ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izbor za sve

Go down

Izbor za sve Empty Izbor za sve

Post by Maggie19 27/7/2019, 19:29

https://net.hr/danas/hrvatska/malo-drugacija-prica-s-jadrana-evo-dokaza-da-nije-svugdje-skupo-ne-moramo-ici-u-grcku-pun-tanjur-fine-hrane-a-cijena-je-super/
;-)
Ko

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Izbor za sve Empty Re: Izbor za sve

Post by darth_vader 27/7/2019, 19:33

0,5 l razvodnjene točene 25 kuna... bagatela.. :D
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19683
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Izbor za sve Empty Re: Izbor za sve

Post by Guest 27/7/2019, 19:40

a jel,kolko uzimaju u prosjeku na Jadranu za Tomate-Mozzarellu..?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbor za sve Empty Re: Izbor za sve

Post by Guest 27/7/2019, 19:54

Kakogod,nema vise na Jadran-stvar principa..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbor za sve Empty Re: Izbor za sve

Post by marcellus 28/7/2019, 11:29

Ljudi dajte jednom odite ljetovat u francusku ili u italiju pa mi recite da je jadran skup... pizza 20 eura piva 5 eura, mala, i to u seoskoj birtiji, u fensi lokalu na azurnoj obali može bit i 30... eura, ne kuna

_________________
Izbor za sve 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Izbor za sve Empty Re: Izbor za sve

Post by darth_vader 28/7/2019, 11:41

Marcel, ovo kod nas su sve jebene selendre... živim u turističkoj zoni pa znam. Konačno se nazire kraj favela/izlijevanje septičkih jama na plažu tipa turizma... da Azrurna obala. Hrvati kurca ne znaju o turizmu i niti će ikad znati. Preprimitivan narod, a primitivna stoka nam i većinom dolazi. A i njima je, hvala bogu to sve preskupo i dopizdilo im je više... sunce, more, obala... tog nemamo više kao komparativnu prednost, devastirano je skroz sad sve...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19683
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Izbor za sve Empty Re: Izbor za sve

Post by Guest 28/7/2019, 13:23

nije bitna tolika cijena,nego odnos ugostitelja prema gostima..nejednom sam dozivio 2000tih,da nakon sto mi konobar donese neurozno klopu,stane nesh dalje i onako zivčenjacki tapce nogom i svako malo baci pogled prema meni i ostalim gostima,ne nasmjesen,nego koda mu sve skupa ide na kurac..,kao da jedva ceka da pozderem i izgubim se..naravno prije svega platim..
dovoljan je jedan-dva takva smrada i da covjek vise izgubi volju da ide doli..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbor za sve Empty Re: Izbor za sve

Post by Guest 28/7/2019, 13:26

u biti krivica je u tome,da svega i svakog danas uzimaju kao konobare..uglavnom primitivci,kojima kazu s koje strane treba biti noz i vilica,a s koje zljic..setovi cas za sto,i vOILA..!!! gotovo skolovanje..brzi kurs ne podrazumjeva ljubaznosti nasmjeseno lice...kao u uljudjenim djelovima svijeta..

kretencine misle kako ce samo svoju smjenu zavrsiti,ne o tome,da kolicina i kvaliteta godstiju ovisi i o tome,kakva je atmosfera u restoranu..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbor za sve Empty Re: Izbor za sve

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum