ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Libija prijeti slanjem novih izbjeglica

Go down

Libija prijeti slanjem novih izbjeglica Empty Libija prijeti slanjem novih izbjeglica

Post by provocator Thu 5 Nov - 12:40

Evo malo pratim vijesti na satelitskim tv postajama i čujem kako Libija prijeti masovnim slanjem izbjeglica u Europu. Odlično! Nek smo mi svrgnuli mrskog diktatora Gadafija.


Last edited by provocator on Thu 5 Nov - 12:40; edited 1 time in total (Reason for editing : fffffffffff)
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Libija prijeti slanjem novih izbjeglica Empty Re: Libija prijeti slanjem novih izbjeglica

Post by marcus-t Thu 5 Nov - 12:42

provocator wrote:Evo malo pratim vijesti na satelitskim tv postajama i čujem kako Libija prijeti masovnim slanjem izbjeglica u Europu. Odlično! Nek smo mi svrgnuli mrskog diktatora Gadafija.
Pa ti si živ? Pa gdje si čovječe? :D
marcus-t
marcus-t

Posts : 1720
2015-10-07


Back to top Go down

Libija prijeti slanjem novih izbjeglica Empty Re: Libija prijeti slanjem novih izbjeglica

Post by Guest Thu 5 Nov - 12:45

Portugalski sveučilišni profesor: Brodove s migrantima treba potopiti, crnčuge i umirovljenike pobiti







PROFESOR ekonomije na sveučilištu Porto Pedro Cosme Vieira zgrozio je europsku javnost tekstovima na svom blogu, a skandal je izbio nakon što je jedan konzervativan zastupnik tamošnje vladajuće stranke PSD citirao njegov blog. 

Iako je on s bloga uzeo nešto "normalnije" zapise, tada se otkrilo što sve navedeni profesor piše. 

Libija prijeti slanjem novih izbjeglica Posfeerofesj


Kako prenosi Deutsche Welle, za izbjegličke brodove u Mediteranu bi, prema riječima profesora, bilo najbolje da ih potope ratni brodovi, a oni koji i prežive bi trebalo "ustrijeliti jednog po jednog". Tako bi možda bilo pobijeno na početku 5.000 ljudi, piše on, ali nakon toga se više nitko ne bi usudio krenuti prema Europi, poručuje neukusno taj portugalski sveučilišni profesor. Već godinama taj profesor nekažnjeno širi rasističke izjave o, kako piše, "crnčugama", a nema mnogo bolje mišljenje niti o umirovljenicima: i njih bi "najbolje bilo pobiti" da prestanu opterećivati blagajnu socijalne skrbi, a uvjeren je i da bi društvo lako prihvatilo "nužni pokolj" kronično bolesnih poput oboljelih od AIDS-a.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Libija prijeti slanjem novih izbjeglica Empty Re: Libija prijeti slanjem novih izbjeglica

Post by marcus-t Thu 5 Nov - 12:50

Pa ti stvarno nisi sav svoj. Jebo te taj profesor. Po koji put već pejstaš taj članak? Ti baš hoćeš da završiš na sudu kao i on? pirat
marcus-t
marcus-t

Posts : 1720
2015-10-07


Back to top Go down

Libija prijeti slanjem novih izbjeglica Empty Pa ti si živ? Pa gdje si čovječe?

Post by provocator Thu 5 Nov - 13:04

marcus-t wrote:
provocator wrote:Evo malo pratim vijesti na satelitskim tv postajama i čujem kako Libija prijeti masovnim slanjem izbjeglica u Europu. Odlično! Nek smo mi svrgnuli mrskog diktatora Gadafija.
Pa ti si živ? Pa gdje si čovječe? :D
Evo mene... Javim se ja tu i tamo kad nađem vremena.
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Libija prijeti slanjem novih izbjeglica Empty Re: Libija prijeti slanjem novih izbjeglica

Post by marcus-t Thu 5 Nov - 13:06

provocator wrote:
marcus-t wrote:
provocator wrote:Evo malo pratim vijesti na satelitskim tv postajama i čujem kako Libija prijeti masovnim slanjem izbjeglica u Europu. Odlično! Nek smo mi svrgnuli mrskog diktatora Gadafija.
Pa ti si živ? Pa gdje si čovječe? :D
Evo mene... Javim se ja tu i tamo kad nađem vremena.
Ajd dobro, bitno da si živ i zdrav. Bit će da te neka smotala pa se s moba tu i tam krišom javiš. :D
marcus-t
marcus-t

Posts : 1720
2015-10-07


Back to top Go down

Libija prijeti slanjem novih izbjeglica Empty Re: Libija prijeti slanjem novih izbjeglica

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum