ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šest komada

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Šest komada - Page 2 Empty Re: Šest komada

Post by vuksadinare Fri 2 Aug - 9:09

ubojica igor nađ taksist...pise jutarnji...hm...znaci vise vani bio nego doma..pa (bivsa)zena valjda imala ljubavnika(e) dok je on zarađivao kruh u nocnim satima...ako je mozda ova verzija nije ni cudo sto je pukao...znam jednog taksista koji ej mahom nocne radio radi bolje zarade dok su mu zenu uredno 'servisirali' ljubavnici Basketball

vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Šest komada - Page 2 Empty Re: Šest komada

Post by RayMabus Fri 2 Aug - 9:19

Šest komada - Page 2 Ubijene-777x437



https://hrvatska-danas.com/2019/08/02/ovo-su-sestre-i-dijete-koje-je-pomahnitali-ubojica-hladnokrvno-ubio-na-kajzerici-sesterostruki-ubojica-je-vozac-taksija/
RayMabus
RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

Šest komada - Page 2 Empty Re: Šest komada

Post by vuksadinare Fri 2 Aug - 9:21

RayMabus wrote:Šest komada - Page 2 Ubijene-777x437



https://hrvatska-danas.com/2019/08/02/ovo-su-sestre-i-dijete-koje-je-pomahnitali-ubojica-hladnokrvno-ubio-na-kajzerici-sesterostruki-ubojica-je-vozac-taksija/
dobra koka..nije ni cudo da je bio ljubomoran...ova desno ima bas jeboizazovnu facu...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Šest komada - Page 2 Empty Re: Šest komada

Post by debotoijusto Fri 2 Aug - 9:24

vuksadinare wrote:ubojica igor nađ taksist...pise jutarnji...hm...znaci vise vani bio nego doma..pa (bivsa)zena valjda imala ljubavnika(e) dok je on zarađivao kruh u nocnim satima...ako je mozda ova verzija nije ni cudo sto je pukao...znam jednog taksista koji ej mahom nocne radio radi bolje zarade dok su mu zenu uredno 'servisirali' ljubavnici Basketball
 oces rec da mu oni jebe zenu pa nazove igora da ga baci doma ?

steta sto nije kozojeb oli srbin da imamo sto pisat ovako...
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Šest komada - Page 2 Empty Re: Šest komada

Post by RayMabus Fri 2 Aug - 9:25

Da samo rastavili su se pa nema on tu šta al sad je i ovako gotovo kad je i sebe upuca.

Alternativa. lol!


Sve šta se mora desit to se već desilo. Eto to ti je to , alternativni materijalni svemir odluke koji postaje stvarni jer je od dvi opcije jedna prevladala da se realizira kao trajni linearni put.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

Šest komada - Page 2 Empty Re: Šest komada

Post by vuksadinare Fri 2 Aug - 9:26

mogu zamisliti reakcije ubojice prije masakra..'jebem vam majkuuuu sve cu da vas izrokam'..'kurvoooo buljuuu cu ti prosvirati'...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Šest komada - Page 2 Empty Re: Šest komada

Post by vuksadinare Fri 2 Aug - 9:27

debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:ubojica igor nađ taksist...pise jutarnji...hm...znaci vise vani bio nego doma..pa (bivsa)zena valjda imala ljubavnika(e) dok je on zarađivao kruh u nocnim satima...ako je mozda ova verzija nije ni cudo sto je pukao...znam jednog taksista koji ej mahom nocne radio radi bolje zarade dok su mu zenu uredno 'servisirali' ljubavnici Basketball
 oces rec da mu oni jebe zenu pa nazove igora da ga baci doma ?

steta sto nije kozojeb oli srbin da imamo sto pisat ovako...
pa tako nekako..ovako prosvirati moze samo onaj koji je jebeno izvozan u mozak pirat
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Šest komada - Page 2 Empty Re: Šest komada

Post by vuksadinare Fri 2 Aug - 9:29

jbg kolege i frendovi su mu se smijali iza leđa..zajebano Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Šest komada - Page 2 Empty Re: Šest komada

Post by vuksadinare Fri 2 Aug - 9:31

Ubojica

'ja radim ako smuk nocne da ona ima i ona njezina sestra kurva a ona i one ovako meni iza leđa.Javaca imas,kurvo,ha? sa's vidit i ti i jebac i ona tvoja kurva sestra koja mi ej iza leđa radila i tracala?majku vam vasu dolazim da se svetim i posvetim jebem vam majkuuuuu'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Šest komada - Page 2 Empty Re: Šest komada

Post by RayMabus Fri 2 Aug - 9:32

Baš mi je drago šta je kod mene alternativni materijalni svijet odluke koji je prevladao bio takvi da neman posla s njima da ne bi upa u pizdarije kao ovi il bilo koje općenito.

Zijev , nisan spava cilu noć , lagano san ljetne noći ha ha ha
RayMabus
RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

Šest komada - Page 2 Empty Re: Šest komada

Post by RayMabus Fri 2 Aug - 9:35

A sad malo cinizma i crnog humora.

Šest porokano , jedan se sam porokao. A što reči ?

Život ide dalje ha ha ha ha 
( Ne i za njih sedam , sarkazam )
RayMabus
RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

Šest komada - Page 2 Empty Re: Šest komada

Post by RayMabus Fri 2 Aug - 9:38

Tog diteta mi ža jer znaš da dite nije krivo ništa a ovi odrasli bolje ništa ne komentirat.

To ti je strava i užaš. Bože sačuvaj. Ne daj Bože nikome.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

Šest komada - Page 2 Empty Re: Šest komada

Post by RayMabus Fri 2 Aug - 9:43

vuksadinare wrote:Ubojica

'ja radim ako smuk nocne da ona ima i ona njezina sestra kurva a ona i one ovako meni iza leđa.Javaca imas,kurvo,ha? sa's vidit i ti i jebac i ona tvoja kurva sestra koja mi ej iza leđa radila i tracala?majku vam vasu dolazim da se svetim i posvetim jebem vam majkuuuuu'
A tako neštlo. Još radi te noćne ka taksis. Ja san deset godina radija noćne na pumpi , svakakvih budala ima , pa počmeš pit pa još ako se malo drogira , tablete ovo ono , to psiha ode , analitički um nikakav , neispavan......to lom unutra.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

Šest komada - Page 2 Empty Re: Šest komada

Post by vuksadinare Fri 2 Aug - 9:51

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:Ubojica

'ja radim ako smuk nocne da ona ima i ona njezina sestra kurva a ona i one ovako meni iza leđa.Javaca imas,kurvo,ha? sa's vidit i ti i jebac i ona tvoja kurva sestra koja mi ej iza leđa radila i tracala?majku vam vasu dolazim da se svetim i posvetim jebem vam majkuuuuu'
A tako neštlo. Još radi te noćne ka taksis. Ja san deset godina radija noćne na pumpi , svakakvih budala ima , pa počmeš pit pa još ako se malo drogira , tablete ovo ono , to psiha ode , analitički um nikakav , neispavan......to lom unutra.
da..a jos imas zlonamjernih ljudi u okruzenju koji te namjerno rajcaju u tvojoj nevolji i jos vise ti psihu razjebavaju...a najgore je ruganje i ismijavanje tu tek covjek pukne
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Šest komada - Page 2 Empty Re: Šest komada

Post by debotoijusto Fri 2 Aug - 9:55

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:Ubojica

'ja radim ako smuk nocne da ona ima i ona njezina sestra kurva a ona i one ovako meni iza leđa.Javaca imas,kurvo,ha? sa's vidit i ti i jebac i ona tvoja kurva sestra koja mi ej iza leđa radila i tracala?majku vam vasu dolazim da se svetim i posvetim jebem vam majkuuuuu'
A tako neštlo. Još radi te noćne ka taksis. Ja san deset godina radija noćne na pumpi , svakakvih budala ima , pa počmeš pit pa još ako se malo drogira , tablete ovo ono , to psiha ode , analitički um nikakav , neispavan......to lom unutra.

ja se vozim samo s cameo robotima , oni ne puknu nego daju otkaz , ne spominjem se dva ista da me vozila
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Šest komada - Page 2 Empty Re: Šest komada

Post by RayMabus Fri 2 Aug - 9:56

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:Ubojica

'ja radim ako smuk nocne da ona ima i ona njezina sestra kurva a ona i one ovako meni iza leđa.Javaca imas,kurvo,ha? sa's vidit i ti i jebac i ona tvoja kurva sestra koja mi ej iza leđa radila i tracala?majku vam vasu dolazim da se svetim i posvetim jebem vam majkuuuuu'
A tako neštlo. Još radi te noćne ka taksis. Ja san deset godina radija noćne na pumpi , svakakvih budala ima , pa počmeš pit pa još ako se malo drogira , tablete ovo ono , to psiha ode , analitički um nikakav , neispavan......to lom unutra.
da..a jos imas zlonamjernih ljudi u okruzenju koji te namjerno rajcaju u tvojoj nevolji i jos vise ti psihu razjebavaju...a najgore je ruganje i ismijavanje tu tek covjek pukne
A pa šta ću mu ja ? I njima svima ? Ža mi diteta jer nije krivo ništa a ovo sve ostalo je alternativni svemir odluke. Očito se taj događaj mora odvit na llinearnoj stazi vremena.

Život ide dalje. Neman podatke iz budućnosti ni o sebi ni individualno o bilo kom drugom , samo ove globalne a i njih san jedva naša i dešifria jer vremnski putnici baš i ne ostavljaju tragove.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

Šest komada - Page 2 Empty Re: Šest komada

Post by RayMabus Fri 2 Aug - 17:25

Ovaj kmeči jer ne može spriječiti nečiju odluku da ubije

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/ustavni-sudac-o-ubojstvu-na-kajzerici-nista-ovdje-nije-slucajno-sustavno-je-i-razarajuce-je-tuzno-sto-se-takav-odnos-dopusta/9196856/
RayMabus
RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

Šest komada - Page 2 Empty Re: Šest komada

Post by RayMabus Fri 2 Aug - 17:42

Spava san cili dan , sad pijem kave. Razmišljan o ovon alternativnom svemiru odluke i ovon negativnom brutalnom primjeru istog.

Alternativni svemiri

a ) alternativni fizički svemir paradoksa koji nastaje kad se vremenski putnik vrati unazad i promini nešto

b) alternativni fizički svemiri odluke šta su svemiri individue dakle svaki dan ih može bit osam miljardi

No ovo je primjer di netko svojom odlukom izmjeni još šest putanja

Odluka a i odluka b
RayMabus
RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

Šest komada - Page 2 Empty Re: Šest komada

Post by Sora Fri 2 Aug - 18:46

Pa eto imaju hrvatsku 

Doduse pod zemljom ..

I svi cemo tamo imati hrvatsku 
Neki i prije

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Šest komada - Page 2 Empty Re: Šest komada

Post by RayMabus Fri 2 Aug - 19:09

Sora wrote:Pa eto imaju hrvatsku 

Doduse pod zemljom ..

I svi cemo tamo imati hrvatsku 
Neki i prije
I to je alternativa. lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

Šest komada - Page 2 Empty Re: Šest komada

Post by RayMabus Fri 2 Aug - 19:46

Taki mu je bio horoskop. Da se beskonačno puta vratiš vremeplovom i ne diraš ništa taj događaj bi se desio. Sve šta se ima desit se već desilo. I da ideš nešto prominit na bolje il gore to je isto uključeno u to. To je fiksno. Ko fiksni telefon.

Recimo ja mogu razmišljat o alternativnim svemirima al i taj događaj se desio , mogu izvuć neki zaključak i nešto prominit al ako je to tako onda se i to desilo.

Stvar je u tome da nitko ne zna svoju budućnost osim ako mu je netko ne reče ( Bog il vremenski putnici ) al to baš i ne govre tako da je ne znamo.

Ovo s Nostradamusom to je greška u progrqmu i moš izvuć samo opčenite globalne podatke iz budućnosti ne i ovako neke individualne.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

Šest komada - Page 2 Empty Re: Šest komada

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum