ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Živi zid pozvao Kolindu da povuće vojsku i proglasi vojnu neutralnost

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Živi zid pozvao Kolindu da povuće vojsku i proglasi vojnu neutralnost - Page 3 Empty Re: Živi zid pozvao Kolindu da povuće vojsku i proglasi vojnu neutralnost

Post by Guest 24/7/2019, 21:07

Iskra wrote:
pismejker wrote:
Iskra wrote:
pismejker wrote:ahhhh..lijepo..samo naprijed..
Pa Previse zemalja u svijetu kritikuju americko nametanje cijelom svijetu svojih blesavstina..cisto zato jer Jemeri misle da su bogomdani,pa mogu kontrolirati cijeli svijet..misle da je to njihovo dvoriste..neka prcija na drugom kraju planeta se usija,a oni odmah,"odgovorni" kakvi jesu,proglase to prijetnjom americkoj sigurnosti,i pod tom krilaticom,jebu sve,od svojih gradjana,do ostatka svijeta,bar one koji su slabiji i manji..

Rusi..medvjed koji obicno uglavnom spava..nema neke pretenzije poput Amera..bolje ga ne dirati..
Igraju se dva giganta ... jedan od "zlata" a drugi od "blata" ...
Cilj im je isti ... jedan drugoga da "slisti" ...
Dobro,dva najjaca jesu,ali nikako nisu isti,pogotovo mentalitetom..Poznam puno Rusa i to su sve odreda opusteni ljudi,neskloni konfliktima..onako samopouzdani,kojima ne treba dokazivanje..Ne kazem da su od Zlata,ali svakako nisu nikom prijetnja,a pogotovo globalno,ne turaju u svaki problem nos..ako gdje i ulete,ulete na pristojan poziv i zamolbu,dakle sve legality..
ja sam bas bio protiv njih,do prije par godina,a onda,kad sam vidio sto Jemeri rade svabiji i Europi(sankcije namjenjene kaobajagi Rusiji),malo me nagnalo da razmislim..veliki strasni medo rusija,toliko zla,a opet,nitko stete od nje..i Jemerika,pravedni Avenger,moralan i castan,a sve gdje upetlja prste,ode kvragu..jedino ne tamo,odakle muze enormnu korist..

Evo ti na zadnji njuzevi..Japanci,Kinezi,Svabi,sele svoje autoindustrije u Rusiju...Japanci vec naveliko rade...
Eto, ja slučajno bila u "omraženoj" Americi, puna predrasuda o zločestim Amerima. Ostala ugodno iznenađena koliko su ljubazni, susretljivi, komunikativni, spremni pomoći.

Tocno Sparky,no JA govorim o DRZAVNOJ politici i vlasti...svugdje su ljudi obicni uglavnom oke,tu si u pravu za Jemere..

Guest
Guest


Back to top Go down

Živi zid pozvao Kolindu da povuće vojsku i proglasi vojnu neutralnost - Page 3 Empty Re: Živi zid pozvao Kolindu da povuće vojsku i proglasi vojnu neutralnost

Post by Eroo 24/7/2019, 21:13

pismejker wrote:Ero,ti si stari i posjenili Bedak..
Imaš već 2 žuta od mene. Pazi, znam biti verbalno jako neugodan.
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Živi zid pozvao Kolindu da povuće vojsku i proglasi vojnu neutralnost - Page 3 Empty Re: Živi zid pozvao Kolindu da povuće vojsku i proglasi vojnu neutralnost

Post by debotoijusto 24/7/2019, 21:20

ŽIVI zid je, nakon napada na hrvatske vojnike u Afganistanu, pozvao predsjednicu Kolindu Grabar Kitarović da povuče sve hrvatske vojnike iz misija u svijetu te da proglasi trajnu neutralnost po uzoru na neke europske zemlje. 
"Pozivamo predsjednicu Kolindu Grabar-Kitarović, kao vrhovnu zapovjednicu vojske, da momentalno vrati naše vojnike u Hrvatsku, da proglasi trajnu neutralnost, po uzoru na druge države u Europi, poput Švedske, Finske, Austrije, Cipra, Malte, Irske i Švicarske", poručio je saborski zastupnik Damjan Vucelić.

zivi zid ima - za ovaj sramotan istup politikanstva na tragediji koja zadesila obitelj i drzavu
zatim jos jedan veliki - za budalastine  oko "trajne neutralnosti"
4 recenice 2 - , to ni kolinda u najboljim danima vrijedjanja inteligencije nije imala
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30661
2014-04-12


Back to top Go down

Živi zid pozvao Kolindu da povuće vojsku i proglasi vojnu neutralnost - Page 3 Empty Re: Živi zid pozvao Kolindu da povuće vojsku i proglasi vojnu neutralnost

Post by debotoijusto 24/7/2019, 21:23

Eroo wrote:
pismejker wrote:Ero,ti si stari i posjenili Bedak..
Imaš već 2 žuta od mene. Pazi, znam biti verbalno jako neugodan.
tri zuta - jedanaesterac ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30661
2014-04-12


Back to top Go down

Živi zid pozvao Kolindu da povuće vojsku i proglasi vojnu neutralnost - Page 3 Empty Re: Živi zid pozvao Kolindu da povuće vojsku i proglasi vojnu neutralnost

Post by Guest 24/7/2019, 21:37

Eroo wrote:
pismejker wrote:Ero,ti si stari i posjenili Bedak..
Imaš već 2 žuta od mene. Pazi, znam biti verbalno jako neugodan.
Cinjenice ostaju..bedak,navijac,bez ikakvih argumenata...slobodno pokazi svoj kucni odgoj,ali se drzi Menea iskljucivo,da ja ne bih postao Neugodan..opcenito.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Živi zid pozvao Kolindu da povuće vojsku i proglasi vojnu neutralnost - Page 3 Empty Re: Živi zid pozvao Kolindu da povuće vojsku i proglasi vojnu neutralnost

Post by Guest 24/7/2019, 21:44

NATO sendvičar,umalo zaboravih..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Živi zid pozvao Kolindu da povuće vojsku i proglasi vojnu neutralnost - Page 3 Empty Re: Živi zid pozvao Kolindu da povuće vojsku i proglasi vojnu neutralnost

Post by Regoč 25/7/2019, 16:51

Živozidaške budalaštine! Hrvatski vojnici tamo trjebaju ostati, Hrvatska mora imati snage u veličini zdruga po svjetskih kriznih žarištih kako bi nam svi profesionalni vojnici imali ratno iskustvo.

_________________
Živi zid pozvao Kolindu da povuće vojsku i proglasi vojnu neutralnost - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Živi zid pozvao Kolindu da povuće vojsku i proglasi vojnu neutralnost - Page 3 Empty Re: Živi zid pozvao Kolindu da povuće vojsku i proglasi vojnu neutralnost

Post by Eroo 25/7/2019, 16:59

Šta kažu, imate li vojsku za proglasit neutralnost?
Koja blebetala, majko mila...

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Živi zid pozvao Kolindu da povuće vojsku i proglasi vojnu neutralnost - Page 3 Empty Re: Živi zid pozvao Kolindu da povuće vojsku i proglasi vojnu neutralnost

Post by Eroo 25/7/2019, 17:00

pismejker wrote:
Eroo wrote:
pismejker wrote:Ero,ti si stari i posjenili Bedak..
Imaš već 2 žuta od mene. Pazi, znam biti verbalno jako neugodan.
Cinjenice ostaju..bedak,navijac,bez ikakvih argumenata...slobodno pokazi svoj kucni odgoj,ali se drzi Menea iskljucivo,da ja ne bih postao Neugodan..opcenito.. :cleanteeth
Nisam ti se uopće obraćao.
Ne bih ni sada, ali eto...samo nastavi, ne pusti se smetat.
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Živi zid pozvao Kolindu da povuće vojsku i proglasi vojnu neutralnost - Page 3 Empty Re: Živi zid pozvao Kolindu da povuće vojsku i proglasi vojnu neutralnost

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum