ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Demografska kretanja, onomastika i nogomet

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Demografska kretanja, onomastika i nogomet - Page 2 Empty Re: Demografska kretanja, onomastika i nogomet

Post by RayMabus 23/6/2019, 23:15

Igrači s prostora ex yu ili koji vuću porijeklo odavde a nisu na ić a igraju za Austriju

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Pavao_Pervan

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Peter_Žulj

RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Demografska kretanja, onomastika i nogomet - Page 2 Empty Re: Demografska kretanja, onomastika i nogomet

Post by Guest 24/6/2019, 01:23

Iskreno..nisam ni otvarao link ali cu reci svoje poznato mishljenje..Nogomet i nogometashi bez obzira odale su sa ove kugle zemaljske su jedna od najprimitivnijih bica..U nogometu se moze ochitati sva mentalna razina pojedinih naroda..Hrvate recimo moze pokrenuti neka jebena utakmica da se ujedine i onda drkaju na zastavu (dodushe ja poslije jebachine sa njom brishem kurac...moram to postaviti na YT da me neki "domoljub" ne pretekne) mjesto da se udruze i potjeraju sve te idiote koji ih pljachkaju..koji otimaju njihovoj djci mladost i buducnost..Neee..vaznija je zastava i nogometna repka od toga...Volio bih znati koliko nogometasha na svijetu zna chitati i pisati...imaju li neko visoko obrazovanje..vjerojatno u procentima 0.00000000000001%.
Dakle ...kakvi nogometashi takvi i navijachi...primitivizam do jaja..Mozda je nekad nogomet bio sport ali danas zasigurno nije ...nego je leglo nacionalista koji sa sportom nemaju veze jer im je vaznije da budu vidjeni....primijeceni,,,i da mashu sa nekom tamo krpom davajuci si tako neku vaznost u njihovim promashenim zivotima..Najjednostavnija definicija...trojica trche i trude se a ostali cheshu jaja...kao i u hrvatskoj ..600 tisuca radi ostali mlate ili socijalu ili naknad za nezaposlene,,,ili mirovine koje su zasluzili u pljachkashkom ratu...Igara i kruva...rimski duh josh nije umro,,,zivite svoje zivote mnogo iza srednjeg vijeka...primitivchine..::)))))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Demografska kretanja, onomastika i nogomet - Page 2 Empty Re: Demografska kretanja, onomastika i nogomet

Post by Eroo 24/6/2019, 04:08

RayMabus wrote:
Maggie19 wrote:
RayMabus wrote:
Maggie19 wrote:
RayMabus wrote:Tako se namistilo. Nije ni moje prezime na ić al nema veze , to se tako namistilo da ih ima dosta koji nemaju prezime na ić samo uvik se nađe koji pošto igrači ulaze i izlaze.
jesi na in ili ov?
Ak
kastelansko prezime?
Da.
Uh, jebote, lako se moglo dogodit da bih vam bio zet.Kaštel Novi? ....sad mi je sve jasno.  :D
Eroo
Eroo

Posts : 74903
2016-07-22


Back to top Go down

Demografska kretanja, onomastika i nogomet - Page 2 Empty Re: Demografska kretanja, onomastika i nogomet

Post by Eroo 24/6/2019, 06:29

PS: 

Moj rodni kraj ima ukupno 39 prezimena, od toga ih je 20 na "ić".
Ja kao I1b*, naravno, nisam na "ić". :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74903
2016-07-22


Back to top Go down

Demografska kretanja, onomastika i nogomet - Page 2 Empty Re: Demografska kretanja, onomastika i nogomet

Post by RayMabus 24/6/2019, 06:35

Reprezentacija od 21 godinu Austrija

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Marko_Kvasina
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Demografska kretanja, onomastika i nogomet - Page 2 Empty Re: Demografska kretanja, onomastika i nogomet

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum