ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crpcki avioni padaju u Jadransko more

Go down

Crpcki avioni padaju u Jadransko more Empty Crpcki avioni padaju u Jadransko more

Post by RayMabus 6/15/2019, 08:32

Sila 450


https://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split-zupanija/clanak/id/608893/novi-detalji-nesrece-na-hvaru-letjelica-koja-je-zavrsila-u-moru-posve-je-nova-pilot-je-u-zadnji-tren-iskocio-iz-zrakoplova-otkriven-samo-potencijalni-razlog-provodi-se-istraga



http://www.aurea.rs/2017/02/07/aero-east-europe-ultra-laki-avion-sila-450c/

Laki avion Sila 450 , nov novcat
RayMabus
RayMabus

Posts : 175330
2014-04-12


Back to top Go down

Crpcki avioni padaju u Jadransko more Empty Re: Crpcki avioni padaju u Jadransko more

Post by RayMabus 6/15/2019, 08:39

Neki Švabo pilot , navodno kvar na mjeraču goriva ( valjda osta bez goriva ) , letio s još tri letjelice istog tipa. U biti avion ima sve dozvole. Kupuju ga Nijemci i drugi.

Ok avion al laki avion , nije baš da moš manerve radit s time tj nije za glupiranje

Crpcki avioni padaju u Jadransko more Sila450c
RayMabus
RayMabus

Posts : 175330
2014-04-12


Back to top Go down

Crpcki avioni padaju u Jadransko more Empty Re: Crpcki avioni padaju u Jadransko more

Post by Serbinho-3 6/15/2019, 10:26

Svabo se stiso za corbu.

Sto kasnije izvadi lovu za corbu, lakse se oseca.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26367
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Crpcki avioni padaju u Jadransko more Empty Re: Crpcki avioni padaju u Jadransko more

Post by immortal 6/16/2019, 02:11

Pod svaku cijenu zele nase.more

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23123
2014-04-17

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Crpcki avioni padaju u Jadransko more Empty Re: Crpcki avioni padaju u Jadransko more

Post by Serbinho-3 6/16/2019, 10:21

Ultra light avioni, nikakva razlika sa “regularnim” a cena pristupacna.


Nista nisu laksi, niti duzi od recimo Cessna 150.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26367
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Crpcki avioni padaju u Jadransko more Empty Re: Crpcki avioni padaju u Jadransko more

Post by veber 6/16/2019, 14:42

sve su to fićeki na nebu. zastarjele tehnologije. sve to isti kiki. cessna, piper ili utva.

s tim da utva ima krila dolje pa mu je avionika bolja. a znam iz iskustva da sam se čudio kako mi auto malo troši nekih 300 kilometara dok auto nije stao. 

od tog dana kanistar od pet litara je moj suputnik i dobra investicija kada ti treba benzin za pilu ili kosilicu.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-31


Back to top Go down

Crpcki avioni padaju u Jadransko more Empty Re: Crpcki avioni padaju u Jadransko more

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum