ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uz Kayu bi se i mnogi muskarci uhvatili kucanskih poslova

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Uz Kayu bi se i mnogi muskarci uhvatili kucanskih poslova - Page 4 Empty Re: Uz Kayu bi se i mnogi muskarci uhvatili kucanskih poslova

Post by dzango Thu 5 Nov - 17:03

kaja_333 wrote:
dzango wrote:
kaja_333 wrote:
dzango wrote:
kaja_333 wrote:
crvenkasti wrote:Kad vidim nešto ovako neprirodno mršavo s ogromnim sisama. 
Upravo groteskno.
je, grozno, bolje debelu s malim zar ne?
Zavisi od ukusa.
pa dobro, ukusi su različiti ali zna se što lijepo a što nije.
I mera za lepo se menjala tokom istorije. Nekada su debele žene bile merilo za lepo. Neki i danas više vole takve od silikonki.
pa je, mijenja se mjerilo ali danas to nisu debele žene. a što netko to voli njegova stvar ali nije lijepo.
Nije lepo tebi ali ne i njemu. Neko na primer voli nosate. Neko silikonke.

dzango

Posts : 28140
2014-04-19


Back to top Go down

Uz Kayu bi se i mnogi muskarci uhvatili kucanskih poslova - Page 4 Empty Re: Uz Kayu bi se i mnogi muskarci uhvatili kucanskih poslova

Post by kaya Thu 5 Nov - 17:07

ja ne volim silikonke ali ni debele.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Uz Kayu bi se i mnogi muskarci uhvatili kucanskih poslova - Page 4 Empty Re: Uz Kayu bi se i mnogi muskarci uhvatili kucanskih poslova

Post by Guest Thu 5 Nov - 17:18

kaja_333 wrote:ja ne volim silikonke ali ni debele.
a zašto bi ti uopće voljela ženske, bilo kakve affraid
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Uz Kayu bi se i mnogi muskarci uhvatili kucanskih poslova - Page 4 Empty Re: Uz Kayu bi se i mnogi muskarci uhvatili kucanskih poslova

Post by kaya Thu 5 Nov - 17:19

ostrakon wrote:
kaja_333 wrote:ja ne volim silikonke ali ni debele.
a zašto bi ti uopće voljela ženske, bilo kakve affraid
a zašto ne bi smjela komentirati koje su lijepe koje nisu, ne volim ih u smislu da se mogu zaljubiti u njih ali mogu mi biti lijepe.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Uz Kayu bi se i mnogi muskarci uhvatili kucanskih poslova - Page 4 Empty Re: Uz Kayu bi se i mnogi muskarci uhvatili kucanskih poslova

Post by Guest Thu 5 Nov - 17:21

kaja_333 wrote:
ostrakon wrote:
kaja_333 wrote:ja ne volim silikonke ali ni debele.
a zašto bi ti uopće voljela ženske, bilo kakve affraid
a zašto ne bi smjela komentirati koje su lijepe koje nisu, ne volim ih u smislu da se mogu zaljubiti u njih ali mogu mi biti lijepe.
mogu li onda i muški komentirati druge muške, davati ocjene koliko su im lijepi, zgodni, naočiti, stasiti... ?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Uz Kayu bi se i mnogi muskarci uhvatili kucanskih poslova - Page 4 Empty Re: Uz Kayu bi se i mnogi muskarci uhvatili kucanskih poslova

Post by dzango Thu 5 Nov - 17:23

kaja_333 wrote:ja ne volim silikonke ali ni debele.
Možda imaju dobru dušu.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Uz Kayu bi se i mnogi muskarci uhvatili kucanskih poslova - Page 4 Empty Re: Uz Kayu bi se i mnogi muskarci uhvatili kucanskih poslova

Post by kaya Thu 5 Nov - 17:24

ostrakon wrote:
kaja_333 wrote:
ostrakon wrote:
kaja_333 wrote:ja ne volim silikonke ali ni debele.
a zašto bi ti uopće voljela ženske, bilo kakve affraid
a zašto ne bi smjela komentirati koje su lijepe koje nisu, ne volim ih u smislu da se mogu zaljubiti u njih ali mogu mi biti lijepe.
mogu li onda i muški komentirati druge muške, davati ocjene koliko su im lijepi, zgodni, naočiti, stasiti... ?
pa dobro, imaju i oni svoje mišljenje o muškarcima, neki su im zgodni neki ne,  ali ih je sram to komentirati tako, na taj način  da ih ne proglase pederima.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Uz Kayu bi se i mnogi muskarci uhvatili kucanskih poslova - Page 4 Empty Re: Uz Kayu bi se i mnogi muskarci uhvatili kucanskih poslova

Post by Guest Thu 5 Nov - 18:25

zgdosada wrote:
bogomdani wrote:
zgdosada wrote:
Eva wrote:
crvenkasti wrote:Kad vidim nešto ovako neprirodno mršavo s ogromnim sisama. 
Upravo groteskno.
A čuj, Dedi se dopadaju anoreksičarke s umjetinim cicama broj 5 i pločicama na trbuhu, ne više od 170. Uvijek takve lijepi
Ma da užas je to ........ Baš katastrofa. Tko bi to htio ?
ja..sto fali..Mlatka,Slatka,sa lijepim zenskim atributima...
Ono krhke gradje mladjahne cure,a plodova bozanskih prave zene... king
Ma mala je avion. Kaj si lud. A babe su ljubomorne.
Jasna stvar..moram priznati da su i starke odlicne u krevetu,ali ako drze do sebe...no covjek pozeli Mladjahnu Piletinu da mu se zalijepi za prste onom njeznom tananom svilenkastom kozom.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Uz Kayu bi se i mnogi muskarci uhvatili kucanskih poslova - Page 4 Empty Re: Uz Kayu bi se i mnogi muskarci uhvatili kucanskih poslova

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum