ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ustaška agencija zaveslala radnike iz Srbije

Go down

Ustaška agencija zaveslala radnike iz Srbije Empty Ustaška agencija zaveslala radnike iz Srbije

Post by RayMabus 10/8/2019, 22:33

Tako i triba , nek ne dolaze 

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/drustvo/aktuelno.290.html:811315-Slovenci-srpske-radnike-spasli-od-prevare

Moš zamislit šta će sad bit Indijcima kad ih ovi zajebu ovako i naguze a Indija na drugom kraju planete.

Oni Debeljak doveja 200 radnika iz Indije al isto priko agencije neke koja nije Brodosplit uopće.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175346
2014-04-11


Back to top Go down

Ustaška agencija zaveslala radnike iz Srbije Empty Re: Ustaška agencija zaveslala radnike iz Srbije

Post by dijagram 10/8/2019, 22:38

RayMabus wrote:Tako i triba , nek ne dolaze 

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/drustvo/aktuelno.290.html:811315-Slovenci-srpske-radnike-spasli-od-prevare

Moš zamislit šta će sad bit Indijcima kad ih ovi zajebu ovako i naguze a Indija na drugom kraju planete.

Oni Debeljak doveja 200 radnika iz Indije al isto priko agencije neke koja nije Brodosplit uopće.
Platit ce ih,...pošteno, preko pošte:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

Ustaška agencija zaveslala radnike iz Srbije Empty Re: Ustaška agencija zaveslala radnike iz Srbije

Post by RayMabus 10/8/2019, 22:46

Ja kad san bija u Italiji meni je gazda mora platit deset tisuća lira a to je ako se ne varan sad nekih pet tisuča eura na banku kao garancija meni pošto tad Hr nije bila u EU jer to policija potvrđuje te potvrde a ovi fino otvorili vrata , naš MUP lupa pečate a nitko ne pita : A šta ako ih agencija zajebe ?

Nemaju para za avion , idu u svoju ambasadu , diplomatski skandal.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175346
2014-04-11


Back to top Go down

Ustaška agencija zaveslala radnike iz Srbije Empty Re: Ustaška agencija zaveslala radnike iz Srbije

Post by danni1 10/8/2019, 23:13

RayMabus wrote:Ja kad san bija u Italiji meni je gazda mora platit deset tisuća lira a to je ako se ne varan sad nekih pet tisuča eura na banku kao garancija meni pošto tad Hr nije bila u EU jer to policija potvrđuje te potvrde a ovi fino otvorili vrata , naš MUP lupa pečate a nitko ne pita : A šta ako ih agencija zajebe ?

Nemaju para za avion , idu u svoju ambasadu , diplomatski skandal.
ne lupetaj.

Lira ti je bila cca 100 000 lira 100DM

_________________
Ustaška agencija zaveslala radnike iz Srbije Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Ustaška agencija zaveslala radnike iz Srbije Empty Re: Ustaška agencija zaveslala radnike iz Srbije

Post by RayMabus 10/8/2019, 23:29

danni1 wrote:
RayMabus wrote:Ja kad san bija u Italiji meni je gazda mora platit deset tisuća lira a to je ako se ne varan sad nekih pet tisuča eura na banku kao garancija meni pošto tad Hr nije bila u EU jer to policija potvrđuje te potvrde a ovi fino otvorili vrata , naš MUP lupa pečate a nitko ne pita : A šta ako ih agencija zajebe ?

Nemaju para za avion , idu u svoju ambasadu , diplomatski skandal.
ne lupetaj.

Lira ti je bila cca 100 000 lira 100DM
Onda sam krivo reka al znan da je bila neka cifra od par tisuća eura.

Gledan koliko je kod nas.

https://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/2018_04_35_673.html

Tri oosnovice a osnovica je 800 kuna



https://www.czss-zagreb.hr/zajamcena-minimalna-naknada

Dakle 2400 kuna no ovo nije garancija nego potvrda da imaš mjesečna primanja iznad 2400 kuna

Znači nigdi nema ono garancije u slučaju zajeba.

Jedino šta san naša je dda u takvim slučajevima netko dakle to moraš tužit podmiruje troškove.

Dakle ako te zajebu il tuži il sidi u bus i pravac Bosna , Srbija......Indija , Nepal.....
RayMabus
RayMabus

Posts : 175346
2014-04-11


Back to top Go down

Ustaška agencija zaveslala radnike iz Srbije Empty Re: Ustaška agencija zaveslala radnike iz Srbije

Post by RayMabus 10/8/2019, 23:33

Ovo će ti ispast skandal kad ih zajebu a iz Indije su jer lako je ovima iz Srbije sist u bus i vratit se doma a šta će onaj iz Indije.

Prvo njemu ta dozvola vridi jedino kod tog poslodavca i to na godinu dana a ako misli radit kod drugog može al samo za posao koji mu piše u papiru dakle varioc mora biti zaposlen na mjestu varioca itd tj to šta piše tu samo za taj tip posla.

Oni nemaju love dakle tu je ilegalno kad to istekne , on mora ić na indijsku ambasadu da mu plate put.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175346
2014-04-11


Back to top Go down

Ustaška agencija zaveslala radnike iz Srbije Empty Re: Ustaška agencija zaveslala radnike iz Srbije

Post by RayMabus 10/8/2019, 23:56

Nađen nekog pajdu koga boli k i koji nema svojih nekretnina i pokretnina , na njegovo ime otvorim agenciju , dovedem deset Indijaca nekome , oni rade , onda im poćmem davat manje plaće jer poslodavac isplaćuje meni a ja njima , razliku stavljam u đep i onda im zadnji misec uopće ne dam plaću.

Na njih deset puta pet tisuća kuna plaća najmane = pedeset tisuća kuna plus ono šta san ih zakida prije.

Oni me mogu samo tužit a ne zna jezik nit išta , smije radit samo taj posao a dozvola mu istiće za godina dana minus vrijeme provedeno dosad ovdje.

Dakle aviona za Indiju nema , nema para , ako mu je tribala viza onda sad mu triba viza i za tu zemlju odakle avion polijeće jer nema iz Zagreba direktno.

U biti pajdo mora ić na ambasadu jer je gladan i ne može se vratit kući dakle porezni obveznici će plaćat ove troškove jer ti ovoga iz te agencije možeš tužit al on nema ništa na sebi da ga možeš ovršit a godinu dana u zatvoru ako triba to će odležat.

Aj ti zaradi pedeset tisuća kuna ili više zavisno koliko radnika ovako dovedeš i zajebeš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175346
2014-04-11


Back to top Go down

Ustaška agencija zaveslala radnike iz Srbije Empty Re: Ustaška agencija zaveslala radnike iz Srbije

Post by RayMabus 11/8/2019, 00:05

Bosanac sidne u bus i vrati se doma , zajebalo me ok a ovi ne može na avion jer je avion za Nepal u Beču a Hr nije dio šengena nit će ikad bit zbog navale iimigranata i onda on nema druge mogućnosti nego ić na ambasadu da ga vrati doma i plati povratak.

Normalo da će Indija fino uručit račun našem ministarstvu vanjskih poslova , pa ne tribaju njoj ti radnici nego Hrvatskoj i tako će porezni obveznici plaćat troškove koje rade hr ortački kapitalizam.

No u jednu stvar sam već sad siguran : Ove agencije šta ovako zajebu strane radnike u Hrvatskoj nisu kriminalci nego NARODNI HEROJI
RayMabus
RayMabus

Posts : 175346
2014-04-11


Back to top Go down

Ustaška agencija zaveslala radnike iz Srbije Empty Re: Ustaška agencija zaveslala radnike iz Srbije

Post by RayMabus 11/8/2019, 00:41

Evo gledan reprezentacija igra u Baku , Azerbajdžan

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2107714

Povratna karta iz Zagreba četir tisuće kuna a iz Budimpešte dvije tisuće kuna.

A ovi su iz Indije dakle ta karta u jednom smjeru to ispod dvi tisuće kuna do tamo nije kako god okreneš.


Fino ispostavit račun od strane indijskog veleposlanstva hrvatskom ministarstvu vanjskih poslova od dvije tisuće.kuna za kartu za svakog radnika iz Indije i drugo koga ovako narodni heroji zajebu.

Za Indiju in triba viza a ako nema aviona direkt iz Hrvatske troškovi papirologije se povećavaju za sredit povratak doma.

Ustaška agencija zaveslala radnike iz Srbije CroatianVisa
RayMabus
RayMabus

Posts : 175346
2014-04-11


Back to top Go down

Ustaška agencija zaveslala radnike iz Srbije Empty Re: Ustaška agencija zaveslala radnike iz Srbije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum