ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Page 19 of 29 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24 ... 29  Next

Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 19 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by Guest 19/6/2019, 18:33

Taj Racak i nije toliko bitan koliko su bitni drugi scenariji kojima se sluze razne svjetske bagre da bi ostvarili neke svoje interese.Pa nije to od jucher,,,ali je isti potpis,,,ista shkola...isti autor..E toga bi ja volio upoznati..da mu jebem rod i porod..Ja ne mogu da zamislim da postoje takvi ljudi..meni je to nemoguce pojmiti iako nisam naivan i znam puno o ljudskoj prirodi.Ali smishljati tudje nesrece da bi tvoje dijete imalo shto jesti...to je ljudsko zlo nad svim zlima.Hajde josh mogu shvatiti strance ..oni nas ionako smatraju nizim bicima ...tako su odgajani i ucheni u shkolama. ..ali oni nista ne bi mogli smisliti i provesti bez domacih idiota,,Svi su zaboravili onaj malezisi zrakoplov..i upirali prstom jedni u druge..SHTO JE NAJGORE dans vishe ne mozesh vjerovati nikome.

Kijev: Uhapsićemo optuženog za obaranje MH17 / Andreй Stenin
EVROPA

Ukrajina će se potruditi da uhapsi osumnjičenog za umešanost u obaranje malezijskog „boinga“ na liniji MH17 u Donbasu u 2014. godini, izjavio je ukrajinski glavni tužilac Jurij Lucenko, komentarišući saopštenje međunarodne grupe za istragu o toj avionskoj nesreći.

„Potrudićemo se da uhapsimo tog čoveka i učinićemo sve što je moguće. Ako uspemo, organizovaćemo video-vezu sa holandskim sudom. Prema našim međunarodnim sporazumima s Holandijom, realizovaćemo odluku suda u vezi sa tim čovekom“, rekao je Lucenko novinarima.

Međunarodna istraga je 19. juna objavila imena četvorice osumnjičenih za pad „boinga“, a to su Rusi Igor Girkin, Sergej Dubinski, Oleg Pulatov, kao i Ukrajinac Leonid Harčenko.

Istraga smatra da su oni umešani u dopremanje raketnog kompleksa „Buk“ na poziciju u Donbasu i u napad na malezijski „boing“. Predstavnik Zajedničke istražne grupe je rekao da će oni biti optuženi za ubistvo, a za njima će biti raspisana međunarodna poternica. Zajednička istražna grupa je saopštila da će suđenje o padu MH-17 početi 9. marta 2020. godine u Holandiji.

Zajednička istražna grupa, koja, pod rukovodstvom Glavnog tužilaštva Holandije i bez učešća Rusije, vodi istragu o okolnostima pada, ranije je saopštila da je „boing“ oboren iz raketnog sistema „Buk“, koji pripada 53. raketnoj brigadi Oružanih snaga Rusije iz Kurska.

Zamenik glavnog tužioca Rusije Nikolaj Viničenko je izjavio da je ruska strana predala Holandiji ne samo podatke sa ruskih radara, nego i dokumentaciju koja svedoči o tome da je raketa „buk“, koja je oborila „boing“, pripadala Ukrajini, ali da su istražitelji tu informaciju ignorisali.

Predsednik Rusije Vladimir Putin rekao je ranije da Rusiji nije dozvoljeno učešće u istrazi o avionskoj nesreći na istoku Ukrajine, a da će Rusija moći da prizna rezultate istrage samo ako bude učestvovala u njoj u punoj meri.

Sve rakete, čije je motore prikazala holandska komisija za istragu o padu MH17, bile su uništene posle 2011. godine, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.

Malezijski „boing“, koji je leteo iz Amsterdama u Kuala Lumpur linijom MH17, pao je 17. jula 2014. godine u blizini Donjecka. Poginulo je svih 298 putnika i članova posade. Kijev je za obaranje aviona optužio ustanike u Donbasu, koji su saopštili da ne raspolažu sredstvima koja bi im omogućila da obore letelicu na takvoj visini.

Guest
Guest


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 19 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by Guest 19/6/2019, 18:41

Svaki rat pochinje sa velik lazima..tko ih izmishlja i zashto??Normalan se chovjek prvo upita..a budale se bave posljedicama a ne uzrocima..

https://twitter.com/hashtag/falseflag?lang=en
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 19 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by marcellus 19/6/2019, 19:28

Ringo10 wrote:A ovo su skafandri one trojice što su izgorili u Apolu 1

što ti je reć zaštita od radijacije na Mjesecu. Jedan minut požara i evo kako su ih ta odijela zaštitila.

A da ne pričamo kako su 1967 u prvom Apolu trojica ovako najebala a vec za manje od dvije godine su njihovi jarani u istim odijelima skakutali po Mjesecu. Sa onakvom radijacijom i onakvim temperaturama.

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 19 MLA48eb75_skafandry_apollo1
Efikasni svemirski skafandri su konstriuirani tek nekih 20 godina nakon posljednje Apolo misije.

a gagarin je dvajst godina ranije letio u neefikasnom... jebate mudrosti skafander, poznat stoljećima

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 19 800px-Dykeri%2C_fig_6%2C_Nordisk_familjebok

_________________
račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 19 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 19 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by Ringo10 20/6/2019, 00:17

prckov wrote:

kinezi su potvrdili appolo lending site
I japanci
Kinezi i Japanci potvrdili ..... Gdje, ko, kada, šta ...LINK PLEASE
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 19 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by Guest 20/6/2019, 00:22

Ringo10 wrote:
prckov wrote:
prckov wrote:jedini hoax koji se trenutno protura je da su klimatske promjene posljedica ljudskog djelovanja I to ni manje ni vise nego zbog proizvodnje ugljen dioksida
ringo jesi li ti popusio ovu ublehu
ne bi se iznenadio da jesi
Ma ne  znam ja ko je šta popušio ali analiza onog Mjesečevog modula mi je toliko prirasla za srce da je to nevjerojatno. 
Ono je monumentalno. 
Meni sasvim dovoljno. A vi vjerujte u bajke koliko hoćete. 
Pa i to da ona daščara može štiti ljude od varijacija temperatura 120- minus 150 Stupnjeva Celzija. I od onih divljačkih radijacija. ALi dobro, imali su ona odijela ... kako da ne.
Slijetanje na Mjesec i 9-11 su dvije najveće prevare u povijesti civilizacije.

Što se tiče globalno zagrijavanja ... pardon, to su sad takozvane klimatske promjene, to je još jedna svjetska podvala iz istih izvora kao i one predhodne dvije.


Ali ne prolazi baš glatko.


Ali Bože moj, što vi budalaši ne bi i to sranje progutali kad ste bili kadri progutat bajku o slijetanju na Mjesec i onu bajku o bradonji iz Afganistanske pećine koji organizira rušenje one tri zgrade na Menhetnu.

Sa dva aviona i neidentificiranim letećim objektom koji je udario u siroti nezaštićeni Pentagon.

Mala ispravka..prosjecna temperatura u Svemiru jest - 270 stupnjeva C..dakle,skoro pa apsolutna nula..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 19 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by Ringo10 20/6/2019, 00:22

KAžu onaj modul savršeno izgleda i predstavlja perfektan inženjering

Evo ovaj momak Amerikanac se baš lijepo zajebava na tu temu

https://www.youtube.com/watch?v=SSANJRMASII&t=479s
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 19 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by Guest 20/6/2019, 00:24

kakvi jadnici rade u JPL-u,za nepovjerovati.,.ne znaju pouzdani raketni motor napraviti..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 19 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by kaya 20/6/2019, 00:25

Ova dva su jos uvijek glavni svemirci na temi?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 19 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by Ringo10 20/6/2019, 00:26

pismejker wrote:
Ringo10 wrote:
prckov wrote:
prckov wrote:jedini hoax koji se trenutno protura je da su klimatske promjene posljedica ljudskog djelovanja I to ni manje ni vise nego zbog proizvodnje ugljen dioksida
ringo jesi li ti popusio ovu ublehu
ne bi se iznenadio da jesi
Ma ne  znam ja ko je šta popušio ali analiza onog Mjesečevog modula mi je toliko prirasla za srce da je to nevjerojatno. 
Ono je monumentalno. 
Meni sasvim dovoljno. A vi vjerujte u bajke koliko hoćete. 
Pa i to da ona daščara može štiti ljude od varijacija temperatura 120- minus 150 Stupnjeva Celzija. I od onih divljačkih radijacija. ALi dobro, imali su ona odijela ... kako da ne.
Slijetanje na Mjesec i 9-11 su dvije najveće prevare u povijesti civilizacije.

Što se tiče globalno zagrijavanja ... pardon, to su sad takozvane klimatske promjene, to je još jedna svjetska podvala iz istih izvora kao i one predhodne dvije.


Ali ne prolazi baš glatko.


Ali Bože moj, što vi budalaši ne bi i to sranje progutali kad ste bili kadri progutat bajku o slijetanju na Mjesec i onu bajku o bradonji iz Afganistanske pećine koji organizira rušenje one tri zgrade na Menhetnu.

Sa dva aviona i neidentificiranim letećim objektom koji je udario u siroti nezaštićeni Pentagon.

Mala ispravka..prosjecna temperatura u Svemiru jest - 270 stupnjeva C..dakle,skoro pa apsolutna nula..
Da, i sad zamisli kako ona sklepotina štiti astronaute na  minus 270 Celzija.

Ne znam, možda neko i jeste slijetao na Mjesec, ali u onoj baraki sigurno nije.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 19 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by Maggie19 20/6/2019, 00:28

Sto ima novo u Racku? :-O

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 19 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by veber 20/6/2019, 00:29

pismejker wrote:kakvi jadnici rade u JPL-u,za nepovjerovati.,.ne znaju pouzdani raketni motor napraviti..
majmune, pa ti ni gugl ne znaš koristiti.

ono daj ne bulazni. da imaš neko predznanje znao bi koristiti gugl. ne znam koje to inžinjere zapošljava audi, srećom da ga ne vozim.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 19 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by Guest 20/6/2019, 00:31

Ringo10 wrote:
pismejker wrote:
Ringo10 wrote:
prckov wrote:
prckov wrote:jedini hoax koji se trenutno protura je da su klimatske promjene posljedica ljudskog djelovanja I to ni manje ni vise nego zbog proizvodnje ugljen dioksida
ringo jesi li ti popusio ovu ublehu
ne bi se iznenadio da jesi
Ma ne  znam ja ko je šta popušio ali analiza onog Mjesečevog modula mi je toliko prirasla za srce da je to nevjerojatno. 
Ono je monumentalno. 
Meni sasvim dovoljno. A vi vjerujte u bajke koliko hoćete. 
Pa i to da ona daščara može štiti ljude od varijacija temperatura 120- minus 150 Stupnjeva Celzija. I od onih divljačkih radijacija. ALi dobro, imali su ona odijela ... kako da ne.
Slijetanje na Mjesec i 9-11 su dvije najveće prevare u povijesti civilizacije.

Što se tiče globalno zagrijavanja ... pardon, to su sad takozvane klimatske promjene, to je još jedna svjetska podvala iz istih izvora kao i one predhodne dvije.


Ali ne prolazi baš glatko.


Ali Bože moj, što vi budalaši ne bi i to sranje progutali kad ste bili kadri progutat bajku o slijetanju na Mjesec i onu bajku o bradonji iz Afganistanske pećine koji organizira rušenje one tri zgrade na Menhetnu.

Sa dva aviona i neidentificiranim letećim objektom koji je udario u siroti nezaštićeni Pentagon.

Mala ispravka..prosjecna temperatura u Svemiru jest - 270 stupnjeva C..dakle,skoro pa apsolutna nula..
Da, i sad zamisli kako ona sklepotina štiti astronaute na  minus 270 Celzija.

Ne znam, možda neko i jeste slijetao na Mjesec, ali u onoj baraki sigurno nije.
evo ti jedna usporedba cisto za primjer...NA - 70 stupnjeva,iuzmjereno u sibiru,dakle, punih 200 stupnjeva toplije,vladaju posebne upute za vozace auta..NE GASI MOTOR jer ce od prebrzog hladjenja puknuti blok motora..pazljivo vuzi za kvaku..jer ce ti ostati u ruci...ne izlazi bez zastitnih naocala,jer ce ti se oci pretvoriti u ledene kugle doslovno..i jos puno toga...
e sad spusti jos tempreaturu u hladno 200 stupnjeva,sto zznaci jos TRIPUTA nego je onih - 70...

Ma ovi neuki nemaju pojma o cemu uopce govore...Ameri sto kazu,njima svetije nego "ljubljena" Biblija.. lol! lol! lol!
Da skratim.. -70 je VELIKO sranje za normalan zivot
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 19 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by veber 20/6/2019, 00:34

Ringo10 wrote:
pismejker wrote:
Ringo10 wrote:
prckov wrote:
prckov wrote:Da, i sad zamisli kako ona sklepotina štiti astronaute na  minus 270 Celzija.

Ne znam, možda neko i jeste slijetao na Mjesec, ali u onoj baraki sigurno nije.
elementarno neznanje. apsolutn nula je ostvario u baš apsolutnom vakumu. iznosi 274,16 C iliti nula kelvina.
na noćnoj strani je temp oko minus 160, tamo gdje su bili astronauti je cca 120. u plusu.

daj, ako ideš bulaznit pa malo pročitaj. znam da nemrete jer nemate osnovno tehničko znanje.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 19 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by veber 20/6/2019, 01:00

i onda cviliš da imaš plaću soma i po, a u turaka si glavna faca. a turčin ti vidi po majici da si sletio u njegov kvart.

i nije ni čudno da kada vidim audi zgibam iza vugla.

uz takve inžinjere nije ni čudno na kaj liči

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 19 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by veber 20/6/2019, 01:04

sin me ispravio. apsolutna nula iznosi 273,15 Celzijusa u minusu iliti po kelvinu 0. a ne 274,16 ali veli da je to u akademskim krugovima podnošljiva greška.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 19 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by marcellus 20/6/2019, 01:07

Ringo10 wrote:KAžu onaj modul savršeno izgleda i predstavlja perfektan inženjering

Evo ovaj momak Amerikanac se baš lijepo zajebava na tu temu

https://www.youtube.com/watch?v=SSANJRMASII&t=479s

a taj amerikanac je što, raketni inženjer ili trol?

_________________
račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 19 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 19 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by veber 20/6/2019, 01:08

marcellus wrote:
Ringo10 wrote:KAžu onaj modul savršeno izgleda i predstavlja perfektan inženjering

Evo ovaj momak Amerikanac se baš lijepo zajebava na tu temu

https://www.youtube.com/watch?v=SSANJRMASII&t=479s

a taj amerikanac je što, raketni inženjer ili trol?
radi u nasi, koji si ti lik.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 19 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by marcellus 20/6/2019, 01:10

Ringo10 wrote:
Da, i sad zamisli kako ona sklepotina štiti astronaute na  minus 270 Celzija.

Ne znam, možda neko i jeste slijetao na Mjesec, ali u onoj baraki sigurno nije.

temperatura na mjesecu je od plus 127 do minus 173 stupnja celzija, kako gdje i kako na kojoj strani.

astronaute naravno ne štiti lunarni modul nego svemirsko odijelo.

kao što ni auto za po mjesecu uostalom nije imao karoseriju jer za njom nema potrebe tako ni lunarni modul nije imao čvrstu oplatu, jer mu ne treba.

_________________
račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 19 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 19 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by marcellus 20/6/2019, 01:12

veber wrote:
marcellus wrote:
Ringo10 wrote:KAžu onaj modul savršeno izgleda i predstavlja perfektan inženjering

Evo ovaj momak Amerikanac se baš lijepo zajebava na tu temu

https://www.youtube.com/watch?v=SSANJRMASII&t=479s

a taj amerikanac je što, raketni inženjer ili trol?
radi u nasi, koji si ti lik.
"Jake The Asshole", internetski trol i teoretičar zavjera.

svakako relevantna osoba za objašnjavanje slijetanja na mjesec

stvarno živimo u retardiranim vremenima

_________________
račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 19 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 19 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by veber 20/6/2019, 01:12

a svetoje ni gul ne zna koristiti pa nabuba 14,1 drugu brzinu. neka se nađe.

da je majmun napisao 12,1 ajde, ali 14,1 da mu tipke smetaju ajde ali 4 je iznad 1.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 19 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by marcellus 20/6/2019, 01:15

marcellus wrote:
Ringo10 wrote:
Da, i sad zamisli kako ona sklepotina štiti astronaute na  minus 270 Celzija.

Ne znam, možda neko i jeste slijetao na Mjesec, ali u onoj baraki sigurno nije.

temperatura na mjesecu je od plus 127 do minus 173 stupnja celzija, kako gdje i kako na kojoj strani.

astronaute naravno ne štiti lunarni modul nego svemirsko odijelo.

kao što ni auto za po mjesecu uostalom nije imao karoseriju jer za njom nema potrebe tako ni lunarni modul nije imao čvrstu oplatu, jer mu ne treba.


gle ovo, ovo je sigurno lažna fotka jer je gore minus stosedamdeset a ovaj auto nema ni karoseriju da ih štiti od hladnoće, nema ni grijanje ni klimu. Dokaz da nisu bili na mjesecu.

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 19 Lunar-rover-apollo-15

_________________
račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 19 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 19 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 19 of 29 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24 ... 29  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum