ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

mi hrvati

Go down

mi hrvati Empty mi hrvati

Post by debotoijusto 27/7/2019, 20:30

Novi kulturocid razbijesnio je Splićane. Na nedavno obnovljenoj jugostičnoj kuli Dioklecijanove palače netko se odvažio iscrtati grafit - nepoznati 'umjetnik' nije odolio crvenim sprejem iskazati svoju ljubav voljenom klubu, oštetivši time neprocjenjivu povijesnu baštinu.


Dioklecijanova palača je, podsjetimo, na meti vandala bila i u siječnju, kada je Splićanin grafitima išarao zidove Vestibula i Zlatnih vrata. Policija ga je u roku od dva dana uhitila.



https://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split/clanak/id/615768/novi-kulturocid-u-splitu-divljacima-nista-nije-sveto-crvenim-sprejem-isarali-zidine-dioklecijanove-palace
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30614
2014-04-12


Back to top Go down

mi hrvati Empty Re: mi hrvati

Post by debotoijusto 27/7/2019, 20:34

mi hrvati 11357512

nedostatak percepcije prostora te nepismenost karakteristika ovih uradaka , tu pomogne edukacija , razmjer i sablona pomogne no da rabi edukaciju zasigurno mu ne bi palo napamet koristit zasticenu bastinu kao izricaj
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30614
2014-04-12


Back to top Go down

mi hrvati Empty Re: mi hrvati

Post by Guest 27/7/2019, 20:44

debotoijusto wrote:mi hrvati 11357512

nedostatak percepcije prostora te nepismenost karakteristika ovih uradaka , tu pomogne edukacija , razmjer i sablona pomogne no da rabi edukaciju zasigurno mu ne bi palo napamet koristit zasticenu bastinu kao izricaj
Uvijek je bilo budala i rata. Netko bojom ... netko granatama.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

mi hrvati Empty Re: mi hrvati

Post by darth_vader 27/7/2019, 21:09

A i taj Dioklecijan malo ide na kurac...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

mi hrvati Empty Re: mi hrvati

Post by Guest 27/7/2019, 22:06

jasambrend wrote:A i taj Dioklecijan malo ide na kurac...
lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

mi hrvati Empty Re: mi hrvati

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum