ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dubravačke Ljetne Igre: Rasprodane sve ulaznice za "balkanskog špijuna" narodnog pozorišta iz Beograda

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Dubravačke Ljetne Igre: Rasprodane sve ulaznice za "balkanskog špijuna" narodnog pozorišta iz Beograda - Page 2 Empty Re: Dubravačke Ljetne Igre: Rasprodane sve ulaznice za "balkanskog špijuna" narodnog pozorišta iz Beograda

Post by Hektorović 3/8/2019, 18:41

kaya wrote:Pa i ja bi to gledala, al mi daleko...

A jest problem sjest u avion...

Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Dubravačke Ljetne Igre: Rasprodane sve ulaznice za "balkanskog špijuna" narodnog pozorišta iz Beograda - Page 2 Empty Re: Dubravačke Ljetne Igre: Rasprodane sve ulaznice za "balkanskog špijuna" narodnog pozorišta iz Beograda

Post by Regoč 3/8/2019, 20:35

epikur37 wrote:pljuni me u usta ako ovo nije Pupovac dirigirao preko izdajničkog plenkovića

:D

ZDS
Komentar ti je na Crvenkastijevoj razini, uistinu tužno. A Pupovac jest problem nacionalne sigurnosti, to je i tebi jasno, no kao partijski vojnik to odbijaš javno reći.

_________________
Dubravačke Ljetne Igre: Rasprodane sve ulaznice za "balkanskog špijuna" narodnog pozorišta iz Beograda - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Dubravačke Ljetne Igre: Rasprodane sve ulaznice za "balkanskog špijuna" narodnog pozorišta iz Beograda - Page 2 Empty Re: Dubravačke Ljetne Igre: Rasprodane sve ulaznice za "balkanskog špijuna" narodnog pozorišta iz Beograda

Post by Guest 3/8/2019, 21:41

to je debilno
da pupovac ili bilo ko od srba
ugrozava hrvatsku
to jednostavno nije realno
to je opravdavanje nacizma
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dubravačke Ljetne Igre: Rasprodane sve ulaznice za "balkanskog špijuna" narodnog pozorišta iz Beograda - Page 2 Empty Re: Dubravačke Ljetne Igre: Rasprodane sve ulaznice za "balkanskog špijuna" narodnog pozorišta iz Beograda

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum