ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Top 10 domoljuba na hrvatskoj estradi:'U Beograd ni za 100 milijuna'

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Top 10 domoljuba na hrvatskoj estradi:'U Beograd ni za 100 milijuna' - Page 4 Empty Re: Top 10 domoljuba na hrvatskoj estradi:'U Beograd ni za 100 milijuna'

Post by Guest 23/6/2019, 12:35

dzango wrote:
pismejker wrote:a upoznah ovdje u svabiji jednu pristalu Hrvaticu,i nesh tako svasta neshto pricamo o hrani,kad spomenuo kobasice koje radi otac od jednog Srbina ovdje u blizini..cim je cula da je Srbin,odma joj okice zacaklile....."ej,kad budes isao po kobasice,jel mogu ja sa tobom..?"..nesh predmnijevam da nema bas interesa prema meni.. lol! lol! lol! lol!
Možda voli kobasice.
..a mozda i voli veliki opanak... lol! lol! lol!

Guest
Guest


Back to top Go down

Top 10 domoljuba na hrvatskoj estradi:'U Beograd ni za 100 milijuna' - Page 4 Empty Re: Top 10 domoljuba na hrvatskoj estradi:'U Beograd ni za 100 milijuna'

Post by kaya 23/6/2019, 13:17

Mah...zena vjerojatno hoce kupiti kobasice, sveto je odmah to isprezentirao kao da hrvatice traze srbe po svijetu kao znanstvenici bozju cesticu, cuj oci joj se cakle
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Top 10 domoljuba na hrvatskoj estradi:'U Beograd ni za 100 milijuna' - Page 4 Empty Re: Top 10 domoljuba na hrvatskoj estradi:'U Beograd ni za 100 milijuna'

Post by dzango 23/6/2019, 13:23

kaya wrote:Mah...zena vjerojatno hoce kupiti kobasice, sveto je odmah to isprezentirao kao da hrvatice traze srbe po svijetu kao znanstvenici bozju cesticu, cuj oci joj se cakle
I ja kažem da voli kobaje. Šta bi drugo moglo biti?
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Top 10 domoljuba na hrvatskoj estradi:'U Beograd ni za 100 milijuna' - Page 4 Empty Re: Top 10 domoljuba na hrvatskoj estradi:'U Beograd ni za 100 milijuna'

Post by kaya 23/6/2019, 13:28

dzango wrote:
kaya wrote:Mah...zena vjerojatno hoce kupiti kobasice, sveto je odmah to isprezentirao kao da hrvatice traze srbe po svijetu kao znanstvenici bozju cesticu, cuj oci joj se cakle
I ja kažem da voli kobaje. Šta bi drugo moglo biti?
A ne znam, ak joj se oci cakle mozda je ozracena.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Top 10 domoljuba na hrvatskoj estradi:'U Beograd ni za 100 milijuna' - Page 4 Empty Re: Top 10 domoljuba na hrvatskoj estradi:'U Beograd ni za 100 milijuna'

Post by dzango 23/6/2019, 13:30

kaya wrote:
dzango wrote:
kaya wrote:Mah...zena vjerojatno hoce kupiti kobasice, sveto je odmah to isprezentirao kao da hrvatice traze srbe po svijetu kao znanstvenici bozju cesticu, cuj oci joj se cakle
I ja kažem da voli kobaje. Šta bi drugo moglo biti?
A ne znam, ak joj se oci cakle mozda je ozracena.
Ja sam imao neke ideje ali ako ti kažeš da ne znaš, mora da sam pogrešio.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Top 10 domoljuba na hrvatskoj estradi:'U Beograd ni za 100 milijuna' - Page 4 Empty Re: Top 10 domoljuba na hrvatskoj estradi:'U Beograd ni za 100 milijuna'

Post by kaya 23/6/2019, 13:34

dzango wrote:
kaya wrote:
dzango wrote:
kaya wrote:Mah...zena vjerojatno hoce kupiti kobasice, sveto je odmah to isprezentirao kao da hrvatice traze srbe po svijetu kao znanstvenici bozju cesticu, cuj oci joj se cakle
I ja kažem da voli kobaje. Šta bi drugo moglo biti?
A ne znam, ak joj se oci cakle mozda je ozracena.
Ja sam imao neke ideje ali ako ti kažeš da ne znaš, mora da sam pogrešio.
Prepretenciozne mozda ideje.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Top 10 domoljuba na hrvatskoj estradi:'U Beograd ni za 100 milijuna' - Page 4 Empty Re: Top 10 domoljuba na hrvatskoj estradi:'U Beograd ni za 100 milijuna'

Post by dzango 23/6/2019, 13:44

kaya wrote:
dzango wrote:
kaya wrote:
dzango wrote:
kaya wrote:Mah...zena vjerojatno hoce kupiti kobasice, sveto je odmah to isprezentirao kao da hrvatice traze srbe po svijetu kao znanstvenici bozju cesticu, cuj oci joj se cakle
I ja kažem da voli kobaje. Šta bi drugo moglo biti?
A ne znam, ak joj se oci cakle mozda je ozracena.
Ja sam imao neke ideje ali ako ti kažeš da ne znaš, mora da sam pogrešio.
Prepretenciozne mozda ideje.
Ja uvek imam takve ideje.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Top 10 domoljuba na hrvatskoj estradi:'U Beograd ni za 100 milijuna' - Page 4 Empty Re: Top 10 domoljuba na hrvatskoj estradi:'U Beograd ni za 100 milijuna'

Post by crvenkasti 23/6/2019, 13:52

Vindija ima poslovni pogon u Lajkovcu. A tamo Mile šeće po pruzi.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28762
2014-04-17


Back to top Go down

Top 10 domoljuba na hrvatskoj estradi:'U Beograd ni za 100 milijuna' - Page 4 Empty Re: Top 10 domoljuba na hrvatskoj estradi:'U Beograd ni za 100 milijuna'

Post by jastreb 23/6/2019, 14:18

tre wrote:
jastreb wrote:
aben wrote:
jastreb wrote:
kaya wrote:Niti bi ih itko tamo slusao.
Kao ni tu baju malog knindzu.
Ooooo,za Baju bi se iznenadila.

Pojačaj,pojačaj- je na svadbama vrlo tražena pjesma. Da ne spominjemo "Duni vjetre". Prioje par g.N.list je objavio reportažu o kafićima u GS i Otočcu i na onim automatima najviše je tražen upravo BMK.


točno,

puno ih je ostalo iza rata
Radi se o Hrvatima. Pa ja sam na onom bivšem forumu(ili možda na ovom) o tome otvorio temu.

[size=42]GOSPIĆ - Nećemo Baju Malog Kninđu, hoćemo Miroslava Ilića ![/size]
[size=40]14.09.2012 22:58:53[/size]
[size=41]Top 10 domoljuba na hrvatskoj estradi:'U Beograd ni za 100 milijuna' - Page 4 Fa5cca4a225bbc66d06943e6ece245fb

 
Prije  nekoliko  dana  jedan   je  ugledni  novinar ,  i  direktor  radija  ukazao na  problem  kako  Ličani  i  veliki  Hrvatski  domoljubi  slušaju  iz  džuboksa   Baju  Malog  Knindžu,  glazbenog  kralja  iz  vremena  tzv. SAO   Krajine. I  nije stao  na kraj  jer  u  narodnjačkim  klubovima  Baja  rastura. Iako u tom  tekstu  autor  neće priznati da  narodnjačka glazba  širi se  kao ambrozija,  najavljen o gostovanje  jednog od  kralja  narodne  glazbe Miroslava  Ilića u Gospiću se  nepotrebno  zlonamjerno  upotrebljava, samo zato što je pomalo  legendarni   Ilić  Srbin i što njegove pjesme imaju dušu, i  što on  nije  Baja  Mali  Kninđa, niti  je  Smoki  iz  Starmali. Puno Srbina vlada danas Likom  i koji su bili u SAO Krajini pa se  lički domoljubi  nisu do sada protivili, pa  je za  svaku   osudu  gostovanja  Miroslava  Ilića  u  Gospiću  i odraz  velikog  ličkog  cinizma.
[/size]
Kod nas taj četnik nema prolaz, nek si pjeva četničke pjesme mami u srpskim vukojebinama
A jebaj ga,unda si uzmite Grdovicha.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Top 10 domoljuba na hrvatskoj estradi:'U Beograd ni za 100 milijuna' - Page 4 Empty Re: Top 10 domoljuba na hrvatskoj estradi:'U Beograd ni za 100 milijuna'

Post by n_razbojnik 23/6/2019, 14:23

ide li Vojko V u Srbiju?

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Top 10 domoljuba na hrvatskoj estradi:'U Beograd ni za 100 milijuna' - Page 4 Empty Re: Top 10 domoljuba na hrvatskoj estradi:'U Beograd ni za 100 milijuna'

Post by jastreb 23/6/2019, 14:29

tre wrote:
aben wrote:mešani brakovi, jugosloveni...

normalan čovik se ne diro u srbe
:tu
Hahahahahaha

Gdje???

I onaj tvoj "četnik"" Miroslav Ilić  će napuniti prije diskoteku nego onaj pijanac Grdović.

O čem ti pričaš???????
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Top 10 domoljuba na hrvatskoj estradi:'U Beograd ni za 100 milijuna' - Page 4 Empty Re: Top 10 domoljuba na hrvatskoj estradi:'U Beograd ni za 100 milijuna'

Post by vuksadinare 23/6/2019, 14:37

jastreb wrote:
tre wrote:
jastreb wrote:
aben wrote:
jastreb wrote:
Ooooo,za Baju bi se iznenadila.

Pojačaj,pojačaj- je na svadbama vrlo tražena pjesma. Da ne spominjemo "Duni vjetre". Prioje par g.N.list je objavio reportažu o kafićima u GS i Otočcu i na onim automatima najviše je tražen upravo BMK.


točno,

puno ih je ostalo iza rata
Radi se o Hrvatima. Pa ja sam na onom bivšem forumu(ili možda na ovom) o tome otvorio temu.

[size=44]GOSPIĆ - Nećemo Baju Malog Kninđu, hoćemo Miroslava Ilića ![/size]
[size=43]14.09.2012 22:58:53[/size]
[size=44]Top 10 domoljuba na hrvatskoj estradi:'U Beograd ni za 100 milijuna' - Page 4 Fa5cca4a225bbc66d06943e6ece245fb

 
Prije  nekoliko  dana  jedan   je  ugledni  novinar ,  i  direktor  radija  ukazao na  problem  kako  Ličani  i  veliki  Hrvatski  domoljubi  slušaju  iz  džuboksa   Baju  Malog  Knindžu,  glazbenog  kralja  iz  vremena  tzv. SAO   Krajine. I  nije stao  na kraj  jer  u  narodnjačkim  klubovima  Baja  rastura. Iako u tom  tekstu  autor  neće priznati da  narodnjačka glazba  širi se  kao ambrozija,  najavljen o gostovanje  jednog od  kralja  narodne  glazbe Miroslava  Ilića u Gospiću se  nepotrebno  zlonamjerno  upotrebljava, samo zato što je pomalo  legendarni   Ilić  Srbin i što njegove pjesme imaju dušu, i  što on  nije  Baja  Mali  Kninđa, niti  je  Smoki  iz  Starmali. Puno Srbina vlada danas Likom  i koji su bili u SAO Krajini pa se  lički domoljubi  nisu do sada protivili, pa  je za  svaku   osudu  gostovanja  Miroslava  Ilića  u  Gospiću  i odraz  velikog  ličkog  cinizma.
[/size]
Kod nas taj četnik nema prolaz, nek si pjeva četničke pjesme mami u srpskim vukojebinama
A jebaj ga,unda si uzmite Grdovicha.
A sto fali grdovicu budalo sto gy napadas stalno..ima odlican set pjesama..pedercino pokvarena jebote ilic u supak i ti njega..ostavi se grdovica vise..smeta ti jer je dalmatinac i sto ne pjeva djikaniji
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99087
2015-09-08


Back to top Go down

Top 10 domoljuba na hrvatskoj estradi:'U Beograd ni za 100 milijuna' - Page 4 Empty Re: Top 10 domoljuba na hrvatskoj estradi:'U Beograd ni za 100 milijuna'

Post by jastreb 23/6/2019, 14:41

vuksadinare wrote: 
A sto fali grdovicu budalo sto gy napadas stalno..ima odlican set pjesama..pedercino pokvarena jebote ilic u supak i ti njega..ostavi se grdovica vise..smeta ti jer je dalmatinac i sto ne pjeva djikaniji
Budalo...
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Top 10 domoljuba na hrvatskoj estradi:'U Beograd ni za 100 milijuna' - Page 4 Empty Re: Top 10 domoljuba na hrvatskoj estradi:'U Beograd ni za 100 milijuna'

Post by vuksadinare 23/6/2019, 14:44

jastreb wrote:
vuksadinare wrote: 
A sto fali grdovicu budalo sto gy napadas stalno..ima odlican set pjesama..pedercino pokvarena jebote ilic u supak i ti njega..ostavi se grdovica vise..smeta ti jer je dalmatinac i sto ne pjeva djikaniji
Budalo...
Glupane
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99087
2015-09-08


Back to top Go down

Top 10 domoljuba na hrvatskoj estradi:'U Beograd ni za 100 milijuna' - Page 4 Empty Re: Top 10 domoljuba na hrvatskoj estradi:'U Beograd ni za 100 milijuna'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum