ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Je li Novak Đoković tip srbina kakvog bi željeli imati u Hrvatskoj?!

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Je li Novak Đoković tip srbina kakvog bi željeli imati u Hrvatskoj?! Empty Je li Novak Đoković tip srbina kakvog bi željeli imati u Hrvatskoj?!

Post by vuksadinare Wed 24 Jul - 9:23

http://www.vecernji.hr/sport/okovic-sjajnom-objavom-jos-jednom-istaknuo-ljepotu-hrvatskog-mora-1334174
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Je li Novak Đoković tip srbina kakvog bi željeli imati u Hrvatskoj?! Empty Re: Je li Novak Đoković tip srbina kakvog bi željeli imati u Hrvatskoj?!

Post by vuksadinare Wed 24 Jul - 9:25

pa kad uzmes njega i primjere poput crvenkastog,pupovca i jos nekih svakako
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Je li Novak Đoković tip srbina kakvog bi željeli imati u Hrvatskoj?! Empty Re: Je li Novak Đoković tip srbina kakvog bi željeli imati u Hrvatskoj?!

Post by Guest Wed 24 Jul - 9:33

Brzo bi Nolo promenio ploču kada bi video odnos hrvatske prema Srbima... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Je li Novak Đoković tip srbina kakvog bi željeli imati u Hrvatskoj?! Empty Re: Je li Novak Đoković tip srbina kakvog bi željeli imati u Hrvatskoj?!

Post by vuksadinare Wed 24 Jul - 9:35

Serbia Strong wrote:Brzo bi Nolo promenio ploču kada bi video odnos hrvatske prema Srbima... Basketball
odnos je dobar prema srbima koji zasluze to ili su zasluzili..oni koji nisu zasluzili naravno odnos ce biti drugaciji
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Je li Novak Đoković tip srbina kakvog bi željeli imati u Hrvatskoj?! Empty Re: Je li Novak Đoković tip srbina kakvog bi željeli imati u Hrvatskoj?!

Post by vuksadinare Wed 24 Jul - 9:37

evo npr.suljo i jos poneko...traze pozitivan odnos prema njima u hrvatskoj a sad da ne ulazim u povijesne kontrovorze oko sulje a koji se znaju i d ane ponavljam..navest cu samo ovaj primjer..suljo trazi postovanje a npr..na proslom svjetskom prvenstvu izjavio je da navija za rusiju(i druge reprezentacije) kad su igrale protiv hrvatske...morbidno i zlocesto od sulje..takvi sigurno nikad nece biti lijepo primljeni osim po protokolu koji se mora odraditi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Je li Novak Đoković tip srbina kakvog bi željeli imati u Hrvatskoj?! Empty Re: Je li Novak Đoković tip srbina kakvog bi željeli imati u Hrvatskoj?!

Post by vuksadinare Wed 24 Jul - 9:40

naravno sulju nitko niej tjerao da da to kaze ili d anavija za hrvatsku ali sam je to potencirao..ili na upit novinara mogao je dati klise odgovor..'neka pobjedi nogomet ili bolji'...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Je li Novak Đoković tip srbina kakvog bi željeli imati u Hrvatskoj?! Empty Re: Je li Novak Đoković tip srbina kakvog bi željeli imati u Hrvatskoj?!

Post by Guest Wed 24 Jul - 9:58

vuksadinare wrote:
Serbia Strong wrote:Brzo bi Nolo promenio ploču kada bi video odnos hrvatske prema Srbima... Basketball
odnos je dobar prema srbima koji zasluze to ili su zasluzili..oni koji nisu zasluzili naravno odnos ce biti drugaciji


A kako meriš ko je kako zaslužio? :roll lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Je li Novak Đoković tip srbina kakvog bi željeli imati u Hrvatskoj?! Empty Re: Je li Novak Đoković tip srbina kakvog bi željeli imati u Hrvatskoj?!

Post by vuksadinare Wed 24 Jul - 10:04

Serbia Strong wrote:
vuksadinare wrote:
Serbia Strong wrote:Brzo bi Nolo promenio ploču kada bi video odnos hrvatske prema Srbima... Basketball
odnos je dobar prema srbima koji zasluze to ili su zasluzili..oni koji nisu zasluzili naravno odnos ce biti drugaciji


A kako meriš ko je kako zaslužio? :roll lol!
pa evo novak je zasluzio...ne mora biti manji srbin ako postuje npr.hrvatske sportske uspjehe i obrnuto..da ne idem sad dalje..zato u hrvatskoj se vesele njegovim uspjesima jer ima posten i korektan odnos prema hrvatima i hravtskoj..ne treba tu sad i prevelika ljubav vec jednostavno normalan odnos...ali ako zivis ovdje a molis boga da kisa pada u srbiji onda dobro sigurno nece biti...isto vazi i za hrvata u srbiji..onda se moze racunati da ce odnosi biti normalni...ne mora znaciti bratski i slicno..ali u norlmalnim okvirima da
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Je li Novak Đoković tip srbina kakvog bi željeli imati u Hrvatskoj?! Empty Re: Je li Novak Đoković tip srbina kakvog bi željeli imati u Hrvatskoj?!

Post by Guest Wed 24 Jul - 10:24

mi ocekujemo isto ko u srbiji
ubrzo shvatimo da ste kreteni
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Je li Novak Đoković tip srbina kakvog bi željeli imati u Hrvatskoj?! Empty Re: Je li Novak Đoković tip srbina kakvog bi željeli imati u Hrvatskoj?!

Post by Guest Wed 24 Jul - 10:26

onaj bre odveo nasu srbijanku
u zagreb da je tuce i psuje maju
srpsku.
da sam joj brat ili cale
ispraznio bih pistolj u skota
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Je li Novak Đoković tip srbina kakvog bi željeli imati u Hrvatskoj?! Empty Re: Je li Novak Đoković tip srbina kakvog bi željeli imati u Hrvatskoj?!

Post by vuksadinare Wed 24 Jul - 10:29

pizzon wrote:mi ocekujemo isto ko u srbiji
ubrzo shvatimo da ste kreteni
evo primjera... pirat
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Je li Novak Đoković tip srbina kakvog bi željeli imati u Hrvatskoj?! Empty Re: Je li Novak Đoković tip srbina kakvog bi željeli imati u Hrvatskoj?!

Post by Guest Wed 24 Jul - 10:33

A zasto onda pičkate jadnike koji su dosli konobariti i zaraditi novac za zivot?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Je li Novak Đoković tip srbina kakvog bi željeli imati u Hrvatskoj?! Empty Re: Je li Novak Đoković tip srbina kakvog bi željeli imati u Hrvatskoj?!

Post by Guest Wed 24 Jul - 10:37

pismejker wrote:A zasto onda pičkate jadnike koji su dosli konobariti i zaraditi novac za zivot?


Upravo sam pisao to pitanje.
Ukratko, zato što su govna...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Je li Novak Đoković tip srbina kakvog bi željeli imati u Hrvatskoj?! Empty Re: Je li Novak Đoković tip srbina kakvog bi željeli imati u Hrvatskoj?!

Post by vuksadinare Wed 24 Jul - 10:42

pismejker wrote:A zasto onda pičkate jadnike koji su dosli konobariti i zaraditi novac za zivot?
...sto ljudi sto cudi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Je li Novak Đoković tip srbina kakvog bi željeli imati u Hrvatskoj?! Empty Re: Je li Novak Đoković tip srbina kakvog bi željeli imati u Hrvatskoj?!

Post by Guest Wed 24 Jul - 10:47

vuksadinare wrote:
pismejker wrote:A zasto onda pičkate jadnike koji su dosli konobariti i zaraditi novac za zivot?
...sto ljudi sto cudi

Tja..vrlo respektabilan odgovor...i vrlo argumentiran..na to tvoje,dakle i ja imam pravo kad me huja uhvati,istresti se na bilo koga,makar i neduzan bio???....eeee,kulturo moja balkanska..
ja kad sam otisao u srbiju prije karikiram 10 godina,odnos nije mogao biti bolji,s obzirom na hrvacku putovnicu..profesionalnost u svakoj ustanovi gdje sam bio,neke nekretnine i novac ostali iza starog..nitko nije pokusao birokracki da me uspori ili onemoguci..Moje je moje, i to su respektirali..

Skidam kapu..ovo sto vi cinite,samo kvari te stvari..i stvara negativu..ali štoš..sto ljudi sto ćudi... :coffee
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Je li Novak Đoković tip srbina kakvog bi željeli imati u Hrvatskoj?! Empty Re: Je li Novak Đoković tip srbina kakvog bi željeli imati u Hrvatskoj?!

Post by vuksadinare Wed 24 Jul - 10:50

pismejker wrote:
vuksadinare wrote:
pismejker wrote:A zasto onda pičkate jadnike koji su dosli konobariti i zaraditi novac za zivot?
...sto ljudi sto cudi

Tja..vrlo respektabilan odgovor...i vrlo argumentiran..na to tvoje,dakle i ja imam pravo kad me huja uhvati,istresti se na bilo koga,makar i neduzan bio???....eeee,kulturo moja balkanska..
ja kad sam otisao u srbiju prije karikiram 10 godina,odnos nije mogao biti bolji,s obzirom na hrvacku putovnicu..profesionalnost u svakoj ustanovi gdje sam bio,neke nekretnine i novac ostali iza starog..nitko nije pokusao birokracki da me uspori ili onemoguci..Moje je moje, i to su respektirali..

Skidam kapu..ovo sto vi cinite,samo kvari te stvari..i stvara negativu..ali štoš..sto ljudi sto ćudi... :coffee
pa eto nekidan u vodicma gdje sam bio na godisnjem..bio srbijanac ispred mene u posti i sve isto...kao sto je tebi bilo..fin odnos,niko nije reagirao sto je srbijanac i sto srpski govori..dakle sto ljudi sto cudi..u brnazama nedavno hrvat pomogao srbima kojima se pokvario auto i odveo popraviti auto kod prijatelja automehanicara dotle je pocastio srbe u lokalnoj birtiji
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Je li Novak Đoković tip srbina kakvog bi željeli imati u Hrvatskoj?! Empty Re: Je li Novak Đoković tip srbina kakvog bi željeli imati u Hrvatskoj?!

Post by Guest Wed 24 Jul - 10:52

vuksadinare wrote:
pismejker wrote:
vuksadinare wrote:
pismejker wrote:A zasto onda pičkate jadnike koji su dosli konobariti i zaraditi novac za zivot?
...sto ljudi sto cudi

Tja..vrlo respektabilan odgovor...i vrlo argumentiran..na to tvoje,dakle i ja imam pravo kad me huja uhvati,istresti se na bilo koga,makar i neduzan bio???....eeee,kulturo moja balkanska..
ja kad sam otisao u srbiju prije karikiram 10 godina,odnos nije mogao biti bolji,s obzirom na hrvacku putovnicu..profesionalnost u svakoj ustanovi gdje sam bio,neke nekretnine i novac ostali iza starog..nitko nije pokusao birokracki da me uspori ili onemoguci..Moje je moje, i to su respektirali..

Skidam kapu..ovo sto vi cinite,samo kvari te stvari..i stvara negativu..ali štoš..sto ljudi sto ćudi... :coffee
pa eto nekidan u vodicma gdje sam bio na godisnjem..bio srbijanac ispred mene u posti i sve isto...kao sto je tebi bilo..fin odnos,niko nije reagirao sto je srbijanac i sto srpski govori..dakle sto ljudi sto cudi..u brnazama nedavno hrvat pomogao srbima kojima se pokvario auto i odveo popraviti auto kod prijatelja automehanicara dotle je pocastio srbe u lokalnoj birtiji

Lijepo,tako i treba..Educirajte klince koji hoce nacionalni ponos pokazati putem nasilja..ima i pozitivnih nacina(sport)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Je li Novak Đoković tip srbina kakvog bi željeli imati u Hrvatskoj?! Empty Re: Je li Novak Đoković tip srbina kakvog bi željeli imati u Hrvatskoj?!

Post by kaya Wed 24 Jul - 10:53

pismejker wrote:A zasto onda pičkate jadnike koji su dosli konobariti i zaraditi novac za zivot?
Ne pickamo ih im, pickaju ih dangube i huligani. I to jednoga od 10 000, zanemarivo, vjerojatnost kao da im ja naletim a sto se napuhuje. A zasto ih pickaju? Kratko , zato sto nisu dobili propisno po picki, pendrekom pa u zatvor 3 godine. Sljedeci bi razmislio...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Je li Novak Đoković tip srbina kakvog bi željeli imati u Hrvatskoj?! Empty Re: Je li Novak Đoković tip srbina kakvog bi željeli imati u Hrvatskoj?!

Post by Guest Wed 24 Jul - 10:56

kaya wrote:
pismejker wrote:A zasto onda pičkate jadnike koji su dosli konobariti i zaraditi novac za zivot?
Ne pickamo ih im, pickaju ih dangube i huligani. I to jednoga od 10 000, zanemarivo, vjerojatnost kao da im ja naletim a sto se napuhuje. A zasto ih pickaju? Kratko , zato sto nisu dobili propisno po picki, pendrekom pa u zatvor 3 godine. Sljedeci bi razmislio...
slazem se..no bed je ako naletis na takve,onda ti vizura na stvari postane ponesto drugacija...jebiga,sjedis sa curom u restoranu kafeu,i uleti falanga budala ispickati nekog,i pride ti i cura,dobijete po usima..nema smisla..nije niti oke za turizam.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Je li Novak Đoković tip srbina kakvog bi željeli imati u Hrvatskoj?! Empty Re: Je li Novak Đoković tip srbina kakvog bi željeli imati u Hrvatskoj?!

Post by vuksadinare Wed 24 Jul - 10:57

https://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split-zupanija/clanak/id/609505/sportasi-iz-srbije-39zaglavili39-u-brnazama-a-onda-su-dozivjeli-neocekivanu-gestu-nepoznati-momci-ne-samo-da-su-im-u-trenu-pronasli-pomoc-vec-su-im-priredili-vec-su-im-priredili-jos-jedno-iznenaenje
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Je li Novak Đoković tip srbina kakvog bi željeli imati u Hrvatskoj?! Empty Re: Je li Novak Đoković tip srbina kakvog bi željeli imati u Hrvatskoj?!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum