ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 22 of 50 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 36 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Tominjo 1/10/2019, 11:39

vuksadinare wrote:opet stara boljka...problem gostovanja...i buric bi trebao vec sada razmisljati da prestane mixati momcad...taman se jedna uigra a evo opet rosade...znam da zeli pruziti sanse drugima ali cijena toga nepotreban gubitak bodova...i problem u kupu sa mladosti...
Kakve rošade? Pa igrala vam je najjača ekipa.

Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 1/10/2019, 13:16

Roland Deschain wrote:
vuksadinare wrote:opet stara boljka...problem gostovanja...i buric bi trebao vec sada razmisljati da prestane mixati momcad...taman se jedna uigra a evo opet rosade...znam da zeli pruziti sanse drugima ali cijena toga nepotreban gubitak bodova...i problem u kupu sa mladosti...
Kakve rošade? Pa igrala vam je najjača ekipa.
pa igrala je vecinom..ali protiv mladosti druga ekipa..pa mixana opet predhodnu utakmicu prije mladosti...gubi se uigranost..npr..u kupu dinamo,rijeka,osijek su igrali u najjacim sastavima...buric je ok trener ali previse kemija...morao je vec uvidjeti koji su igraci izborili status za prvu momcad...ako hoce kemijat,isprobavat neka u pauzi između dvije utakmice igra prijateljske utakmice...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99086
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 1/10/2019, 16:04

Jedina je prava istina da Hajduk nema moć da pobjeđuje u seriji i zato ga uopće ne smatram ozbiljnim protivnikom za titulu. Tu je Rijeka daleko jača, a i igrački je jača od Hajduka. Iako, realno će Dinamo kad-tad napraviti seriju od 7-8 dobivenih utakmica u nizu i to nitko ne može pratiti.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 1/10/2019, 16:10

Hajduk s Varaždinom ne smije igrati u nedjelju na svome travnjaku u Poljudu!
Inspekcija UEFA obišla je danas Poljud i utvrdila da je travnjak u tako lošem stanju da ga treba sanirati do utakmice Hrvatska - Mađarska 10. listopada i u međuvremenu sve aktivnosti na njemu stopirati, ukinuti - javlja Slobodna Dalmacija.
Prema tome, Hajduk - Varaždin ili će mijenjati domaćinstvo, pa u nedjelju igrati u Varaždinu ili će se meč odgoditi, a to ćemo saznati uskoro.





Pa jebote, prije par mjeseci su mijenjali travnjak. Tko im je to radio? Dimnjačari?

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 1/10/2019, 16:12

Zeko wrote:Jedina je prava istina da Hajduk nema moć da pobjeđuje u seriji i zato ga uopće ne smatram ozbiljnim protivnikom za titulu. Tu je Rijeka daleko jača, a i igrački je jača od Hajduka. Iako, realno će Dinamo kad-tad napraviti seriju od 7-8 dobivenih utakmica u nizu i to nitko ne može pratiti.
..pa nema moc...ali bi mogao raditi neke serije da se ne mixa momcad svako malo.....i da pritisak bude manji na igrace...odnosno da se od njih vec sad ne radi pritisak da su prvaci..ocito je da neki padaju pod tim teretom...ali u prvom redu buric previse kemija...trazi..nakon deset kola vec je trebao imati definiranu prvu momcad...i vijdeti koji jesu igraci za prvu momcad a koji trenutno nisu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99086
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 2/10/2019, 01:11

hvala ti boze sto navijam za najveci hrvatski klub
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 2/10/2019, 01:11

hajduk zivi vjecno
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 2/10/2019, 01:11

volim te mama al ne vise od hajduka
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Tominjo 3/10/2019, 08:53

Klošar pogleda svaki ponedjeljak ko je prvi na tabelama po Italiji, Hrvatskoj, Bosni itd i onda za njih navija.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 19/10/2019, 00:40

NOVA PRESUDA U KORIST NAŠEG HAJDUKA



Danas smo zaprimili presudu Županijskog suda u Splitu kojom je pravomoćno presuđeno da je Hanza Media d.o.o. dužna Udruzi Naš Hajduk isplatiti 10.000,00 HRK, kao i 5.325,00 HRK sudskih troškova zajedno sa zakonskim zateznim kamatama koje teku od 25.11.2018. god. pa do isplate, zbog članka novinara Ivana Ugrina objavljenog u Slobodnoj Dalmaciji 22.08.2018. pod naslovom "Pilatovsko pranje ruku Našega Hajduka".

Za članak je utvrđeno kako je temeljen na neistinitim činjenicama i kako autor nije postupao u dobroj vjeri niti je provjerio informacije prije nego što su objavljene.

Između ostalog, u članku stoji kako je Naš Hajduk „donedavno najvećeg pojedinačnog dioničara, vlasnika lanca dućana Tommy, pod prijetnjom razbijanja njegovih trgovačkih objekata, prisilio da ponudi udruzi svoje dionice Hajduka..." što je i sam gospodin Tomislav Mamić, vlasnik tvrtke Tommy, opovrgnuo svojim svjedočenjem tijekom sudskog postupka u kojem je odlučno naveo da citirani navodi nisu istiniti i da je ideja da ponudi Našem Hajduku dionice bila isključivo njegova.

_________________

Gazi crve i lešinare...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 19/10/2019, 14:52

O bože ... Sigurno će Tomislav Mamić reći na sudu da su mu prijetili, a da to nije prijavio policiji. Gdje je kraj glupostima forumske  jocolor ?

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 20/10/2019, 22:34

'AKO NETKO MISLI DA JE MOGUĆE NEŠTO ŠTO NIJE, JA MU NE MOGU POMOĆI', TRENER BIJELIH REAGIRAO Dio splitskih navijača vrijeđao trenera i upravu




Ovaj Burić je valjda jedini u Splitu koji ima čime misliti. I jedini je svjestan da je ovo što ove sezone radi sa Hajdukom barem 50 % više nego što ta ekipa realno vrijedi i da je velika stvar za njega već sama činjenica da je natjerao Bjelicu da ipak ne igra HNL sa drugom ekipom, već sa kombinacijom prve i druge. Zna čovjek da nema nikakve šanse upuštati se u borbu sa Dinamom za titulu jer je to preogromna razlika u kvaliteti na strani Dinama i da bi osvajanje drugog mjesta i ulazak u onaj teži put kvalifikacija za LP za ovaj Hajduk bio vrh vrhova. 

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 20/10/2019, 22:37

Poceo raspad. Mada me zacudilo sto se to dogodilo nije vec prije 2 miseca

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 20/10/2019, 22:38

4. Mjesto je klosarima vrh
Ocekivam da ce do Bozica Dinamo vec sve rjesit

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Tominjo 21/10/2019, 08:19

Meni nisu jasni ti navijači Hajduka. Ovo je za njih maksimum. Što su mislili? Da stvarno mogu biti prvaci? Àko budu drugi to im je ko da su osvojili LP. Dinamo se još zajebava u HNL-u, kad dodaju gas biti će +20.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by darth_vader 21/10/2019, 09:29

Roland Deschain wrote:Meni nisu jasni ti navijači Hajduka. Ovo je za njih maksimum. Što su mislili? Da stvarno mogu biti prvaci? Àko budu drugi to im je ko da su osvojili LP. Dinamo se još zajebava u HNL-u, kad dodaju gas biti će +20.

Tko zna tko sad i za čiji račun jebe po tavanu... Burića treba pustit na miru da radi, a pojedinim klošarima konačno porazbijati usijane glave... Hajduk je limitirana momčad i tu ne treba biti veliki stručnjak za utvrditi i sad jebati trenera nekim nebuloznim ciljevima, stvarno ne znam u čijem je to uopće interesu... bojim se da opet politika ima prste u petljanju oko kluba...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 21/10/2019, 16:57

jasambrend wrote:

Tko zna tko sad i za čiji račun jebe po tavanu... Burića treba pustit na miru da radi, a pojedinim klošarima konačno porazbijati usijane glave... Hajduk je limitirana momčad i tu ne treba biti veliki stručnjak za utvrditi i sad jebati trenera nekim nebuloznim ciljevima, stvarno ne znam u čijem je to uopće interesu... bojim se da opet politika ima prste u petljanju oko kluba...
Nema nikakva politika prste u klubu.
Problem je što imaš jednu glasnu manjinu među članstvom Hajduka koji u startu nije prihvatio Burića (jer ga je doveo Brbić u prvom redu) i koji samo čeka trenutak za udarce. Udarili su dok je bio prvi, naravno sad još više. Ako ne vjeruješ, baci oko na članski forum...

Spomenutoj manjini, ali glasnoj manjini pa djeluju kao većina su Gojun i Oreščanin doktori, bogovi nogometa i još se nisu pomirili s odlaskom tih genijalaca koje sad zove Barcelona, Real (moš misliti). U tom kupusu pritiska Buriću nije lako raditi.

Ja sam uvijek i zauvijek to da se da treneru vremena, a onda donose sudovi. Nekima je dosta jedna utakmica da sve znaju...

Isto tako, Burić ima iza Dinama najskuplju i najkvalitetniju momčad, i mora mijenjati neke stvari. I laik vidi da je nama najveći problem gol i da mi s Jairom i Jradijem koji glume napadače nećemo daleko...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 21/10/2019, 17:01

Hajduk živi vječno!
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by darth_vader 21/10/2019, 17:09

Andreas Goldberger wrote:
jasambrend wrote:

Tko zna tko sad i za čiji račun jebe po tavanu... Burića treba pustit na miru da radi, a pojedinim klošarima konačno porazbijati usijane glave... Hajduk je limitirana momčad i tu ne treba biti veliki stručnjak za utvrditi i sad jebati trenera nekim nebuloznim ciljevima, stvarno ne znam u čijem je to uopće interesu... bojim se da opet politika ima prste u petljanju oko kluba...
Nema nikakva politika prste u klubu.
Problem je što imaš jednu glasnu manjinu među članstvom Hajduka koji u startu nije prihvatio Burića (jer ga je doveo Brbić u prvom redu) i koji samo čeka trenutak za udarce. Udarili su dok je bio prvi, ondaće pogotovo sad. Ako ne vjeruješ, baci oko na članski forum...

Spomenutoj manjini, ali glasnoj manjini pa djeluju kao većina su Gojun i Oreščanin doktori, bogovi nogometa i još se nisu pomirili s odlaskom tih genijalaca koje sad zove Barcelona, Real (moš misliti). U tom kupusu pritiska Buriću nije lako raditi.

Ja sam uvijek i zauvijek to da se da treneru vremena, a onda donose sudovi. Nekima je dosta jedna utakmica, i to sami priznaju... 

Isto tako, Burić ima iza Dinama najskuplju i najkvalitetniju momčad, i mora mijenjati neke stvari. I laik vidi da je nama najveći problem gol i da mi s Jairom i Jradijem koji glume napadače nećemo daleko...


Taman da je i najbolja i najskuplja, rezultati ne dolaze preko noći... svaki trener treba vremena dok mu momčad ne pohvata zamisli, dok ne prorade automatizmi u igri i dok se ne reflektira sve zajedno na rezultat... Burić je tu pod duplim pritiskom jer s jedne strane mu pojedinci od početka rade o glavi, a s druge strane i svi drugi očekuju instant rezultat(uprava, navijači, mediji), a znamo kako takve stvari ne dolaze preko noći niti kod klasnih momčadi... Hajduk nema neku igru na gostovanjima i dojam je da Burić ziheraški postavlja taktiku, ali po meni mu je nametnut i prevelik imperativ pobjeđivanja u kontinuitetu.... pa nije valjda netko pomislio da se može konkurirati Dinamu? Osijeku i Rijeci da, ali Dinamo je itekako daleko ispred i nema smisla uopće trošiti energiju na isforsirani vječiti realitet, nego ići utakmicu po utakmicu... najmanje što je potrebno je jebati trenera pritom jer u Hajduku u zadnje vrijeme ni Klopp ne bi kurca napravija...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 21/10/2019, 17:26

jasambrend wrote:


Taman da je i najbolja i najskuplja, rezultati ne dolaze preko noći... svaki trener treba vremena dok mu momčad ne pohvata zamisli, dok ne prorade automatizmi u igri i dok se ne reflektira sve zajedno na rezultat... Burić je tu pod duplim pritiskom jer s jedne strane mu pojedinci od početka rade o glavi, a s druge strane i svi drugi očekuju instant rezultat(uprava, navijači, mediji), a znamo kako takve stvari ne dolaze preko noći niti kod klasnih momčadi... Hajduk nema neku igru na gostovanjima i dojam je da Burić ziheraški postavlja taktiku, ali po meni mu je nametnut i prevelik imperativ pobjeđivanja u kontinuitetu.... pa nije valjda netko pomislio da se može konkurirati Dinamu? Osijeku i Rijeci da, ali Dinamo je itekako daleko ispred i nema smisla uopće trošiti energiju na isforsirani vječiti realitet, nego ići utakmicu po utakmicu... najmanje što je potrebno je jebati trenera pritom jer u Hajduku u zadnje vrijeme ni Klopp ne bi kurca napravija...
Nema kluba u kojem je teže raditi od Hajduka.
Također, Burić nek se orijentira na momčad i da nikakvi povici, i nikakve stvari sa strane ne utječu na njega kao što jesu na mnoge.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 21/10/2019, 18:00

Ne znan samo šta Buric ima s činjenicom da je Hamza falija zicer sa 10 metara?
Treneri znaju imat strašno nezahvalan posa...
A Split je ionako prebolesna sredina, posebno kad si trener Hajduka...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 22 of 50 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 36 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum