ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

američki profesor pred. vuččiću

Go down

američki profesor pred. vuččiću Empty američki profesor pred. vuččiću

Post by Guest 7/8/2019, 14:01

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/politika/aktuelno.289.html:810780-AMERICKI-PROFESOR-Suljo-je-u-prilici-da-povuce-istorijski-potez-oko-KiM
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

američki profesor pred. vuččiću Empty Re: američki profesor pred. vuččiću

Post by Guest 7/8/2019, 14:03

ja bih se sa amerima,zapadom
dogovorio za 7 dana.
za kosovo
za bih
za c.goru
a bogami
ima dosta tema
vezano i za hrvatsku
tu bi se posebno posvetio
uglavnom covek ima realan pristup
sto se tice potencijalnog statusa
srbije u izmenjenim, realnim, okolnostima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

američki profesor pred. vuččiću Empty Re: američki profesor pred. vuččiću

Post by £otk@ 7/8/2019, 14:08

pizzon wrote:ja bih se sa amerima,zapadom
dogovorio za 7 dana.
za kosovo
za bih
za c.goru
a bogami
ima dosta tema
vezano i za hrvatsku
tu bi se posebno posvetio
uglavnom covek ima realan pristup
sto se tice potencijalnog statusa
srbije u izmenjenim, realnim, okolnostima.

Hoćeš ti reći da bi bio bolji predsjednik od Vucica?

Srami se pizzon i to tako na ustaškom portalu :)
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

američki profesor pred. vuččiću Empty Re: američki profesor pred. vuččiću

Post by kaya 7/8/2019, 14:39

pizzon wrote:ja bih se sa amerima,zapadom
dogovorio za 7 dana.
za kosovo
za bih
za c.goru
a bogami
ima dosta tema
vezano i za hrvatsku
tu bi se posebno posvetio
uglavnom covek ima realan pristup
sto se tice potencijalnog statusa
srbije u izmenjenim, realnim, okolnostima.
:) A sta bi sa hrvatskom ? Imaš otvorenih pitanja ili? :)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

američki profesor pred. vuččiću Empty Re: američki profesor pred. vuččiću

Post by omni 7/8/2019, 14:41

kaya wrote:
pizzon wrote:ja bih se sa amerima,zapadom
dogovorio za 7 dana.
za kosovo
za bih
za c.goru
a bogami
ima dosta tema
vezano i za hrvatsku
tu bi se posebno posvetio
uglavnom covek ima realan pristup
sto se tice potencijalnog statusa
srbije u izmenjenim, realnim, okolnostima.
:) A sta bi sa hrvatskom ? Imaš otvorenih pitanja ili? :)
Mudrijao bi nesto i na kraju izgubio Zemun.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

američki profesor pred. vuččiću Empty Re: američki profesor pred. vuččiću

Post by vuksadinare 7/8/2019, 14:44

kaya wrote:
pizzon wrote:ja bih se sa amerima,zapadom
dogovorio za 7 dana.
za kosovo
za bih
za c.goru
a bogami
ima dosta tema
vezano i za hrvatsku
tu bi se posebno posvetio
uglavnom covek ima realan pristup
sto se tice potencijalnog statusa
srbije u izmenjenim, realnim, okolnostima.
:) A sta bi sa hrvatskom ? Imaš otvorenih pitanja ili? :)
trazio bi ratnu odstetu jer smo mi napali kragujevac američki profesor pred. vuččiću 1f602
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

američki profesor pred. vuččiću Empty Re: američki profesor pred. vuččiću

Post by vuksadinare 7/8/2019, 14:45

pizzon se pretvorio u bozjeg poslanika  jocolor
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

američki profesor pred. vuččiću Empty Re: američki profesor pred. vuččiću

Post by Serbinho-3 7/8/2019, 17:45

Neka Zapadu Kosovo da i dalje finansira i bakce se istim.

Bitno je drzati ih u igri i saveznistvu sa Kosovskim Albancima, sto na duge staze njih ne zanima.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26373
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

američki profesor pred. vuččiću Empty Re: američki profesor pred. vuččiću

Post by Guest 7/8/2019, 19:48

Prochitao sam to sranje od chlanka,,,Shto je najgore,,,vishe se i ne trude da diplomatski ubijede srbe kako moraju uci u te mafijashke kriminalne asocijacije koje su izgradjene an temeljima mafijashkih odnosa,,Zna se tko je kum,,zna se tko chisti WC...zna se ko pushi kurchine,,,ma sve se zna,,hijerarhija kako rekoh mafije,,zato se tamo hrvati,,shipci i ostala gamad dobro snalaze kupeci mrvice ispod stola ko moj papagaj tako se oskudno i izrazavaju pomocu emotikona odmah znash koliki im je kapacitet mozga::))
Profesor,,to je vazno u naslovu...a americhki profesori rade za sluzbe i koriste svoje "znanje" da bi shto vishe love zbunkerirali i prevarili americhke porezne obveznike da neshto znaju i rade..Znaju lagati i to turbo ali im se moze oprostiti jer jadnici i ne znaju koliko im je znanje skucheno..Dobiju komplekse manje vrijednosti kada uoche nekoga sa kime mogu prichati kao fol na ravnopravnoj osnovi a osjecaju da su inferijornijeg mozga pa onda pribjegavaju lukavstvima i razvodnjavanju teme isto kao i ovdje neki poluobrazovani hrvati i hrvatice koji unatoch akumuliranih informacija nemaju sposobnost da donesu neki suvisli zakljuchak nego kokodachu do besvijesti misleci da su pametni,,,a moj kurac je pametniji od njih jer ni on nece u svaku pichku::)))
Po onom shto sam prochtao...nastavlja se uvjeravanje srba da je neophodno uci u NATO i EU..a odjebati Rusiju i Kinu..Samo budala moze to napraviti..to je kao da ulozish lovu samo u jednu vrstu akcija na trzishtu...kako kazu...staviti sva jaja u jednu kosharu..
Srbija je jedina zemlja u Evropi koliko toliko samostalna,,a na zapadu to zovu crna rupa evrope...O majku im jebem kako ne shvacaju shto je to sloboda o kojoj toliko trabunjaju..shto je to ponos..shto je to tradicija i povijest jednog naroda koji voli vishe svoju sjebanu slobodu kakva god ona bila nego njihovu prevarantsku umivenu i nashminkanu.Naravno..masu srba ce popushiti spiku jer je on "profesor" shto automatski zvuchi kao chovjek koji zna puno..shto opet automatski implicira da je intelektualac kojega sam vec opisao u jednom mojem postu..Spinanje ..da bi srbi kao svi ostali narodi iz bivshe YU klekli ...nece uroditi plodom zato shto nemaju ono shto srbi imaju (osjecaj za slobodu) koliko se god trudili..Srbi su tim jadnim malim plemenima donijeli drzave boreci se u dva svjetska rata na pravoj strani dok su ostala mala plemena bila na strani zla,,Sada su oni u modi ne zato shto je zlo promijenilo svoje lice u dobro nego zato shto zapadu sluze kao chistachi WC_a i konjskih shtala..Shto god vi uchinili da udovoljite tom usranom zapadu oni ce i dalje misliti o vama kao o konjusharima a o srbima koliko god ih mrzili mislit ce kao o ponosnom narodu,,Iks puta dozivio u razgovorima sa ljudima na tome zapadu od onog malog chovjeka do onih koji neshto znache u svome pozivu pa do nekih vojnih struktura ..a sa politicharima mi i nepada napamet prichati jer su smece ljudskog roda..Chast izuzetcima kao shto je Putin i Tramp :::)))))Jebga na kraju svakog svoga teksta volim ljude baciti u zabludu ..malo zachiniti da me ne mogu do kraja shvatiti kao shto je glupi vuchko i njemu slichni sa ovoga foruma::))
Razlog rata na tlu bivshe YU je bila potreba da se tu drzavu strpa u "Euro_atlanski blok" kao shto je bio i razlog prvog i drugog svjetskog rata,,Drang nach Osten...koju su moderni fashisti preuzeli od germana a sve u svrhu porobljavanja slavenskih naroda i njihovih prirodnih resursa.Zato NATO i sluzi i oduvijek je sluzio a ne da brani "zapadnu demokraciju" ..U tim procesima je jako teshko ostati svoj posebno kada imash "bracu" koja zamrvice ispod stola daje dupeta i pushi kurac zapadu nadajuci se da ce i njima biti tako dobro a ne znaju budale da im je bolje nego na zapadu samim time shto ne jedu GMO hranu,,,i shto imaju koliko toliko chistiji zrak i ne zagadjenu vodu..Na zapadu ti daju da radish ...zaradish ..daju ti kredite,,,ujarme te ko vola...postajesh nesretan ,,,zderesh cugash i drogirash se zbog vlastitith frustracija koje su posljedica nametnutih laznih vrijednosti koje vam zapad servira preko holivuda ...koka kole ..hamburgera ..I kada te otruju svim mogucim otrovima na kraju svog zivota to sve shto si stvorio morash dati doktorima i raznim multinacionalnim kompanijama koje mjesto lijekova proizvode otrove..Zapad je prljava ideja u svakom pogledu osudjena da propadne prvenstveno u njihovim drzavama zato shto ne pochiva na poshtenom pristupu ljudima u svojim drzavama .Ljudi sve vishe shvacaju da su zamorci kojine vrijede ni pishljiva boba u svojim zemljama jer da je suprotno na zapadu bi recimo jedna mala sitnica,,na deklaraciji za robu pisalo koje sve otrove ima neki proizvod,,A sve vishe ljudi se pita...zashto nas truju na svaki moguci nachin,,,zashto u nama bude mrznju mjesto tolerancije i ljubavi ako nishta prema bliznjemu svome..Sve je na ovom svijetu povezano i nishta nije sluchajno kao shto ni otkucaj srca nije sluchajan,,Razmislite malo o tome i pokushajte u svojim skromnim mozgovima dokuchiti ciljeve pojedinih svjetskih elita ..

Follow money or passion..pitanje je sad??Slijediti etiku..moral ili biti pokvarena zivotinja u ljudskom obliku koja je spremna sve uchiniti za novac ..Ideja ubiti..oteti...ukrasti prevariti od drugoga ..uvijek zavrshava kao losha karma u vlastitoj kuci..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

američki profesor pred. vuččiću Empty Re: američki profesor pred. vuččiću

Post by Guest 8/8/2019, 04:56

drzava, narod, treba da ima benefite
od aktivnosti sopstvene vlasti.
pojam neopredeljenosti, nesvrstavanja, treba
definisati, konktetno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

američki profesor pred. vuččiću Empty Re: američki profesor pred. vuččiću

Post by Guest 8/8/2019, 05:10

vuksadinare wrote:
kaya wrote:
pizzon wrote:ja bih se sa amerima,zapadom
dogovorio za 7 dana.
za kosovo
za bih
za c.goru
a bogami
ima dosta tema
vezano i za hrvatsku
tu bi se posebno posvetio
uglavnom covek ima realan pristup
sto se tice potencijalnog statusa
srbije u izmenjenim, realnim, okolnostima.
:) A sta bi sa hrvatskom ? Imaš otvorenih pitanja ili? :)
trazio bi ratnu odstetu jer smo mi napali kragujevac američki profesor pred. vuččiću 1f602

ova anketa jasno pokazuje da
ne mali broj hrvata shvats kako
divljate u politickom vakuumu
zapada i srbije. taj prostor koristite
radi iskazivanja najnizih
politickih poriva vezano za
srbiju i srbe.
svesni, da bi izmenjene
okolnosti izmenile i vas same, barem javno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

američki profesor pred. vuččiću Empty Re: američki profesor pred. vuččiću

Post by vuksadinare 8/8/2019, 06:57

pizzon wrote:
vuksadinare wrote:
kaya wrote:
pizzon wrote:ja bih se sa amerima,zapadom
dogovorio za 7 dana.
za kosovo
za bih
za c.goru
a bogami
ima dosta tema
vezano i za hrvatsku
tu bi se posebno posvetio
uglavnom covek ima realan pristup
sto se tice potencijalnog statusa
srbije u izmenjenim, realnim, okolnostima.
:) A sta bi sa hrvatskom ? Imaš otvorenih pitanja ili? :)
trazio bi ratnu odstetu jer smo mi napali kragujevac američki profesor pred. vuččiću 1f602

ova anketa jasno pokazuje da
ne mali broj hrvata shvats kako
divljate u politickom vakuumu
zapada i srbije. taj prostor koristite
radi iskazivanja najnizih
politickih poriva vezano za
srbiju i srbe.
svesni, da bi izmenjene
okolnosti izmenile i vas same, barem javno.
nitko ne divlja..zaprtavo vi ste divljali npr..kad je krsticevic rekao da bi bilo oluja u slucaju da netko ugrozi hrvatski teritorij sto vas je cak i onaj blesavi lazanski upozorio odnosno tocno citirao krsticevica da ej mislio na oluju u slucaju da se ugrozi hrvatski terirtorij a vasa ekipa na vlasti i mediji mislili na oluju da cemo napast srbiju pirat
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

američki profesor pred. vuččiću Empty Re: američki profesor pred. vuččiću

Post by Regoč 8/8/2019, 07:41

frka wrote:Prochitao sam to sranje od chlanka,,,Shto je najgore,,,vishe se i ne trude da diplomatski ubijede srbe kako moraju uci u te mafijashke kriminalne asocijacije koje su izgradjene an temeljima mafijashkih odnosa,,Zna se tko je kum,,zna se tko chisti WC...zna se ko pushi kurchine,,,ma sve se zna,,hijerarhija kako rekoh mafije,,zato se tamo hrvati,,shipci i ostala gamad dobro snalaze kupeci mrvice ispod stola ko moj papagaj tako se oskudno i  izrazavaju pomocu  emotikona odmah znash koliki im je kapacitet mozga::))
Profesor,,to je vazno u naslovu...a americhki profesori rade za sluzbe i koriste svoje "znanje" da bi shto vishe love zbunkerirali i prevarili americhke porezne obveznike da neshto znaju i rade..Znaju lagati i to turbo ali im se moze oprostiti jer jadnici i ne znaju koliko im je znanje skucheno..Dobiju komplekse manje vrijednosti kada uoche nekoga sa kime mogu prichati kao fol na ravnopravnoj osnovi a osjecaju  da su inferijornijeg mozga pa onda pribjegavaju lukavstvima i razvodnjavanju teme isto kao i ovdje neki poluobrazovani hrvati i hrvatice koji unatoch akumuliranih informacija nemaju sposobnost da donesu neki suvisli zakljuchak nego kokodachu do besvijesti misleci da su pametni,,,a moj kurac je pametniji od njih jer ni on nece u svaku pichku::)))
Po onom shto sam prochtao...nastavlja se uvjeravanje srba da je neophodno uci u NATO  i EU..a odjebati Rusiju i Kinu..Samo budala moze to napraviti..to je kao da ulozish lovu samo u jednu vrstu akcija na trzishtu...kako kazu...staviti sva jaja u jednu kosharu..
Srbija je jedina zemlja u Evropi koliko toliko samostalna,,a na zapadu to zovu crna rupa evrope...O majku im jebem kako ne shvacaju shto je to sloboda o kojoj toliko trabunjaju..shto je to ponos..shto je to tradicija i povijest jednog naroda koji voli vishe svoju sjebanu slobodu kakva god ona bila nego njihovu prevarantsku umivenu i nashminkanu.Naravno..masu srba ce popushiti spiku jer je on "profesor" shto automatski zvuchi kao chovjek koji zna puno..shto opet automatski implicira da je intelektualac kojega sam vec opisao u jednom mojem postu..Spinanje ..da bi srbi kao svi ostali narodi iz bivshe YU klekli ...nece uroditi plodom zato shto nemaju ono shto srbi imaju (osjecaj za slobodu) koliko se god trudili..Srbi su tim jadnim malim plemenima donijeli drzave boreci se u dva svjetska rata na pravoj strani dok su ostala  mala plemena  bila na strani zla,,Sada su oni u modi ne zato shto je zlo promijenilo svoje lice u dobro nego zato shto zapadu sluze kao chistachi WC_a i konjskih shtala..Shto god vi uchinili da udovoljite tom usranom zapadu oni ce i dalje misliti o vama kao o konjusharima a o srbima koliko god ih mrzili mislit ce kao o ponosnom narodu,,Iks puta dozivio u razgovorima sa ljudima na tome zapadu od onog malog chovjeka do onih koji neshto znache u svome pozivu pa do nekih vojnih struktura ..a sa politicharima mi i nepada napamet prichati jer su smece ljudskog roda..Chast izuzetcima kao shto je Putin i Tramp :::)))))Jebga na kraju svakog svoga teksta volim ljude baciti u zabludu ..malo zachiniti da me ne mogu do kraja shvatiti kao shto je glupi vuchko i njemu slichni sa ovoga foruma::))
Razlog rata na tlu bivshe  YU je bila potreba da se tu drzavu strpa u "Euro_atlanski blok" kao shto je bio i razlog prvog i drugog svjetskog rata,,Drang nach Osten...koju su moderni fashisti preuzeli od germana  a sve u svrhu porobljavanja slavenskih naroda i njihovih prirodnih resursa.Zato NATO i sluzi  i oduvijek je sluzio a ne da brani "zapadnu demokraciju" ..U tim procesima je jako teshko ostati svoj posebno kada imash "bracu" koja zamrvice ispod stola daje dupeta i pushi kurac zapadu nadajuci se da ce i njima biti tako dobro a ne znaju budale da im je bolje nego na zapadu samim time shto ne jedu GMO hranu,,,i shto imaju koliko toliko chistiji zrak i ne zagadjenu vodu..Na zapadu ti daju da radish ...zaradish ..daju ti kredite,,,ujarme te ko vola...postajesh nesretan ,,,zderesh  cugash i drogirash se zbog vlastitith frustracija koje su posljedica nametnutih laznih vrijednosti koje vam zapad servira preko holivuda ...koka kole ..hamburgera ..I kada te otruju svim mogucim otrovima na kraju svog zivota to sve shto si stvorio morash dati doktorima i raznim multinacionalnim kompanijama koje mjesto lijekova proizvode otrove..Zapad je prljava ideja u svakom pogledu osudjena da propadne prvenstveno u njihovim drzavama zato shto ne pochiva na poshtenom pristupu ljudima u svojim drzavama .Ljudi sve vishe shvacaju da su zamorci kojine vrijede ni pishljiva boba u svojim zemljama jer da je suprotno na zapadu bi recimo jedna mala sitnica,,na deklaraciji za robu pisalo koje sve otrove ima neki proizvod,,A sve vishe ljudi se pita...zashto nas truju na svaki moguci nachin,,,zashto u nama bude mrznju  mjesto tolerancije i ljubavi ako nishta prema bliznjemu svome..Sve je na ovom svijetu povezano i nishta nije sluchajno kao shto ni otkucaj srca nije sluchajan,,Razmislite malo o tome i pokushajte u svojim skromnim mozgovima dokuchiti ciljeve pojedinih svjetskih elita ..

Follow money or passion..pitanje je sad??Slijediti etiku..moral ili biti pokvarena zivotinja u ljudskom obliku koja je spremna sve uchiniti za novac ..Ideja ubiti..oteti...ukrasti prevariti od drugoga ..uvijek zavrshava kao losha karma u vlastitoj kuci..
Kad seliš u predivnu zemlju Srbiju?

_________________
američki profesor pred. vuččiću Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

američki profesor pred. vuččiću Empty Re: američki profesor pred. vuččiću

Post by vuksadinare 8/8/2019, 07:47

Regoč wrote:
frka wrote:Prochitao sam to sranje od chlanka,,,Shto je najgore,,,vishe se i ne trude da diplomatski ubijede srbe kako moraju uci u te mafijashke kriminalne asocijacije koje su izgradjene an temeljima mafijashkih odnosa,,Zna se tko je kum,,zna se tko chisti WC...zna se ko pushi kurchine,,,ma sve se zna,,hijerarhija kako rekoh mafije,,zato se tamo hrvati,,shipci i ostala gamad dobro snalaze kupeci mrvice ispod stola ko moj papagaj tako se oskudno i  izrazavaju pomocu  emotikona odmah znash koliki im je kapacitet mozga::))
Profesor,,to je vazno u naslovu...a americhki profesori rade za sluzbe i koriste svoje "znanje" da bi shto vishe love zbunkerirali i prevarili americhke porezne obveznike da neshto znaju i rade..Znaju lagati i to turbo ali im se moze oprostiti jer jadnici i ne znaju koliko im je znanje skucheno..Dobiju komplekse manje vrijednosti kada uoche nekoga sa kime mogu prichati kao fol na ravnopravnoj osnovi a osjecaju  da su inferijornijeg mozga pa onda pribjegavaju lukavstvima i razvodnjavanju teme isto kao i ovdje neki poluobrazovani hrvati i hrvatice koji unatoch akumuliranih informacija nemaju sposobnost da donesu neki suvisli zakljuchak nego kokodachu do besvijesti misleci da su pametni,,,a moj kurac je pametniji od njih jer ni on nece u svaku pichku::)))
Po onom shto sam prochtao...nastavlja se uvjeravanje srba da je neophodno uci u NATO  i EU..a odjebati Rusiju i Kinu..Samo budala moze to napraviti..to je kao da ulozish lovu samo u jednu vrstu akcija na trzishtu...kako kazu...staviti sva jaja u jednu kosharu..
Srbija je jedina zemlja u Evropi koliko toliko samostalna,,a na zapadu to zovu crna rupa evrope...O majku im jebem kako ne shvacaju shto je to sloboda o kojoj toliko trabunjaju..shto je to ponos..shto je to tradicija i povijest jednog naroda koji voli vishe svoju sjebanu slobodu kakva god ona bila nego njihovu prevarantsku umivenu i nashminkanu.Naravno..masu srba ce popushiti spiku jer je on "profesor" shto automatski zvuchi kao chovjek koji zna puno..shto opet automatski implicira da je intelektualac kojega sam vec opisao u jednom mojem postu..Spinanje ..da bi srbi kao svi ostali narodi iz bivshe YU klekli ...nece uroditi plodom zato shto nemaju ono shto srbi imaju (osjecaj za slobodu) koliko se god trudili..Srbi su tim jadnim malim plemenima donijeli drzave boreci se u dva svjetska rata na pravoj strani dok su ostala  mala plemena  bila na strani zla,,Sada su oni u modi ne zato shto je zlo promijenilo svoje lice u dobro nego zato shto zapadu sluze kao chistachi WC_a i konjskih shtala..Shto god vi uchinili da udovoljite tom usranom zapadu oni ce i dalje misliti o vama kao o konjusharima a o srbima koliko god ih mrzili mislit ce kao o ponosnom narodu,,Iks puta dozivio u razgovorima sa ljudima na tome zapadu od onog malog chovjeka do onih koji neshto znache u svome pozivu pa do nekih vojnih struktura ..a sa politicharima mi i nepada napamet prichati jer su smece ljudskog roda..Chast izuzetcima kao shto je Putin i Tramp :::)))))Jebga na kraju svakog svoga teksta volim ljude baciti u zabludu ..malo zachiniti da me ne mogu do kraja shvatiti kao shto je glupi vuchko i njemu slichni sa ovoga foruma::))
Razlog rata na tlu bivshe  YU je bila potreba da se tu drzavu strpa u "Euro_atlanski blok" kao shto je bio i razlog prvog i drugog svjetskog rata,,Drang nach Osten...koju su moderni fashisti preuzeli od germana  a sve u svrhu porobljavanja slavenskih naroda i njihovih prirodnih resursa.Zato NATO i sluzi  i oduvijek je sluzio a ne da brani "zapadnu demokraciju" ..U tim procesima je jako teshko ostati svoj posebno kada imash "bracu" koja zamrvice ispod stola daje dupeta i pushi kurac zapadu nadajuci se da ce i njima biti tako dobro a ne znaju budale da im je bolje nego na zapadu samim time shto ne jedu GMO hranu,,,i shto imaju koliko toliko chistiji zrak i ne zagadjenu vodu..Na zapadu ti daju da radish ...zaradish ..daju ti kredite,,,ujarme te ko vola...postajesh nesretan ,,,zderesh  cugash i drogirash se zbog vlastitith frustracija koje su posljedica nametnutih laznih vrijednosti koje vam zapad servira preko holivuda ...koka kole ..hamburgera ..I kada te otruju svim mogucim otrovima na kraju svog zivota to sve shto si stvorio morash dati doktorima i raznim multinacionalnim kompanijama koje mjesto lijekova proizvode otrove..Zapad je prljava ideja u svakom pogledu osudjena da propadne prvenstveno u njihovim drzavama zato shto ne pochiva na poshtenom pristupu ljudima u svojim drzavama .Ljudi sve vishe shvacaju da su zamorci kojine vrijede ni pishljiva boba u svojim zemljama jer da je suprotno na zapadu bi recimo jedna mala sitnica,,na deklaraciji za robu pisalo koje sve otrove ima neki proizvod,,A sve vishe ljudi se pita...zashto nas truju na svaki moguci nachin,,,zashto u nama bude mrznju  mjesto tolerancije i ljubavi ako nishta prema bliznjemu svome..Sve je na ovom svijetu povezano i nishta nije sluchajno kao shto ni otkucaj srca nije sluchajan,,Razmislite malo o tome i pokushajte u svojim skromnim mozgovima dokuchiti ciljeve pojedinih svjetskih elita ..

Follow money or passion..pitanje je sad??Slijediti etiku..moral ili biti pokvarena zivotinja u ljudskom obliku koja je spremna sve uchiniti za novac ..Ideja ubiti..oteti...ukrasti prevariti od drugoga ..uvijek zavrshava kao losha karma u vlastitoj kuci..
Kad seliš u predivnu zemlju Srbiju?
pa tko kaze da nije tamo Basketball ...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

američki profesor pred. vuččiću Empty Re: američki profesor pred. vuččiću

Post by Regoč 8/8/2019, 09:28

vuksadinare wrote:
Regoč wrote:
frka wrote:Prochitao sam to sranje od chlanka,,,Shto je najgore,,,vishe se i ne trude da diplomatski ubijede srbe kako moraju uci u te mafijashke kriminalne asocijacije koje su izgradjene an temeljima mafijashkih odnosa,,Zna se tko je kum,,zna se tko chisti WC...zna se ko pushi kurchine,,,ma sve se zna,,hijerarhija kako rekoh mafije,,zato se tamo hrvati,,shipci i ostala gamad dobro snalaze kupeci mrvice ispod stola ko moj papagaj tako se oskudno i  izrazavaju pomocu  emotikona odmah znash koliki im je kapacitet mozga::))
Profesor,,to je vazno u naslovu...a americhki profesori rade za sluzbe i koriste svoje "znanje" da bi shto vishe love zbunkerirali i prevarili americhke porezne obveznike da neshto znaju i rade..Znaju lagati i to turbo ali im se moze oprostiti jer jadnici i ne znaju koliko im je znanje skucheno..Dobiju komplekse manje vrijednosti kada uoche nekoga sa kime mogu prichati kao fol na ravnopravnoj osnovi a osjecaju  da su inferijornijeg mozga pa onda pribjegavaju lukavstvima i razvodnjavanju teme isto kao i ovdje neki poluobrazovani hrvati i hrvatice koji unatoch akumuliranih informacija nemaju sposobnost da donesu neki suvisli zakljuchak nego kokodachu do besvijesti misleci da su pametni,,,a moj kurac je pametniji od njih jer ni on nece u svaku pichku::)))
Po onom shto sam prochtao...nastavlja se uvjeravanje srba da je neophodno uci u NATO  i EU..a odjebati Rusiju i Kinu..Samo budala moze to napraviti..to je kao da ulozish lovu samo u jednu vrstu akcija na trzishtu...kako kazu...staviti sva jaja u jednu kosharu..
Srbija je jedina zemlja u Evropi koliko toliko samostalna,,a na zapadu to zovu crna rupa evrope...O majku im jebem kako ne shvacaju shto je to sloboda o kojoj toliko trabunjaju..shto je to ponos..shto je to tradicija i povijest jednog naroda koji voli vishe svoju sjebanu slobodu kakva god ona bila nego njihovu prevarantsku umivenu i nashminkanu.Naravno..masu srba ce popushiti spiku jer je on "profesor" shto automatski zvuchi kao chovjek koji zna puno..shto opet automatski implicira da je intelektualac kojega sam vec opisao u jednom mojem postu..Spinanje ..da bi srbi kao svi ostali narodi iz bivshe YU klekli ...nece uroditi plodom zato shto nemaju ono shto srbi imaju (osjecaj za slobodu) koliko se god trudili..Srbi su tim jadnim malim plemenima donijeli drzave boreci se u dva svjetska rata na pravoj strani dok su ostala  mala plemena  bila na strani zla,,Sada su oni u modi ne zato shto je zlo promijenilo svoje lice u dobro nego zato shto zapadu sluze kao chistachi WC_a i konjskih shtala..Shto god vi uchinili da udovoljite tom usranom zapadu oni ce i dalje misliti o vama kao o konjusharima a o srbima koliko god ih mrzili mislit ce kao o ponosnom narodu,,Iks puta dozivio u razgovorima sa ljudima na tome zapadu od onog malog chovjeka do onih koji neshto znache u svome pozivu pa do nekih vojnih struktura ..a sa politicharima mi i nepada napamet prichati jer su smece ljudskog roda..Chast izuzetcima kao shto je Putin i Tramp :::)))))Jebga na kraju svakog svoga teksta volim ljude baciti u zabludu ..malo zachiniti da me ne mogu do kraja shvatiti kao shto je glupi vuchko i njemu slichni sa ovoga foruma::))
Razlog rata na tlu bivshe  YU je bila potreba da se tu drzavu strpa u "Euro_atlanski blok" kao shto je bio i razlog prvog i drugog svjetskog rata,,Drang nach Osten...koju su moderni fashisti preuzeli od germana  a sve u svrhu porobljavanja slavenskih naroda i njihovih prirodnih resursa.Zato NATO i sluzi  i oduvijek je sluzio a ne da brani "zapadnu demokraciju" ..U tim procesima je jako teshko ostati svoj posebno kada imash "bracu" koja zamrvice ispod stola daje dupeta i pushi kurac zapadu nadajuci se da ce i njima biti tako dobro a ne znaju budale da im je bolje nego na zapadu samim time shto ne jedu GMO hranu,,,i shto imaju koliko toliko chistiji zrak i ne zagadjenu vodu..Na zapadu ti daju da radish ...zaradish ..daju ti kredite,,,ujarme te ko vola...postajesh nesretan ,,,zderesh  cugash i drogirash se zbog vlastitith frustracija koje su posljedica nametnutih laznih vrijednosti koje vam zapad servira preko holivuda ...koka kole ..hamburgera ..I kada te otruju svim mogucim otrovima na kraju svog zivota to sve shto si stvorio morash dati doktorima i raznim multinacionalnim kompanijama koje mjesto lijekova proizvode otrove..Zapad je prljava ideja u svakom pogledu osudjena da propadne prvenstveno u njihovim drzavama zato shto ne pochiva na poshtenom pristupu ljudima u svojim drzavama .Ljudi sve vishe shvacaju da su zamorci kojine vrijede ni pishljiva boba u svojim zemljama jer da je suprotno na zapadu bi recimo jedna mala sitnica,,na deklaraciji za robu pisalo koje sve otrove ima neki proizvod,,A sve vishe ljudi se pita...zashto nas truju na svaki moguci nachin,,,zashto u nama bude mrznju  mjesto tolerancije i ljubavi ako nishta prema bliznjemu svome..Sve je na ovom svijetu povezano i nishta nije sluchajno kao shto ni otkucaj srca nije sluchajan,,Razmislite malo o tome i pokushajte u svojim skromnim mozgovima dokuchiti ciljeve pojedinih svjetskih elita ..

Follow money or passion..pitanje je sad??Slijediti etiku..moral ili biti pokvarena zivotinja u ljudskom obliku koja je spremna sve uchiniti za novac ..Ideja ubiti..oteti...ukrasti prevariti od drugoga ..uvijek zavrshava kao losha karma u vlastitoj kuci..
Kad seliš u predivnu zemlju Srbiju?
pa tko kaze da nije tamo Basketball ...
Mislil sam da je na Zapadu pa odandje s visoka serucka.

_________________
američki profesor pred. vuččiću Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

američki profesor pred. vuččiću Empty Re: američki profesor pred. vuččiću

Post by Regoč 8/8/2019, 09:30

pizzon wrote:ova anketa jasno pokazuje
što misle četnici i četnički jataci jer takvi čitaju Index.

_________________
američki profesor pred. vuččiću Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

američki profesor pred. vuččiću Empty Re: američki profesor pred. vuččiću

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum