ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 45 of 50 Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Jack Torrance Mon 6 Jan - 18:32

fridrih_niche wrote:Svi oni šute pa se naknadno raspricaju...
Naravno, dok traje karijera onda je silenzio stampa...
;)
Svi su oni imali priliku pričat u vrimenima kad se poslovalo s paralelnog računa, kad su se gomilali dugovi, u doba crnih torbi i poreznih prevara pa nisan primijetia da se ijedan tada javia i kritizira model upravljanja. OK, mučali su i izabrali stranu ali su samim tim izgubili i bilo kakav kredibilitet da se javljaju sad kad su drugi počistili njihovu šporkicu i poplaćali dugove koji su ostali iza njih.

Takvima je lipo zapiva izbornik Dena prije 5 i po godina, u najjačoj presici ikad, kad je pomea pod s "velikim hajdukovcima" i "velikim legendama" kojima je "stalo" do Hajduka

https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=TVQeg4QB1p8&t=5m03s

Željno se očekuju njegovi novi spektakularni obračuni s mikrofonima na stolu i "zašto ne igra palaversa" crvima koji su se u međuvremenu opet nakotili u poljudskom press salonu

Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Mon 6 Jan - 18:40

Izbornik Dena u <3

A o licemjerju Plete, Srne i sličnih ni ne tribamo diskutirat...
To je sve evidentno od starih dana...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Mon 6 Jan - 18:54

Al kako in je Tuso jeba majku u fino...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Jack Torrance Mon 6 Jan - 20:48

Uz presicu izbornika Dene, ova presica posli Kazahstana je sve, ja san samo čeka kad će reć "šta si reka???", dignit se, porušit sve ono iza sebe i natriskat onog debila Bilića/Jelića :)

Najjače je kako na početku svakog pitanja glumi smirenost a onda nakon dvi rečenice probije na mozak kad skuži na kakve debilizme mora odgovarat :))

Al reka je Dena mi ćemo proć, u inat "velikim hajdukovcima", i bogami prošli smo  :D

https://youtu.be/l2u9Yx7Lb2c?t=2m18s

_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Mon 6 Jan - 22:02

Je, je...
Krene u tiho, a onda mu živac proradi...
Ka u stilu Pixiesa...
:^O
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Tominjo Mon 6 Jan - 23:11

Hahaha...kakav trenerski mag, prošao je nezgodne Boratove rođake, ali mu nije magija pomogla protiv gruzijskih dilera.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Tue 7 Jan - 0:29

Roland Deschain wrote:
Andreas Goldberger wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:Meni u biti odgovara da ova sekta vodi hajduk.
Naime dok je njih u Hajduku mi nemamo prave konkurencije
Kad kritizira vođenje Hajduka i model - dobar je, a kad priča što mu se nudilo za potpis za Dinamo onda je smeće i lažov...  ;)
Vjerojatno je Stipe krivo shvatio. Nuđena mu je kapetanska traka Dinama, a on zabrijao da se radi o reprezentaciji. No ne treba ga osuđivati, ipak je on golman.


Tako je, a kad je pričao o vođenju kluba i modelu upravljanja, e onda nije bio golman nego se se Plete, citiram "lijepo se ispišao po sekti i njihovom ustroju kluba"  lol!

Obraz ka opanak...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull Tue 7 Jan - 0:32

Andreas Goldberger wrote:
Roland Deschain wrote:
Andreas Goldberger wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:Meni u biti odgovara da ova sekta vodi hajduk.
Naime dok je njih u Hajduku mi nemamo prave konkurencije
Kad kritizira vođenje Hajduka i model - dobar je, a kad priča što mu se nudilo za potpis za Dinamo onda je smeće i lažov...  :;):
Vjerojatno je Stipe krivo shvatio. Nuđena mu je kapetanska traka Dinama, a on zabrijao da se radi o reprezentaciji. No ne treba ga osuđivati, ipak je on golman.


Tako je, a kad je pričao o vođenju kluba i modelu upravljanja, e onda nije bio golman nego se se Plete, citiram "lijepo se ispišao po sekti i njihovom ustroju kluba"  :lol!:

Obraz ka opanak...
tako je to s vama tovarima.

malo bi ovako, malo onako.

ne ide malo dva zeca, malo tri zeca...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Tominjo Tue 7 Jan - 8:29

Andreas Goldberger wrote:
Roland Deschain wrote:
Andreas Goldberger wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:Meni u biti odgovara da ova sekta vodi hajduk.
Naime dok je njih u Hajduku mi nemamo prave konkurencije
Kad kritizira vođenje Hajduka i model - dobar je, a kad priča što mu se nudilo za potpis za Dinamo onda je smeće i lažov...  ;)
Vjerojatno je Stipe krivo shvatio. Nuđena mu je kapetanska traka Dinama, a on zabrijao da se radi o reprezentaciji. No ne treba ga osuđivati, ipak je on golman.


Tako je, a kad je pričao o vođenju kluba i modelu upravljanja, e onda nije bio golman nego se se Plete, citiram "lijepo se ispišao po sekti i njihovom ustroju kluba"  lol!

Obraz ka opanak...
Tko mi kaže. Ovo moje gore je zajebancija ako nisi skužio. Vi tovari ste prvi počeli razapinjati po forumima Stipu jer se drznuo taknuti u sektu i braniti veterane, ali se isto tako svi uhvatili toga što je evo on izjavio kako mu se nudila traka reprezentacije što je svakom normalnom obična glupost.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Tue 7 Jan - 13:58

Roland Deschain wrote:
Tko mi kaže. Ovo moje gore je zajebancija ako nisi skužio. Vi tovari ste prvi počeli razapinjati po forumima Stipu jer se drznuo taknuti u sektu i braniti veterane, ali se isto tako svi uhvatili toga što je evo on izjavio kako mu se nudila traka reprezentacije što je svakom normalnom obična glupost.

Svoje svađe i razmirice po forumima rješavaj tamo gdje one nastaju. Što bi te ja sad trebao pitati, tko je to napisao i gdje? Na ovom forumu i na ovoj temi si TI prvi počeo o Stipi i njegovom intevju, počeo si tu kokodakati o nekakvom pišanju. Kad sam ja naveo što je Stipe pričao o nečem dugom, e to je onda obična glupost i izmišljotina. Pa daj malo dogovori kriterij sam s sobom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull Tue 7 Jan - 14:42

Roland Deschain wrote:
Andreas Goldberger wrote:
Roland Deschain wrote:
Andreas Goldberger wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:Meni u biti odgovara da ova sekta vodi hajduk.
Naime dok je njih u Hajduku mi nemamo prave konkurencije
Kad kritizira vođenje Hajduka i model - dobar je, a kad priča što mu se nudilo za potpis za Dinamo onda je smeće i lažov...  :;):
Vjerojatno je Stipe krivo shvatio. Nuđena mu je kapetanska traka Dinama, a on zabrijao da se radi o reprezentaciji. No ne treba ga osuđivati, ipak je on golman.


Tako je, a kad je pričao o vođenju kluba i modelu upravljanja, e onda nije bio golman nego se se Plete, citiram "lijepo se ispišao po sekti i njihovom ustroju kluba"  :lol!:

Obraz ka opanak...
Tko mi kaže. Ovo moje gore je zajebancija ako nisi skužio. Vi tovari ste prvi počeli razapinjati po forumima Stipu jer se drznuo taknuti u sektu i braniti veterane, ali se isto tako svi uhvatili toga što je evo on izjavio kako mu se nudila traka reprezentacije što je svakom normalnom obična glupost.
kad razriješe enigmu tko je Pletikosi nudio lovu i kapetansku traku hajduk će biti spašen!

kakvi igrači, kakva struka, kakvi bakrači, kakvo upravljanje klubom?

esencija su pletikosine izjave jer se usudio javno glasno reći gdje je problem.

tovarska posla.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko Tue 7 Jan - 17:16

Ma mene još uvijek zanima ta kapetanska traka. Kol'ko love ona vrijedi, ako je bila u sklopu ponude Dinama?

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Tominjo Fri 10 Jan - 11:14

Opet neke afere u ovoj prćiji od kluba. Navodno drug sociolog zapošljava frendove kao savjetnike. Ovaj Brbljić će imat više savjetnika nego Kolinda. Naravno, na klupskoj sisi.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Fri 10 Jan - 12:48

Ništa čudno u državi gdje su korupcija i kriminal na vlasti. Naravno da se neće baviti s klubom koji vodi osuđeni kriminalac u bijegu, nego udri na klub koji je totalna suprotnost od spomenutog. Angažirili su čovjeka koji je već godinama bavi s tim poslom za kojeg ga je Hajduk doveo, konkretno PU, ali eto problem je što se on i Ben znaju. Baš čudno što se znaju jer obojica žive godinama u istom gradu i navijači su Hajduka (a nije Split), a prije su pratili Hajduka po cijeloj državi...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Tominjo Fri 10 Jan - 13:05

Kako to osuđeni kriminalac u bijegu vodi klub? Koju funkciju ima u klubu?

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Fri 10 Jan - 15:31

Roland Deschain wrote:Kako to osuđeni kriminalac u bijegu vodi klub? Koju funkciju ima u klubu?
Ne, Barišić je taj koji vodi klub, ima najveću funkciju, lol...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Tominjo Fri 10 Jan - 16:00

Niti je tebi pitanje postavljeno, niti si odgovorio na njega.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko Fri 10 Jan - 22:17

Hajduk Split - Page 45 81856301_2510832449162184_653893089890402304_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ohc=phL5Oy8D7W8AQmF1OP-nWrI0EexhZjpnc-ZHisTP2aTXFfTgZYu2xC86w&_nc_ht=scontent.fzag4-1

:rofl :rofl :rofl

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Fri 10 Jan - 23:06

Roland Deschain wrote:Kako to osuđeni kriminalac u bijegu vodi klub? Koju funkciju ima u klubu?
Isto kako je Pablo Escobar vodio Medellin kartel dok je bio u zatvoru, a i kasnije u bijegu. S tim da osuđeni kriminalac ima svog brata u klubu (isti je također osuđen).
Pa pogledaj malo izvještaj s Skupštine kluba pa poslušaj i pogledaj što govore ljudi koji su na funkcijama u klubu, poslušaj i pogledaj što govori trener i pojedini igrači koji dolaze u Dinamo. Ne trebam ti valjda vaditi sve to i lipiti članke, izjave i slično... Znaš ti to dobro i sam. Kao što bi trebao znati da primjerice da Bjelica vodi na pripreme jednog 20-njaka koji je na posudbi u Dinamu, koji na polusezoni nije bio standardan u drugoj momčadi Dinama, ali zato je sin od prijatelja Nenada Bjelice...  ;)  O tome ne pišeš ti, a bome nema toga po svim medijima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Tominjo Fri 10 Jan - 23:12

Zdravko Mamić, odnosno osuđeni kriminalac i lopov nema nikakvu funkciju u klubu. Sve ostalo su nagađanja. Ja mogu reći da Torcida reketari Hajduk, da dečki s Knežije preko DPH Zagreb kontroliraju financije i izvlače lovu iz Hajduka. To nigdje nije na paoiru, ali to se zna. Isto ko i za Mamića.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Fri 10 Jan - 23:39

Možeš reći što god hoćeš, ali za ovo što ja pišem imam itekako argumente. I dobit ćeš ih, samo ne ovdje na ovoj temi, jer ova tema ne zaslužuje to.  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 45 of 50 Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum