ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Godišnjica smrti Olivera Dragojevića

Go down

Godišnjica smrti Olivera Dragojevića Empty Godišnjica smrti Olivera Dragojevića

Post by jastreb 29/7/2019, 17:08

https://dnevnik.hr/showbuzz/celebrity/godisnjica-smrti-olivera-dragojevica---569178.html
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Godišnjica smrti Olivera Dragojevića Empty Re: Godišnjica smrti Olivera Dragojevića

Post by jastreb 29/7/2019, 17:09

Hrvatska je već godinu dana bez posljednjeg velikog barda svoje estrade.

Nasljednika nema na vidiku,a ovi koji su ostali,nisu mu ni do koljena. Čak ni pomahnitali Kovač,a o smijurijama poput Grdovića, Stavrosa, Houdeka...da i ne govorimo.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Godišnjica smrti Olivera Dragojevića Empty Re: Godišnjica smrti Olivera Dragojevića

Post by vuksadinare 29/7/2019, 17:12

,...tebe opako jebe taj stavros navalio na njega ko pijanac na delanec :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99118
2015-09-08


Back to top Go down

Godišnjica smrti Olivera Dragojevića Empty Re: Godišnjica smrti Olivera Dragojevića

Post by jastreb 29/7/2019, 17:20

vuksadinare wrote:,...tebe opako jebe taj stavros navalio na njega ko pijanac na delanec :)
Pa kako i neće. Kad su takvi kao on i onaj blesavi Matko Jelavić uništili dalmatinsku zabavno-glazbenu scenu. I onaj pijanac,kad smo već kod pijanaca,iz Zadra.

Pogledaj estradu 80-tih. Mišo,Jasna Zlokić,Oliver, Meri Cetinić, Tomislav Ivčić, stari Magazin s Ljiljom Nikolovskom, Tereza, Škender, poslije i grupa Riva, zatim Darko Domijan,Milo Hrnić... sve pjevači evergrina i nenadmašnih hitova,a pogledaj sada.

I onda se čude šta mladi slušaju narodnjake. A koga će? Pijanog Grdovića sa štupidnim stihovima poput ovih:


Policija kaze Grdovicu stop 
Ako test ne radi moras s nama poc
Ajme meni ljudi a moram pivat ja
Veceras je festa cilo misto zna
Ajme meni ljudi a moram pivat ja
Veceras je festa cilo misto zna
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Godišnjica smrti Olivera Dragojevića Empty Re: Godišnjica smrti Olivera Dragojevića

Post by Guest 29/7/2019, 18:52

Meni je on bio i ostao najveci dalmatinski cantautor..koji je bio kompletan u svakom pogledu..Malo sam mu samo zamjerio za glas..ali bio je dobar koliko je dumanjo i pio.
I sad pogledash ..proshla godina dana ali njegove pjesme josh zive kao i od Arsena Dedica ..Kemala Monteno..i ostalih da ih ne nabrajam.Sta iza nas ostane ..nasha djela ona losha i ona dobra a nitko za sobom nishta ne ponese jer sve ostaje u ovome stvarnom svijetu..od materijalnog do duhovnog bogastva..Ljudi se ipak sjecaju samo duhovnog bogastva jer je materijalno prolazno i nestvarno.
Chitam onog zlovenca i par nekih fol desnichara koji josh ni jednom nisu zakeljili neku pjesmu..jer po onoj reci mi shto slushash od glazbe recu ti tko si..
Obozavam klavir ..pa mi je zato Oliverova Magdalena vrh vrhova..

https://www.youtube.com/watch?v=X4P36lVxl34
https://www.youtube.com/watch?v=jJxBXS8wd8s
https://www.youtube.com/watch?v=_ZPcHSd1sUA

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Godišnjica smrti Olivera Dragojevića Empty Re: Godišnjica smrti Olivera Dragojevića

Post by Eroo 29/7/2019, 19:02

frka wrote:
Chitam onog zlovenca  i par nekih fol desnichara koji josh ni jednom nisu zakeljili neku pjesmu..
Evo, po stoti put, valjda... :)

Eroo
Eroo

Posts : 74792
2016-07-22


Back to top Go down

Godišnjica smrti Olivera Dragojevića Empty Re: Godišnjica smrti Olivera Dragojevića

Post by Eroo 29/7/2019, 19:05


_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74792
2016-07-22


Back to top Go down

Godišnjica smrti Olivera Dragojevića Empty Re: Godišnjica smrti Olivera Dragojevića

Post by Eroo 29/7/2019, 19:08

Ova mi je najdraža Arsenova...i danas je rado zapjevušim mojoj dragoj. :)


_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74792
2016-07-22


Back to top Go down

Godišnjica smrti Olivera Dragojevića Empty Re: Godišnjica smrti Olivera Dragojevića

Post by vuksadinare 29/7/2019, 19:24

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:,...tebe opako jebe taj stavros navalio na njega ko pijanac na delanec :)
Pa kako i neće. Kad su takvi kao i onaj blesavi Matko Jelavić uništili dalmatinsku zabavno-glazbenu scenu. I onaj pijanac, kad smo već kod pijanaca, iz Zadra.

Pogledaj estradu 80-tih. Mišo, Jasna Zlokić, Oliver, Meri Cetinić, Tomislav Ivčić, stari magazin s Ljiljom Nikolovskom, Tereza, Škender, poslije i grupa Riva, zatim Darko Domijan, Milo Hrnić ... sve pjevači evergrina i nenadmašnih hitova, pogledaj sada.

I onda se čude šta mladi slušaju narodnjake. A koga će? Pijanog Grdovića sa štupidnim stihovima poput ovih:


Policija kaze Grdovicu stop 
Ako test ne radi moras s nama pocu
Ajme meni ljudi moram pivat ja
Večeraš je festa cilo misto zna
Ajme meni ljudi moram pivat ja
Večeraš je festa cilo misto zna
jedna od najjacih...


https://youtu.be/2IBa5d_ol7k
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99118
2015-09-08


Back to top Go down

Godišnjica smrti Olivera Dragojevića Empty Re: Godišnjica smrti Olivera Dragojevića

Post by Eroo 29/7/2019, 19:28

Eroo wrote:
frka wrote:
Chitam onog zlovenca  i par nekih fol desnichara koji josh ni jednom nisu zakeljili neku pjesmu..
Evo, po stoti put, valjda... :)


OVO...
Eroo
Eroo

Posts : 74792
2016-07-22


Back to top Go down

Godišnjica smrti Olivera Dragojevića Empty Re: Godišnjica smrti Olivera Dragojevića

Post by Eroo 29/7/2019, 19:30

Eroo wrote:Ova mi je najdraža Arsenova...i danas je rado zapjevušim mojoj dragoj. :)


PA OVO...sve lijepo povezano. Savršenstvo...
Arsen je univerzalan, a Oliver je dalmatinska ikona.
Ne bi ih htio uspoređivati.
Eroo
Eroo

Posts : 74792
2016-07-22


Back to top Go down

Godišnjica smrti Olivera Dragojevića Empty Re: Godišnjica smrti Olivera Dragojevića

Post by Guest 29/7/2019, 19:42


Dalmoshi su chudo..ali vishe volim dalmatinke...strastveni i ludi...::)))
https://www.dalmacijadanas.hr/krvavi-napad-u-centru-splita-odgrizao-turistu-pola-uha-jer-mu-je-krivo-pogledao-djevojku
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Godišnjica smrti Olivera Dragojevića Empty Re: Godišnjica smrti Olivera Dragojevića

Post by Guest 29/7/2019, 19:46

by Eroo Today at 13:30

@Eroo wrote:
Ova mi je najdraža Arsenova...i danas je rado zapjevušim mojoj dragoj. :)



PA OVO...sve lijepo povezano. Savršenstvo...
Arsen je univerzalan, a Oliver je dalmatinska ikona.
Ne bi ih htio uspoređivati.
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Ajd fala kurcu makar malo chovika u tebi ima :::))
Samo mi se nekako ne slaze sa tvojim politichko rasno vjerskim uvjerenjima...naime jedan je bio Srbin a drugi velika jugoslovenchina::))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Godišnjica smrti Olivera Dragojevića Empty Re: Godišnjica smrti Olivera Dragojevića

Post by Eroo 29/7/2019, 19:49

frka wrote:by Eroo Today at 13:30

@Eroo wrote:
Ova mi je najdraža Arsenova...i danas je rado zapjevušim mojoj dragoj. :)



PA OVO...sve lijepo povezano. Savršenstvo...
Arsen je univerzalan, a Oliver je dalmatinska ikona.
Ne bi ih htio uspoređivati.
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Ajd fala kurcu makar malo chovika u tebi ima :::))
Samo mi se nekako ne slaze sa tvojim politichko rasno vjerskim uvjerenjima...naime jedan je bio Srbin a drugi velika jugoslovenchina::))
Pa i ti Teslu simpatiziraš iako je bio Hrvat. :D
Eroo
Eroo

Posts : 74792
2016-07-22


Back to top Go down

Godišnjica smrti Olivera Dragojevića Empty Re: Godišnjica smrti Olivera Dragojevića

Post by Guest 29/7/2019, 19:51

Dapache ..Tesla mi je idol bio i ostao iako je "Hrvat"::))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Godišnjica smrti Olivera Dragojevića Empty Re: Godišnjica smrti Olivera Dragojevića

Post by Eroo 29/7/2019, 20:02

frka wrote:Dapache ..Tesla mi je idol bio i ostao iako je "Hrvat"::))
Vidiš ti to, kao i meni Đoković iako je "Srbin". :)
Eroo
Eroo

Posts : 74792
2016-07-22


Back to top Go down

Godišnjica smrti Olivera Dragojevića Empty Re: Godišnjica smrti Olivera Dragojevića

Post by melkior 29/7/2019, 21:52

jastreb wrote:Hrvatska je već godinu dana bez posljednjeg velikog barda svoje estrade.

Nasljednika nema na vidiku,a ovi koji su ostali,nisu mu ni do koljena. Čak ni pomahnitali Kovač,a o smijurijama poput Grdovića, Stavrosa, Houdeka...da i ne govorimo.
Ja danas sasvim slučajno otkrio ovo:

avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Godišnjica smrti Olivera Dragojevića Empty Re: Godišnjica smrti Olivera Dragojevića

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum