ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Predsjedniku Brbiću dozlogrdila i Torcida i udruga Naš Hajduk:Pustite te me da radim ili recite da odem iz Hajduka

Go down

Predsjedniku Brbiću dozlogrdila i Torcida i udruga Naš Hajduk:Pustite te me da radim ili recite da odem iz Hajduka Empty Predsjedniku Brbiću dozlogrdila i Torcida i udruga Naš Hajduk:Pustite te me da radim ili recite da odem iz Hajduka

Post by vuksadinare 28/6/2019, 07:55

http://www.index.hr/sport/clanak/brbic-torcidi-i-nasem-hajduku-pustite-me-da-radim-ili-recite-da-odem-iz-hajduka/2096420
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Predsjedniku Brbiću dozlogrdila i Torcida i udruga Naš Hajduk:Pustite te me da radim ili recite da odem iz Hajduka Empty Re: Predsjedniku Brbiću dozlogrdila i Torcida i udruga Naš Hajduk:Pustite te me da radim ili recite da odem iz Hajduka

Post by vuksadinare 28/6/2019, 07:58

bravo brbicu.. :tu...tako treba...pun kurac je vise tih jebivjetara koji sole pamet drugima a nista bolji nisu...zapravo gori su...bila je anketa i debela vecina je da igra reprezentacija..jedno su igraci a drugo hns,mamic...glavom kroz uzzid torcide i udruge NH plus nasilne metode dozlogrdile su vecini naroda...niti mudrosti niti pameti niti taktike..da imali su taktiku ali definitivno pogresnu sto im se obilo o glavu i okrenulo debelu vecinu navijaca protiv njih
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Predsjedniku Brbiću dozlogrdila i Torcida i udruga Naš Hajduk:Pustite te me da radim ili recite da odem iz Hajduka Empty Re: Predsjedniku Brbiću dozlogrdila i Torcida i udruga Naš Hajduk:Pustite te me da radim ili recite da odem iz Hajduka

Post by vuksadinare 28/6/2019, 08:06

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2096420
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Predsjedniku Brbiću dozlogrdila i Torcida i udruga Naš Hajduk:Pustite te me da radim ili recite da odem iz Hajduka Empty Re: Predsjedniku Brbiću dozlogrdila i Torcida i udruga Naš Hajduk:Pustite te me da radim ili recite da odem iz Hajduka

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum