaya 8/23/2019, 02:11

vuksadinare wrote:Torcida jača i od policije i vlasti.

Torcida zapišala svoj teritorij sa porukom 'Dragi gosti lomit cemo vam kosti'

Torcida objavila rat svima koji ne misle kao oni 

Svi smo taoci huligana iz Torcide

Političari iz straha ulizuju se Torcidi

Po mišljenje kod Torcide

pirat
Pa na neki način si u pravu, ohrabreni atmosferom za koju je kriva politika tuku sportaše, sezonce, djecu, francuza nožem, zenu jer je prva sjela taksi i tako dalje.
Znaš što mi je žao , da nisu ubili nekog stranca štangom. Jer kad se to desi a hoće ova vlast morati će ih pohvatati ko štakore...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-16


Back to top Go down

Kod Knina napali goste koji su gledali Zvezdinu utakmicu - Page 4 Empty Re: Kod Knina napali goste koji su gledali Zvezdinu utakmicu

Post by vuksadinare 8/23/2019, 02:17

kaya wrote:
vuksadinare wrote:Torcida jača i od policije i vlasti.

Torcida zapišala svoj teritorij sa porukom 'Dragi gosti lomit cemo vam kosti'

Torcida objavila rat svima koji ne misle kao oni 

Svi smo taoci huligana iz Torcide

Političari iz straha ulizuju se Torcidi

Po mišljenje kod Torcide

pirat
Pa na neki način si u pravu, ohrabreni atmosferom za koju je kriva politika tuku sportaše, sezonce, djecu, francuza nožem, zenu jer je prva sjela taksi i tako dalje.
Znaš što mi je žao , da nisu ubili nekog stranca štangom. Jer kad se to desi a hoće ova vlast morati će ih pohvatati ko štakore...
Sto je rekao drot..sto ih vise zatvaras i kaznjavas njima ugled raste i sve su nasilniji...za takve jedino dozivotna ili progon iz drzave ili ga ubit..kaznjavanje lovom..godinom,dvije zatvora samo im cinis uslugu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99289
2015-09-08


Back to top Go down

Kod Knina napali goste koji su gledali Zvezdinu utakmicu - Page 4 Empty Re: Kod Knina napali goste koji su gledali Zvezdinu utakmicu

Post by kaya 8/23/2019, 02:22

Da, mjesec zatvora on još važniji. Mislim da će jednom ubiti stranca u sezoni, i to se treba dogoditi. I onda ih hvatati po ulici i pucati...jedino tako ih mogu riješiti
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-16


Back to top Go down

Kod Knina napali goste koji su gledali Zvezdinu utakmicu - Page 4 Empty Re: Kod Knina napali goste koji su gledali Zvezdinu utakmicu

Post by kaya 8/23/2019, 02:27

Neki moji su bili nedavno bili u splitu i zaključili da je to zbilja grad slučaj. Kažu da se oni gegaju po cesti i traže problem, točno ih vidiš. Al da su ga potražili kod njih mislim da bi im to zadnji problem u životu bio.


Last edited by kaya on 8/23/2019, 02:28; edited 1 time in total
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-16


Back to top Go down

Kod Knina napali goste koji su gledali Zvezdinu utakmicu - Page 4 Empty Re: Kod Knina napali goste koji su gledali Zvezdinu utakmicu

Post by catabbath 8/23/2019, 02:27

Haha to mora biti neka žešća okokninska vukojebina.

_________________
Kod Knina napali goste koji su gledali Zvezdinu utakmicu - Page 4 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Kod Knina napali goste koji su gledali Zvezdinu utakmicu - Page 4 Empty Re: Kod Knina napali goste koji su gledali Zvezdinu utakmicu

Post by vuksadinare 8/23/2019, 02:28

kaya wrote:Da, mjesec zatvora on još važniji. Mislim da će jednom ubiti stranca u sezoni, i to se treba dogoditi. I onda ih hvatati po ulici i pucati...jedino tako ih mogu riješiti
Pa nisu krivi torcoda,bbb...oni samo koriste sto im se pruza..imas supke politicare ne samo zbog glasova vec i istinite supke..imas supke koji su jaki za tipkovnicom i svi bi oni rec rec torcidase i boyse..lazne moraliste...a kad se uistinu susretnu sa torcidasima ili bojsima onda nestane tipkovnicarskog junastva vec opravdanja 'ko ja?nisam majki me deboto je ja samo pisem neke eseje za lupigu ili index' :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99289
2015-09-08


Back to top Go down

Kod Knina napali goste koji su gledali Zvezdinu utakmicu - Page 4 Empty Re: Kod Knina napali goste koji su gledali Zvezdinu utakmicu

Post by vuksadinare 8/23/2019, 02:32

kaya wrote:Neki moji su bili nedavno bili u splitu i zaključili da je to zbilja grad slučaj. Kažu da se oni gegaju po cesti i traže problem, točno ih vidiš. Al da su ga potražili kod njih mislim da bi im to zadnji problem u životu bio.
Ma nije bas tako to je izmisljotina i fobija..pa ja sam u splitu bio sad nekoliko dana i sve obicno..normalno..e sad ako imas muda ili adrenalinski avanturizam da seces u zvezdinom ili dinamovom dresu da glasno brekas 'da te se cuje'..izvolite...pa ako zivi ili citavi izadjete nagrada lutrije lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99289
2015-09-08


Back to top Go down

Kod Knina napali goste koji su gledali Zvezdinu utakmicu - Page 4 Empty Re: Kod Knina napali goste koji su gledali Zvezdinu utakmicu

Post by RayMabus 8/23/2019, 03:19

catabbath wrote:Haha to mora biti neka žešća okokninska vukojebina.
A da šta je , to je ode poviše mene.

Evo nji dvojice ha ha ha

Kod Knina napali goste koji su gledali Zvezdinu utakmicu - Page 4 6a3ba55b-b9c0-4a84-a1fa-20f24eae108b-pup

Te pravoslavne vlajine se dobro jebu , gori kad su na selu onda su zatucani a ćin se spuste na more odma i boli kurac za te gori.

Oni su ka neki Srbi a nema razlike uopće između nas , vlaji obični.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176623
2014-04-12


Back to top Go down

Kod Knina napali goste koji su gledali Zvezdinu utakmicu - Page 4 Empty Re: Kod Knina napali goste koji su gledali Zvezdinu utakmicu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum