ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mi iz IFO-a nismo pisali nikakav HDZ-ov program

Go down

Mi iz IFO-a nismo pisali nikakav HDZ-ov program Empty Mi iz IFO-a nismo pisali nikakav HDZ-ov program

Post by shaby 6/11/2015, 18:55

http://www.telegram.hr/politika-kriminal/mi-iz-ifo-a-nismo-pisali-nikakav-hdz-ov-program-novi-telegram-u-prodaji-je-vec-od-sutra-i-donosi-izbornu-ekskluzivu/

_________________


"Universal truth is not measured in mass appeal"
shaby
shaby

Posts : 284
2014-04-19


Back to top Go down

Mi iz IFO-a nismo pisali nikakav HDZ-ov program Empty Re: Mi iz IFO-a nismo pisali nikakav HDZ-ov program

Post by shaby 6/11/2015, 18:58

Moramo kategorički naglasiti da nismo napravili nikakav izborni program za HDZ. Pružamo nestranačke savjete za vođenje politike bazirane na ekonomskim principima i empirijskim podacima, bez obzira na to koja je stranka na vlasti”, rekli su u iz njemačkog IFO instituta u pisanom dopisu za novi broj tiskanog Telegrama.
Riječ je o njemačkom institutu koji je vodstvo Hrvatske demokratske zajednice mjesecima prikazivalo kao svog ključnog izbornog partnera. Tomislav Karamarko, čelnik HDZ-a, krajem 2014. izjavio je da će IFO imati “ključni utjecaj na oblikovanje konkretne političke kampanje s konkretnim ekonomskim mjerama
”Međutim, djelatnici IFO-a kažu da istraživanje koje rade nema veze s izborima. Također, decidirano odbijaju da su ikada imali želju direktno ili indirektno sudjelovati u predizbornoj kampanji u Hrvatskoj, iako su ih šefovi HDZ-a predstavljali kao ključni adut u izbornoj kampanji. Program do danas nije objavljen, a šef HDZ-a u nedavnom je intervjuu kazao da je upravo HDZ zamolio IFO da odgodi objavu, dok IFO na svojim stranicama tvrdi da nestranačko istraživanje nije gotovo.

_________________


"Universal truth is not measured in mass appeal"
shaby
shaby

Posts : 284
2014-04-19


Back to top Go down

Mi iz IFO-a nismo pisali nikakav HDZ-ov program Empty Re: Mi iz IFO-a nismo pisali nikakav HDZ-ov program

Post by Guest 6/11/2015, 20:31

Uzalud se trudiš...Ovo ti nije zemlja za otvaranje očiju...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mi iz IFO-a nismo pisali nikakav HDZ-ov program Empty Re: Mi iz IFO-a nismo pisali nikakav HDZ-ov program

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum